Dodaj do ulubionych

Czy pis w Łomiankach płacze? ;-)

09.03.17, 19:15
Jak samopoczucie pisowskie dziewczyny i chłopaki........Unia pokazała Wam środkowy palec:-)
Edytor zaawansowany
 • 09.03.17, 22:38
  Rząd pis powstał z kolan by paść na ryj :)

  Takiego dna jeszcze nie było. Ale nie wątpię, że uda się to przekuć w sukces. Bielan już na pewno coś wykombinował. Parę obiektywnych wypowiedzi w TVP, Trwam i Republice, 5 tematów zastępczych, i suweren znowu podniesie dumnie swoje płaskie czoło. Tym bardziej że wiosna idzie i będzie okazja wdziać jakiś t-shirt z narodowym nadrukiem.
 • 10.03.17, 09:20
  Jaki wniosek z tego płynie? Czytałeś to co napisałeś? Kręci cie to co się dzieje?
  Ludzi myślących to raczej przygnębia i polityka i tego rodzaju pierdniecia jak twoje.
  Głupotą było robienie szopki z wyborów ale również głupotą było obsadzanie bohatera ,,Nocnej zmiany,, w roli ludowego bohatera.
  Nie każdy przeciwnik POlityki PO do podszewki popiera nienawistną politykę prezesa i jemu podobnych.
  Faktem jest że istnieje konieczność zmiany Konstytucji jak również eliminacji oraz wymiany elit politycznych we wszystkich partiach.
 • 10.03.17, 11:21
  Wczoraj w Brukseli 27:1 - to nie wymaga żadnego komentarza.

  Ale wróćmy do Łomianek. Tutaj pan Zadrożny ma od dłuższego czasu ból głowy, gdyż jest konsekwentnie spychany na margines przez swoich niedawnych przyjaciół z Dobra Wspólnego. Dlaczego? Otóż to Rusiecki z Dąbrowskim i reszta kręcą się przy posłach (otwarcie biura poselskiego), ministrach (wręczenie szabli), rzecznikach (przyjaciel Łomianek) i przez te działania są naturalnie kojarzeni przez moherowy elektorat jako ludzie PiS-u.

  A przecież pan Zadrożny jest od wielu lat wielkim oponentem TD i PR. I jak tu wytłumaczyć że to on będzie ponownie startował na burmistrza Łomianek jako kandydat wystawiony przez PiS. Chyba że zostanie zupełnie wyautowany. Jest od dwóch lat radnym powiatowym, niestety zupełnie niewidzialnym i nieaktywnym.

  Postawmy pytanie: co zrobił w tym czasie dla Łomianek? Oprócz oczywiście pobierania diety.
 • 10.03.17, 13:21
  Klęską całej Polski jest kłótnia i rozdźwięk przy wyborze Polaka do PE. Pomimo że mam prawicowe przekonania uważam za wielki błąd uwikłanie się w awanturę przez Rząd.
  Mogę mieć takie zdanie? mogę. Nie muszą moje poglądy być zdyscyplinowane do teorii Teologa Partii.
  Jaki to co się stało ma bezpośredni wpływy na głupotę szczebla lokalnego. Na życie jednostki? Żadne

  Natomiast hydra zaczyna zjadać swój ogon i to właśnie dzieje się w przypadku HZ.
  PR, ale to już było i mam nadzieję że nie powróci więcej. DaMNATIO MEMORIAE
 • 10.03.17, 15:03
  To nie jest klęska Polski tylko kolejna sromotna kompromitacja tej atrapy rządu. Tyle że tym razem na arenie międzynarodowej.Takiej której prezes wszystkich Polaków nie jest w stanie terroryzować przy pomocy swoich orków. I dla której jest tylko przejściowym problemem.
 • 10.03.17, 14:54
  W takich 'aglomeracjach' jak Łomianki i cały ten PWZ zrzeszający okoliczne podwarszawskie wsie, pobieranie diety przez radnych jest bardzo często celem samym w sobie. Nie od dziś, nie od wczoraj, część szanownego grona rajców, to zwykłe słupy, niejednokrotnie niezbyt rozgarnięte, dla których dieta jest istotnym składnikiem zapomogi socjalnej jaki spływa ze wspólnego koryta, napełnianego przez podatników.
 • 10.03.17, 15:39
  Stwierdzenie w tym duchu padło na wczorajszej sesji RM ukierunkowane na radnych Łomianek.
  Byłeś na tej sesji??, hmm ciekawa.

  --
  www.facebook.com/Osiedle-Burak%C3%B3w-868240263236487/timeline/
  Gdy grabież staje się sposobem życia dla grupy ludzi żyjących w społeczeństwie, na przestrzeni czasu stworzą oni dla siebie system ?." Frédéric Bastiat
  www.facebook.com/NowyEkranLokalnyLubawa/photos/pb.343210925745448.-2207520000.1464990548./558921334174405/?type=3&theater
 • 27.03.17, 13:22
  Po wczorajszym referendum w Legionowie odżyła nadzieja na dożywotnią pracę.
  Ale, nie z nami te numery. Dwu kadencyjność oraz Metropolia przed nami. Zupełnie jak nowa droga kariery dla Handlowca w świecie żarówek i żarników
 • 30.03.17, 19:02
  Teraz taka moda, żeby w trosce o dokopanie burmistrzowi popierać popieprzone pomysły tego popieprzonego rządu? :)
  Czy to jest normalne?

  Ale sam burmistrz, to faktycznie ma powody żeby czuć się co najmniej dziwnie. Pierwszy kandydat na błogosławionego Łomianek, gorący sympatyk wstawania z kolan i ponownego klękania przed gminnymi wpływowymi pisowcami, miłośnik polityki historycznej w żałosnej formie perlowskiej, ma z mocy prawa stracić stołek (i dochody) tylko po to, żeby Sasin mógł spróbować wygrać wybory w Warszawie, na co normalnie nie miałby nawet cienia szansy? I jak tu kochać opcję z którą się sympatyzuje a ona ci wbija nóż w plecy? Co za tragiczna miłość nieodwzajemniona...
 • 30.03.17, 22:04
  nawet tragikomiczna ;)
 • 31.03.17, 08:25
  Bo życie jest pełne niespodzianek.
  Niczym pudełko czekoladek, pełne pięknie owiniętych w srebrną folię cudeniek.
  Nigdy zatem nie wiesz na co trafisz po rozwinięciu takiego małego coś.
  Raz rozwijasz....... i malutki grzeczniutki papirusek który później rośnie by zepsuć konsumentom apetyt.
  Następnie rozwijasz a tu wspaniały i bogobojny ,,mówca,, wydawałoby się osoba właściwa. Następnie rozwijasz patrzysz a tu Sasin ze swoją ustawą metropolitalną, myślisz sobie że to nieporozumienie ale ono zaczyna być wysublimowane w smaku i całkiem dobre.
  Następnie zaczynasz trawić, z tym że to trawienie czekoladek dopiero przed nami.

  --
  stop dla prywaty
 • 31.03.17, 11:35
  Co na to wszystko odpowie pan radny Zadrożny?

  Pisałem na początku miesiąca o dużych problemach jego środowiska. Może niech wraz z ,,sympatykiem PiS-u" Dąbrowskim spróbują rozwiązać problem korków do W-wy z którym borykają się na co dzień mieszkańcy Łomianek. Ale po co? Odbyła się przecież gala przyjaciół Łomianek, za chwilę ruszy sezon tańców na deskach i kolejna rekonstrukcja bitwy pod Łomiankami.
  Takim działaniami odwraca się uwagę od prawdziwych problemów. Zastępca Dąbrowskiego uważa to miasto za grajdołek, używa propagandy w stylu późnego Gomółki a pomysły czerpie z takich wypowiedzi które brzmią:

  ,,Ciemny lud to wszystko kupi"- cytat spin-doktora Kurskiego.

  Panie Zadrożny czekamy na odpowiedzi, czy pana cała aktywność ogranicza się tylko do pobierania diety?

 • 03.04.17, 08:11
  No widzisz cały problem w tym że żaden naczelny, wice,sekretarza,przewodniczący z PiSem nie mają nic wspólnego.
  Jeden wywodzi się ze środowiska Platformy, druga jest nie wiadomo skąd a trzeci jest emerytowanym funkcjonariuszem Zmotoryzowanych Odwodów.....

  PiS swoją ustawą o dwu kadencyjności postawił ich w dość niewygodnej pozycji. Stoją rozkrakiem przymilają się a jednocześnie kąsają rękę ich ,,dobroczyńcy,,..

  Zapewne zaczną się kręcić nad nieoczekiwaną zmianą miejsc w kampanii wyborczej a ona czy by chcieli czy też nie nadchodzi. Nadchodzi też czas rozliczenia ich wiekopomnego trudu.
 • 12.04.17, 19:05
  Ci ludzi sa zbyt glupi aby rozumiec co sie dzieje. Wiec obstawiam, ze nie placza.
 • 13.04.17, 09:05
  Oczywiście. Z tym że głupcy tak łatwo nie przejmują władzy.
  Głupcami są ci którzy do tego doprowadzają.
  Podziękujcie donaldinio za to że otoczył się miernotami które nie zagrażały jego pozycji. Nie mogły też zagrozić PiSowi.

  --
  stop dla prywaty

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.