Dodaj do ulubionych

Naczelny truciciel Dziekanowa Polskiego

29.01.18, 21:18
No, może i nie naczelny, ale chyba najbardziej spektakularny i wstydliwy.
Dziś wieczorem wystarczyło że przejechałem przez skrzyżowanie Podróżnej z Rolniczą i taki syf mi wleciał do auta mimo filtrów, że po chwili zaczęła mnie bolec głowa. Poważnie, nie przesadzam.
Oczywiście toksyny niezmiennie walą z komina OSP. Czy ktoś wreszcie zrobi z tym porządek?
Bo pojawia się u mnie wątpliwość, czy aby ta jednostka OSP bardziej na co dzień nie szkodzi lokalnej społeczności niż od czasu do czasu pomaga? Jeśli przez całą zimę trują sąsiadów, pogarszają im jakość życia i to życie nieuchronnie skracają, to nie można chyba powiedzieć że jest to społecznie pożyteczne?
Czy ktokolwiek ewentualnie rozpatruje taką futurystyczną fanaberię, żeby zamontować tam kocioł gazowy? Nie stać na to naszej zielonej gminy?
Edytor zaawansowany
 • 4kierowca_bombowca 30.01.18, 08:31
  Niemożliwe, patrz jechałem tam wczoraj autobusem i nic mi nie wpadło do środka pomimo iż Jelcz takich filtrów nie posiada. Ty również posiadasz filtry pyłkowe natomiast ze skąpstwa nie założyłeś sobie pyłkowych węglowych, ale.... .
  Jak chciałbyś rozwiązać problem OSP? Zamknąć strażnicę bo kiedyś któryś ze strażaków przemówił się z Krystkiem i Rusem? Bo zbliżają się wybory i ważniejsza jest eliminacja przeciwników politycznych?
  Nie przeczę że być może odpalali piec ale czy nie lepiej gdybyś wnioskował o dofinansowanie do podłączenia i instalacji
  jakiego gazowego Viesmana.niedaleko jest dystrybutor który by taka modernizację przeprowadził po kosztach. Zrób społeczną zbiórkę lub zgłoś do Radnego z Sadowej który jak widać na filmie niewiele ma do zrobienia mógłby się wykazać lub Radnego Salwowskiego. Najlepiej ,,zamknąć,, a później jak coś pierdyknie lub się zapali załamywać ręce na forum i płakać o nieszczęściu bo Straż z Łomianek lub Warszawy nie dojechał. PRZEZ KORKI NA DK-7.
 • markusj77 30.01.18, 12:02
  No chyba jasno nikt nie oczekuje od strażaków, że sobie sami piec kupią. Myślę, że gminę stać na wymianę ich ogrzewania na gazowe i nawet ocieplenie budynku, jeśli jest taka potrzeba.
  Czyli to jest bardziej narzekanie na władzę, niż na samych strażaków, chociaż pewnie strażacy mogliby pomóc narzekając troche burmistrzowi, że ludzie ich nazywają największym trucicielem w okolicy.
 • mamdomek 30.01.18, 20:02
  Dokładnie o to chodzi. I dziwi mnie że to co napisałem jest niejasne dla kogokolwiek.
  To jest zadanie dla WŁADZ GMINY. Ale nie znaczy, że strażacy nie powinni się tym nie interesować. Szczególnie oni, którzy przecież mają świadomość jaką trucizną są tego rodzaju wyziewy.
  Ja płacę wystarczająco duże podatki żebym jeszcze miał się na coś ekstra zrzucać. Gmina o datki nie żebrze, tylko bierze ile sobie uchwali i o zdanie nie pyta. Na takie sprawy środki powinny się w tej puli znaleźć. A nie co roku to samo i czekanie do wiosny aż temat przyschnie do kolejnego sezonu.
 • anonymous6 30.01.18, 20:39
  ".niedaleko jest dystrybutor który by taka modernizację przeprowadził po kosztach". Jasne:-) a moze jeszcze doplaci?
 • mamdomek 31.01.18, 18:45
  A czego się spodziewasz po kimś kto jeździ autobusem i ma nieustająco nadmiar czasu na zalewanie forum swoimi 'cennymi myślami'?
 • 4kierowca_bombowca 01.02.18, 10:09
  A ty Denuncjo nigdy autobusem nie jeździłeś? Współczuje Ci, zatem teraz domyślam się czemu jesteś taki wyalienowany w swoim środowisku. Skoro przykłady zapożycza się z kultury ,,Radzieckiej,,/donosicielstwo Pioniera Pietki Morozowa na własnych rodziców/, nie zaś śródziemnomorskiej efekty są takie jak powyżej. Bezzasadna denuncjacja Strażaków tylko dlatego że coś się komuś wydawało. Jeżeli masz na to dowody wraz z badaniami toksykologicznymi mógłbyś podawać ich wizerunek na forum publicznym. A to już podlega jurysdykcji o ile Strażacy zechcą.......
  Zresztą jaki pan taki kram, tacy jego wyborcy....
  Powiedz mi zatem Pietka, z czystej ciekawości. Czym różni się osoba wolnego zwodu od;
  -dyrektora upadającej cegielni
  -milicjanta w stanie spoczynku
  -handlowca artykułami elektrycznymi.
  Czy któryś z nich jest bardziej nobilitujący i dający większe uprawnienia od innych?
  Mamdomek niestety twój wykonywany zawód również do nazwanych przez ciebie jako prestiżowe , nie należy.
  Zatem tasuj się u siebie w ogródku nie na forum lub na innym przejściu dal pieszych
 • anonymous6 01.02.18, 10:26
  "Skoro przykłady zapożycza się z kultury ,,Radzieckiej,,/donosicielstwo Pioniera Pietki Morozowa na własnych rodziców/," na jakiej podstawie tak twierdzisz? Czy dlatego, że ktoś martwi się/dba o swoje zdrowie?
 • mamdomek 01.02.18, 22:54
  Dziś znowu z komina OSP duszące wyziewy węglowo-miałowe. Każdy sprawdzić może.
 • 4kierowca_bombowca 02.02.18, 08:53
  Wiadomość typu:
  każdy może sobie sprawdzić prędkość BMW na DK-7.
  Podaj wartości pomiarowe, typ urządzenia oraz nr homologacji.
  Ja wczoraj w Łomiankach widziałem Piotrka jak grał n nerwach, każdy sprawdzić może))))
 • kasia.buczkie 02.02.18, 17:08
  No to akurat, że smrodzą jak nikt inny w okolicy to jest oczywiste.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.