Dodaj do ulubionych

Zaproszenie na pokazy driftingu

16.04.18, 09:43
Stowarzyszenie Miłośników Driftingu w Łomiankach wraz z mieszkańcami okolic Auchan ma przyjemność zaprosić STRAŻ MIEJSKĄ na wieczorne pokazy koło centrum handlowego.
Pokazy odbywają się z reguły codziennie w godzinach późno-wieczornych ( 23.00 - 24.00 )
i trwają od 15 minut do ok. 1 godziny w zależności od frekwencji uczestników i obserwatorów.
Rozszerzone programy pokazów mają miejsce w weekendy i wówczas to z pełną ekspresją
i dynamiką na tle ciszy puszczy kampinowskiej pięknie prezentują się efekty dźwiękowe wydawane przez podrasowane maszyny.
STRAŻ MIEJSKĄ prosimy o zabranie ze sobą bloczków mandatowych i zatyczek do uszu.
Edytor zaawansowany
  • trewal 17.04.18, 10:39
    O przepraszam, nie obrażajmy tej dyscypliny motosportowej, bo jazda w kontrolowanym poślizgu (drifting) wymaga wielu godzin nauki i praktyki, nie wspominając o odpowiednim przygotowaniu i doinwestowaniu pojazdu.
    Ten cyrk pod Auchan to zlot okolicznej młodzieży z marnymi umiejętnościami i seryjnymi pojazdami (zamienienie wydechu na taki o średnicy rynny, nie powoduje, że pojazd jest przystosowany do driftingu). To tak jakby nazwać pijaczków spod butki z piwem ... kiperami. Ale rozumiem oczywiście przesłanie.
  • esscort 17.04.18, 15:48
    Mieszkam niedaleko, więc też słyszę.
    Ale zawsze sobie wtedy mówię:
    1. A gdzie mają to robić? Skoro nie ma jakiegoś dogodnego miejsca daleko od domów, to lepiej niech driftują na parkingu auchan niż mieliby driftować np. na ulicy, zwiększając zagrożenie dla osób postronnych. Oczywiście można powiedzieć, że w ogóle nie muszą tego robić. Ale wiadomo, że coklwiek się powie, to tak czy owak będą.
    2. Gdy byłem młody to też różne głupoty robiłem (chociaż nie śniło mi się, że można mieć swoje auto) i żadne perswazje, argumenty, zakazy mnie nie powstrzymywały. Po prostu chłopcy i faceci w pewnym wieku muszą przeżywać adrenalinę, rozładowywać napięcie, być w jakiejś grupie. To jest etap rozwoju. Już tu kiedyś pisałem, że kiedyś młodzi ludzie przezywali te doznania na polowaniach i wojnach. Dziś na szczęście nie mamy wojny (niektórzy to rekompensują wojnami kiboli), więc poszukiwane są inne formy. Lepiej niech driftują, niż mieliby na rozboje chodzić czy wojnę jakąś wywołać.:)

Gdy tak sobie pomyślę, to łatwiej mi nie zwracać uwagi na te kilkanaście minut pisku opon. Sposobem na odstresowanie może być też pójście (pojechanie) i popatrzenie, jak to robią (ewentualnie również spróbowanie swoich sił).

• trewal 18.04.18, 13:04
    Co jak co ale w okolicach Łomianek to torów wyścigowych nie brakuje. Można pojechać na Bemowo albo do Izabelina, ale w sumie po co płacić za tor skoro można sobie urządzi wyścigi na parkingu pod supermarketem o 12 w nocy za darmo.
  • driftteam 10.08.18, 10:17
    Kilka dni temu nasze lokalne służby próbowały "wieczorową porą" podjąć interwencję ale tfu.... " nasi spece od palonej gumy" byli niestety lepsi. Pojawiła się więc nowa koncepcja służb w postaci instalacji zdalnej kamerki monitorującej to co się dzieje w okolicach Auchan aby mogli szybciej podjąć interwencje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.