Dodaj do ulubionych

Najlepsze lody Łomianki?

10.05.18, 10:28
Cześć, szukam miejsca, w kótrym według Was są najlepsze lody. Tak, żeby zjeść coś dobrego w ładnym otoczeniu i nie musieć się przy tym tłuc do Warszawy.
Co jest najlepsze?
Edytor zaawansowany
  • ruszt123 10.05.18, 10:32
    Zdecydowanie Piccolo :D
    Duże gałki, różnorodność smaków, do tego chyba jedyne w Łomiankach gofry :P Zdecydowanie tam. Moje maluchy uwielbiają, ja również.
  • esscort 10.05.18, 14:21
    Nie ma to jak dobra kampania reklamowa w mediach spoołecznościowych :)
  • mamdomek 10.05.18, 20:13
    4 minuty na przelogowanie się to całkiem nieźle. Tylko jedno konto zapasowe mieli?

My w miarę możliwości wpadamy do Tiramisu. Ogólnie najlepsza cukiernia w gminie, raczej nikt z tym nie będzie dyskutował. Ale Pod Kasztanem też są niektóre rzeczy niezłe. No ale i w Auchan też.
  • drabbu 10.05.18, 20:18
    W pełni demokratycznie opowiadam się za Kasztanem :) Czekoladowe są świetne.
  • karolinkamir 11.05.18, 10:52
    Ktoś ma rację, super jest w piccolo :P Też mi tam lodziki bardzo smakują, mega porcje!
  • trewal 11.05.18, 11:02
    A jak ktoś nie miał okazji jeść lodów z automatu sprzedawanych z budki na ul. Warszawskiej w okolicach kościoła, to z czystym sumieniem NIE POLECAM. Nigdy wcześniej nie jadłem lodów z automatu, które nie miałyby smaku. Czuć, że większość tego loda to czysta woda, mleka to tam chyba nie ma ani kropli a i z dodatkami smakowymi też nie przesadzają o czym świadczy smak (a raczej jego brak) i sama konsystencja lodów. Równie dobrze można zebrać sobie nadmiar lodu z zamrażalki i zjeść, wrażenia takie same jak po zjedzeniu "lodów" z tej budki.
  • nasza.gmina.lomianki 02.07.18, 13:57
    Warszawska 105

--
    Janusz
    lapto.pinger.pl
  • vilur 10.07.18, 13:34
    Warszawska, róg Ogrodowej, pod napisem BHP. Smaki rewelacyjne, wyrób własny. Często biorę tu lody na wynos - cenne jest też to, że właściciel zmraża mi wtedy termos do -40 stopni C.
  • terelek 25.07.18, 00:52
    Warszawska róg Ogrodowej spróbowaliśmy. Lody nie za bardzo. Sam cukier, smaków nie czuć.
  • kasiator 06.06.19, 20:29
    Piccolo :) Zdecydowanie, są pyszne i miła obsługa :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka