Dodaj do ulubionych

Kiedy będzie otwarcie CH Auchan na Brukowej?

16.11.12, 09:40
Słyszałam, że dziś, ale w internecie nie ma oficjalnej informacji z konkretną datą. Na stronie Auchan również nic.
Edytor zaawansowany
 • esscort 16.11.12, 10:04
  Żrodła bardzo zbliżone do Auchan twierdzą, że są usilne starania, by otwarcie nastąpiło 21.11, czyli w najbliższą srodę
 • julietta40 16.11.12, 10:39
  Uważam, że oficjalne otwarcie będzie głośno reklamowane w mediach. O otwarciu w dniu dzisiejszym to musiała być plotka, którą słyszałam.
 • esscort 16.11.12, 10:53
  Spokojnie, takie plotki się puszcza, żeby łowcy promocji byli czujni i zaczęli ustawiać się w kolejce. Przed 21 na pewno otwarcia nie będzie.
  Auchan nie zależy na jakichś tłumach na otwarciu. Wystarczy kilkaset osób (a tyle z łomianek przyjdzie), byle jakieś przepychanki były na otwarciu, najlepiej z poturbowaniem emeryta i młodej kobiety. Wtedy przekazują filmik do TV i maja darmową reklamę w "prajmatjmie"
 • 90procent 16.11.12, 18:13
  esscort napisał:

  > Spokojnie, takie plotki się puszcza, żeby łowcy promocji byli czujni i zaczęli
  > ustawiać się w kolejce. Przed 21 na pewno otwarcia nie będzie.
  > Auchan nie zależy na jakichś tłumach na otwarciu. Wystarczy kilkaset osób (a ty
  > le z łomianek przyjdzie), byle jakieś przepychanki były na otwarciu, najlepiej
  > z poturbowaniem emeryta i młodej kobiety. Wtedy przekazują filmik do TV i maja
  > darmową reklamę w "prajmatjmie"


  E tam ,, u nasz w Łomiankach,, modne jest przepychanie sie /szczególnie drogocenny jest mikrofon/ z matkami trzymającymi dziecko na ręku.

  Więc jak? nasza fraglersowa młodzieżówka coś tam kupi?
 • behemot.1 16.11.12, 18:54
  Rozmawialiśmy o kulturze wypowiedzi...Chyba już nie pamiętasz. Po co zamulasz wątek?
 • 90procent 16.11.12, 20:25
  behemot.1 napisała:

  > Rozmawialiśmy o kulturze wypowiedzi...Chyba już nie pamiętasz. Po co zamulasz w
  > ątek?

  O kulturze? zdaje się że każdy miał rozpocząć od siebie i swych koleżków.
  A wychodzi ,,na polaka,, czyli quźba jak zwykle.
  Obiecanki macanki a naiwnemu?......... no właśnie:
  -podnosi się?
  -radość?
  -czytanie?

  Któraś z trzech odpowiedzi premiowana pogłaskaniem pod włos w 11chwilek.
  Pieski? no to jak bawimy się w hipokryzję dalej?
 • miketnk3 19.11.12, 18:53
  julietta40 napisał(a):

  > Słyszałam, że dziś, ale w internecie nie ma oficjalnej informacji z konkretną d
  > atą. Na stronie Auchan również nic.

  Jadąc dzisiaj Modlińską widziałem bilboard informujący, że otwarcie Auchana będzie 30.11. Godziny nie zauważyłem.
 • miketnk3 20.11.12, 20:52
  Strona główna www.auchan.pl , pierwsza reklama na stronie potwierdza 30.11 otwarcie Auchan Łomianki
 • miu4 19.11.12, 19:22
  A nowy MarcPol na końcu/początku Łomianek kiedy otworzą? Jeszcze w listopadzie? Ktoś wie?
 • mmc_lomianki 20.11.12, 10:17
  Hmmmm, ktoś kto wydaje pozwolenia na takie ilości centrów handlowych powinien podpisać oświadczenie, żę akceptuje, że będzie miał na terenie miasta / gminy puste, straszące hale jak to się przekręci. Auchan to sprzątnie w dużej części niczym huragan...
 • behemot.1 20.11.12, 11:07
  Skoro tyle się tego teraz otwiera, znaczy, jest popyt. Sklepy to nie towarzystwa charytatywne.
 • randolff 20.11.12, 11:15
  Ja bym sie przejmował, że komuś interes nie pójdzie. Jak się przekręcą to trudno, hala i tak zostanie. A taką halę można fajnie zagospodarować: kręgielnia, sala sportowa, centrum zabaw dla dzieci, tor kartingowy... nic, tylko trzymać kciuki za niepowodzenie ;)
 • kasia.buczkie 20.11.12, 11:24
  To mi się podoba. Nowa hala Markpolu rzeczywiście świetnie nadaje się na kręgielnie :).
 • mmc_lomianki 20.11.12, 11:58
  Już widzę jak upadłe markety z radością przekazują swoje blaszaki dla lokalnych społeczności na kręgielnie lub inne instytucje rozrywkowe. Przecież to koszty i odpowiedzialność. No chyba, że chcecie urządzić squat do kręgli ;-) Będzie stało puste, niszczało, rdzewiało i straszyło. Jeśli ktoś nie wierzy, że Warszawska może wyglądać jeszcze gorzej to się niedługo przekona.
 • kasia.buczkie 20.11.12, 12:08
  Daleko odchodzimy od koncepcji miasta ogrodu ! Teraz to będzie raczej miasto supermarketów, zakupowe zaplecze dla Płońska i okolic :(. Chodzą też słuchy, że tereny wzdłuż Kolejowej mają być przeznaczone pod magazyny i zabudowę przemysłową. Czy między Wisłą a Puszczą Kampinoską powstanie dzielnica przemysłowa ? Czy ktoś z radnych może coś wie na ten temat. Jakie przeznaczenie w planach mają te tereny ?
 • behemot.1 20.11.12, 12:18
  Ale to zła koncepcja? Łomianki to już nie zaplecze dla stolicy, a jej przedmieście. Będą fabryki, będą podatki, będzie praca. Będzie rozwój. A jak ktoś chce ciszy i spokoju, musi się wyprowadzić znacznie dalej, niezależnie od tego, czy się to komuś podoba, czy nie. To było do przewidzenia, prędzej czy później. A sklepy - jak dotąd było ich za mało i ceny były bardzo wysokie, to chyba jeden z niewielu plusów tej sytuacji. Moim zdaniem gorzej, że nas rozjadą i ruch będzie potężny, czyli korki jeszcze większe.
 • kasia.buczkie 20.11.12, 12:33
  Teren między Wisłą a Puszczą jeszcze kilka lat temu był rezerwą ekologiczną. Był to szeroki pas bez zabudowań służący migracji zwierząt i ochraniający oba unikalne ekosystemy. Najpierw więc blokowano ten teren, a teraz wpadniemy w drugą skrajnośc i zabudujemy go magazynami i centrami logistycznymi ? Nie jestem zwolenniczką takiego "rozwoju".
 • esscort 20.11.12, 12:26
  Od 10 lat jak głupi na deszczu tłumaczę, że teraz będziemy miejscowością przy parkingu Auchan i że jak jest jeden hipermarket, to pojawią się w pobliżu następne. No ale wszyscy są szczęśliwi, że będzie blisko i na promocję polędwicy sopockiej nie trzeba będzie daleko jechać. W Łomiankach panuje przekonanie, że oznaką "miejskości" i "nowoczesności" jest posiadanie ronda, wiaduktu i hipermarketu. Fotoreportaże z budowy hipermarketu ukazują się w każdym numerze gazłomu, jakby to było jakieś osiągnięcie cywilizacyjne. A to obciachowy hipermarket, najgorsza wiocha, jaką sobie można wyobrazić, żenada, która deprecjonuje całą okolicę i której powinniśmy się wstydzić. Czy ktoś sobie wyobraża budowę hipermarketu np. w Konstancinie albo Podkowie Leśnej?
 • kasia.buczkie 20.11.12, 12:43
  Ess jak zawsze celnie. Gmina Łomianki ma kapitalne położenie między perełkami - rozległą, piękną Puszczą i dziewiczymi terenami nadwiślańskimi, starorzeczami itp. Kilka kilometrów od Warszawy są frantastyczne, dziewicze zakątki. Ja wiem że wiekszość mieszkańców ma w d... piękno przyrody i raczej woli przejść sie po supermarkecie niż po Puszczy :(. Stąd ta radość że za chwilę wyasfaltujemy ostatni wolny skrawek ziemi.
 • drabbu 20.11.12, 12:46
  esscort napisał:> Czy ktoś sobie wyobraża budowę hipermarketu np. w Konstancinie albo Podkowie Leśnej?

  Być może nikt, tylko że - trzymając się Twego porównania - Konstancin albo Podkowa Leśna
  (w szczególności Podkowa) "od założenia miasta" miały zupełnie inny charakter. Konstancin - uzdrowiskowy, a Podkowa była projektowana i świadomie tworzona jako miasto-ogród. Więc myślę, że porównywanie nas do tych obu miejscowości nie bardzo jest właściwe. Łomianki są miastem z awansu, które przez całe dziesięciolecia nie miało szczęścia do planowania. Czy powinniśmy się wstydzić hipermarketu? Może nie aż tak mocno, to znaczy nie widzę wielkich powodów do wstydu, gdy porównać Łomianki z innymi miejscowościami, wokół których czy w środku których one również wyrastają, i choć może nie są powodem do dumy, to i do wstydu też nie. Po prostu, taki jest "trend". Zastrzegam mocno, że nie zależy mi na promocji polędwicy sopockiej. Ale jeśli komuś zależy, to co w tym wstydliwego?
 • drabbu 20.11.12, 12:56
  Kasiu, Auchan powstał na bardzo zdegradowanym terenie, na byłym wysypisku śmieci. Była tego cała wielka hałda (nadal jest, tylko mniej widoczna, przykryta trawą), na której żerowały mewy, obok pole chwastów, a w górze linia wysokich napięć. Nie była to ani rezerwa ekologiczna, ani żaden inny fantastyczny zakątek. To było miejsce, które każdy mijał ze wzrokiem (i nosem) odwróconym od brzydoty i zapuszczenia.
 • 90procent 20.11.12, 19:55
  Ja wiem komu zależy na promocji polędwicy sopockiej.
 • randolff 20.11.12, 13:03
  Hipermarket archotektonicznie może i jest obciachowy. Ale jak dla mnie położony de facto poza miastem przy drodze tranzytowej nie razi. O wiele bardziej obciachowe są takie blaszaki wrzcone w centrum - mam na myśli Marcpol, Carrefour i PKO BP. To jest dopiero gwałt na tkance miejskiej. Tyle że wszyscy się do tych wrzodów przyzwyczaili, oswoili i nikt nie marudzi.
 • drabbu 20.11.12, 13:20
  "Marcpol" przy Warszawskiej to dawny (bardzo) sklep "Samopomocy". Był to przeszklony pawilon
  z artykułami przemysłowymi. Został tylko trochę powiększony i obmurowany po przejęciu przez sieć. "Carrefour" to dawny sklep samoobsługowy bodaj WSS. To w nim w soboty czekało się na koszyk średnio godzinę, bo był po prostu jeden z nielicznych na całe Łomianki. Na "początku kariery" prezentował się nawet całkiem nieźle - według standardu lat osiemdziesiątych. Potem zdziadział i tak mu zostało.
 • mmc_lomianki 20.11.12, 16:33
  Pod linią 400 kV i tak nic innego by nie powstało... Zgadzam się z Tobą, że lokalizacja jest neutralna dla Łomianek.
 • mmc_lomianki 20.11.12, 13:24
  Oj wcale mnie to nie dziwi. Przecież Łomianki nie mieszczą się nawet w pierwszej dziesiątce "najlepszych" miejscowości podwarszawskich. Porównywanie się prestiżem do Konstancina, Podkowy czy Anina jest niestosowne. No jest wielki market, który sprawił, że na Dąbrowie już żadna noc nie będzie ciemna :-) No, ale dzięki temu ruszyło coś z infrastrukturą. Samymi fantazjami o "mieście ogrodzie" nikt jeszcze nic nie zbudował.
  Inwestorzy zdają sobie sprawę z komunikacyjnych plusów Łomianek: bliskość stolicy, blisko do metra, blisko jednej z bardziej kluczowych wlotówek, lotnisko w Modlinie itd. Nikt jednak tężni tutaj nie wybuduje :-) Musimy to zaakceptować. Chciałbym jednak, żeby decyzje mocno ingerujące w przestrzeń publiczną (market, hala, magazyn) były podejmowane z głową - samo "nastawianie" bez ładu i składu jest bez sensu.
 • behemot.1 20.11.12, 14:00
  No właśnie. Łomianki od zawsze pełniły funkcję usługową - tu były dawniej zakłady szewskie, potem mechaniczne, w dalszej kolejności były miejscowością "mieszkalną". Poza tym, nikt nie był w stanie umiejętnie zagospodarować walorów turystycznych - nie ma u nas do dziś żadnej infrastruktury turystycznej. Same walory nie wystarczą.

  Wydaje mi się, że zadaniem dla władz Łomianek jest taka polityka, która pozwoli wykorzystać choć część tego nowego potencjału przemysłowego i ludzkiego. Może nastawić się na coś takiego: najpierw zakupy, potem relaks i odpoczynek w Ł. Może w Ł powinny powstać punkty usługowe, których w Auchan nie będzie, takie bardziej ekskluzywne. W każdym razie, trzeba przyjąć jakąś politykę. Bardzo dużo nowych osiedli powstało, do tego nowe sklepy - idzie rewolucja, nie można sobie pozwolić na to, żeby to "jakoś szło".Pytanie, czy obecne władze mają jakiś pomysł. Na pewno marka Łomianek zostanie rozreklamowana i będzie się kojarzyć z czymś jeszcze poza korkami. Tylko czy będziemy w stanie to wykorzystać?
 • esscort 20.11.12, 16:04
  mmc_lomianki napisał:
  Musimy to zaakceptować.

  No to przecież akceptuję :) Tak tylko - jak to na forum się z troską określa głos mieszkańców-podatników - sobie skowyczę ;)
 • randolff 20.11.12, 16:41
  Esscorcie, a pomyśl ile korzyści społecznych taki market przyniesie. Przecież poza twoją ulubuoną "promocją polędwicy" będzie tam gdzie kawę wypić, posiedzieć przy ciastku, a szansa na spotkanie znajomych będzie ze 3x większa niż na bazarku...
 • esscort 20.11.12, 17:16
  No niby tak. To jakiś plus
 • rondo7 20.11.12, 17:25
  no to kiedy to otwarcie ? kto ma rzetelną wiedzę na ten temat ?
 • boryska 20.11.12, 19:25
  Bilbordy mówią 30.11.
 • jorybka1 21.11.12, 08:20
  Bilbordy juz nawet na Bielanach o tym mówią . Ciekawie będzie 30.11 wracać do domu do Łomianek:)
 • latte5 21.11.12, 23:56
  a ja często słyszę " no no Łomianki, bogato" Czyżby kiedyś to był prestiż? Bo gmina była bogata?

  mmc_lomianki napisał:

  > Oj wcale mnie to nie dziwi. Przecież Łomianki nie mieszczą się nawet w pierwsze
  > j dziesiątce "najlepszych" miejscowości podwarszawskich. Porównywanie się prest
  > iżem do Konstancina, Podkowy czy Anina jest niestosowne.
 • 90procent 22.11.12, 07:04
  latte5 napisała:

  > a ja często słyszę " no no Łomianki, bogato" Czyżby kiedyś to był prestiż? Bo g
  > mina była bogata?
  >
  > mmc_lomianki napisał:
  >
  > > Oj wcale mnie to nie dziwi. Przecież Łomianki nie mieszczą się nawet w pi
  > erwsze
  > > j dziesiątce "najlepszych" miejscowości podwarszawskich. Porównywanie się
  > prest
  > > iżem do Konstancina, Podkowy czy Anina jest niestosowne.

  Kiedyś Łomianki były jedną z bogatszych gmin. Bogactwo płynęło z podatków od przedsiębiorców. Prywatne firmy kwitły , było to chyba jeszcze za Belki.
  Później komuś wpadł pomysł masta ogrodu. Firmy zaczęły omijać Łomianki.
  Wieśkowi na ich pozyskiwaniu nie zależało wolał deweloperkę, no i wpadliśmy w stagnację finansową. Przykładem niech będzie rugowanie firm przy Wiślanej /proszę spyatć sie właściciela/
  Dlatego wygrał Dąbrowski no i pniemy się do góry. Zielone światło dla przedsiębiorstw dla chcących u nas inwestować.

  INWESTYCJE TRWAJĄ. OGRÓD? wielu ma przy domach.
  POPIERAMY BURMISTRZA DĄBROWSKIEGO!!!
 • esscort 22.11.12, 09:28
  90procent napisał(a):

  > Kiedyś Łomianki były jedną z bogatszych gmin. Bogactwo płynęło z po
  > datków od przedsiębiorców. Prywatne firmy kwitły , było to chyba jeszc
  > ze za Belki.
  > Później komuś wpadł pomysł masta ogrodu. Firmy zaczęły omijać Łomian
  > ki.

  Przestań, Procent, opowiadać takie bajki. Myślisz, że gdy ktoś w Gazlomie napisał, że chcemy zrównoważonego rozwoju, to przedsiębiorcy się przestraszyli i "zaczęli omijać łomianki". Daj spokój, po 1990 łomiankowski biznes wtryskarkowy zaczał bankrutować.
 • latte5 21.11.12, 23:49
  w Piasecznie jest i jakoś nie wyglądają jak miejscowość przy parkingu.
  A następne hipermarkety po co miałby tu sie lokować? czy w okolicach Piaseczna jest jeszcze jakiś? Czy w okolicach Janek jest coś więcej niż to centrum handlowe Janki? I co złego w ch?
  Obawiam się tylko, że Warszawska będzie straszyć za niedługo.
  A marzyła mi się miła mieścina z ryneczkiem i zaprzyjaźnionymi sklepikami - mięsny, piekarnia, cukiernia.
  A stary Marcpol wyburzą wreszcie pod ten rynek?
 • esscort 22.11.12, 14:29
  latte5 napisała:

  > w Piasecznie jest i jakoś nie wyglądają jak miejscowość przy parkingu.
  > A następne hipermarkety po co miałby tu sie lokować? czy w okolicach Piaseczna
  > jest jeszcze jakiś?
  Jak to po co maja lokować? Bo jak jest jeden to ludzie przyjeżdżają, więc warto ich "zagospodarować". Taka jest kolej rzeczy. A w Piasecznie oczywiście, że powstały następne - nawet bodajże największe w Polsce miasteczko-sklep z wyprzedażami.

  Czy w okolicach Janek jest coś więcej niż to centrum handlo
  > we Janki? I co złego w ch?

  No własnie - już w zasadzie nic innego niż ogromne centrum handlowe tam nie ma. Właśnie Janki to świetny przykład jak jeden wielki sklep zmienia okolicę. Przeciez zaczęło się od IKEA, a potem już poszło.

  >
  > A marzyła mi się miła mieścina z ryneczkiem i zaprzyjaźnionymi sklepikami - mię
  > sny, piekarnia, cukiernia.

  No to raczej zapomnij ;)


 • j.urek 22.11.12, 15:47
  esscort napisał: ...

  Czepiasz się jak zwykle - wiadomo, że ludzie lubią mieszkać koło sklepów, bo jednym z głównych celów ich życia jest kupowanie, oglądanie cen, patrzenie jak inni kupują, polowanie na promocje, rozmawianie o tym, czy i co kupili, a po ile było, a co im uciekło.
  Bez wielkich sklepów blisko domu czują się prowincjonalni, mało nowocześni.
  >
 • miketnk3 21.11.12, 18:04
  Artykuł o otwarciu wraz z fotkami z wnętrza na Łomianki.Info
  lomianki.info/document.php?did=2803
 • diuro 27.11.12, 11:45
  Data otwarcia Auchan jest już znana...a czy wie ktoś coś na temat Leroy Merlin?...czy to jeszcze tam ma kiedyś być, czy jednak pozostanie "tylko" Auchan plus galeria handlowa?...Bo mi te informacje gdzieś umknęły a wcześniej była mowa również o Leroy.
  Pozdrawiam
 • 35-adamus 27.11.12, 12:42
  nferencja na Lomianki.Infodiuro napisał:
  > Data otwarcia Auchan jest już znana...a czy wie ktoś coś na temat Leroy Merlin
  > ?...czy to jeszcze tam ma kiedyś być, czy jednak pozostanie "tylko" Auchan plus
  > galeria handlowa?...Bo mi te informacje gdzieś umknęły a wcześniej była mowa r
  > ównież o Leroy.
  > Pozdrawiam

  Na konferencji jedna Pani odpowiedziała na pytanie o Leroju i Dekatlonie , że są prowadzone rozmowy ale nie mają potwierdzenia.
  I znowu się okazuje że Lomianki.Info to najbardziej rzetelna kopalnia informacji , fakty bez peanów i wchodzenia w cztery litery Auchanowi .

  www.lomianki.info/document.php?did=2803
  (część 3 , 7 minuta , 20 sekunda)

  Warto zobaczyć całą konferencję bo oprócz promocji Auchana jest kilka ciekawych informacji , nieco dalekich od tego co przedstawiają nasi urzędnicy ;-)

 • diuro 27.11.12, 14:56
  Dziękuję za informację.
  Od razu się rozjaśnia. Na pewno obejrzę konferencję i prześlę linka kilku zainteresowanym znajomych...;-)
  pozdrawiam
 • 35-adamus 27.11.12, 17:33
  diuro napisał:
  > Dziękuję za informację.
  > Od razu się rozjaśnia. Na pewno obejrzę konferencję i prześlę linka kilku zaint
  > eresowanym znajomych...;-)
  > pozdrawiam

  Ja zawsze staram się oglądać filmy na Łomianki.Info , bo to co jest wypisywane na Urzędowej Stronie Internetowej jest zbyt dużą i tendencyjną interpretacją . Wolę zobaczyć prawdę nawet jak mi to zajmuje więcej czasu .Ale wiedza wymaga poświęceń i nie warto iść na łatwiznę . ;-)


 • rmol 27.11.12, 20:12
  Konferencja trochę przydługa jak większość relacji z info. Ja polecem skrótowy i dynamiczny film w rzetelnym serwisie gminnym. Tutaj link do filmu www.youtube.com/watch?list=UU2h_u7wZeUN4rxQuLRXH3WQ&v=P5Anq3P1MPs&feature=player_embedded
 • kazun_nowy 27.11.12, 20:56
  rmol napisał:
  > Konferencja trochę przydługa jak większość relacji z info. Ja polecem skrótowy i dynamiczny film w rzetelnym serwisie gminnym. Tutaj link do filmu www.youtube.com/watch?list=UU2h_u7wZeUN4rxQuLRXH3WQ&v=P5Anq3P1MPs&feature=player_embedded


  Cześć szefie też ten film lomianki.pl też mi się podoba. Ciemna masa łyknie każdy skrót:)
  Nikt nie będzie całości oglądał. Dobra robota co nie?
  A pamiętasz to? HiHi :) www.youtube.com/watch?v=Cb6XqqQDhWw
  To był czad. Montaż na maksa :)

 • kazun_nowy 27.11.12, 20:59
  kazun_nowy napisał:

  > rmol napisał:
  > > Konferencja trochę przydługa jak większość relacji z info. Ja polecem skrótowy i dynamiczny film w rzetelnym serwisie gminnym. Tutaj link do filmu www.youtube.com/watch?list=UU2h_u7wZeUN4rxQuLRXH3WQ&v=P5Anq3P1MPs&feature=player_embedded
  >
  >
  > Cześć szefie też ten film lomianki.pl też mi się podoba. Ciemna masa łyknie każ
  > dy skrót:)
  > Nikt nie będzie całości oglądał. Dobra robota co nie?
  > A pamiętasz to? HiHi :) www.youtube.com/watch?v=Cb6XqqQDhWw
  > To był czad. Montaż na maksa :)
  >


  No i tak jak mówiłeś. Skróty są naszą specjalnością :)
  Kilka osób czyta tylko to forum więc i tak prawda jest po naszej stronie :))) HiHi!!!

 • j.urek 27.11.12, 15:22
  35-adamus napisał:
  > Warto zobaczyć całą konferencję bo oprócz promocji Auchana jest kilka ciekawych
  > informacji , nieco dalekich od tego co przedstawiają nasi urzędnicy ;-)

  Niech Auchan nie podskakuje za bardzo, bo skończy się sielanka. Prędzej czy później burmistrz i tak powie, gdzie jest miejsce tych francuskich lewaków, którzy na związki partnerskie pozwalają. A na początek wyśle się im egzorcystkę z sesji, żeby złego ducha wyganiała, a łysego z Dąbrowy postawi na parkingu, żeby ludzie się bali samochody zostawiać.
 • j.urek 27.11.12, 15:26
  Słyszałem, że koło auchan (lub w środku) ma być organizowane coś w rodzaju bazarku - to znaczy będą miejsca handlowe do wynajęcia na 1 dzień.
 • behemot.1 27.11.12, 17:03
  Świetny pomysł, tylko z jakim asortymentem? Bo coś mi się nie wydaje, żeby poza okresem Świąt 9 wtedy sprzedaje się wszystko) ktoś zdecydował się na zakup droższych pomidorów na zewnątrz Auchan, niż w środku.
 • esscort 27.11.12, 18:22
  Jeśli będą o tyle lepsze co droższe, to pewnie ktoś kupi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.