Dodaj do ulubionych

Protest s7

14.12.13, 14:07
Proponuje protest i zablokowanie kolejowej na majówke oraz koniec roku szkolnego, w dzień wyjazdów oraz powrotów.

W trakcie protestu można zwrócić uwagę mediów na tragiczna sytuacje mieszkańców niekomptecnje władz lokalych i krajowych.

Większośc ludzi na tym forum to jakaś polityczna klika wszyscy są skompromotiowani i ciale dyskutują na jakieś tematy zasępcze, które nikogo nie interesują. Jesteście ŻAŁOŚNI.
Obserwuj wątek
    • samly Re: Protest s7 14.12.13, 14:40
      Jak jesteśmy tacy żałośni, to ani nam się śni iść z tobą na protest. Sam sobie proponuj
      i blokuj. Przynajmniej będziesz pewny, że jesteś w dobrym towarzystwie. Tylko się nie zapomnij policzyć.
      • gd.fg Re: Protest s7 14.12.13, 18:18
        a ja sie dołączę i powiem, ze ja sie nie zaliczam do tych "politykierow" z tego forum tylko jestem przeciętnym obywatelem Łomianek, który ma dość tego bałaganu i taki cwaniaków.
        W przyszłości nie zagłosuję na nikogo z obecnych radnych i radzę wszystkim to samo tylko całkiem nowi ludzie mogą coś zmienić.
        • mister_z Re: Protest s7 14.12.13, 18:55
          Tylko najpierw poproś burmistrza, żeby ci ładne ogłoszenie wydrukował w swojej gazecie. Przecież wszyscy wiedzą, kto te spontaniczne inicjatywy wymyśla.
          Nie dziw się, że tego nikt z normalnych ludzi nie popiera. Tylko ty pod dziesięcioma nickami.
          • tefo_nle Re: Protest s7 15.12.13, 09:34
            nie wiem co chodzi jak chce drogi. Na obecnego i przeszłego burmistrza nie głosowałem, obecny wydaje mi się beznadziejny w temacie s7 bo nic nie zostało ustalone a raczej budowa drogi jest odroczona. Poprzedni też chyba orłem nie był skoro nie potrafił tej kluczowej sprawy załatwić...
        • z.lomianek Re: Protest s7 14.12.13, 19:18
          Cyt:
          Wreszcie powstała jakaś oddolna incjatywa mieszkańców/właścicieli gruntów Łomianek Dolnych,Kępy Kiełpińskiej i Dziekanowa Polskiego widać,że niektrórzy już się trzęsą..buahahhahah

...TO MÓWIĘ JA STEFANPRAWO NAJLEPSZY<NAJPRZYSTOJNIEJSZY !! IDEALNY buaahhahah
          • ani51 Re: Protest s7 14.12.13, 20:51
            A może by tak odblokować osiedlowe tablice ogłoszeniowe oraz deblokować zamknięty przez sługusów burmistrza dom kultury!
            --
            www.lomianki.info/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka