Dodaj do ulubionych

PiS = PZPR?

19.07.06, 14:25
Słuchaliście expose naszego nowego premiera?
Miałem wrażenie jakbym słuchał 30 lat temu jakiegoś aparatczyka z PZPR!
Ten sam styl, te same argumenty ta sama retoryka.
Obserwuj wątek
        • ciuciubabka3 Jesteście lepsi od Niesiołowskiego:((( 19.07.06, 15:53
          Szkoda,że nie byliście takimi fafarafa za Kwaśniewskiego,baliście się?
          Z pewnością był to wasz prezydent.
          Gratuluję wam oderwania od rzeczywistości i pomieszania wszystkiego ze
          wszystkim.
          A propos Tuska,zasłyszane na ostatnim ich zjeżdzie "Nie będzie Niemiec pluł
          nam w twarz" czego i wam życzę.
            • ciuciubabka3 Re: Jesteście lepsi od Niesiołowskiego:((( 19.07.06, 16:13
              papirus22 napisał:

> ciuciubabako czy się to Tobie podoba czy nie to pis od 8 lat rządzi
              Łomiankami,
              >
              > efekty znasz:(

Jedynym znanym z PISu w Łomiankach to tylko Grądzki z 20 miejsca na liście do
              Sejmu .Marna reprezentacja;).
              We wrześniu w ICDSie poza Grądzkim z PISu nie było nikogo zaproszonego.Było
              natomiast SLD(Kulej),PO(Olechowska),PD(Potocki),Szyszko(?).
              A podczas ostatniej wizyty W GDDKiA Sokół wspomógł się PO(Smoktunowicz)
              Sama LEWICA..... i LEWICA.
              • papirus22 Re: Jesteście lepsi od Niesiołowskiego:((( 19.07.06, 17:04
                Moja droga Szyszko jest ministrem środowiska i starym działaczeń pis i wiernym
                kaczorów, no chyba się pomysliłaś:) zarówno Olechowska jako i Potocki odcięli
                się od manipulacji jakiej dopuścił sie Sokołowski i Grądzki na wyżej
                wymienionym spotkaniu. Nie da się ukryć że sokół szuka poparcia gdzie się da,
                ale na pewno nie uzyska tego nigdzie poza powiatwymi władzami pis, gdzie
                siedzią osoby odpwoeidzalne, za wprowadzenie jego tutaj, przed wszystkim p.
                Wołyński, Grądzki i inni.
                Sokołowski wielokrotnie spotykał się z kaczorami i innymi dziłaczami pis i
                robili wiele ustaleń, on udaje bezpartyjnego, jednak nawet podczas kościelnych
                wystąpień propaguje pis. Nawet podczas oficjalnych wystapień takich panów jak
                pełniący obowiazki przezydenta w-wy Kochalski wykorzystywał swoje znajomości,
                żeby pokazać się w TV, oczywisćie umożliwiono mu to. Ma tam poparcie i nic na
                to nie poradzę, jest mocno związny z tym ugrupowaniem i nawet sie tego nie
                wypiera, niestety jest to sztandarowy produkt tej partii. Działa podobnie, jak
                tylko objął władzę zrobił to czego pisowi się nie udało.
                kilka podobieństw!
                1.zmienił statut gminny -konstytucję gminną-kaczory też chcą zmienić
                konstytucję-odebrano głos mieszkańcom na sesji
                2.retoryka Sokoła z roku 1998 i 2002 i mowa o układzie i poprzedniej władzy w
                gminie jest dokładnie taka sama jak dzisiejsza retoryka pis, wszędzie są winne
                układy nawet ten krwionośny:)
                3.cenzura prasowa, to się sokołowi udało na przykładzie GŁ, psiowi na razie nie
                do końca
                4.niedbanie o wielkośc administracji, znaczący wzrost zatrudnienia, i unas i w
                adm, rządowej:(
                5. skłądanie obietnic bez pokrycia i gra medialna, zamiast prawdziwej
                działalności
                oj przykładów jest jeszcze kilka i przykro mi to pisac, bo ja równiez chciałbym
                odnowy Państwa i odnowy naszego miasta. Mam wrażenie, że właśnie łomianki stały
                się typowym miasteczkiem i przykładem tego co nazywamy zarządzaniem wg.pisu. A
                tak naprawdę olbrzymie uprawnienia jakie dostał od b. Sokołowskiego, p. Grądzki
                każe się bać rządów pisu, u nas przynajmniej się nie sprawdziły:(((!!!
                --
                Nasze Forum Łomianki
                OIOM-Leć Sokole
                Sokołowski musi odejść!
            • lomiankowicz Re: Jesteście lepsi od Niesiołowskiego:((( 19.07.06, 16:25
              Tak tak. Sokołowski człowiek PO za vce wziął sobie pisowca...
              Kto w to uwierzy?
              Sokół po prostu szuka poparcia gdzie może i u kogo może.
              Najbardziej jednak trzyma ze środowiskiem klerykalno/pisowskim.
              To są szczegóły, nie odpowiedzieliście na pytanie czy słuchaliście premiera?
              I jak Wam się to coś podobało.
              • ciuciubabka3 Re: Jeste?cie lepsi od Niesiołowskiego:((( 19.07.06, 17:51
                lomiankowicz napisał:

> Tak tak. Sokołowski człowiek PO za vce wzišł sobie pisowca...
                > Kto w to uwierzy?
                > Sokół po prostu szuka poparcia gdzie może i u kogo może.
                > Najbardziej jednak trzyma ze ?rodowiskiem klerykalno/pisowskim.
                > To sš szczegóły, nie odpowiedzieli?cie na pytanie czy słuchali?cie premiera?
                > I jak Wam się to co? podobało.

Cytat:
                Premier powiedział, że pierwszym i podstawowym założeniem jego rządu - "zasadą
                zasad" - będzie stwierdzenie "warto być Polakiem, warto, by Polska trwała jako
                duży, liczący się europejski kraj".
                Jeżeli to Ci się nie podoba i przypomina PZPR to przyjmij wyrazy współczucia.

• lomiankowicz Re: Jeste?cie lepsi od Niesiołowskiego:((( 19.07.06, 17:56
                  Cytat:
                  "Premier powiedział, że pierwszym i podstawowym założeniem jego rządu - "zasadą
                  zasad" - będzie stwierdzenie "warto być Polakiem, warto, by Polska trwała jako
                  duży, liczący się europejski kraj".
                  Dążąc do tego celu PiS uczynił z Polski pośmiewisko w Europie?
                  Dzięki aktualnie prowadzonej polityce zagranicznej postrzegają nas jako duży
                  europejski kraj w którym rządzą oszołomy.
                  • ciuciubabka3 Re: Jeste?cie lepsi od Niesiołowskiego:((( 19.07.06, 18:04
                    lomiankowicz napisał:

> Cytat:
                    > "Premier powiedział, że pierwszym i podstawowym założeniem jego rządu -
                    "zasadą
                    >
                    > zasad" - będzie stwierdzenie "warto być Polakiem, warto, by Polska trwała
                    jako
                    >
                    > duży, liczący się europejski kraj".
                    > Dążąc do tego celu PiS uczynił z Polski pośmiewisko w Europie?
                    > Dzięki aktualnie prowadzonej polityce zagranicznej postrzegają nas jako duży
                    > europejski kraj w którym rządzą oszołomy.

Ośmieszyć nas chcą ci,którym nie pasuje Polska nieulegała,każdemu kto tupnie
                    gdzieś tam w Europie.
                  • junsu Re: Jeste?cie lepsi od Niesiołowskiego:((( 19.07.06, 21:08
                    Kochani. Uspokójcie sie. Polska wielokrotnie, w zależności od celów to była w
                    pierwszej dziesiątce , to na szarym końu. Zabawa trwa od czsów przedwojennych,
                    gdy mówili ze mamay 5 -tą armię w Europie. Niech sobie mówią. Statystyka jest
                    obłudna. Nie czas na podziały, w chwili gdy nie mamy na to wpływu. Będziemy
                    natomiast mieli lada moment wpływ na gminę. I decydujmy. Lecz nie na partie, bo
                    jak wykazali szacowni przedmówcy, na tym szczeblu one się nie liczą. Walczmy o
                    programy i osoby, które daja nadzieję, że swa wiedzą fachową je zrealizują. A
                    muzycznych inżynierskich niedouków, pseudo nauczycieli bez stażu, odstawmy na
                    boczny tor, bo jak wykazała ośmioletnia praktyka, oni poprostu nie są w stanie
                    nic zrobić planowo. Ot od akcji do akcji. A wzorce czerpią najlepsze z białorusi.
    • peternurek1 Re: PiS = PZPR? 20.07.06, 02:37
      Ja mam dość.
      Jestem bardzo spokojny zwykle, ciężko mnie wyprowadzić z równowagi.
      Przeżyłem mowę Jarosława, premierem nie nazwę :]
      Przeżyłem Dorna.
      I jak Giertych mówił, że jestem nienormalny.
      I że on zrobi tak, że wszyscy będą normalni.
      I jak połowa sali biła mu brawo.
      Debilny uśmieszek Jarosława gdy mówili Tusk i Olejniczak.

Ale jestem fanem muzyki. Pasjonuję się nią, więc siłą rzeczy interesuje mnie
      też polski rynek muzyczny, także polska radiofonia. I tak: ostatnio mianowano
      nowego szefa Radia BiS. I było coś takiego:

"W piątek na stronie Radia Bis pojawiła się zapowiedź niedzielnej audycji.
      Tematem miała być walka z faszyzmem w Polsce, a gośćmi - działacze
      antyrasistowskiej organizacji Nigdy Więcej. W zapowiedzi można było przeczytać
      m.in.: "Od 1990 r. odnotowano czterdzieści ofiar śmiertelnych agresji na tle
      ksenofobicznym. Ciekawe, czy lekcje wychowania patriotycznego proponowane przez
      Romana Giertycha będą uwzględniać te szokujące informacje? Tym bardziej że
      podżegający do przemocy faszyści są często blisko związani z Młodzieżą
      Wszechpolską". Zapowiedź wisiała na stronie rozgłośni dobę. W czwartek nowym
      szefem Radia Bis został Jacek Sobala. Powołał go nowy prezes Polskiego Radia
      Krzysztof Czabański, prawicowy publicysta. Sobala to znany dziennikarz radiowy,
      ostatnio prowadził program publicystyczny w telewizji Puls. - W piątek
      zadzwoniła do mnie sekretarka dyrektora Sobali i zapytała, czy możemy zmienić
      temat audycji. Kiedy odpowiedziałem, że nie, usłyszałem, że w niedzielę możemy
      nie przychodzić do studia. Za to w poniedziałek mam się stawić u szefa -
      opowiada Cegielski.
      Na spotkaniu dziennikarz dowiedział się, że jego audycja nie mieści się już w
      nowej formule Radia Bis i że natychmiast spada z ramówki"

Z ramówki spadają też wszystkie audycje autorskie, których nie dało się
      kontrolować. Muzyczne też. Nawet muzyczne!
      Własnie zabili ostatnie niezależne radio, gdzie można było wygłaszać inne niż
      Jedynie Słuszne poglądy, dyskutować.

Genialnie moim zdaniem podsumował to jeden z prowadzących, niejaki Duje Pe.
      Przed informacjami, w radiu, poszło w eter coś takiego:

www.tosiewytnie.com/portal/content/view/59/1/
      Trzeba kliknąć w "Jak odchodzić - to z HUKIEM!!"
      I można nie lubić rapu, wiadomo.
      Ale tego warto posłuchać. Sama prawda o stanie polskiej radiofonii.

A dla Dujego Pe wielki szacun, jak to mawiają, za odwagę.
      Bo pewnie będzie z tego wielki szum.
      I Dobrze, bardzo dobrze. Bo o tym trzeba mówić głośno.

A ja już mam tylko jedno życzenie. Obyśmy dożyli V RP.

Dobranoc.
      --
      Red Hill Mining Town - Forum o U2
      • jaco2001 Re: PiS = PZPR? 21.07.06, 10:34
        hej pet, a dziś w onecie podali, że w bisce nie będzie także Pani Dody oraz
        Crazy Froga.
        wiem, że to nie pocieszenie ale może jest nadzieja;)
        • iod Re: PiS = PZPR? 21.07.06, 10:48
          plastikowych nie będzie (znowu nie jestem w temacie, o co chodzi z tą żabą?),
          ale innych też nie...zaczęło się od BIS-ki, ciekawe, kto następny?
              • peternurek1 Re: PiS = PZPR? 22.07.06, 00:45
                > nie za bardzo krytykujecie obecną władzę, poczekajcie , poczekajcie jeszcze
                > policja polityczna podległa wannemanowi Was kiedys odwiedzi:)

Mi to już wszystko jedno, jak mam żyć w takim kraju, jakiego model proponują i
                co gorsza zaczynają uskuteczniać, to może lepiej żeby mnie zamknęli ;)

Żaby i takiego strasznego plastiku nie będzie (jeśli się nie orientujesz co to -
                w sumie zazdroszczę ;) ), całe szczęscie, zostaje dyrektor muzyczny który,
                przynajmniej póki nie wyleci, będzie pilnował żeby stacja nie zeszła poniżej
                jakiegośtam poziomu. Ale co z tego że będzie trzymać "jakiśtam poziom" jak była
                jedną z najbardziej, jak nie najbardziej oryginalną, wbrew wszystkiemu
                alternatywną stacją radiowych w Polsce. Nie jest to jakaś strasznie wielka
                tragedia, ale stacja miała swoich conajmniej 350 tys. słuchaczy każdego dnia.
                Najbardziej boli i wkurza mnie to, w jaki sposób i w jakiej atmosferze się to
                wszystko dzieje.

--
    • peternurek1 a Samoobrona =... nawet nie ma do czego porównać;] 22.07.06, 01:28
      " "Fakt" dokonał kolejnej dziennikarskiej prowokacji.

Tym razem jej ofiarą padli posłowie Samoobrony, którzy - według gazety - są w
      stanie poprzeć najbardziej idiotyczną ustawę jeśli tylko usłyszą, że wymyślił
      ją Andrzej Lepper.

Dziennik zadzwonił do kilku posłów Samoobrony z prośbą, by skomentowali
      wspaniały pomysł Andrzeja Leppera, który ma zaradzić problemowi suszy w Polsce.
      Wicepremier i minister rolnictwa miał bowiem wymyślić... wprowadzenie akcyzy na
      wodę. Tym samym woda stałaby się w Polsce artykułem luksusowym.

Ale posłowie nie wysilili się na refleksję. Gdy tylko usłyszeli magiczne
      hasło "Lepper" gorączkowo zaczęli popierać kretyński pomysł - pisze "Fakt".
      Gazeta cytuje kilkoro parlamentarzystów Samoobrony. Wszystkich jednak pobił
      pos. Edward Kiedos, który potwierdził, że taki projekt istnieje naprawdę i
      dodał, że akcyzowanie wody będzie przedmiotem szczegółowej analizy w klubie." -
      Onet.pl "

Jak nienawidezę tego wydawnictwa, bo gazetą nie nazwę, tak ich prowokacje sa
      mocne. I pokazują prawdę. Ci ludzie naprawde nami rządzą, i ej, co się tutaj w
      ogóle dzieje?!

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka