• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Sprzedam segment w Łomiankach

• 10.05.06, 15:02
    Segment w Centralnych Łomiankach, w zamkniętym osiedlu 177 m pow.całkowitej,
    123 użytkowej, całkowicie wykończony.

Poziom 1 patrer - salonik z aneksem kuchennym 40 m, pokój 10 m ,wc,
    pomieszczenie gospodarcze, wiatrołap
    1 piętro 3 sypialnie 15,16,17 m ,łazienka 6 m , garderoba 4
    2 pietro ogród zimowy i taras na dachu łącznie 80 m

Ogrzewanie olejowe + kominek z płaszczem wodnym - ogrzewa wszystkie
    pomieszczenia - ogrzewanie w całym domu podłogowe /wodne/,
    Schody zarówno na 1 jak i drugie pietro dębowe.
    Telefon, internet, cyfra+, rozprowadzony podtynkowo monitoring obiektu, w tej
    chwili zrezygnowaliśmy z usług agencji ochrony, bo to bardzo bezpieczne
    osiedle, ale nie ma problemu z ponownym podłączeniem do Solid Security
    tel /022/7515945 , mail: piwonia@post.pl

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA, ALE ZAPRASZAM TAKŻE AGENCJE

Edytor zaawansowany
    • 10.05.06, 15:10
      Czy masz dosyć Łomianek i wracasz do bloku w Warszawie?
      • 10.05.06, 15:14
        ooo Kornel:)
        Ty jeszcze mieszkasz w łomiankach?
        --
        Nasze Forum Łomianki
        OIOM-Leć Sokole
        Sokołowski musi odejść!
        • 10.05.06, 15:26
          Chyba nie muszę się ciebie pytac o zgodę? A tak swoją drogą, kiedy czytam
          kolejny twoj post o niejakim Sokole, to mi się już niedobrze robi. Dlatego
          zagłosuję na niego w najbliższych wyborach, bo wisi mi kto tu będzie
          burmistrzem.
          • 10.05.06, 15:33
            :)))
            tak myślałem. Skoro nienawidzisz dalej Łomianek to się tylko pytam czy dalej
            jeszcze mieszkasz?
            Jakbym miał mieszkac w miejscu któego nienawidzę to bym się wyprowadził:)
            --
            Nasze Forum Łomianki
            OIOM-Leć Sokole
            Sokołowski musi odejść!
            • 10.05.06, 15:36
              I kolejny głos na Sokoła, a pan vice oddycha z ulgą... ;)
              • 10.05.06, 15:40
                Pewnie ma dość sąsiadów w stylu kornela i wyprowadza się do kilkuhektarowej
                posiadłości

--
                www.lomianki.abc.pl/
                www.lecsokole.pl/
              • 10.05.06, 15:41
                Łomianki to nie jest miejsce, które można lubić lub nie, a tym bardziej
                nienawidzieć. To po prostu przedmieścia, kilka ulic, trochę domów i kilka
                drzew. Podobnie obojętny stosunek miałem do Ursynowa, gdzie mieszkałem
                wcześniej. Zresztą przebywam tu wyłacznie w godzinach 20 - 7 rano
                • 10.05.06, 15:46
                  no widzisz tym się róznimy bo ja lubię bardzo Łomianki:)
                  --
                  Nasze Forum Łomianki
                  OIOM-Leć Sokole
                  Sokołowski musi odejść!
                  • 10.05.06, 15:49
                    Papirusie, a może w takim razie powiesz mi, kornelowi, a myślę, że jeszcze
                    kilku osobom, które się tu sprowadziły co można tutaj lubić i znaleźć? Ale nie
                    pisz, że np wały są fajne, albo hmm, warto wejśc do Puszczy. Napisz jeśli
                    mozesz, gdzie warto się przejść na wino, gdzie pospacerować wieczorem, czy i
                    jakie są dobre cukiernie - miasto które tworzysz, jak mówisz małe i zielone nie
                    moze powstawać jedynie na fundamencie negacji sokoła. Musi być coś na "tak", co
                    lubisz tutaj robić.
                    • 10.05.06, 15:51
                      RE RE KUM KUM
                    • 10.05.06, 16:03
                      No widzisz to zalezy co się lubi. Ja akurat gram często w piłkę, ale na spacer
                      zdecydowani polecam Wisłę i KPN (nie wał). Łomianki to przede wszystkim
                      przyroda i wiele śladów historii warto pojechac do rezerwatu Ławice Kiełpińskie
                      i poogladać ptaki. Jak nie lubisz ptaków może przejśc się wzdłuż Wisły i
                      poszukac śladów osadnictwa Olenderskiego jest tego trochę. To są takie stare
                      domy lub ich ruiny na wzniesieniach. Można wreszcie poszukać starych cmenatrzy
                      ewengelickich (sa 3 w Łoamiankch). KPN i piekno tego obszaru, koło równoległej
                      sa fajne górki, w Sadowej pieknę bagna. Masz bunkry w lesie dzisiaj było trochę
                      o tym. te znajdują się na przedłużeniu Wiślanej i bunkry na wys. ul. Zielonej.
                      Jak lubisz ryby idziesz na Kiełpińskie, Dziekowskie lub nad Wisłe.
                      W lata międzywale jest pełne piekna przyrody, łak i kwiatów. Wejz na wął w
                      upalny dzień a odklryjesz zupełnie inny klimat, temparaturę wiatr zupłenie inny
                      świat. Cukiernie sa trzy, knajp tez jest kilka. Ślady cywilizacje i wszystkie
                      znim związne dobra masz po 15 minutach w Warszawie. A przyrodę której wielu a
                      szuka 100-200km stąd masz na wyciągniecie ręki. Tylko trzeba zrobić trochę
                      więcej niż 16 kroków:)

--
                      Nasze Forum Łomianki
                      OIOM-Leć Sokole
                      Sokołowski musi odejść!
                    • 10.05.06, 21:25
                      Niech nikt ju ztu nie pisze cio jest fajne w łomiankach , niech sobie trutniwe
                      zadajatrud ipoczytają porzednie posty z pezed dwóch lat , do roboty
                      --
                      Łomianki - Wirtualna Galeria
                      Lpr - Łomianki już zaskakuje
                      Prawy- jeszcze cię zaskoczy
                • 10.05.06, 15:46
                  To dziwne kornelu, co piszesz. Oczywiście, nadmierne przyzwyczajanie sie do
                  miejsca, w którym się mieszka dzisiaj nie ma większego sensu. Ludzie migrują,
                  zmieniają domy - dawniej tam się umierało, gdzie się rodziło - dzisiaj Łomianki
                  to moje bodaj trzecie czy czwarte miejsce zamieszkania i nie traktuję go
                  docelowo. Jednak tak zupełnie bez emocjonalnego związku chyba trudno żyć? Ja,
                  jak pisałem, dziennie przemierzam moze 16 kroków po Łomiankach - no, teraz
                  powiedzmy troszkę więcej, bo się ociepliło. Dom jest jednak domem, niezależnie
                  gdzie stoi i bez emocjonalnego do niego stosunku nie da się stworzyć z nim
                  miłej atmosfery. Mnie również drażnią, a wręcz śmieszą te wszystkie sokołowe
                  wyciecki, ale przyznam, że lubię usiąść wieczorem w ogrodzie i posłuchać żab
                  znad jez. Pawłowskiego. Mam nadzieję, apolitycznych żab, kornelu.
                  • 10.05.06, 15:50
                    Fragi, to Ty czy ktos Ci zabrał login:)
                    --
                    Nasze Forum Łomianki
                    OIOM-Leć Sokole
                    Sokołowski musi odejść!
                    • 10.05.06, 15:54
                      Nie rozumiem?
                      • 10.05.06, 16:05
                        zmieniłeś ton i charakter pisania:)
                        Bardziej mi się to podoba, zaczynasz dostrzegac to czego wczesniej nie
                        widziałeś, albo wstydziłes się napisac:)
                        --
                        Nasze Forum Łomianki
                        OIOM-Leć Sokole
                        Sokołowski musi odejść!
                        • 10.05.06, 16:11
                          Aaa, o to chodzi. Wiosna, przestałem się nudzić, no i prośba mazowianki.
                  • 10.05.06, 15:56
                    Fragsik i korenelu nikt nie jest w stanie Was do Łomianek przekonać
                    Jak sami przyznajecie nawet nie usiłujecie znależć czegokolwiek co Wam pozwoli
                    polubić Łomianki.
                    Każdy z nas jest inny więc co innego w Łomiankach lubi lub nie lubi.
                    A pytania o dobrą cukiernię lub gdzie można pójśc się napić piwa czy wina jest
                    śmieszne, nawet z okna samochodu można je dostrzeć, na forum tez juz było
                    wałkowane to wiele razy.
                    Nie ważne gdzie się idzie ale z kim!
                    --
                    www.lomianki.abc.pl/
                    www.lecsokole.pl/
                    • 10.05.06, 16:00
                      Na knajpy raczej nie mamy wpływu, chyba że sami otworzymy. Ale zawsze można się
                      zaprzyjaźnić z kimś ciekawym, kto w dodatku ma duży dom z ogrodem, jest
                      towarzyski i jeszcze lubi sprzątać po niespodziewanych gościach. ;-))
                    • 10.05.06, 16:13
                      Krzysiom przyszedł i od razu się wtrąca nie rozumiejąc ani o czym ani co pisze.
                      Pytałem o ile mnie nie myli pamięć nie krzysioma, lecz papirusa. Durne opinie
                      krzysioma mnie nie interesują. Dlaczego durne? Bo durne jest pisanie, że dobre
                      cukiernie, czy winiarnie poznaje się z okien samochodu. Jeśli krzysiom tak
                      wybiera sobie knajpy, w których bywa, to krzysiomowi współczuję. Pewnie
                      brzuszek często boli, a w samochodzie trzeba wieszać pachnące choineczki...
                      • 10.05.06, 17:06
                        o już fragi zaczyna. a tak miło było przez chwilkę:)
                        --
                        Nasze Forum Łomianki
                        OIOM-Leć Sokole
                        Sokołowski musi odejść!
                      • 10.05.06, 21:30
                        frags napisał:

> Krzysiom przyszedł i od razu się wtrąca nie rozumiejąc ani o czym ani co
                        pisze.
                        >
                        > Pytałem o ile mnie nie myli pamięć nie krzysioma, lecz papirusa. Durne opinie
                        > krzysioma mnie nie interesują. Dlaczego durne? Bo durne jest pisanie, że
                        dobre
                        > cukiernie, czy winiarnie poznaje się z okien samochodu. Jeśli krzysiom tak
                        > wybiera sobie knajpy, w których bywa, to krzysiomowi współczuję. Pewnie
                        > brzuszek często boli, a w samochodzie trzeba wieszać pachnące choineczki...

To jak krzysiom wybiera knajpy to jego sprawa a tobie nic do tego światowci
                        zsadów żoloborskich
                        --
                      • 10.05.06, 21:55
                        frags napisał:

> Pytałem o ile mnie nie myli pamięć nie krzysioma, lecz papirusa.
                        Światowiec Fragsik nie wie co to jest forum internetowe...
                        Fragsik jak to forum Ci się nie podoba i masz zamiar decydować kto może na nim
                        pisać a kto nie, to na nim nie pisz.
                        Wszyscy odetchną z ulgą.....

--
                        www.lomianki.abc.pl/
                        www.lecsokole.pl/
                        • 10.05.06, 21:58
                          Krotko mówiac nie rozpuszczaj smrodu , czy jadu jakbu zwal
                  • 10.05.06, 16:00
                    W Łomiankach nie ma apolitycznych żab. Są te prosokołowe lub te za komitetem
                    obrony Łomianek. A tak powaznie, tez lubię swój domek i Łomianki są znośne,
                    drażni mnie tylko robienie ze zywkłych przedmieść jakiejś małej ojczyzny z
                    szumiącymi topolami. Okazuje się jeszcze że na takim zadupiu szaleją polityczne
                    emocje, co mnie juz smieszy do rozpuku. Czasami wchodzę na inne fora, np.
                    Józefosławia. Tam ludzie rozmawiają o tym, gdzie jest szewc, na Józefosław
                    mówią Józio i nie traktują miejsca tak poważnie, jak tutaj.
                    • 10.05.06, 16:02
                      Wodocznie w Józku każdy robi to, co do niego należy, czyli władze realizują
                      spokojnie miejskie inwestycje, a mieszkańcy dzięki temu śpią spokojnie. :)
                    • 10.05.06, 16:08
                      Łomianki sa piękne wymagają jedynie odpowieniej promocji, dobranej do
                      mozliwości. A możliwoście mamy olbrzymie, ze względu na usytuowanie Wisła (oś
                      ekologiczna Polski), KPN drugi co do wielkości Park Narodowy w Polsce!!!
                      --
                      Nasze Forum Łomianki
                      OIOM-Leć Sokole
                      Sokołowski musi odejść!
                      • 10.05.06, 16:13
                        Poddaję się. Łomianki są w zasadzie piękne.
                      • 10.05.06, 16:17
                        No i przekonałeś papi kornela! Widzisz, można bez agresji, bez wysokich tonów!
                        Napisz jeszcze gdzie warto pójść w sobotę z małym dzieckiem, bo znam tylko plac
                        zabaw przy Baczyńskiego, jak masz chwilę.
                        • 10.05.06, 17:14
                          fragi no pytasz mnie teraz o sprawy które nasze dziewczyny opisują od miesięcy.
                          Jest kilka placów zabaw w łomiankach:) Tyle razy padało gdzie.Nie będę ukrywał,
                          że nie bywam tam na codzień, poza jednym w Kiełpinie. Tam tez jest plac zabaw
                          przy ul. Rolniczej 1 km za cmentarzem. Ja z dziećmi moimi chodze czasem na
                          stadion na mecz (blisko Ciebie), ale dziecko musi być chłopcem i pewnie troche
                          starszym co najmniej 5 lat:)
                          Fragi mój wpis był prowokacyjny, bo od rana nikt nic nie pisał, a Kornela
                          lubię, tylko tak zaczepiam:)
                          --
                          Nasze Forum Łomianki
                          OIOM-Leć Sokole
                          Sokołowski musi odejść!
                      • 10.05.06, 21:34
                        papirus22 napisał:

> Łomianki sa piękne wymagają jedynie odpowieniej promocji, dobranej do
                        > mozliwości. A możliwoście mamy olbrzymie, ze względu na usytuowanie Wisła (oś
                        > ekologiczna Polski), KPN drugi co do wielkości Park Narodowy w Polsce!!!

--
                        i nie pozwolimy wam tzn. napływowcom tego dorobku naszych dzisd iw zniszczyć
                    • 10.05.06, 16:15
                      Aa, jeśli tak to co innego, zatem kornel mamy podobnie. Mnie jednak nie tyle
                      drażni to małoojczyźniane podejście, co bawi. Cóż w tym drażniącego, że ludzie
                      sobie narzekają, wymieniają uwagi - mam nadzieję, że prawdziwe - zresztą to
                      także ich sprawa. Tu rzeczywiście jest bardzo poważnie i statecznie.
                      • 10.05.06, 21:15
                        No nie czy to nie jakas plaga. Kornel w zasadzie lubi Łomianki, i frags też
                        lubi. Gdyby nie mój podejrzliwy charakter to prawie bym uwierzył:)
                        Czy dizś jest dzień jedności narodowej?
                        --
                        Nasze Forum Łomianki -
                        OIOM-Leć Sokole
                        Sokołowski musi odejść!
                    • 10.05.06, 21:32
                      kornel113 napisał:

> W Łomiankach nie ma apolitycznych żab. Są te prosokołowe lub te za komitetem
                      > obrony Łomianek. A tak powaznie, tez lubię swój domek i Łomianki są znośne,
                      > drażni mnie tylko robienie ze zywkłych przedmieść jakiejś małej ojczyzny z
                      > szumiącymi topolami. Okazuje się jeszcze że na takim zadupiu szaleją
                      polityczne

mamy swoie małe ojczyzny i wam napływowcom gówno do tego
              • 10.05.06, 21:19
                kmsanczia napisała:

> I kolejny głos na Sokoła, a pan vice oddycha z ulgą... ;)

Pan wice to jesce gorza szuja niż sokół

--
          • 10.05.06, 21:17
            kornel113 napisał:

> Chyba nie muszę się ciebie pytac o zgodę? A tak swoją drogą, kiedy czytam
            > kolejny twoj post o niejakim Sokole, to mi się już niedobrze robi. Dlatego
            > zagłosuję na niego w najbliższych wyborach, bo wisi mi kto tu będzie
            > burmistrzem.

zwisający zwis precz z łomianek

--
            • 10.05.06, 21:59
              chłopaki bez obrażania chociaż. No i ostro dzis się zrobiło, aż chyba za ostro?
              --
              Nasze Forum Łomianki
              OIOM-Leć Sokole
              Sokołowski musi odejść!
              • 10.05.06, 22:00
                papirus22 napisał:

> chłopaki bez obrażania chociaż. No i ostro dzis się zrobiło, aż chyba za
                ostro?
                Może w mlawie błyśnie
                • 10.05.06, 22:35
                  Nie no! Proszę!
                  W Mławie to fajni ludzie są!
                  --
                  www.lomianki.abc.pl/
                  www.lecsokole.pl/
                • 10.05.06, 22:43
                  Witam zbuntowanych chłopców:))
                  Was nawet na chwilę nie można zostawić,bo zaraz wojenkę zaczynacie,
                  niech sobie Kornel pisze ze mu się tu nie podoba,nie musi mu się podobać,
                  ale skoro jeszcze tu mieszka to znaczy że coś go tu trzyma,i dajcie mu spokój.
                  Każdy ma prawo pisać co mu leży na sercu,a jak kocham moje Łomianki i już.
                  --
                  Forum Łomianki
                  OIOM Lec Sokole
                  • 10.05.06, 22:46
                    mazowianka napisała:

> Witam zbuntowanych chłopców:))
                    > Was nawet na chwilę nie można zostawić,bo zaraz wojenkę zaczynacie,
                    > niech sobie Kornel pisze ze mu się tu nie podoba,nie musi mu się podobać,
                    > ale skoro jeszcze tu mieszka to znaczy że coś go tu trzyma,i dajcie mu spokój.
                    > Każdy ma prawo pisać co mu leży na sercu,a jak kocham moje Łomianki i już.

Ijestwś pierwsza z papirusem na mojej lilscie za twóji jego psatijotyzm
                    • 10.05.06, 22:49
                      Dziekanoszczak powoli i płynnie przechodzi na Jidysz. Coraz trudniej zrozumieć
                      co pisze :)
                      --
                      Forum Łomianki
                      • 10.05.06, 22:51
                        randolff napisał:

> Dziekanoszczak powoli i płynnie przechodzi na Jidysz. Coraz trudniej
                        zrozumieć
                        > co pisze :)
                        NIE UBLŻAJ MI
                    • 10.05.06, 22:49
                      a na jakiej liście?Ciekawie sie robi:)
                      --
                      Nasze Forum Łomianki
                      OIOM-Leć Sokole
                      Sokołowski musi odejść!
                      • 10.05.06, 22:52
                        papirus22 napisał:

> a na jakiej liście?Ciekawie sie robi:)
                        WSZYSTKO W POPRAWNEJ KONWENCJI.
                        • 10.05.06, 22:54
                          Dziekanoszczak pisz jaśniej- nie rozumiem. Pyatłem o jakąs liste:)
                          --
                          Nasze Forum Łomianki
                          OIOM-Leć Sokole
                          Sokołowski musi odejść!
                          • 10.05.06, 23:03
                            powyżej zamieściłem odnośnok o potencjalnych radnuch
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.