Dodaj do ulubionych

Korki w drodze do Warszawy to nie ...

29.01.18, 09:17
To nie p.Berger/ale będzie potrafił to dojść na drodze prawnej/ jest sprawcą wszystkich nieszczęść jakie dotknęły Łomianki.
Między innymi drogi, czy władza przez osiem lat wybudował jakieś nowe połączenie z Warszawą. Czy coś zrobiła coś co przyniosło realne zmniejszenie korków na DK-7 ?
Zainteresowani mogą przejść się na ,,Dzień Apokalipsy,, nie do kina lecz na drogę która ma być polem politycznego marketingu .

Jak będzie? może już nie będzie grochówki może zaserwują coś lepszego np; flaczki z majerankiem i pajdką chlebka. Wina nie będzie ale będą igrzyska.
Gwoli ścisłości ,,bezrobotny,, ,,emeryt,, i rencista mają takie same prawa obywatelskie jak reszta wyborców, mieszkańców.
Zatem deprecjacja osób ze względu na status społeczny i poziom materialny życia w realu jak i na forum jest jak rasizm formą bezprawną/to do mojego ulubieńca który by tak chciał mi dokopać/
Edytor zaawansowany
  • num.ero 29.01.18, 10:39
    Bez sensu jest robienie im frekwencji.
    8 lat mieli żeby coś zdziałać. Nawet udrożnienie Kolejowej zbagatelizowali.
  • 4kierowca_bombowca 29.01.18, 14:49
    No ale, flaki przyznasz mają w sobie moc przyciągania. Flaki z olejem już trochę mniej.
    Muszę się zastanowić.O ile będą miały w sobie Łomiankowska normę majeranku to pójdę.
    Dlatego poproszę o podanie zawartości majeranku w zupie w gramach na decymetr sześcienny))))

Ktoś opublikował na fb w grupie mieszkańców zapewnienia o tym że na Rolniczej z powodu budowy trasy Kościelnej nie będzie wyburzeń PR, następnie Pracownik UM na Sesji w zeszłym tygodniu powiedział że jeżeli będą usunięcia a będą będą odszkodowania. Zatem komu panie wierzyć, sytuacja dynamiczna. Jedna pani Morawiecka czyli PR napisał/a że tylko sześć osób oprotestowało inwestycje. Dziwne ja wiem o kilkuset.A kilkaset to procentowo trochę więcej niż sześć nawet w skali wyborców aktywnych.
    Co na to stowarzyszenie towarzystwa blokującego? Są widzę w gminie równi i równiejsi zupełnie jak u Orwella

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.