Dodaj do ulubionych

Remont Warszawskiej, ktoś pamięta....?

09.11.17, 07:40
Czy ktoś pamięta kiedy rozpoczął się ten drogowy koszmar? Ile dni, miesięcy już trwa?
Ktoś pamięta te butne zapewnienia w mediach?
Ktoś w ogóle pamięta w jakim celu wszczęto remont?

Czy ktoś wie kiedy to wszystko się zakończy?
Mam nadzieję że nie będzie on trwał do momentu gdy wszyscy zapomną jak jeździło się Warszawską gdy ruch był dwukierunkowy? Lub będzie taka rotacja ludności że nowo przybyli nie będą mieli możliwości porównania głosząc wszem i wobec jaki to wspaniały ten nasz inwestor który ...?

No właśnie GDDiK przez ten czas jak życie pokazało zrobiłaby dwie obwodnice i kilka rond.
Strach się bać jeżeli wszystko tak wygląda jak remont Warszawskiej i ma podobny wpływ na życie wielu osób i firm które tracą codziennie zarobki przez brak możliwości swobodnego dostępu z remontowanej ulicy.
Ciekaw jestem co sądzą o terminach, stolarnie,banki,sklepy,piekarnia oraz wiele innych podmiotów gospodarczych prowadzących działalność przy Warszawskiej/ Czy wystąpią o odszkodowania za utracone zyski?
Termin był ale ciągle się przesuwa i co?
Edytor zaawansowany
  • 09.11.17, 11:17
    63% obywateli nie przeczytało żadnej książki w 2016. Czego wymagać od takiego ciemniactwa? To co dzieje się w Łomiankach jest najlepsza próbka polskiego społeczeństwa. Do niedawna denerwowalem się w porannych korkach ale patrząc na otaczającą głupotę, prostactwo i bezmyślnosc myśle, że Łomianki zasługują na takiego burmistrza i wice. A kraj zasługuje na obecny rząd. Nie r######a wszystko w drobny mak
  • 09.11.17, 11:55
    Głupota jest krzykliwa i widoczna. Natomiast rozsądek i mądrość są siłą spokoju.
    To co nazywasz ciemniactwem jest ledwie ułamkiem, prawda że wali po oczach, lecz nie może trwać wiecznie.
    Zupełnie jak wiecznie nie będzie trwał remont Warszawskiej.
    Co prawda nieraz mam obiekcje co do terminów zakończenia pracy ale każdy dzień zbliża nas do finału.
    Do wyborów również. Ciekaw jestem jaką woltę wykręci wielki propagator?
  • 10.11.17, 22:35
    Już dawno temu pisałem, że ta wieś ma takich włodarzy na jakich zasługuje. W końcu sami się nie wybrali.
  • 11.11.17, 11:24
    mamdomek napisał:

> Już dawno temu pisałem, że ta wieś ma takich włodarzy na jakich zasługuje. W ko
    > ńcu sami się nie wybrali.
    otóż to
  • 11.11.17, 11:20
    anonymous6 napisał:

> Czego wymagać od takiego c
    > iemniactwa? To co dzieje się w Łomiankach jest najlepsza próbka polskiego społe
    > czeństwa. Do niedawna denerwowalem się w porannych korkach ale patrząc na otac
    > zającą głupotę, prostactwo i bezmyślnosc myśle, że Łomianki zasługują na takieg
    > o burmistrza i wice. A kraj zasługuje na obecny rząd. Nie r######a wszystko w d
    > robny mak

oświecony gościu masz wybór, przedmieścia Paryża Berlina, i nie obrażaj mieszkańców Łomianek i Polaków
  • 11.11.17, 12:16
    Dumny Polaku a znasz jakieś inne miasta oprócz tych dwóch? czy Twoja wiedzą już tak daleko nie sięga? Wystarczy podjechać na parking pod Biedronka i zobaczyć jak czego samochody zajmują miejsca dla niepełnosprawnych. To pokazuje poziom społeczeństwa. Wystarczy pojechać w sobotę na bazarek i zobaczyć ile samochód zaparkować jest na chodniku...
  • 11.11.17, 14:53
    Co się dziwić. jest coraz większa migracja ludności za chlebem. Coraz więcej ludzi przyjeżdża z zapadłej prowincji uznając że Łomianki to wrota Warszawy. Ich chlebodajnego miasta. Przywożą ze sobą swoje nawyki, przyzwyczajenia, swoją nabytą w domu rodzinnym kulturę.
    Jak to śpiewali w ,,Inżynierowie z Petro Budowy,, -,,Miałem kiedyś kobitę co miała jedną nogę umytę,,
    To co kiedyś w Płocku przy budowie Petrochemii/migracja kulturowa/ mamy teraz na obrzeżach Warszawy.
    Pocieszające jest to że może następne pokolenie się zasymiluje.
    Na razie można śmiać się przez łzy przy Biedronce,Bazarku, Basenie oraz mocno przez łzy przy wyjeździe z Łomianek oraz drogach lokalnych.
    Niektórzy zupełnie nie zauważają zajęci gonitwą po korpo, że z tej szybkości słoma z nutów wypada..
  • 11.11.17, 16:32
    Jak ma być dobrze, skoro buduje się/ remontuje ulice i nie zapewnia miejsc do parkowania. Nie da się tylko chodzić pieszo lub jeździć rowerem. Powstają ładne chodniki i ścieżki rowerowe. Pytane gdzie zaparkować auto? Jadę np. na pięknie remontowaną ulicę Akacjową na Dąbrowie. A tam ścieżki, chodniki -można powiedzieć super. Pytanie gdzie zaparkować? Na całej długości ulicy brak miejsc parkingowych, postojowych. Pytanie- stawać na wąskim chodniku- zabronione, na ścieżce rowerowej- zabronione. Jesteśmy wręcz zmuszani do łamania przepisów, ponieważ włodarze w swoich dalekosiężnych wizjach zapomnieli o codziennym przemieszczaniu się ludzi w zwykłych sprawach. Nie ma gdzie zaparkować. Dotacje były na ścieżki rowerowe, ale planując tak duże inwestycje zmarnowano ogromne pieniądze. I tak jest na wielu łomiankowskich ulicach. Gdyby dotacje były by na parkingi, to zapewne bez mrugnięcia okiem by powstały , natomiast ścieżki rowerowe- nikt by nawet palcem nie kiwnął aby ująć je w planach kompleksowej przebudowy ulicy. Tak myślą niestety Polacy, bez wizji na kolejne lata. Niech się po nas wali... resztę proszę sobie dopowiedzieć
  • 12.11.17, 19:32
    Tak jestem dumny że jestem Polakiem i że tu mieszkam
  • 13.11.17, 00:01
    To wspaniale. Ciesze się:-D
  • 13.11.17, 09:29
    Też jestem dumny i sprawiedliwy ale dobro wspólne jest dla mnie cechą wypracowaną, nie zaś wygadaną.
    Możńa tak pierdzieć w stołek i gadać cały czas. Jadąc na Marsz Niepodległości zastanawiałem się nad i.
    Stwierdziłem że patriotyzm przejawia się w działaniu na rzecz rodaków nie zaś biciu piany i tasowaniu się kto jest większym Polakiem. Niestety długo jechałem i długo myślałem. Powinieneś kupić sobie ,,kunia,, i na oklep pojechać przez las do metra by tam rozpocząć podróż swego życia. By zrozumieć że by Polska była silna należy budować drogi ułatwiać dostęp rodakom do nowoczesnych technologii.
    Niestety pozostałeś z tyłu dla dobra wspólnego idź i popukaj się w głowę. Zastanów się co piszesz i co jest cechą Patrioty, nie zaś zaściankowego radosnego przedstawiciela przysiułka.
    Duma i patriotyzm rozpiera wtedy gdy widać postępy w pracach a jak na razie postępy są ale w propagandzie zupełnie nie Naszej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.