• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

gdzie można w Łomiankach kupić segment, domek Dodaj do ulubionych

• 27.05.07, 18:59
    z pierwszej ręki od inwestora ?
    Po koleji wszyscy twierdzą,że wstrzymują się ze sprzedażą. Nawet nie cena .
    Ale wstrzymują się.
    pzdr
    Edytor zaawansowany
    • 28.05.07, 08:16
      segment do wykończenia to chyba nie za drogo?
      Ależ to kupa forsy.
      www.rzeczpospolita.pl/dodatki/nieruchomosci_070528/nieruchomosci_a_1.html
      • 28.05.07, 08:56
        taniej wychodzi domek letniskowy na działce . Można go przerobić na całoroczny.

www.rzeczpospolita.pl/dodatki/nieruchomosci_070528/nieruchomosci_a_5.html
        • 29.05.07, 21:03
          Jak widziałem cena dotyczy stanu surowego zamkniętego.
          Dolicz min. 400000zł na wykończenie.Bez milina bym nie podchodził.
          • 30.05.07, 00:44
            fgth napisał:

> Jak widziałem cena dotyczy stanu surowego zamkniętego.
            > Dolicz min. 400000zł na wykończenie.Bez milina bym nie podchodził.

chyba o to chodzi:
            WARSZAWA
            ¦ Łomianki, segment 170 mkw. na działce 320 mkw., cena 659 tys. zł. Stan surowy.

400000zł na wykończenie to jednak przesada - gruba przesada dla osoby, dla
            której bardzo liczą się ponoszone koszty.

Z drugiej strony z łatwością można w/w wartość przekroczyć - trzeba tylko chcieć :-)
    • 18.06.07, 14:20
      • 18.06.07, 15:17
        Czy to jest jeden z tych bliźniaków, których rząd rozciąga się w poprzek
        Chopina od Rolniczej do Kościelnej Drogi?
        Dwa małe bliźniaki z tabliczką "do sprzedania" są też na samej Chopina w
        połowie odcinka bo ww. usytuowane są raczej przy ulicy bez nazwy, wiec może
        tylko dla ułatwienia lokalizacji podano taki adres. Pojawił się też dom na
        sprzedaż na samym początku Chopina, w pobliżu Wiślanej. Warto zrobić wizję
        lokalną, trochę tego jest, przynajmniej tak wygląda bo jeśli nie chcą
        sprzedawać to po co wystawialiby tablice?
    • 18.06.07, 15:53
      Niedrogi segmencik jest (raczej ma być) tutaj :
      www.winnico.pl/
      Ma basen wyżej nawet niż w ICDS bo na dachu.
      Dwa nowe domy powstają powstają przy ul. Dolnej przy Borzobochatego (ale bez
      basenu i blisko Kolejowej)
      • 18.06.07, 16:12
        Za rezerwację do 31 lipca oferują 7% zniżki, trzeba brać, nie oglądac planów
        zagospodarowania, taka okazja może się nie powtórzyć :))
    • 02.07.07, 15:21
      Jak widać Łomianki są dużo tańsze niż w Piasecznie. Południe W-wy dużo droższe.

www.rzeczpospolita.pl/dodatki/nieruchomosci_070702/nieruchomosci_a_4.html
      • 02.07.07, 15:37
        Należy mieć nadzieje, że ludzie w pogoni za "prestiżem" będą się pchali w tamte
        rejony.
    • 02.07.07, 15:45
      Na Chopina jest bliżniak ktory możesz kupić bezpośrednio i przez agencję.
      Działka 500 i 550, domu coś ok 150 cena 620/670k.
      Stan podobno taki jaki w tej chwili obowiązuje na rynku czyli ściany, tynk
      zewnętrzny, okna, drzwi zwenętrzne i garażowe, dach z pokryciem. Gaz w ulicy,
      prąd na działce ale nie w domu, ogrodzenia brak.
      Telefony wypisane na tablicy przy domu
      • 02.07.07, 16:53
        Tak z ciekawości w którym mniej więcej miejscu ?? To jakieś wybudowane czy coś
        nowego budują (oprócz tych 32 sztuk które buduje Eko) ?? Aha zrozumiałem, że bez
        instalacji wewnątrz czy też Ci uciekły w opisie ??
        • 02.07.07, 17:38
          Bez instalacji:)
          Okolice skrzyzowania Moniuszki/Chopina. Na przeciwko osiedla bliźniaków z
          zamkniętym wjazdem.
      • 03.07.07, 16:20
        skoro standartowa cena działki w Łomiankach to 600 zł/m2. Pod bliżniak 500 m2
        to 300 tys.zł + budynek 150m2/ 2500 zł/m2 =375 tys.zł. 675 tys. zł + VAT 7%. To
        za ile można to sprzedać z zyskiem.
        Ile zysku ? 50 %.
        • 03.07.07, 17:26
          na pół serio to za tyle za ile kupujący jest w stanie zapłacić ;-))

500 m2 pod bliźniakiem to całkiem uczciwa działka IMHO :-))
          Choć cena 600 pln/m2 cokolwiek obniża atakcyjność ;-PPP
          A co do ceny .. raczej nie doradzę ... jeżeli masz czas wrzuć według Ciebie
          zaporową i patrz co się będzie działo ..
          Jeżeli nic .... Obniż cenę i kolejna iteracja :-)
          • 03.07.07, 22:33
            • 03.07.07, 23:20
              Propaganda deweloperów:)
            • 04.07.07, 09:58
              Wiesz taki artykuł to gimnazjalista może napisać. Papier i internet wszystko
              przyjmie. Podając konkretne kwoty wypada się powołać na źródła (rejestry
              notarialne, dane z US, od pośredników .. cokolwiek). Bez źródeł to jest zwykłe
              naganianie na zasadzie kupujcie teraz taniej nie będzie ;-))
              BTW: Wg tego "artukułu" przed podwyżkami cena m2 w Łomiankach była o połowę
              wyższa niż w Piasecznie i wynosiła 360 m2 .. Proponuje przeszukać stare posty na
              tym forum o cenach działek "sprzed podwyżek" czyli rozumiem jakieś 8-10 miesięcy
              wstecz .. raczej nie o takich kwotach jako normalnych cenach była zdaje się mowa.
              Aha ceny działek we Wrocławiu od 70 pln to można między bajki włożyć (o ile
              mówimy o granicach miasta), a 1 kPLN jako górna granica to też żart bo w
              przedwojennych willowych dzielnicach za te pieniądze nie można było kupić
              działki już od baaardzo dawna.
              IMHO artykuł napisany bo brakowało coś do zamknięcie numeru (sezon ogórkowy w
              pełni) to polecimy standardowym tematem "nieruchomości drożeją na potęgę" ;-)))
              • 04.07.07, 10:18
                przy zakupie domku od inwestora podaje On cenę m2 domu, koszt uzbrojenia i
                koszt m2 działki ,+ koszt udziału w drodze. Ciekawe jak na dziś przedstawia się
                sytuacja z takimi wyliczeniami. W okolicy. I wtedy znamy faktyczne koszty
                inwestycji. Może sie okazać,że rzeczywiście taniej wychodzi zakup gotowego domu
                niż budowa systemem gospodarczym. Lub koszty sa prawie identyczne.
        • 13.11.07, 19:38
          i nie chcą sprzedać mojemu znajomemu. Tyle oferuje . Ale cena?
          Co się dzieje?
    • 02.07.07, 23:52
      Dompol teraz sprzedaje segmenty przy Racławickiej, osiedle Nonet.
      www.dompol.waw.pl/no.php
      Tylko jakoś bardzo drogo sobie licza, min. 830tys za 160m2 i działke 200m2
      stan surowy zamknięty. Ciekawe jak szybko znajda sie chętni.
      • 03.07.07, 00:55
        netguru napisał:

> Dompol teraz sprzedaje segmenty przy Racławickiej, osiedle Nonet.
        > www.dompol.waw.pl/no.php
        > Tylko jakoś bardzo drogo sobie licza, min. 830tys za 160m2 i działke 200m2
        > stan surowy zamknięty. Ciekawe jak szybko znajda sie chętni.

stawiam, że do końca wakacji będzie sprzedane ... ba ... do końca lipca
        sprzedane zostanie 50%
        • 03.07.07, 08:41
          to za ile ja mam sprzedać mój dom? juz głupieję powoli, naprawdę, szykuje mi
          się interes życia chyba...fajnie chyba.
          Tak zupełnie serio, to dla mnie te ceny zupełnie dziwne. Ale to dobrze. Bardzo
          dobrze.
          • 03.07.07, 09:22
            Ceny "murów" oszalały. Myślę ze kupują je ludzie nie mający pojęcia ile będzie
            kosztowało wykończenie. Sprzedający standartowo wciskają kit o 80k potrzebnych
            do zrobienia z gołych murów stanu deweloperskiego.
            Rynek wtórny ma dużo normalniejsze ceny, ciekawe oferty trafiają się rzadko a i
            chętnych do kupowania również dużo mniej.
            • 03.07.07, 09:27
              80k???? Powariowali...no chyba, ze z linoleum na podłodze (tym nieprawdziwym
              oczywiście)
        • 03.07.07, 09:04
          :)
          bardzo mi się podoba opis atrakcyjnej okolicy segmentów na Racławickiej,
          stadnina koni w sąsiedztwie oraz szczególnie "znakomity salon fryzjerski
          www.galeriafryzur.waw.pl" :)))
          Znalazłabym jeszcze parę dobrych, ale nie dompolowi o nich wspominać. Fajne!

I jeszcze, że to prestiżowa lokalizacja jest. Tylko drzew mało. Nic to. Urosną.
          • 13.09.07, 17:09
            mało estetyczna reklama :-(
            • 14.09.07, 08:54
              A czy ktos ma jakieś doświadczenia ze Sławbudem?To solidna firma?
              No i słyszałem o jakiś planach poszerzania ul. Kościelna Droga do
              jakiś niebotycznych rozmiarów - może ktos z Was słyszał o tym?
              • 14.09.07, 09:07
                jedyny.rychu napisał:

> A czy ktos ma jakieś doświadczenia ze Sławbudem?To solidna firma?
                > No i słyszałem o jakiś planach poszerzania ul. Kościelna Droga do
                > jakiś niebotycznych rozmiarów - może ktos z Was słyszał o tym?

KD o wymiarach autostrady przechodząca przez jezioro Fabryczne to
                jeden z chorych pomysłów poprzedniego burmistrza. Obecne władze
                raczej nie podchwycą tego pomysłu.
        • 09.07.07, 11:10
          Na razie maja rezerwacje.
      • 03.07.07, 09:44
        830 kPLN ???? <lol> Ale fantaści ....
        IMHO połowa tego wygenerowała by im uczciwy zysk ... A do stanu develperskiego
        pewnie z 120 tys minimum trzeba by wydać jak nie więcej, by wydaje mi się że w
        standardzie nie ma stropu na piętrem (to ostatnio "standard" u developerów") i
        nie ma nic o ociepleniu dachu ..
        Po prostu okazja jakich mało ;-)))
        • 03.07.07, 09:56
          piszą, że okna mają super. I ta okolica. Może dlatego :)
        • 03.07.07, 09:59
          Rynek mieszkań w Wawie już podobno zdechł z powodu cen. Teraz kolej na rynek
          domów?
          • 03.07.07, 10:09
            domy miały jeszcze rosnąć, a potem zdechnąć.... już sama nie wiem..
            z drugiej strony, porównując z Europą, tanie te domki ciagle u nas.
          • 03.07.07, 10:38
            Raczej się normalizuje niż zdechł, do zdechnięcia jeszcze mu brakuje IMHO
            trochę, ale przestały się dziać cuda typu 30 letnie mieszkanie w wielkiej płycie
            w obrzeżnej dzielnicy za 9 kPLN za metr ..
            Ale jak sie policzy te 120 kPLN za wykończenie do developerskiego to dostajemy
            950 tys ..
            Nawet przy obecnych cenach można kupić jakieś 4 pokojowe mieszkanie z dwoma
            miejscami na parkingu podziemnym za te pieniądze. Raczej alternatywa dla
            mieszkania to nie jest moim zdaniem ... Ale nie takie "cuda" widziałem więc
            pewnie cześć im się sprzeda ...
            • 03.07.07, 10:47
              masz rację. Znajoma właśnie zamiast domu kupiła mieszkanie na Powiślu.
              Podobała mi się jej arugumentacja skierowana do partnera, który raczej chciał
              domu - Kochanie, przeciez będziesz mieć na piechotę do "Szparki", prawda, że
              miło?" Przekonała go natychmiast
              ;)
      • 03.07.07, 21:55
        a popatrzcie sobie na rzuty - każdy centymetr idealnie wykorzystany ;) z
        rysunków wychodzi na to że schody po zabiegu przechodzą przez część garażu -
        mniemam iż najlepiej byłoby posiadać w tym przypadku ferrari ;)
        • 04.07.07, 09:40
          dobrze, że dodałaś ";-)"
          Co do rzutów to jak dla mnie domek 170 m3 z trzema sypialniami (w dodatku
          małymi), malutką garderobą to żart. Ogólnie rozplanowanie jest do kitu jak
          nieszczęście ...
    • 06.07.07, 09:45
      Rozejrzyj sie moze ktos tez odsprzedaje budujacy sie dom.
    • 07.07.07, 09:38
      ja mam do sprzedania bliźniak przy Chopina. tel 0602238490
    • 17.09.07, 10:47

Ja bym sprzedał nowy dom najlepiej bezpośrednio ale same agencje sie
      kręcą.
      Info na maila.
      • 17.09.07, 15:04
        To proszę sprawdzić swojego maila na gazecie:-)
        Czekam na info.
        A
        • 18.09.07, 11:13
          Przy Dolnej/Borzobochatego na wykańczanym domu jest baner, że do
          sprzedania.
          • 18.09.07, 11:16
            DZIĘKI wyślę rodzinkę na zwiady...
            Pozdrawiam
            AZ
    • 03.12.07, 18:26
      ostrożnie z zakupami domków i mieszkań.
      www.rp.pl/artykul/73783.html
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.