Dodaj do ulubionych

Kolejny sukces-mamy dość czekania

06.01.18, 13:29
Patrząc się na,,olbrzymią,,/w gazecie będzie wyolbrzymiana/ frekwencję 05stycznia na pasach przy Kolejowej oświadczam, że osoby zaopatrzone w ,, transparent mamy dość czekania,, przy wsparciu sił porządkowych jak wspieraczy talentu PR wreszcie przy aplauzie widowni mogły przejść po pasach na drugą stronę Kolejowej.

Uważam że jest to mal krok dla człowieka olbrzymi dla ludzkości niczym spacer po srebrnym globie,
Powinniśmy jako obywatele ogłosić 5 stycznia dniem walki o s-7!!
Czyniąc go dniem wolnym od pracy. Proszę też o wsparcie lokalne media by wszyscy dowiedzieli się jak nieliczni...................., zapomniałem już co powiedział Churchill?
Edytor zaawansowany
  • jerzes 06.01.18, 18:36
    Ludzie walczą abyśmy nie stali w korkach, a Tobie sie to nie podoba?
    Życze wszystkim którzy nie chcą alternatywnego dojazdu do Warszawy - aby trafiali na najwieksze poranne korki ever.
  • 2lanser 06.01.18, 21:15
    Te mundrala. Czytaj ze zrozumieniem. Wszyscy sobie życzą wjazdu który jak oznajmiła Rzecznik Prasowy GDDKiA powstanie w 2025 u żadne zaklęcia stowarzyszenia oraz klanów Klanów rodzinnych w tym nie pomogą ani nie zaszkodzą. Twoja życzeniowość zapewne dotknie mnie jak i większość kierowców natomiast nie dotkną tych co łazili po pasach. Widać to na filmach, widać też że większość tych co przechodzili w korkach porannych n ie stoją. Mogę Ci wymienić ich z imienia i nazwiska zresztą większość zainteresowanych ich zna. Lim jest dama w różowym wysokim kapeluszu? lub gość z sumiastymi wąsami pokazujący na baner? Nie znasz ich? łał to jest nowa alternatywa nowe polityczne rozdanie i raczej im kierowcy w tańcu nie przeszkadzają.

Ludzie walczą abyśmy nie stali w korkach. Ci sami ludzie dali pokaz swojego chciejstwa w programie Anity Gardias.
    Twarze podobne, być może zmienili przekonania?
    Mnie się nie podoba rozpoczęta kosztem największego problemu kampania wyborcza. O czym, namacalnie przekonasz się, w zasadzie przekonujemy się co wydanie G.Ł która do przesady wali propagandę sukcesu.
    A ja tobie życzę własnego zdania,mądrości oraz obiektywnego spojrzenia na walkę oraz kopanie się pod stołem za dietę lub łaskawe spojrzenie królika. Dla niektórych nie ma już powrotu na rynek pracy, zatem? tańczmy po deskach.
  • 11chwilka 11.01.18, 22:25
    W sprawie buspasów napisano wiele. Tragedia jest zanik społecznej dyskusji w tych sprawach. Jest niewielu osób które nadal działają i sygnalizują w tej sprawie. A żze myślą inaczej niż burmistrz ,ich głos dociera jedynie za pomocą Łomianki info! Chcecie widzieć,to poczytajcie i posłuchajcie bo wato: www.lomianki.info/moje_lomianki.php?nr=479
    warszawa.tvp.pl/35486474/05012018
    warszawa.tvp.pl/35535376/09012018
    Zwłaszcza ten ostatni post pokazuje jak perfidnie podchodzą Łomianki Razem do swoich wyborców. Doskonale o tym widząc nie informują mieszkańców o tym, że przespały protest Bemowa w 2017 roku. Że może to przesunąć początki budowy o ładnych kilkanaście lat do tyłu. Czyli nie najpóźniej w 2023 a w 2030 a może i jeszcze później. A to rodzi konieczność walki nie tylko o obwodnicę, ale również, o choć minimalne udrożnienie nie Kolejowej lecz Pułkowej z fragmentem do Ronda przy Auchan! Cyba że ktoś ma jeszcze jakiś dobry pomysł. A pośpiech jest wskazany, bo najpóźniej w 2020 r do Łomianek najedzie od Gdańska ekspresówka S7 i dodatkowe tysiące pojazdów! Należy też zacząć blokować same Łomianki przed możliwością infiltracji przez zablokowany na Kolejowej ruch z S7! W erze GPS wszystkie drogi równoległe do Kolejowej narażone są na najazd z tej trasy. Pomyślcie co to znaczy i jakie spowoduje skutki? Możecie pewnego dnia nie wyjechać domu, tonąć w smogu produkowanym przez tysiące aut przyjezdnych!

--
    www.lomianki.info/
  • amator97 12.01.18, 14:37
    Do lansera: Najlepiej to tak bezmyślnie klepać w klawiaturę i lansować się na forum.
    A tu trzeba raczej dziękować inicjatorom akcji 5 stycznia za pomysł i realizację, poświęcony czas i zaangażowanie. Jak zauważył przedmówca, niewiele jest osób, które działają w tej sprawie. Tak więc trzeba popierać tych, którym się chce i nie patrzyć skąd pochodzą. Łączy nas wspólna sprawa blokady S7!
  • 2lanser 13.01.18, 09:15
    Rzeczywiście amatorska amatorszczyzna. Niestety zdaje mi się że znacznie bardziej produktywne jest bezproduktywne walenie w klawiaturę niż bezsensowne chodzenie po pasach. Oglądając zapiski dokumentalne z tego epokowego wydarzenia na palcach rąk i nóg można było policzyć chodzących. Biorąc pod uwagę że duża część to osoby nie potrafiące posługiwać się kompem zostaje niewielka grupka osób które mogłyby cokolwiek napisać pod nickiem amator 97. Wyszło mi że coś koło sześciu. Odliczam tych którzy mają sądowy zakaz obrażania na forum zostają mi trzy persony.
    Zatem będę strzelał, Stefan doprawdy jesteś amatorem rzeczywiście łączy was wspólna sprawa komitet wyborczy.

Szkoda że tak jak napisała 11 chwilka przespaliście snem misia protesty Bemowa. Cóż jaki Miso jest każdy widzi.
  • markusj77 25.01.18, 22:28
    No nie bardzo. Marki protestowały i to im pomogło. Dlatego ktokolwiek protestuje, to na pewno nie zaszkodzi i może pomóc. Oczywiście wg mnie powinniśmy protestować z dwoma postulatami:
    - budowa buspasa w ciągu maks. 2 lat na kawałku auchan, most północy
    - budowa S7 do 2021-2022, bo wcześniej się i tak nie da
    Dla mnie prezentujesz taki typowo polskie podejście. Jak protestują moi, lub ci z którymi się na 100 zgadzam to się dołączę a jak ktoś inny to jest Be. Mogę się z nimi nie zgadzać w 100 procentach, ale to nie znaczy, że nie widzę pozytywnych stron ich protestów.
    Oni może i graja o swoje polityczne poparcie, ale przyłączenie się do dobrej akcji, nie zobowiązuje Cie do głosowania na nich.
  • 2lanser 26.01.18, 12:07
    Oczywiście jeżeli chodzi o protest,to:
    Jest ten niby pożyteczny ochraniany jak widać na filmie przez służby porządkowe.
    oraz ten który niby jest niezasadny gdzie służby porządkowe stoją po stronie......

Zatem markusie pod którym protestem się podpisujesz?????
  • czesiu71 26.01.18, 14:04
    Tobie chyba nie zależy na budowie S-7. Może jesteś emerytem albo bezrobotnym, lub pracujesz w domu i do Warszawy nie jeździsz. Otóż w Łomiankach jesteś w mniejszości. Większość do Warszawy dojeżdża i potrzebuje dobrego dojazdu. Mam dla ciebie dobrą radę - po prostu przestań tu się lansować i daj ludziom działać w ważnej dla nich sprawie.
    Dziękuję.
  • 2lanser 26.01.18, 15:37
    Oczywiscie,jak zwykle jezeli ktos krytykuje to jest przeciw,wladzy z,,boskiego nadania,, czesiu dziekuje za twa czujnosc ormowca
  • amator97 27.01.18, 00:11
    To po prostu sugestia, byś nie pisał o tym, co Cię nie dotyczy. A ORMO przeszło dawno do historii i zapewne większość na forum nawet nie wie co to jest.
    Dobranoc
  • 2lanser 27.01.18, 09:34
    Rozumiem że podpierasz jako główny podpierd.lacz bym wam nie bruździł w akcie propagandowym?

Po pierwsze jesteś prymitywny zresztą nie ma się czemu dziwić każdy otacza się osobami na swoim poziomie intelektualnym.
    Po drugie sprawa dotyczy każdego mieszkańca lecz przedwyborczy maraton tylko jedną spokrewnioną z władzą ,,elytę,, zwaną pokracznie: chadzającymi bez sensu przez Kolejową.

ORMO zaś żyje w co poniektórych granatem oderwanych od pałki przedstawicielach ....
    Jako ,, bezrobotny i sfrustrowany emeryt,, mogę wam życzyć by zrobiono kładkę nad Kolejową i wlano troszkę oliwy z pierwszego tłoczenia w co poniektóre złośliwe baniaki.
    Alleluja i do przodu.... po władzę.
    Aha zapomniałbym wybory będą odbywały się na innych zasadach niż ostatnio, także do zobaczenia....?
    na śmietniku historii.
  • czesiu71 29.01.18, 10:13
    Nie jestem żadnym podpie...czem, czy innym... mi chodzi o dobry dojazd do Warszawy.
    Skoro jesteś emerytem, to zapewne też dużo czasu, włącz się aktywnie w konstruktywne działania.
    Protest nie ma łatki politycznej, wszyscy są mile widziani, zatem...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.