Dodaj do ulubionych

Protest na DK7

03.01.18, 14:36
W piątek o godzinie 15, na DK7, u zbiegu ulic Sierakowskiej i Kolejowej. Protest ma trwać dwie godziny, pod hasłem "Teraz albo nigdy!".

Kolejną zaplanowano na 2 lutego (też piątek), na godzinę 17 u zbiegu ulic Staszica i Kolejowej.

----

Od siebie tylko dodam, że nie wrócę w piątek do domu o normalniej porze z uwagi na blokadę tej drogi. Znając życie cały ruch pójdzie na Warszawską.
Edytor zaawansowany
  • 4kierowca_bombowca 06.01.18, 10:07
    Wczoraj była grochówa, 2 lutego będzie żur z jajami?
    Efekt ten sam zapchane toy toye.
  • terelek 08.01.18, 14:13
    jest o tym dyskusja na FB (grupa Łomianki www.facebook.com/groups/lomianki/?ref=bookmarks). Robert Chwiałkowski z Siskom pisze na FB żebyśmy sobie znaleźli pracę na miejscu, bo Młociny nam nie pozwolą ani na bus pas, ani na wiadukty. Dlaczego Łomianki Razem i władze Łomianek działają wspólnie z burmistrzem Młocin i RC mimo że wiedzą że Młociny blokują udrożnienie Pułkowej?
  • markusj77 08.01.18, 23:46
    Wszędzie na świecie przedmieścia dojeżdżają do pracy do miasta i to się nie zmieni nawet po głupich komentarzach jakiegokolwiek Roberta.
    To nie Młociny tutaj decydują tylko chyba GDDKiA oraz może Wawa. Z Młocinami mamy wspólny interes, żeby przyspieszyć S7 - to działajmy razem.
    Ale jednocześnie mamy różne poglądy co do przyszłości Pułkowej. Absolutnie rozumiem Młociny, że nie chcą rozbudowy kolejowej dla samochodów, ale buspas, wielkiej krzywdy im nie wyrządz, a nawet może dać korzyści. Poza tym jak zaczniemy im blokować wyjazd na każdy weekend w Wakacje (jak robiły Marki) to może uelastycznią swoje stanowisko :)
  • tytus_andronicus 09.01.18, 14:32
    Szczególnie teraz gdy staliśmy się Ajentem i robimy przewozy dla ZTM. Obsługujemy przecież-również i MŁociny naszymi super liniami autobusowymi za rozsądna cenę/biletu/. Zatem trzeci pas/BUS-pas/ należy się nam, jak ...no właśnie , jak co

--
    stop dla prywaty
  • markusj77 12.01.18, 09:03
    Ciekawy argument. Buspas pewnie można stworzyć do 2020 - mówimy o 2 km drogi, gdzie jest pełno miejsca na takowy pas.
    Wtedy protest ma dla mnie więcej sensu - żądamy buspasu do Młocin (na dodatkowym pasie) do września 2019/2020 oraz budowy drogi S7 do 2022. Wtedy chociaż dzieci dojeżdzające do szkół w Wawie mogłyby szybciej dojeżdzać autobusem do szkoły (do czasu budowy S7 ale także później). Mi się wydaje, że S7 nie rozwiąże 100% korków przed godziną 8 rano.
  • 4kierowca_bombowca 12.01.18, 10:46
    Jedyną szansą jest komunikacja miejska. Nie taka przaśna jak obecnie. Minimum to BUS pas od Łomianek do Metra. Następnie zakaz poruszania się pojazdów pow 3,5T w godzinach 6-10, 16-19. Podjęcie rozmów na temat przedłużenia Metra./bajka?/
    Jeżeli byłby Bus-pas można by w godzinach szczytu puszczać na linie Łomianki-Metro dodatki lub nową przyspieszoną linię autobusową Dziekanów Leśny -Metro
  • markusj77 21.01.18, 23:15
    Fakt. Dla dzieci i tych co będą jeździć na 8-9 - komunikacja publiczna + buspas to niezbędny element.
  • ericson25 17.01.18, 06:30
    jak zablokują przejazd,to dopiero będzie szum,a teraz to pic na wode
  • 4kierowca_bombowca 17.01.18, 08:51
    Teraz albo nigdy. To mówiłem Ja, trener trzeciej klasy. Panie Prezesie........
  • ericson25 21.01.18, 10:06
    pic na wode Pani Hawranek
  • jwc3 25.01.18, 11:12
    Ciekawa informacja na temat budowy S7 ukazała się dzisiaj w materiale dostępnym na stronie moto.onet.pl/aktualnosci/znad-morza-w-gory-droga-ekspresowa-najpozniej-za-piec-lat/4fzz4w2. Dla Łomianek szczególnie interesujący fragment na końcu tekstu. Jeżeli prawdą jest, że trasa skrajem puszczy może powstać nawet do 2022 roku, to zaplanowane przez panią Roszkowską blokowanie przejścia dla pieszych w Burakowie 2 lutego o godzinie 17.00 wydaje się tylko kolejną akcją przedwyborczą stowarzyszenia.
  • boziewicz 04.02.18, 17:03
    Jak tu cicho o zmierzchu...
    Żadnych komentarzy, wrażeń, relacji z pola protestu. Napiszcie coś, bom ciekaw a o 17-tej to jeszcze pracowałem i tylko duchem kibicować mogłem.

--
    O tempora, o mores!
  • anonymous6 04.02.18, 17:16
    Wracałem do domu i miałem (nie)przyjemność oglądać ten cyrk. Więcej chyba było policji niz protesrujacych. Nie wiem czemu zrobił się korek....chyba dlatego że ludzie zwalniania gapiów się...jakby było na co:-(
  • 2lanser 05.02.18, 08:22
    świadczy to o malejącym poparciu dla stowarzyszeń działających pod egidą Piotra R.
    Ludzie już przestali darzyć je jakimkolwiek zaufaniem. Już nie można z ludzi robić..... , by ich później za rączkę prowadzić do urny wyborczej.
    Taki sam efekt społeczny jak po referendum. Wtedy ludzie nie poszli dając mandat zaufania TD, obecnie nastąpił odwrót w drugą stronę. Nastąpił efekt przesilenia , zmęczenia władzą ,ciągłą propagandą na poziomie -1.
    Moim zdaniem to czas by cała nasza elita pakowała walizki. Przypomnę Łomianki liczą ponad 23 tysiące mieszkańców. Na Imprezę udało się poderwać tyle co przeciętnie na taniec na deskach. Elektorat zbliżony. Klęska, po co było to robić? by się przekonać?
    Teraz może obietnica zwolnienia z podatków lokalnych na rok, po przedstawieniu zaświadczenia o uczestnictwie w wyborach na B, a to już za niecały rok.
    Później co Cegielnia, Hurtownia, może coś w NDM??????
  • nasza.gmina.lomianki 07.02.18, 05:08
    Teraz wygrają jako Pis
  • tytus_andronicus 07.02.18, 08:32
    Ale kto wygra, skoro trzej panowie mają wpisy w rejestr. Może co najwyżej TD, natomiast do Rady nie mają szans, po tej nachalnej propagandzie? ludzie są już nimi zmęczeni. A jak spotkasz jakiegoś wybranego w wyborach twarzą w twarz, zapytasz się o sprawy bieżące? to z automatu wymawia formułkę typu ,,my z Piotrkiem itp,itd nie potrafi się wypowiedzieć o swojej pracy sensownie, same kwieciste banały. Jakbym czytał gazetę Ł. Tak się boją swego miejsca na przyszłej liście że staje się to wszystko mało racjonalne, wręcz ......... .
    Zresztą nie dziwę się stało się to dla wielu sposobem na życie. Rąsia buzia,klapa,goździk no dieta.

--
    stop dla prywaty
  • nasza.gmina.lomianki 08.02.18, 08:52
    co z tego że mają wpisy w rejestr-podstawią słupy, a kim by Dąbrowski osiem lat temu - słupem.
    Do rady nie mają szans po nachalnej propagandzie, ale ją przynajmniej mają a niby opozycja co ma? - paru gderaczy na forum - żadnych szans, łże opozycja nie ma żadnych szans
  • 2lanser 08.02.18, 10:18
    Oczywiście róbcie tak dalej. Skoro nie ma szans to po co te brednie w gazecie, po co ta nachalna propaganda.
    Goebels też miał swój szczyt wtedy gdy Niemcy słyszały że Ruskie nie maja żadnych szans,pod Moskwą.
    I co? rzeczywistość przerasta życzeniowość.
    Dlaczego piszesz łże opozycja? czyżbyście mieli licencje na prawdę? Czyżbyście się obawiali że mieszkańcy wysuną środkowy palec. Napisałeś że wstawicie słupy powtórz to samo w następnym wydaniu gazrurki niech ludzie poznają waszą kuchnię od zaplecza.
  • nasza.gmina.lomianki 09.02.18, 11:12
    nie pisz do mnie wy, czyżbyście itp, nigdy nie byłem sympatykiem obecnego układu zwłaszcza lisa Rusieckiego
  • nasza.gmina.lomianki 09.02.18, 11:28
    2lanser napisał:

> Dlaczego piszesz łże opozycja? czyżbyście mieli licencje na prawdę? Czyżbyście

A kogo wystawicie, skompromitowanych platformersów typu Pszczółkowski , Wójcicka i ta stara wierchuszka pieprząca głupoty. Żaden Gawda nie ma szans. Zagrajcie ich sposobem, to musi być ktoś znany z autorytetem a przynajmniej syn , córka jakiejś szanowanej osobistości łomiankowskiej i do niego dopasowani społecznicy nie politycy
  • 2lanser 09.02.18, 12:01
    Czy ktoś mówi o nich? Syn,córka zapewne w/g ciebie najlepszą byłaby osoba łatwa do manipulowania jak obecny?
    . Otóż nie, obecnie układ rządzący stać na bogatą kampanię wyborczą za nasze pieniądze. Zatem niech będą igrzyska, niech wygra ten którego wybiorą za nasze podatki/czyli TD/i. Niech się pogrąża dalej natomiast Rada już nie będzie taka jak teraz.
    Niestety te ,,szanowane osobistości,, mają mankament, mianowicie brakuje im odwagi gdyż byłyby zniszczone przez PR,oplute i wdeptane w ziemię na wysokości Warszawskiej. Jeżeli ktoś jest szanowany nie będzie się siłował z mitomanem na słowa. Po co, niech on sam siebie doprowadzi do katastrofy. Brak kalkulacji. W zamian za stanowisko niszczyć sobie rodzinę, życie? No chyba że znajdzie się podobny do papirusa, bez jakichkolwiek zasad, to wtedy? No właśnie za takich rządzących to ja dziękuję, za następny totalitaryzm również. Niech obecni pożerają się od środka. Wystarczy tylko by Rada miała funkcję w pełni kontrolująca władzę, to mi wystarczy. I bez dotowania żadnych politycznie podwiązanych organizacji wyprowadzających i manipulujących na potęgę mieszkańcami. Mi wystarczy trochę normalności gdyż w tej chwili mamy lata pięćdziesiąte .Kto nie z nami to przeciwko nam a władza odetnie mu rękę którą na nią podnosi obywatel, lub raz danej władzy nigdy nie oddamy,,-parę cytatów z lat odległych a jakże bliskich w naszej rzeczywistości.
    Ja tylko chce normalności, nie manipulowania kosztem dorobku mieszkańców i ich własności przy drogach.
    Zaskakiwanie decyzjami które dla niektórych oznaczają koniec normalnego życia.
  • nasza.gmina.lomianki 09.02.18, 12:53
    Z nimi można wygrać, tylko ich bronią, jak wspominałem wyżej.
    Wystawienie chociażby min. Pani Prezes banku Haliny CHoroś na burmistrza i wokół Niej odpowiednich ludzi zmieniając narrację z chamskiej na rzeczową 100% sukcesu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.