Dodaj do ulubionych

Kto budował i odebrał(?!) ścieżki rowerowe?

13.07.17, 08:19
Miałem ostatnio watpliwą przyjemność pojeździć ścieżkami rowerowymi w Łomiankach.
Co za geniusz je budował??? A jaki geniusz je odebrał? Praktycznie brak jest płaskich zjazdów/pojazdów. Na wystających kraweznikach można rozwalić sobie koło albo obić jajka. A już w prawdziwe osłupienie wprawila mnie końcówka Chopina przy Wislanej. MEGA wysokie krawężniki. Dziwi to tym bardziej ponieważ Piotr i Tomasz szaleją na swoich jednosladach......no chyba, że robią to na pokaz....
Edytor zaawansowany
  • 13.07.17, 18:46
    Ani Piotr, ani Tomasz nie mają zielonego pojęcia o drogownictwie i chodnikach. Potrafią za to wydawać kasę . Podobno jest duzo kasy to trzeba ją wydać a jakość inwestycji i odbiorów jest na drugim planie.
  • 15.07.17, 13:59
    Poza tym że dla przykładu powinni zrobić kartę rowerową i zapłacić OC o ile wjeżdżają na drogę publiczną to jest z ich strony ok.
    Ale to że ścieżki nie łączą Łomianek z Warszawą i jej infrastrukturą rowerową to już nie ok!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.