Dodaj do ulubionych

Kim są ci, co podają się za miejscowych?

21.03.19, 09:06
Dlaczego nikt nie odpowiada, że w radzie miejskiej za kadencji pana Grodzkiego, zamiast prawdziwej pani Wojcickiej ,była jakaś młoda kobieta, przecież wszyscy wiedzą, że prawdziwa ma ponad pięćdziesiąt lat, a czy to był prawdziwy Pan Zielski, bo dziwnie się zmienił? W tym mieście należy zorganizować badania DNA!!! I sprawdzać kto jest, kto!!
Edytor zaawansowany
  • esscort 21.03.19, 15:41
    Ja też jak kolega przyniesie skręta, to sobie przypominam jakieś mgliste obrazy z przeszłości i sam nie wiem, co było prawdą, a co mi się w głowie urodziło. Ale przyznaję, że to fajny, taki beztroski, stan.
  • 2lanser 24.03.19, 10:10
    Czas na zmiane dealera
  • kasia.buczkie 25.03.19, 18:46
    Niech da jednak staremu szansę. Ma naprawdę ciekawe wizje, takie bardziej zaskakujące.
  • xxgawron 31.03.19, 07:28
    Dobrze płaci chałastra z batalionów chłopskich 20A? Znowu kupić tanio działeczkę....Z kim umowa? Ile jeszcze sprowadzicie, żeby wymusić wyprowadzkę?
  • xxgawron 31.03.19, 07:18
    Ile chamy wam płacą za tę płoty...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.