Dodaj do ulubionych

"Jak tam Mordeczki moje kochane..."

20.07.17, 10:06
Cytuję za jednym z portali: "Jak tam Mordeczki moje kochane, zdradzieckie? I jak się macie w naszej Ojczyźnie? Dobrze? To nie mam pytań, siedźcie sobie spokojnie i bawcie się dobrze. Nie za zbytnio? Zapraszam jutro o 20. pod Pałac Prezydencki, będziemy prosić Pana Prezydenta o zawetowanie ustaw sądowych. Będzie ponoć prof. Rzepliński i kilka innych, zacnych zdradzieckich mordeczek. Sie ma!"

Łomiankowicze...kto się dołączy? Spotkanie dzis o 20:00.
Edytor zaawansowany
  • 20.07.17, 11:06
    Tere fere, brakuje ci wrażeń? Proponuje wybrać się pod Pałac Namiestnika Łomianek, tu jest znacznie więcej problemów i niezałatwionych spraw.

Lubisz jak widać uliczne kryteria? To jedź sobie sam najpierw dostań się do Metra przez korki, następnie pociągiem metra do Centrum a następnie pod Palmę i tam 116 lub 180-wycieczka w sam raz dla pragnącego poznać Stolicę słoika. Na powrót proponuję taksówkę naszego lokalnego przewoźnika, jest pewność że wrócisz do rana.

--
    stop dla prywaty
  • 20.07.17, 15:41
    O 20:00 to ja mam grila. Idź sam.
  • 01.08.17, 11:44
    Pomiedzy ignorantem a wyborcą pisuarow nie ma specjalnej różnicy:-)
  • 01.08.17, 12:11
    Wam kury szcz... prowadzać nie politykę robić. Jedni i drudzy napuszczają ludzi na siebie. Ty się zaś w to wpisujesz- zapewne po jednej stronie siedzą sami ignoranci po drugiej zaś sami bezinteresowni patrioci i intelektualiści)))
    Szkoda tylko że są zajadłymi liberałami co nie zawsze idzie w parze z patriotyzmem.

Ignoranci a wyborcy, ciekawe???
    Mój ty żabulku najdroższy. Dajesz się ponieść manipulatorom.

--
    stop dla prywaty

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.