Dodaj do ulubionych

Kościelna Droga prawda i mity w wykonaniu PR

09.08.17, 10:38
Patrząc na plan Kościelnej Drogi oraz jej przebieg, który nie jest aktualny z planem sprzed kilkunastu lat twierdzę że nie jest to KD tylko droga zbiorcza prawie taka sama jak tzw,,korytarz eksterytorialny z Prus do Gdańska. Czyli Osiedle Łomna via węzeł drogowy Buraków przed wjazdem na Kolejową

-Czy prawdą jest ze droga ta jest szeroką czteropasmową arterią pomiędzy planowanymi osiedlami w Łomnej a Łomiankami gdzie nie ma bezpośredniego wlotu na s-7?
-Czy prawdą jest że nie będzie żadnych odrolnień działek przez które biegnie arteria- gdyż jest tam 3 klasa ziemi rolnej a to daje brak zgody Ministra Rolnictwa na odralnianie tej klasy ziemi 70% działek rolnych o których wspominają propagandziści i klakierzy to właśnie 3 klasa.
Zatem? Będzie odrolnienie Dziekanowa?
-Czy będą tam milionerzy skoro Minister wydał zgodę tylko na odrolnienie ziemi pod jedynie drogę biegnącą w dawnym planie?
Ziemia zaś zostanie o ile zostanie odebrana właścicielom/wywłaszczenia-ładna nazwa/ na mocy ustawy za odszkodowaniem którym będzie cena ziemi rolnej w Powiecie, tj 20-25 PLN za metr.
Przypomnę ziemia pod działkę budowlaną to 200-250 PLN czyli 10krotność odszkodowania. Zatem cyngle PR chodzący i mówiący o bajońskich odszkodowaniach-bredzą. Starczy to na miskę ryżu.
-Czy działki tak potraktowane-drogą w poprzek zyskają czy też stracą wartość skoro brak będzie do nich bezpośredniego dojazdu i będą znajdować się między s-7z opaskami, Kościelną Drogą a Rolniczą?
- Czy możliwym jest że Łomiankach Dolnych nie szczędzi się wspólnych pieniędzy na wykup działek drogowych natomiast w Dziekanowie są naciski by działki drogowe nawet przekazać nieodpłatnie???? Gzie tu równość w traktowaniu podmiotów?

-Czy Kościelna Droga przyczyni się do wyburzeń ?? jadąc Rolniczą nie mogę oprzeć się wrażeniu że wszystko na to wskazuje gdyż niektóre domy stykają się niemalże z Rolniczą w miejscu po którym KD ma mieć swój przebieg.
-Czy KD udrożni ruch oraz w jakim celu i pod kogo jest budowana??
-czy udrożni ruch skoro zaczyna się w Łomnej a kończy przed węzłem Buraków gdzie
]]wszyscy mieszkańcy się co rano spotykają.

czemu nie inwestuje się w drogi opaskowe przy Kolejowej, które mogłyb udrożnić ruch i już istnieją?

Na wszystkie pytania powinny odpowiedzieć wladze które tak sobie poczynają w imieniu wszystkich mieszkańców również tych którzy decyzją zostaną postawieni przed faktem dokonanym/Właścicieli/ lub jak kto woli pod ścianą. Co ja gadam, nie właściciele lecz według przydupasków milionerzy ale chyba liczeni jeszcze przed denominacją złotówy.

Przypomnę 20PLN za metr czyli za 1000 metrową działkę budowlaną ktoś zapłaci milionerowi 20 tysięcy złotych odszkodowania-wystarczy na 20 letniego Mercedesika.

Przypomnę czteropasmowa arteria z drogami technicznymi po bokach w poprzek Dziekanowa i w wielu miejscach po Dziekanowie i Mieszkańcach/za ,,należnym,, odszkodowaniem 20 pln))))))) /
Edytor zaawansowany
  • 11.08.17, 12:23
    Też słyszałem że ludzie uzależnieni od dobroci Piotrusia chodzą i bajają o dużych rekompensatach oraz innych dobrach mających spłynąć z łaską pańska. Fakt że dla ludzi spod bazarku i dwie dychy to spora suma jako odszkodowanie.

--
    stop dla prywaty

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.