Dodaj do ulubionych

Bezsolność władzy a Czas Apokalipsy.

28.01.18, 08:08
Oczywiście ów czas apokalipsy to jak tytuł wskazuje jest podpięciem pod dzieło Coppoli.
Czyli w pogoni za szaleństwem/Kurtza/. Łomianki to nie Wietnam, Gaz-Łom to nie Joseph Conrad piszący Jądro Ciemności. Co do szaleństwa mogę pójść na kompromis, zbliżone do obecnego tylko już nie ma jednego bohatera.
Ale do rzeczy, Nie można oficjalnie namawiać do wyjścia na ulicę, robi to tylko ten który jest słaby i nie ma innej możliwości działania. Przypomnę że czy tego ktoś chce czy nie obwodnica i tak powstanie. Natomiast nie można wysyłać ludzi na wojnę z państwem/władza wykonawcza/ gdyż można zapoznać ludzi z trójpodziałem władzy i zapoznać ich nie tylko z atrybutem wykonawczym ale też władzą sądowniczą nie docierając do sedna czyli władzy ustawodawczej.
Zatem chyba tylko słaby i bezsilny wypycha innych do walki zamiast samemu robić wszystko by zwyciężyć.

Jeszcze jedno, za czyje pieniądze zrobiono zamiennik /podróbę/ -opracowanie bezzasadne naruszenie praw autorskich do tytułu ,,Czas Apokalipsy,,?
Za moje czy twoje podatki? może za nasze wspólne?

--
stop dla prywaty
Edytor zaawansowany
  • 2lanser 30.01.18, 08:44
    Nie nazwał bym tego ,,bezsolnością,, tylko totalną bezsilnością. Cóż kolejna pikieta będzie na pewno zwycięstwem myśli nad materią.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.