Dodaj do ulubionych

gdzie pieczątki???

24.10.05, 13:10
gdzie mogę zrobić pieczątkę w łomiankach, znacie jakieś punkty?
Dzięki za info
--
" Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy "
Edytor zaawansowany
  • barb4 24.10.05, 13:24
    Jest punkt w Urzędzie Gminy przy ul. Warszawskiej naprzeciwko Globiego.
  • navajo1 24.10.05, 13:46
    dzięki serdeczne
    --
    " Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy "
  • sklep_pieczatki 03.12.18, 10:13
    Potrzebujesz zamówić pieczątki firmowe, a może po prostu pieczątki biurowe? Polecam skorzystać z oferty naszej firmy www.pieczatki-firmowe.pl/
    Realizacja zlecenia w błyskawicznym tempie. Dostawa jest gratis więc nie trzeba nigdzie jeździć i tracić czas na odbiory.
    W ofercie pieczątki firmowe, pieczątki imienne, pieczątki kieszonkowe, datowniki, pieczątki okrągłe, pieczątki kwadratowe, pieczątki typu ex libris.
    Do każdego zlecenia przygotowywany projekt indywidualny i wysyłany mailowo do akceptacji. Wiesz co kupujesz!
  • 2lanser 03.12.18, 13:31
    O żesz ty to już taka konkurencja na rynku i deficyt klienta by wyruszać na lelum polelum forum politycznego. Napisz po prostu że pierwsza pieczątka gratis9choć podobno ten pan wyemigrował0 druga w cenie jednostkowej i będziesz miał klienta ,,oszczędnego ,, u siebie? Nic tylko chyba jaki desperados się tu reklamuje, powodzenia
  • hiuppo 09.01.19, 20:04
    Omijaj Łomianki. Mi facet się 2 dni spóźnił i jeszcze nie zrobił.

Polecam na Szyszkowej w Warszawie.
  • masertiger1 10.07.19, 09:41
    Ja raczej zamawiam on line bardzo często w serwisie stampler.pl Jest tam duży wybór pieczątek i dobre ceny. Można tam skorzystać z wielu szablonów i stworzyć bardzo łatwo własną pieczątkę

Stampler.pl
    ul. Szafirowa 8
    31-232 Kraków
    Infolinia: 600 089 340 (7:00-16:00)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka