Dodaj do ulubionych

Awans Łomianek: z 88. na 3. miejsce!

16.10.18, 01:34
Taka informacja ukazała się 15.10.2018 r. na stronie www.lomianki.pl. Przeczytałem informację. Okazało się, że wyniki rankingu ogłoszono 2 albo 3 października, a burmistrz chwali się sukcesem dopiero przed wyborami. Przypomina mi się wypowiedź sprzed lat towarzysza Władysława Gomułki: "Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy poważny krok naprzód".
Ponieważ informacja czekała prawie 2 tygodnie na publikację, to proszę, aby znalazła się ona w pierwszym listopadowym wydaniu GŁ. W wydaniu GŁ z 19 października proszę koniecznie zamieścić wyrok sądu wydany w trybie wyborczym w dniu 12 października.
Pozdrawiam całą naszą władzę kochaną. Przypomnę, że jeżeli nie opublikujecie wyroku w najbliższym wydaniu GŁ to możecie mieć poważne kłopoty.
Edytor zaawansowany
 • 2lanser 16.10.18, 08:16
  Ale o jaki wyrok chodzi? teraz ich się nieco namnożyło, dlatego proszę o uściślanie wypowiedzi.
 • drabbu 16.10.18, 13:15
  Ale rad bym dowiedzieć się, w czym mianowicie aż tak awansowaliśmy? Bo że w nasileniu propagandy, to na pewno. A poza tym?
 • jwc3 16.10.18, 14:23
  Zapewne bardziej miarodajny jest najnowszy ranking zamożności ogłoszony przez GUS. Np. miasto Ożarów Mazowiecki jest tam na 39 miejscu, Łomianki na 160. Nasza władza kochana wyspecjalizowała się w organizacji i udziale w imprezach, gdzie za kasę "pudło" jest gwarantowane. Ważny jest tylko lans. Sprawozdania z imprez pojawiają się, albo nie. Np. w ostatni piątek o 19.30 odbyła się wielka gala w ICDS. Zapewne, aby nie drażnić mieszkańców film z uroczystej gali 25-lecia KS Łomianki pojawi się dopiero po wyborach. Ludzie pytają mnie ile to wszystko kosztowało? Jaką gażę za prowadzenie gali otrzymał Przemysław Babiarz? Kto zapłacił za wystawny bankiet? Wszystkim odpowiadam tak samo: nie było mnie tam. Pytajcie prezesa Grzegorza Pachutkę.
 • jwc3 16.10.18, 14:08
  KWW Tomasza Dąbrowskiego przegrał proces wytoczony w trybie wyborczym przez Forum Samorządowe. Sprawa dotyczyła listy kandydatów z KWW Tomasza Dąbrowskiego na radnych do Rady Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Z pierwszego miejsca listy startuje łomiankowski grawer Tomasz Dąbrowski, ale na ulotkach i w GŁ komitet zamieścił zdjęcie Tomasza Henryka Dąbrowskiego, obecnego burmistrza Łomianek. Taki numer miał "pociągnąć" listę, na której znajdują się również inni oszuści: Edward Wołyński, Tadeusz Kordek, Danuta Kołcz i Maria Mirowska. Treść wyroku wraz z uzasadnieniem jest dostępna na FB. KWW Tomasza Dąbrowskiego ma wycofać nieprawdziwe materiały, wydrukować 7500 ulotek ze sprostowaniem i dostarczyć je do wszystkich domów, zamieścić sprostowanie w GŁ oraz wpłacić 5000 zł na rzecz Zakładu dla Ociemniałych w Laskach.
 • num.ero 16.10.18, 14:54
  Ale dlaczego Rusiecki z Dąbrowskim nie pchają się do powiatu w tych wyborach?
  4 lata temu startowali.
 • jwc3 16.10.18, 15:51
  Dąbrowski startuje na burmistrza więc nie może kandydować do Rady Powiatu. Ciągnie za to listę do Rady Miejskiej w okręgu nr 1. Skazanego prawomocnym wyrokiem Rusieckiego mieszkańcy na pewno by nie wybrali do Rady Powiatu. W tej sytuacji wybrał udział w wyborach do Rady Miejskiej w okręgu nr 2, chociaż mieszka w okręgu nr 3. W tym okręgu chcą wziąć wszystkie możliwe mandaty. Kandydaci rzeczywiście silni, ale liczę na mądrość mieszkańców. Na kolejne 5 lat nie możemy wybrać tych ludzi.
 • nasza.gmina.lomianki 16.10.18, 16:09
  To Pisiory łykna resztę ale na pewno nie Wy

  --
  Janusz
  lapto.pinger.pl
 • mamdomek 16.10.18, 20:33
  W powiecie nie ma szans na taką kasę jak w Łomiankach. I jeszcze trzeba się najeździć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka