Dodaj do ulubionych

TVN TURBO-absurdy drogowe Łomianki

04.11.17, 12:50
Audycja lokowana dzisiaj pokazała nasze inwestycje drogowe.
Pokazała w formie ewenementu na skalę Polską.
Absurd dotyczył wyremontowanej ulicy Rabego. W zasadzie wyremontowanej w 3/5 .
Asfalt leży od Wiślanej do.....? Dalej kilka brakujących metrów droga po płytach do asfaltu.
Komentarz autorów/bezwzględnej telewizyjnej opozycji/ zostawiono ten niedokończony odcinek po to by mieszkańcy wiedzieli i pamiętali jak było wcześniej a jak jest teraz i co dla nich zrobili politycy miejscy))))))))))))))))
Piter propagandę macie opanowaną do perfekcji już nawet w programach telewizyjnych o tym mówią.

No właśnie strach się bać co będzie gdy oddadzą nową inwestycje do użytku, mam na myśli Warszawską.

Pomyśleć że to wszystko za nasze podatki-Bob budowniczy jego raz.
Edytor zaawansowany
  • 05.11.17, 12:31
    Wróble na dachu ćwierkają że na Warszawskim placu budowy ruch mrówek trwa wtedy gdy ludzie jadą do pracy i z pracy pomiędzy raczej flauta i słabiutkie zaangażowanie.
    Być może w/g zasady jaka praca taka płaca? A może czekają na zakończenie remontu do wyborów , by na łamach prasy mieć nowe zdjęcia i nowy sukces?

A może mi ktoś podpowiedzieć czy zamkną niebawem Wiślaną? Oraz jak to wpłynie na nastroje jeżdżących do pracy?

--
    stop dla prywaty
  • 08.11.17, 12:54
    Podsumowując, to chciałbym pogratulować wyobraźni władzom.
    Od września naprawdę nie chce mi się wracać do Łomianek.

1. Rozgrzebana Warszawska i objazd po wodnych chaszczach
    2. Rondo na Wiślanej i objazd przez Dąbrowę - na której też remont i budowa chodników
    3. Frezowanie Kolejowej z kładzeniem asfaltu

i do tego kładzenie chodników na Wólce Węglowej i ruch wahadłowy (tak - to już Warszawa).

Reasumując dziękuję za wydłużenie mojego dojazdu do pracy o 1 h dziennie.
  • 10.11.17, 22:41
    Zapomniałeś albo nie wiesz o remoncie Akinsa rozpoczętym wraz z początkiem roku szkolnego :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.