Dodaj do ulubionych

(S-7)Krówka dla burmistrza

06.10.13, 13:27
Proponuję akcję Krówka dla burmistrza. Żeby zatkali sobie buźki słodką krówką mordoklejką i nie darli ryjka w celu dalszego skłócania mieszkańców Łomianek. S7 nie powstanie nigdy. Nie powstanie nie z powodów finansowych czy politycznych, ale dlatego, że jest niewystarczająco uzasadnionym komunikacyjnie i niemożliwym do obrony środowiskowej rozwiązaniem. Najlepszym dowodem na prawdziwość moich słów jest decyzja i konferencja Premiera i Ministra Infrastruktury. Mylą się ci, którzy myślą, że to jest decyzja ostatnich dni. W GDDiKA w zaciszu gabinetów od półtora roku przygotowywana jest korekta do planów, które były tworzone jeszcze w początkach pierwszej perspektywy UE. Jest oczywiste, że kryzys ekonomiczny strefy Euro zmusza do dyscypliny w kalkulowaniu inwestycji i do ponownych obliczeń opłacalności i całościowego bilansu zysków i strat. Ponowny bilans dał jednoznaczny wynik i spowodował że S7 odpadła na rzecz prawdziwych priorytetów. Nie pomogą tu doraźne pseudo sojusze burmistrzów gmin, którzy robią to bo poczuli, że część wyborców wkręconych w S7 może im nagle wyparować. Nie pomoże więcej przy decyzji środowiskowej odchodzący wkrótce na zasłużoną emeryturę Dyrektor KPN (pamiętający jeszcze ministrów "myśliwych" z czasów Edwarda Gierka). Proponuję przesłać burmistrzom po paczce krówek. Na osłodę dodatkowo czekoladę dla Burmistrza Rusieckiego który nie wiadomo dlaczego już lata temu z S7 uczynił sobie oręż w walce o odrolnienia na "tarasie zalewowym Wisły".
Edytor zaawansowany
  • samly 06.10.13, 13:54
    dexter2013 napisał(a): > Proponuję akcję Krówka dla burmistrza. Żeby zatkali sobie buźki słodką krówką mordoklejką i nie darli ryjka

Popieram, jak to się mówi "w całej rozciągłości". Ale jednak bez czekolady, no i pod warunkiem, że wpiszą to jako zysk do swoich rocznych zeznań.
  • prochownia2 06.10.13, 15:57
    widać że partaitag nienawiści pracował cała sobotę i mamy kochać ryżego nawet jak nas kopie po tyłku - na szczęście już niedługo porządzą
  • samly 06.10.13, 16:50
    Proponujemy twojemu burmistrzowi słodycze, ty wymyślasz. Widać, żeś do cna zgłupiał, prochownia.
  • prochownia2 06.10.13, 17:17
    Biorąc pod uwagę delikatność i wrażliwość bezradniackiej spółdzielni skoku na kasę mówimy nie o krówkach a o cykucie
  • samly 06.10.13, 20:41
    Dobrze, że zaproponowana była tylko krówka, nie kawior i szampan dla twego burmistrza. bobyś wpadł w złość i furię taką, ze chyba tylko zastrzyk i kaftan by pomógł. Weź ty się opanuj, prochownia.
  • okleoik 06.10.13, 21:31
    Panie radny czy takie jest oficjalne stanowisko PO w Łomiankach?

Czyli wg. PO- Burmistrz Dąbrowski ma nie walczyć o S7 bo do (PO) należą radny Berger Dabrowa, radny Rusinek Dabrowa, radna Maksim Wójcicka Dąbrowa. Czyli radni PO mieszkają na Dąbrowie i dlatego całe Łomianki, Warszawa, Czosnów i NDM mają cierpieć. Już raz radny Berger PO zablokował decyzję środowiskową w sądzie. Teraz wymyśliliście krówki.

A czego się spodziewać po tej partii, tylko opóźniania rozwoju gminy...

Co jeszcze wymyślicie aby opóźnić rozwój Łomianek?
  • brycezion 06.10.13, 22:05
    Mogą sobie wymyślać co chcą. Tusk położył nie tylko S-7, ale całość autostrad i dróg szybkiego ruchu, które miały być gotowe na EURO2012.
    Ale w końcu musi się to zmienić, bo taka indolencja w zarządzaniu nie może trwać wiecznie.
  • j.urek 06.10.13, 22:22
    Brycek, skąd ty się urwałeś? Jak to "Tusk poległ nie tylko na S7"? Naprawdę myślisz, że na S7 ktoś poległ?
    Brycek, zapomniałeś dodać o zbrodni smoleńkolskiej.
    Jarosław! Jarosław, Jarosław Polskę zbaw!
  • brycezion 06.10.13, 22:32
    J.urek zajmij się lepiej swoimi "majtkami dziwek amerykańskich", bo gorszy jesteś od znanego bezmózgu. Nic dziwnego, że z takimi członkami PO traci na popularności.
    A cóż do tego ma zbrodnia smoleńska ? Czyś ty zupełnie oszalał ?
  • brycezion 06.10.13, 22:35
    Gorzej ci ? Masz ty pojęcie o sytuacji z autostradami w Polsce ? Poczytaj trochę i pomyśl .
  • j.urek 06.10.13, 22:55
    Brycek, spokojnie. Nie jestem i nie byłem członkiem PO. Majtkami bym się chętnie zajął, ale nie jestem teraz w USA. Wymieniałeś zbrodnie PO, to ci przypomniałem, że zapomniałeś o zbrodni smoleńskiej.
    Bycie w twojej opinii bezmózgiem jest dla mnie komplementem

Jarosław, Polskę zbaw!
  • j.urek 06.10.13, 23:06
    Brycek, wiem że jesteś na mnie zły za te panienki w majtkach z flagi. Zazdrość nie jest dobrym doradcą. Wybierz się kiedyś i sprawdź, że to fajnie wygląda. Nie skąp tych paru dolarów.
    Ale niesłusznie mnie o jakieś sympatie do PO oskarżasz. Jestem takim samym pisiorem jak ty, ale jednak trochę mniej oderwanym od realiów współczesnego świata
    Może dlatego, że ty pewnie musisz działalność w komunie odreagować a ja nie.

Jarosław, Polskę zbaw. Łomianki już PiS zbawia i jest super
  • samly 06.10.13, 22:31
    Nie bójcie się tak, was też zaprosimy na te krówki, na pewno spełniacie kryteria przyznawania.
  • j.urek 06.10.13, 22:33
    Tak naprawdę to Tomkowi żadne krówki nie są potrzebne. On i tak nie umie zdania sklecić.
  • ziomalreaktywacja 08.10.13, 20:38
    Piotrze, tak często wrzucasz tu linki do dokumentów i skany pism urzędowych a jakoś biednie w sprawie S-7 to wygląda. Tylko proszę, nie próbuj zafałszować rzeczywistości bo wszyscy widzimy że NIC dokładnie NIC nie zrobiliście aby ta droga powstała.

Więcej, burmistrz Dąbrowski ucieka od jednoznacznego określenia się czy jest za czy przeciw żeby nie narazić się albo jednej albo drugiej stronie. Taka bierność doprowadziła do oddalenia się terminu budowy tej drogi na wiele lat

I to TY z panem Dąbrowskim dziś jesteście za to odpowiedzialni, bo zamiast organizować seminaria o pociągu do Nowego Dworu Mazowieckiego należało zorganizować spotkanie z ministrem w sprawie budowy S-7.

--
    Pan Tomasz Dąbrowski - burmistrz Nowego Dworu Mazowieckiego

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.