Dodaj do ulubionych

Nie narzekajcie,99%jest za utrudnieniami

23.08.17, 16:49
Jak wieść gminna niesie/lub jak kto chce propaganda/ 99% popiera objazdy oraz wszystkie eventy robione w okolicy.
Tak usłyszałem z dobrze poinformowanego źródła. Fakt że źródło dostaje zamówienia i jest wtedy cool,ale słyszy na około że nie tylko jemu jest super i dobrze.
Owszem jest marginalna grupa malkontentów ale ponoć i w najwyższych gremiach kraju jest podobnie.
Ciekaw jestem do której grupy należy teraz nasz wielki asystent aptekarza?
No i która to grupa przenicowała flagę na drugą stronę?
Dzisiaj było preludium przed wrześniem na skrzyżowaniu Kolejowej z Warszawską na kierunku do Dziekanowa Leśnego, małe co nieco jakieś sto aut stojących do wjazdu na trasę. Nie powiem ale to jeszcze dwa tygodnie do końca wakacji. Co potem? całkowity klops komunikacyjny?
A podobno jak jeden pan powiedział jest lepiej niż dobrze, słupki poparcia skaczą papirusowi aż skala się gotuje.
Czas pójść na bazar, posłuchać co ludzie mówią i bynajmniej nie o monitoringu tylko o rozgrzebanych inwestycjach.
To kiedy dzieci rozpoczynają rok szkolny?
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.