Dodaj do ulubionych

Czemu sprzeciwia się Burmistrz Dąbrowski

01.12.12, 12:53
Czemu sprzeciwia się Burmistrz Dąbrowski.

1. "niewielkiej grupę bez poparcia społecznego".
Czy ktoś ich widział, ktoś ich zna? co nęka Burmistrza Dąbrowskiego?
lomianki.info/document.php?did=2816 (od 4:10)

2. "bolszewicy, lewacy i inne draństwo, aby Łomianki były znowu Łomiankami".
Czy ktoś ich widział, ktoś ich zna? czy również w tym przypadku Burmistrza nękają jakieś obsesje?
www.youtube.com/watch?v=4tI_GKkJ8U4 (od 4:15)

Wygląda na to że Pan Dąbrowski szuka wrogów na siłę, szuka spisku politykierstwa i urojonego zagrożenia.
Może Pan Dąbrowski powinien odpocząć trochę, Jakiś urlop?

Edytor zaawansowany
  • brycezion 01.12.12, 13:53
    Każdy temat jest dobry, aby próbować dokopać Dąbrowskiemu. Pokazują się w internecie jakieś nowe nicki, bo stare się zużyły i daje to efekt odwrotny do ich zamierzeń. Im bardziej atakują obecne władze, im bardziej absurdalne mają zarzuty, tym więcej obrońców zyskuje Dąbrowski.

Nie byłem na otwarciu Auchan i wybiorę się za parę dni, gdy przyjdzie pora na jakieś zakupy.

Od samego początku byłem przeciwny budowie supermarketu w Łomiankach. Choć dawnymi czasy, gdy prowadziłem prywatną firmę nie zagrażał mi, byłem zdecydowanie wrogiem wszelkiej monopolizacji działalności gospodarczej. Poznałem to na własnej skórze, gdy MWGzZ przez 5 lat odmawiało mi koncesji na samodzielny handel zagraniczny.
    Uważałem, że monopol supermarketów prowadzi do zniszczenia konkurencji małych firm, a po ich upadku dyktowanie swych nowych warunków handlu i sprzedaży.
    Uważałem, że Łomianki są za małym miastem na taki supermarket.
    Ale wpływu na decyzje władz nie miałem. Zobaczymy, jakie będą skutki.

A najlepsze, że zgadzał się ze mną Jan Grądzki, zdaje się, że Sindaco 2006...
  • esscort 01.12.12, 14:05
    brycezion napisał:
    >
    > Od samego początku byłem przeciwny budowie supermarketu w Łomiankach. (...)
    > Uważałem, że Łomianki są za małym miastem na taki supermarket.

No to już nas jest dwóch. Ale to jeszcze nie grupa :)

• brycezion 01.12.12, 15:03
    Zapomniałeś o J.Grądzkim. Był z nami również p.Perlik. A to już grupa, powyżej 2.
  • esscort 01.12.12, 15:18
    To prawda. Ale to już dawniejsze dzieje. Burmistrzowi w przemówieniu chodziło chyba o jakąś grupę obecnych przeciwników. A dziś dawne emocje wokół auchan opadły. Zapewne z powodu refleksji, że Łomianki po wydaniu przed laty zgody na budowę nie mają już żadnego wpływu na powstanie hipermarketu. Zdecydowanie wygrała doraźna postawa praktyczna - będzie bliżej do dużego sklepu i będzie taniej.
    Nie widzę tych przeciwników. Zresztą co mogliby zrobić.
    A sam Jan Grądzki się na ten temat dziś raczej nie wypowiada, a p. Perlik w ogóle gdzieś z Łomianek zniknął

• brycezion 01.12.12, 20:25
    Ludzie w Łomiankach składają się z klientów zainteresowanych wyłącznie jakością i ceną nabywanych towarów, oraz pewną grupą prowadzących działalność handlową.
    Dla pierwszej grupy Auchon jest zjawiskiem pozytywnym, do czasu, aż stanie się monopolistą i zacznie dyktować ceny.
    Dla drugiej jest poważnym zagrożeniem i to zarówno dla właścicieli, jak i ich pracowników. Udawanie, że tak nie jest świadczy o braku elementarnej wiedzy ekonomicznej.

Błąd popełniony przy sprzedaży terenów wysypiska śmieci, bez przewidzenia w PZP na co może być przeznaczony, ma swoje nieubłagane konsekwencje.
    Teraz pozostaje nam robić dobrą minę do złej gry.
    Jak na razie Auchon wykupuje Real.
  • 321art 01.12.12, 13:56
    pro-pan-butan napisał:

> Czemu sprzeciwia się Burmistrz Dąbrowski.
    >
    > 1. "niewielkiej grupę bez poparcia społecznego".
    > Czy ktoś ich widział, ktoś ich zna? co nęka Burmistrza Dąbrowskiego?
    > lomianki.info/document.php?did=2816 (od 4:10)
    >
    > 2. "bolszewicy, lewacy i inne draństwo, aby Łomianki były znowu Łomiankami".
    > Czy ktoś ich widział, ktoś ich zna? czy również w tym przypadku Burmistrza nęka
    > ją jakieś obsesje?
    > www.youtube.com/watch?v=4tI_GKkJ8U4 (od 4:15)
    >
    > Wygląda na to że Pan Dąbrowski szuka wrogów na siłę, szuka spisku politykierstw
    > a i urojonego zagrożenia.
    > Może Pan Dąbrowski powinien odpocząć trochę, Jakiś urlop?
    >
    >
    >
    Jeżeli ich niema , to czym się przejmujesz? No chyba że czujesz się jednym z nich. No ale przecież jak twierdzisz ich niema.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka