Dodaj do ulubionych

Deszcz obnażył jakość inwestycji

29.06.17, 07:46
Czytając Gaz-Łom powinienem żyć w przeświadczeniu że wszystko gra i buczy, jednak.
Po wczorajszej burzy okazało się że woda obnażyła problemy z jakością.
Jechałem sobie od Kolejowej w stronę Biedrony /Buraków/ napotkałem przeszkodę wodną,powiedzmy kałużę. Niby to kałuża niby zbiornik wodny styk ścieżek rowerowych.
Jechać, nie jechać/na oko z pół metra głębokości/. Wierzyć Gaz-Łomowi w doskonałość i jakość inwestycji, czy nie wierzyć?.Kocha nie kocha? Wyszło że nie kocha więc nie ryzykując cofnąłem się w stronę Kiełbasianej Górki.
Zastanawiam się co będzie działo się w czasie jeszcze większych kataklizmów, czy ktoś tą wodę wypompował? Czy ktoś zareklamował odpływy z drogi?
No bo jak, 21 wiek? a tu można się na Burakowie bawić w kałuży i to za własne pieniądze. A to że jakość wykonania słabiutka?, zapewne można się domyślić, co dzieje się gdzie indziej.

I to po zwykłej letniej burzy. Usiąść nad kałużą i tylko płakać.
Edytor zaawansowany
  • 29.06.17, 14:40
    Podobna sytuacja na skrzyżowaniu Jaśminowej i Wiślanej. Wczoraj około 22.00 Jaśminowa zalana do pierwszego garbu. Po dzisiejszej burzy to samo, tylko zakres zalania trochę mniejszy. To skrzyżowanie znajduje się obok siedziby Straży Miejskiej, więc stosowny raport zapewne już jest na biurku burmistrza. Ciekawe co będzie dalej? Pogodynka zapowiadała dzisiaj intensywne opady w kolejnych dniach. Niestety rowy odwadniające w większości zasypane. Ulica Warszawska na kawałku ma deszczówkę, ale ostatnio widziałem ekipę sprzątającą w pobliżu cukierni Tiramisu (wszyscy mówili w jakimś narzeczu). Oni bez skrupułów zmieciony piach wrzucali do studzienek.
    Na głównym skrzyżowaniu (obok policji) awaria świateł od wczoraj i nikt nie reaguje.
    Współczuję tym, których zalało.
  • 17.07.17, 17:16
    I będzie więcej wody

--
    Czekając na normalność - uwierzył kolejnej ekipie.
  • 17.07.17, 17:16
    I będzie więcej wody

--
    Czekając na normalność - obudził się w Łomiankach.
  • 17.07.17, 20:31
    Też tak myślę. Można by rzec Peter Polewoj. Niestety dzieje się tak gdy kryterium stanowi cena oraz ...... wykonawcy.

Ciekaw jestem czy kiedyś nieremontowane wały puszczą, nowo remontowana arteria nie przyjmie wody deszczowej , lub czy piłkarze kiedyś po deszczu zagrają na naszym miejscowym Narodowym w waterpolo.
    Przy takich kryteriach oraz specjalizacji miejscowych specjalistów -wszystko może się zdarzyć
  • 05.08.17, 12:44
    4kierowca_bombowca napisał:
    >. Niestety dzieje się tak gdy
    > kryterium stanowi cena oraz ...... wykonawcy.
    >
    Jesteś tak jakby jednym z dyżurnych na forum a wypisujesz takie frazesy.
    Wiadomo nie od dziś że wygrywa ten który ma wygrać i tak się często ustawia kryteria.
    Co do wykonawców inni wygrywają a inni wykonują. Widać to zresztą teraz na ul. Warszawskiej. Pieprzy się w dwóch miejscach kilku podnajętych chłopków a robota jakby ślamazarnie się ruszała. Nasypali tłustej gliniastej gleby w wykopy przy szkole, przyszedł deszcz i powstały jeziorka. Chyba to gołym okiem widać a urząd i ta przemądrzała szefowa inwestycji udają że tego nie widać. Cóż widocznie coś w tym jest i taka jest potrzeba.

• 07.08.17, 12:06
    Zdaje się że owa szefowa ma sporą liczbę podwładnych którzy winni się znać nie tylko kiwać głowami na znak poparcia jedynej słusznej myśli. Myśl ta wywodzi się od jedynej słusznej w Łomiankach, czyjej? ))))

Następny frazes????

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.