Dodaj do ulubionych

Start Med reklama w Łomianki Info

09.11.16, 17:39
W gazetce Łomianki Info reklamuje się przychodnia Start Med. Czy macie jakieś doświadczenia z tą przychodnią, jacy specjaliści, jaka obsługa, jakie warunki i ceny?

Proszę o opinie mam które już korzystały.
Edytor zaawansowany
  • hijinx 09.11.16, 23:46
    A jakie można mieć doświadczenie skoro przed "chwilą" ja otworzyli?
  • weronika_gaga 10.11.16, 15:33
    Po co tej hejt. Nie naśladuj władzy. Pytanie jest do osób "które już korzystały." więc po co piszesz, skoro nie masz nic do napisania.

Też jestem ciekawa opinii na temat przychodni. Będę wdzięczna za każdą informacje.
  • siwy9988 14.11.16, 19:41
    mama-anka
    Też widziałem reklamę w Info Łomiankach ale myślę, że trzeba pójść i podpytać.Będziesz wiedziała od razu jak jest. Każdy oczekuje czego innego.
  • bartoszgroszak1 23.11.16, 11:01
    Zapraszamy na piłkarskie przedszkola Legii Warszawa i Szkołę Techniki w ośrodku w Łomiankach zapisz się teraz na www.lomianki.legiasoccerschools.pl
  • krystynka_35 28.02.17, 22:43
    Witam! Jeszcze nie byłam,ale słyszałam że 11.03 jest dzień otwarty i wybieramy się z mężem i z naszym maleństwem.

Pozdrawiam
  • eliza.krainska 08.01.18, 16:17
    Bardzo miła obsługa, szybkie terminy przyjęć, bardzo mili lekarze. Godziny przyjmowania po 16:00 wiec idealnie dla pracujących rodziców. Ceny za wizytę alergologa, gastrologa i neurologia 150 zł.
  • tytus_andronicus 08.01.18, 19:33
    W sumie 150 zeta to nic jak powiedział Ruski siadając do 1/2 litra wódki. Do tego leki drugie 150, czyli drugie nic. Jeżeli dzieci chorujących ma się trójkę i są uczulone np: na pyłki te od pieców, wizyt w miesiącu może być kilka.
    Zapomniałem u Nas w Łomiankach mieszkają sami krezusi z wypłatami powyżej 12 tysięcy. Tych co zarabiają mniej jest mniejszość zupełnie jak powiedziała była ministrówka że kto zarabia mniej niż 6 tysi to nie ujmując gapa.
    Kochani zejdźcie na ziemię z tą kryptoreklamą. Tanio i miło podczas płacenia i zarabiania nie jest. Owszem lekarze są potrzebni lecz nie jest moralnie napędzać im koniunkturę. To trochę prymitywne i małomiasteczkowe. Jak masz to się leczysz jak nie masz jesteś wyalienowany ze społeczeństwa. Nasza Katolicka obrzędowość i kult dla kasy bez znaczenia skąd pochodzi.
    Też się pochwalę , byłem ostatnio u dietetyka wydałem z lekami 300 stówki. Jakoś chwalenie się tym nie poprawiło mi samopoczucia gdy później zobaczyłem osobę która ze względu na swój status społeczny do dietetyka iść nie musiała.

--
    stop dla prywaty
  • kawag 08.01.18, 18:56
    Wiem, że znajoma chodzi tam z dzieckiem do neurologa i bardzo chwali. Myślę, że najlepiej samemu sprawdzić, przynajmniej nie 'wisi' się godzinę na słuchawce bo Pani szybko odbiera.
  • aleksandra2828 08.01.18, 22:07
    Przychodnia na 5! Bardzo szybkie terminy, miły personel i kompetentni lekarze. Polecam w 100%
  • anonymous6 09.01.18, 10:54
    Wszyscy lekarze są kompetentni? U wszystkich byłaś?
  • jelonekpat 09.01.18, 00:03
    Słyszałem od kilku osób o dobrych specjalistach i profesjonalnej obsłudze w placówce. Mimo iż mieszkam w Warszawie, z ciekawości wybiorę się na najbliższą wizytę do Łomianek z pociechą.
  • kasia.buczkie 09.01.18, 10:22
    Czy to jest kryptoreklama ? Jak myślicie ?
  • anonymous6 09.01.18, 10:53
    Tak żenującej I nieudolnej reklamy chyba jeszce na forum nie było:-(
  • kwiatkoe 09.01.18, 11:52
    Serdecznie polecam, nie ma ścisku, kolejek, obsługa miła, szybka i sprawna :) Pani alergolog kochana, podejście do pacjenta jak najbardziej w porządku, przychodnia godna polecenia :) :) :)
  • tytus_andronicus 09.01.18, 14:29
    Przerwa świąteczna odcisnęła się piętnem na finansach? Klientów za mało? Może trzeba było zacząć od metody BCG w zarządzaniu strategicznym?
    Bo o tym że leasing jest i wszelakiej maści opłaty to wie każden domorosły pisarz na forum sławiący przymioty oraz profesjonalizm.

--
    stop dla prywaty

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.