Dodaj do ulubionych

Takie poparcie jaki wynik referendum

15.10.12, 21:24
Jak wyżej, nawet gdybyście się rozmnożyli i tak jesteście w mniejszości.
Wielkość błędu statystycznego odzwierciedla POparcie dla waszych awantur.

P.S
Najszybszy sposób rozmnażania to przez podział, może starczy wam czasu do 25.10, kto wie?
Obserwuj wątek
  • drabbu Re: Takie poparcie jaki wynik referendum 15.10.12, 21:40
   > Najszybszy sposób rozmnażania to przez podział

   Wcale nie. Zależy od organizmu. A tak poza tym, to czego miał dotyczyć ten post? Procent, wyraźnie sprawiasz wrażenie przemęczonego. Oszczędzaj się trochę, chłopie, bo co bez ciebie pocznie pan burmistrz? Sam chyba nie zasiądzie do klawiatury.

   Ponadto, dobrze żebyś wiedział, że przy rozmnażaniu przez podział tworzą się klony macierzystego organizmu, identycznie wyposażone genetycznie. Sądząc po tym, co wypisujecie - każdy to samo, prawie bez zmian i niezmiennie głupio - to wy rozmnażacie się tym sposobem. A szkoda, dużo przyjemności was omija :) Pewnie zazdrościcie i stąd frustracje.
   • lomiankowska Re: Takie poparcie jaki wynik referendum 15.10.12, 21:47
    Bez przesady, poziom dyskusji wyznaczają możliwości intelektualne bezradników, a te wiadomo są tak wielkie jak poparcie ich awanturnictwa w referendum;-) Myślę, że każde bardziej skomplikowane słowo np. ekspiacja byłoby tylko uznane przez nich za kolejne przekleństwo. Nie wymagajmy bowiem od bezradników, zawodowych dietobiorców, jakichś szczególnych i lotnych metafor. Wystarczy ich po prostu odsunąć od żłoba, jak poprzednią ekipę, co stanie się przy najbliższych wyborach.
  • 11chwilka Re: Takie poparcie jaki wynik referendum 16.10.12, 13:59
   Najlepszym sposobem rozmnażania są światłe decyzje burmistrza. Te o śmieciach i te o nieobecności na spotkaniach w sprawie kontrowersyjnych projektów!
   --
   Abyście mieli Państwo wpływ na to co robi gmina, należy przyjść na posiedzenie Rady gminy w sprawie segregacji śmieci i cen wywozu - 25 pażdziernika godz. 15.00 - ICDS
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka