Dodaj do ulubionych

9marca dzień sądu ostatecznego DK-7

06.02.18, 08:46
Był już Armagedon, był już Dzień Apokalipsy w biblijnym nazewnictwie pozostaje tylko sąd ostateczny. Jeżeli ktoś odnosi same klęski zachowuje się jak hazardzista z ,, podkulonym ogonkiem,, idzie dalej w zaparte. Nie dało rady w ,,dwóch,, razach będzie trzeci raz.
Tym razem będzie trzeba naprzykrzać się Kierowcom jadącym Pułkową tranzytem.

Jeżeli wychodzi ,,jak zawsze,, proponuję od razu udać się pod Sejm RP . Założyć przyzwoite garnitury i ruszyć samą,, górą,, z petycją o przyspieszenie. Przecież góra uśmiecha się do jednej z Posłanek, zatem będą mogli liczyć na wsparcie.

No chyba że spotkanie twarzą w twarz z organem ustawodawczym przekracza możliwości naszej ,,góry,,

Swoją drogą zalecałbym dużo spacerów,świeżego powietrza, jakiś wyjazd w góry dla podratowania nerwów.
Edytor zaawansowany
 • jwc3 06.02.18, 12:29
  Łomiankowskie wróble już ćwierkają, że frekwencja 9 marca może być rekordowa. Wreszcie !? Data protestu wybrana nieprzypadkowo przez łomiankowski PR. Zamiast "cienkiej" zupy wszystkie panie dostaną tradycyjne cienkie rajstopy (po 1 PLN w Auchan) z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet (8 marca) zaś mężczyźni skarpetki z nadrukiem ŁR (2,50 PLN), z okazji 40 męczenników (10 marca). Oj będzie się działo !!!
 • 2lanser 06.02.18, 19:45
  Gozdziki tez,byle nie gwozdziki jako forma ekspresji
 • czesiu71 13.02.18, 11:48
  Na protest we wspólnej sprawie chyba nie przychodzi się dla tanich, wątpliwej jakości gadżetów, tylko dla SPRAWY.
  A dla co po niektórych (jak mój przedmówca na przykład) ważniejsze jest, czy była serwowana grochówka, czy kapuśniaczek, czy rozdawano pończochy, czy goździki. Nie będę tego komentował...
 • 4kierowca_bombowca 13.02.18, 12:31
  Sprawy? napisałeś, czesiu dla mnie sprawą może być przyspieszenie budowy.Dla innych zaś wygranie następnych kilku lat na stanowisku z dietą. Każdy z nas ma różne ,,Sprawy,,. Nierzadko są one jak i cele aktywności, diametralnie różne.
  Zatem nie pisz o czymś o czym do końca nie jesteś przekonany. Najbardziej normalnego człowieka wku....wia to że robi się z niego ,,wałka,,. Zatem grochóweczka, kapuśniaczek, rajtuzy i goździk występują tutaj jako wartość dodana bełtająca w główkach.
 • nasza.gmina.lomianki 13.02.18, 12:49

  plus potańcówki z piwem na każdej blokadzie

  4kierowca_bombowca napisał:

  > Sprawy? napisałeś, czesiu dla mnie sprawą może być przyspieszenie budowy.Dla
  > innych zaś wygranie następnych kilku lat na stanowisku z dietą. Każdy z nas
  > ma różne ,,Sprawy,,. Nierzadko są one jak i cele aktywności, diametralnie r
  > óżne.
  > Zatem nie pisz o czymś o czym do końca nie jesteś przekonany. Najbardziej no
  > rmalnego człowieka wku....wia to że robi się z niego ,,wałka,,. Zatem grochó
  > weczka, kapuśniaczek, rajtuzy i goździk występują tutaj jako wartość dodana beł
  > tająca w główkach.
 • markusj77 13.02.18, 13:27
  Wszystko co robi polityka ma na celu poprawienie jego notowań. Na tym polega demokracja - widać to po PISie i jego rozdawnictwie. Ważne, żeby przy okazji inni na tym skorzystali. I nie ma co na siłę bompardować, wszsytkiego co robią. Można oddzielić poparcie dla konkretnej akcji od poparcia w wyborach.
  Ale chyba niektórzy tutaj mają z tym problem :( i dlatego nasza wylotówka będzie ostatnia ze wszystkich na około Warszawy. Bo ważniejsze niż dobro mieszkańców jest dokopanie konkurencyjnej partii :(
 • 4kierowca_bombowca 28.02.18, 09:40
  Uwaga jak zwykle termin zostaje przesunięty na 16 zapewne by nie zahaczyć o Dzień Kobiet, jeszcze by trzeba było dać uczestniczkom po goździku a tu jeszcze brak dofinansowania dla organizacji ......
  Ogólnie proponowałbym to chodzenie przesunąć na 1kwietnia albo na godziny nocne efekt i cel ten sam.
 • czesiu71 28.02.18, 12:15
  No to sobie chodź 1 kwietnia w nocy.
  A zaangażowanym społecznie mieszkańcom daj szansę na wyrażenie swojego protestu w Imieniu NAS Wszystkich, także Twoim (!) zgodnie z przewidzianym terminem. Trzeba zapewnić jak NAJWIĘKSZĄ frekwencję, aby protest został dostrzeżony i osiągnął oczekiwany skutek. Malkontentom za kibicowanie dziękujemy...
 • 4kierowca_bombowca 28.02.18, 12:36
  Wypraszam sobie. W moim imieniu proszę nie chodzić na przedwyborcze spotkania PR oraz stefy.prawo.
  Chodźcie sobie w swoim własnym imieniu,co zresztą widać po frekwencji, i czuć po grochówce,koń by się uśmiał))))))))))))))))))))))))))))))))
 • markusj77 02.03.18, 08:53
  Co ci przeszkadza? Walczą o drogę dla nas. Nawet jak chcą się pokazać przed wyborami, ale może to pomóc tej sprawie, to powinieneś się spieszyć. Na tym polega demokracja, że każdy polityk się próbuje pokazać, głównie w ostanimi roku niestety :(
  Problem jest, że dla Ciebie ważniejsze jest by oni przegrali, niż żeby w Łomiankach się coś wreszcie udało z tą drogą.
 • 4kierowca_bombowca 02.03.18, 10:02
  Po pierwsze czubku demokracja to nie wolna anarchistyczna amerykanka gdzie można wyjść na ulicę i w imię ,,teorii ewolucji,, komuś się naprzykrzać. Po drugie nie jest to akcja nakierowana na to by mieszkańcom cokolwiek zrobić lub dać.Gdyby tak było to dawno uchwała podjęta przez poprzednią Radę o BUS pasie dostała by nóg i była wspólnie poparta również przez obecnie rządzących. Po trzecie już raz to było a człowiek pewne rzeczy widzi i doznaje empirycznie, gdy widać że pewne stowarzyszenie zagęszcza swoje ruchy zawsze przed wyborami a w międzyczasie tylko klaszcze w ręce to coś znaczy? A znaczy tylko jedno że są to pozorne działania.Owszem chcę by obecny układ przegrał lecz nie ma to z drogą nic wspólnego, chcę by odeszli w zapomnienie karierowicze i osoby które zupełnie nic nie chcą zmieniać poza swoim stołkiem.Nie po to idą pieniądze z moich i twoich podatków by patrzeć się na pozorne politykierskie ruchy. Niby ja w ramach demokracji mam się przyglądać i klaskać gdy polityk stara się pokazać i wypłynąć na moim grzbiecie? przed wyborami? A jak on realizuje swoje obietnice wyborcze? Przez ostatnie kilka lat szedł z wyborcami czy przeciwko nim?


  Poza tym nie lubię gdy ktoś karze mi gonić za uciekającym królikiem tylko po to by go gonić nie złapać tylko dla frajdy gonienia. Zatem jak zwykle mamdomek weź wazelinę i goń 16 marca, tylko nie pośliźnij się na mydle gdy będziesz się mijał na pasach z tym co to prawdy na oczy nie widział.

  Poza tym czy stowarzyszenie stanie na głowie czy też s-7 powstanie według harmonogramu przyjętego przez GDDiKA.Mogliby natomiast wpłynąć na powstanie BUS pasa na istniejącej już drodze gdyby chcieli tylko za tym lobbować i działać . Nawet nie potrafią wpłynąć na zmianę świateł na rondzie przy Auchon.
 • 4kierowca_bombowca 02.03.18, 10:08
  Miało być do markusa wyborczego prowokatora, nie zaś do mamdomka, za co mamdomka przepraszam.
  Markusie weź wazelinę i pamiętaj o mydle, byś się na nim nie przejechał po pasach. i nie wpadł razem z otwartą tubą wazeliny prosto w otchłań lub jak kto chce czarną kosmiczną dziurę. Jak każdy w demokracji mogę mieć własne zdanie popieram zatem budowę drogi w planach GDDiKA nie zaś życzeniowe roszady na pasach celem zajęcia dogodnych pozycji na mapie politycznej Łomianek.
 • markusj77 02.03.18, 23:55
  Ja Cię mimo wszystko nie obrażam, ale to świadczy tylko źle o Tobie. Taki kraj - Marki blokowały drogę i przyspieszyli budowę ich obwodnicy. Niestety takie są realia. Bardzo mi przykro, że ludzie Cierpią, ale władza tylko wtedy działa. Popatrz na górników, blokujących drogi, lekarzy. To jest chore, ale w tym kraju argumenty logiczne nie przemawiają do polityków.
  W okolicach Grodziska miała być linia wysokiego napięcia. Blokowali drogę i się politycy wycowali.
  Argumenty siły jednak działają.
  Oczywiście, że politycy powinni byli działać w sprawie buspasa i mam o to do nich pretensje, że tego nie robili. Ale i z drogą i z buspasem mogą tylko lobbować i blokować, bo droga nie jest gminna.
  I oczywiście, że każdy polityk rozdaje i stara się przed wyborami. Pewnie, że źle, ale porządnych i super uczciwych polityków w tym kraju mamy jak lekarstwo, i o ile pamiętam to w naszych łomiankach jakiś wzorcowych polityków nie pamiętam.
 • drabbu 02.03.18, 15:01
  markusj77 napisał: >Problem jest, że dla Ciebie ważniejsze jest by oni przegrali, niż żeby w Łomiankach się coś wreszcie udało z tą drogą.

  Jeśli oni NIE przegrają, to jest więcej niż pewne, że i z drogą nic się NIE uda.
 • 2lanser 02.03.18, 15:25
  Swiete slowa,a tymczasem bedziemy mieli niespodzianke w formie calkowitego zaklopsowania i lomianek i trasy gdanskiej szykuje nam sie nowe super centrum handlowe w Czosnowie
 • markusj77 02.03.18, 23:56
  A co zrobią Ci inni, lub co Ty zrobisz, jak ich zastąpisz, że ta droga tak natychmiast powstanie?
 • 4kierowca_bombowca 03.03.18, 08:25
  Najpierw by mieć lepsze samopoczucie chciałbym dostać Gazetę Łomiankowską bez całego tego molestującego psychę, show. Następnie nie chciałbym już nigdy na oczy widzieć ani Krystka ani jego pupila Piotrusia wraz ze zdominowanym przez ich dwoje byłym dyrektorem cegielni. Mam nadzieję że po wyborach gdy to się stanie, troszkę łatwiej będzie patrzeć w przyszłość bez zagrożeń, typu Kościelna Droga, Nepotyzm, wspieranie dziwnych organizacji , walka i poniżanie mieszkańców, radnych myślących w inny sposób.
  Gdy to już się stanie będzie mi o wiele łatwiej żyć i myśleć o czymkolwiek.

  Zresztą droga S-7 i tak powstanie czy by chciała tego przewodnicząca komisji czy też nie. Nie można będąc przedstawicielką władzy lub jej przedstawicielem, dawać negatywnego przykładu łamania prawa poprzez blokadę drogi i wyprowadzając ludzi na ulicę. Jest to ostateczność i świadczy o BEZSILNOŚCI WŁADZY,lub co gorsza o chęci manipulacji ludźmi w celu osiągnięcia doraźnego małego celu politycznego.
  Zadam inne pytanie, CO TA WŁADZA ZROBIŁA PRZEZ 8 LAT W CELU POPCHNIĘCIA I PRZYSPIESZENIA INWESTYCJI DROGOWEJ? Czemu to ludzie maja wychodzić na ulicę i robić to co jest kompetencyjnie przypisane do demokratycznie wybranej władzy? Równie dobrze można wezwać ludzi by poszli pod sejm protestować bo zdymisjonowano naszego zacnego obywatela ,,misia,, z funkcji ministerialnej.

  Tylko to jest anarchia i wysługiwanie się ludźmi, po co zatem wybory władzy która nie ma wpływu na otoczenie i nie realizuje społecznego zapotrzebowania?
 • markusj77 08.03.18, 11:23
  Pamiętaj, że to jest Twój osobisty pogląd. Większość współmieszkańców zdecydowała inaczej. I o ile mam wiele uwag to jakości nadzorowania niektórych inwestycji, to poprzednicy jakoś tym bardziej nie zachwycali. Pewnie dlatego Ci wygrali drugą kadencję. I jakoś narazie o wspaniałej alternatywie nie słychać.
  W Markach to nie władze wywalczyły przyspieszenie budowy, tylko właśnie ludzie działający wspólnie z władzami i to poprzez blokowanie drogi. Bo budowa takiej drogi to globalna inwestycja i lokalna władza poza lobbowaniem i przyciąganiem uwagi, nic nie może zrobić.
 • 4kierowca_bombowca 08.03.18, 12:01
  Te matematyk z koziego zadupia. Większość to jest większość z 20 tysięcy mieszkańców uprawnionych do głosowania z czego poszło do urn kilkanaście procent. Wystarczy policzyć ile osób było wyciągnąć procentowy wskaźnik listy wyborczej i okaże się że ta większość to tylko teoria którą sobie wycierasz buzię. Proszę powiedzieć ile osób głosowało na Burmistrza oraz ile na radnych z jego komitetu? Proste jak drut następnie proszę podać dokładną ilość osób uprawnionych do głosowania.

  Co do drogi mua drogi, globalna inwestycja to nie jest, tylko zwykła krajowa, skoro nie może to czemu się teraz promuje niczym w tańcu na deskach pod szyldem organizacji pod patronatem. Czemu skoro to miało pomóc nam wszystkim czemu nie kontynuowano drogo obranej przez poprzednią Radę w sprawie takiego malutenieńkiego bus pasika który by chociaż wspomógł male dziatki w dostępie do edukacji warszawskiej? Po prostu miastem zarządza jeden człowiek i jemu jest raczej z drogą nie podrodze. Ale po drodze mu z innymi.
 • drabbu 03.03.18, 10:38
  markusj77 napisał:
  > A co zrobią Ci inni, lub co Ty zrobisz, jak ich zastąpisz, że ta droga tak natychmiast
  powstanie?

  Ja? Nic. Nie należę do władz, nie mam też zamiaru nikogo zastępować i nie mam żadnego wpływu nie tylko na budowę wielkiej trasy, ale choćby najmniejszej ścieżki. Tak samo jak na bardzo przewlekły remont Warszawskiej. I wcale nie "natychmiast", ale ważne jest, by wreszcie starać się o określenie choć przybliżonego czasu tej budowy. A to jest pole działania władz i dlatego chciałbym mieć innych przedstawicieli.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka