Dodaj do ulubionych

Głosujemy na Prawo i Sprawiedliwość.

17.10.18, 11:41

Gratuluję Paniom odważnej decyzji wystawienia kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach gminnych i powiatowych. Osobiście liczę na zdobycie 7 - 11 mandatów do Rady Gminy co wymusi na Tomku w końcu samodzielne działanie i pozbycie się "nowodworskiego układu" i skompromitowanej ubeckiej kliki kręcącej się wokół tegoż a przecież Kaczyńskiemu o rozbijanie lokalnych koterii chodziło. W wyborach powiatowych także stawiam na kandydatów PiS, ponieważ mam dość wiecznych dożywotnich nic nie robiących dla łomianek kandydatów typu Kordek, Wołyński, Kołcz czy Mirowska. O "naszej" opozycji nic nie piszę, bo "Legionowo" w Łomiankach już przerabialiśmy.

Moje typy na które zagłosuję i będę rekomendował wszystkim znajomym to lista nr 10:

Rada Gminy w moim okręgu - Pan Kłudczyński Bogdan Mirosław.

Rada Powiatu - Pani Rudzka Anna Krystyna.

Sejmik - Pani Figurska Dominika Małgorzata
Burmistrz oczywiście Tomasz Dąbrowski
--
Janusz
lapto.pinger.pl
Edytor zaawansowany
  • jwc3 17.10.18, 17:51
    KWW Tomasza Dąbrowskiego ma do wyborów sprostować kłamstwa, jakich dopuścił się w promowaniu kandydatów do Rady Powiatu (Tomasza Dąbrowskiego, Edwarda Wołyńsksiego, Tadeusza Kordka, Danutę Kołcz, Marię Mirowską). Burmistrz Tomasz Henryk Dąbrowski akceptował oszustwo, użyczając swojego zdjęcia w materiałach wyborczych innemu Tomaszowi Dąbrowskiemu. Sprawę w trybie wyborczym do sądu zgłosiło Forum Samorządowe Gmin. KWW Tomasza Dąbrowskiego przegrał zarówno w sądzie pierwszej instancji, jak również w sądzie apelacyjnym. Wyrok jest więc prawomocny. Mają odszczekać kłamstwa, zamieścić sprostowanie w GŁ, wydrukować 7500 ulotek i roznieść je do domów, zapłacić 5000 zł na rzecz Zakładu Ociemniałych w Łaskach. Cała piątka kandydatów do Rady Powiatu jak i burmistrz powinni honorowo wycofać się z kandydowania. Proponuję, abyś w tej sytuacji oddał swój głos na bezpartyjną kobietę.
  • nasza.gmina.lomianki 17.10.18, 19:19
    Nie mam nic do Pani Małgorzaty ale Ona jest tylko figurantką, za to jej zaplecze to cała plejada gwiazd Platformy, Kodu, SLD itp. Nie wyszło z P. GawDą cztery lata temu więc prubujecie dalej, ja tam bym wystawił Panią Przczółkowską przynajmniej mieszka od urodzenia w Łomiankach a nie jedenaście lat i byłaby to kandydatka czytelna. Zostanę jednak przy Tomku, szkoda że PiS nie wystawił swojego kandydata.

--
    Janusz
    lapto.pinger.pl
  • anonymous6 17.10.18, 18:49
    Trzeba być skończony betonem żeby zagłosować na pis.
  • nasza.gmina.lomianki 17.10.18, 19:21
    Słychać wycie znakomicie

--
    Janusz
    lapto.pinger.pl
  • anonymous6 17.10.18, 19:25
    A oprócz tekstów o wyciu coś więcej potrafisz napisać?
  • nasza.gmina.lomianki 17.10.18, 20:33
    Oprócz wyzwania od pisowskich betonów potrafisz coś zapropnować

--
    Janusz
    lapto.pinger.pl
  • anonymous6 18.10.18, 10:00
    Typowe zachowanie pisowskiego wyborcy - brak argumentów.
    Ale o czym rozmawiać z kimś kto pisze "skompromitowanej ubeckiej kliki " a namawia do głosowanie na pis, który ma w swoich szeregach coś takego jak piotrowicz (celowo napisane z małej litry).
  • nasza.gmina.lomianki 19.10.18, 07:54
    anonymous6 napisał:

> Typowe zachowanie pisowskiego wyborcy - brak argumentów.
    > Ale o czym rozmawiać z kimś kto pisze "skompromitowanej ubeckiej kliki " a nama
    > wia do głosowanie na pis, który ma w swoich szeregach coś takego jak piotrowicz
    > (celowo napisane z małej litry).

Przejrzyj szeregi swoich kandydatów, posłów, ekspertów znajdziesz tam całe spektrum zdrajców, sprzedawczyków, którzy powinni siedzieć w pierdlu anie robić za wasze autorytety (Urban)

--
    Janusz
    lapto.pinger.pl
  • nasza.gmina.lomianki 19.10.18, 13:38
    Chcesz przykłady hańby PO i ich przystawek.
    Jeden z brzegu:HAŃBA

Moi kandydaci 2018:ZAGŁOSUJ NA NICH

--
    Janusz
    lapto.pinger.pl
  • anonymous6 19.10.18, 14:32
    Masz obsesję na punkcie PO. Wyluzuj trochę. Jesteś tak zestresowany że chcesz głosować na partie, która broni pedofilii. Masz jeszcze chwilę do wyborów więc przemyśl swoją decyzję;-)
  • nasza.gmina.lomianki 19.10.18, 14:41
    Nie mam obsesji na punkcie PO, SLD, PSL i innych maja takie same prawo uczestnictwa w wyborach. Radzę pilnować pedofilii w gronie Waszych autorytetów.
    Decyzję już podjąłem GŁOSUJMY ZA POLSKĄ

--
    Janusz
    lapto.pinger.pl
  • uprl 17.10.18, 23:23
    jak również na PO czy innych socjalistów...
  • nasza.gmina.lomianki 18.10.18, 00:49
    A wskaż na kogo Ty zagłosuje?

--
    Janusz
    lapto.pinger.pl
  • uprl 18.10.18, 10:45
    Na poziomie krajowym czy lokalnym ? Na poziomie krajowym wybiorę każdą formację, która traktuje człowieka podmiotowo, a nie przedmiotowo. A więc taką, której najbliżej do dwóch głównych wartości : poszanowania wolności i własności prywatnej, a także będzie dążyć do uproszczenia prawa, deregulacji gospodarki oraz drastycznego zredukowania pasożytniczej biurokracji.
    Na poziomie lokalnym widzę jedynie wyścig PIS-u z PO na obiecanki, brakuje mi opcji, która ma np. w programie pomysł na obniżenie danin na rzecz szeroko rozumianej gminy.
  • nasza.gmina.lomianki 19.10.18, 08:00
    Ale głos swój oddasz czy bojkot?, szanuje Twoje wybory i Ty przynajmniej nie obrażasz inaczej myślących.

--
    Janusz
    lapto.pinger.pl
  • ericson25 18.10.18, 17:14
    OK
  • nasza.gmina.lomianki 19.10.18, 13:21
    W okręgu 3 głosujemy na:
    KANDYDACI

--
    Janusz
    lapto.pinger.pl
  • jwc3 19.10.18, 14:17
    Dla mnie bardzo dziwne, że PiS popiera oszusta, kandydata na burmistrza, Tomasza Henryka Dąbrowskiego. Ten kandydat zmanipulował listę swojego komitetu do Rady Powiatu Warszawskiego Zachodniego, firmując innego kandydata swoim zdjęciem. KWW Tomasza Dąbrowskiego został zobowiązany przez sąd prawomocnym wyrokiem do sprostowania oszustwa na łamach GŁ, wydrukowania 7500 szt. ulotek i rozniesienia ich do mieszkańców oraz wpłaty 5000 zł na rzecz Zakładu dla Ociemniałych w Łaskach. KWW Tomasza Dąbrowskiego nie wykonał prawomocnego wyroku sądu, a dodatkowo w GŁ z 19 października zamieścił identyczne ogłoszenie ze zdjęciem burmistrza, rżnąc jawnie głupa. Czy nie jest Panu wstyd promować nikomu nieznanego kandydata i występować w ten sposób przeciwko Pani Annie Rudzkiej, niezwykle zasłużonej dla Waszej partii? Ja odnoszę wrażenie, że łomiankowskim PiS dzieje się bardzo źle.
  • nasza.gmina.lomianki 19.10.18, 14:32
    Zgadzam się że wśród dworu Tomka Dąbrowskiego jest grupa manipulantów i kłamców, ale nie jest nim Tomasz Dąbrowski, bardzo dobry wynik PiS umożliwi uwolnienie się od tej skompromitowanej kliki. Dlatego będę wspierał zarówno PiS jak i obecnego Burmistrza.
    Popierajmy nowe nie skompromitowane osoby NADZIEJA NOWEGO ROZDANIA

--
    Janusz
    lapto.pinger.pl
  • nasza.gmina.lomianki 23.10.18, 23:01
    nasza.gmina.lomianki napisał:
    Jak na początek Pani Anna w powiecie, dwóch radnych w mieście to dobry znak że warto było, i zachęta do dalszej pracy i powiększania struktury w Łomiankach, jest poencjał
    >
    > Gratuluję Paniom odważnej decyzji wystawienia kandydatów Prawa i Sprawiedliwośc
    > i w wyborach gminnych i powiatowych. Osobiście liczę na zdobycie 7 - 11 mandató
    > w do Rady Gminy co wymusi na Tomku w końcu samodzielne działanie i pozbycie się
    > "nowodworskiego układu" i skompromitowanej ubeckiej kliki kręcącej się wokół t
    > egoż a przecież Kaczyńskiemu o rozbijanie lokalnych koterii chodziło. W wyborac
    > h powiatowych także stawiam na kandydatów PiS, ponieważ mam dość wiecznych doży
    > wotnich nic nie robiących dla łomianek kandydatów typu Kordek, Wołyński, Kołcz
    > czy Mirowska. O "naszej" opozycji nic nie piszę, bo "Legionowo" w Łomiankach ju
    > ż przerabialiśmy.
    >
    > Moje typy na które zagłosuję i będę rekomendował wszystkim znajomym to lista nr
    > 10:
    >
    > Rada Gminy w moim okręgu - Pan Kłudczyński Bogdan Mirosław.
    >
    > Rada Powiatu - Pani Rudzka Anna Krystyna.
    >
    > Sejmik - Pani Figurska Dominika Małgorzata
    > Burmistrz oczywiście Tomasz Dąbrowski

--
    Janusz
    lapto.pinger.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka