Dodaj do ulubionych

Obs*ana Chopina

27.12.17, 13:30
To w jakim sposób została zrobiona Chopina może się podobać lub nie. Ale są chodniki, są alejki. Wczoraj wybrałem się na spacer. Chopina jest najzwyczajniej obsrana przez psy. Proszę bezmózgich właścicieli psów aby sprzątali po swoich pupilach nie ma sensu. Może takim razie każdemu kto nie posprząta zrobić zdjęcie i link do zdjęcia wrzucać na forum równocześnie wysyłać do Straży Miejskiej. Sam już nie wiem co zrobić aby barany sprzątały po swoich zwierzakach.
Edytor zaawansowany
  • hiuppo 02.01.18, 16:49
    Trawnika jest tyle na Chopina, że pies jak podnosi nogę to leje na ogrodzenie sąsiada po jej drugiej stronie. Trudno się psom dziwić.
    Ja np. dziś nie znalazłem tam nawet 1 zatoczki parkingowej - zawracanie na tej ulicy to tez jakaś porażka. Po co tam ścieżki rowerowe po obu stronach?
  • anonymous6 03.01.18, 10:30
    Ścieżki są potrzebne aby Rusiecki i Dąbrowski mogli jeździć na rowerach gdyż to zapaleni cykliści są. Nie zawracanie jest porażką. Cała ulica po remoncie jest porażką.
  • hiuppo 03.01.18, 13:20
    anonymous6 napisał:

> Ścieżki są potrzebne aby Rusiecki i Dąbrowski mogli jeździć na rowerach gdyż to
    > zapaleni cykliści są. Nie zawracanie jest porażką. Cała ulica po remoncie jest
    > porażką.

Na całej ulicy nie znalazłem żadnego kosza na śmieci ani dozownika worków na psie kupki.
    Ja wiem, że rowerzyści jeżdżą w pieluchach, ale psy nie chcą chodzić w pampersach.
  • graid 05.01.18, 02:34
    Twoj pies to Twoje gauno.... sam powinieneś zadbac o przyrzady do sprzatania a nie czekac az gmina postawi "auromat" z workami.
    Kosze moglyby byc, ale znajac zycie, malo kto podrepta do kosza, ktory jest oddalony kilka metrów od miejsca zdarzenia. Spotkalam się z taka teza, ze jeśli dzialka stoi pusta i jest zachaszczona to jest niczyja.... wiec mozna tam psy wyprowadzac nie sprzatajac po nich.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.