Dodaj do ulubionych

Uważaj na prowokatorów

05.11.13, 19:57
Miejmy się na baczności. Strzeżmy się i zachowajmy szczególną ostrożność. Banda prowodyrów stara się wytrącić porządnych obywateli z równowagi. Chodzą w konduktach żałobnych, modlą się na cmentarzach, oddają hołd zmarłym albo idą ulicą. Tego się już po prostu nie da wytrzymać.

Grupa obywateli znów została brutalnie sprowokowana. Tym razem z równowagi wytrącił ich pogrzeb na który przyszli. Warto przy tym zaznaczyć, że byli spokojni. W skupieniu ubliżali zmarłemu i badali jego masońskie korzenie. Nie chcieli nawet przeszkadzać dlatego wzięli ze sobą transparenty. Działali dla dobra ojczyzny. Niestety znaleźli się też tacy, którzy zwrócili na to uwagę. Prowokatorzy zatrzymywali się i przecierali ze zdumienia oczy. Trudno dziś milczeć o tych wyrachowanych działaniach. Szczególnie skandaliczne były uwagi podważające, to że na miejsce wulgarnej dyskusji wybrano pogrzeb. Ale my znamy te zagrywki.

To przecież nie pierwsza taka sytuacja. Do skandalicznych scen dochodziło już wcześniej. Gdy odszedł Bronisław Geremek i kilku obywateli na ulicy pokojowo „dziękowało Bogu za jego śmierć” też znaleźli się tacy, którym to przeszkadzało. Jedna starsza pani chciała nawet zdjąć transparent z tym napisem. Trudno to traktować inaczej niż, jak próby ograniczenia demokracji. Zresztą jest ich coraz więcej. Są przecież tacy, którzy demonstracyjnie pokazywali, że przeszkadzają im gwizdy podczas obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego. Inni prowokatorzy postanowili minutą ciszy zakłócić mecz. Wszystkie te sprawy są jednak grubymi nićmi szyte.

Jedni oddają hołd, drudzy dobrze bawią się przed kościołem. Taki stan rzeczy kwestionują prowokatorzy. Dlatego wzywamy: Obywatelu pamiętaj! Gdy tylko przyjdziesz po ubliżać zmarłemu na pogrzeb lub wypić kilka piw na państwowe uroczystości znajdą się też ci, którzy będą chcieli cię wyprowadzić z równowagi. Wszyscy znamy te pogardliwe milczenie, gdy wyzywasz uczestników konduktu żałobnego. Jedyna obrona to rejestrowanie wszystkich tych zdarzeń. Obywatelu nagrywaj tych prowokatorów, a filmy umieszczaj w internecie. Wielu porządnych obywateli już tak robi. I dobrze. Dziękujemy. Niech cała Polska zobaczy z kim ma do czynienia. autor Piotr Witwicki AD WTOREK, 5 LISTOPAD 2013 17:5
I co wy na to

Fot: niezaleznemediapodlasi
300polityka.pl/news/2013/11/05/uwazajmy-na-prowokatorow/
--
www.lomianki.info/
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka