Dodaj do ulubionych

konkurs moje dziecko i wyniki

14.06.13, 00:49
pytanie do mieszkancow - czy nie sadzicie ze w konkursach miejskich powinny byc obostrzenia dla pracownikow urzedu miasta i jednostek podleglych, bo dziwnym trafem jury przyznaje 200 zl za zajecie 2. miejsca i kwote 200 zl pani glowali - ktora pracuje w urzedzie miasta piechowice. a ile ladnych zdjec innych dzieci, ktorych mama nie pracuje w urzedzie obeszlo sie smakiem, troche to tak panie burmistrzu nieladnie ze pozwalasz pan na taka wolna amerykanke = przeciez to musi rodzic pytania...
Edytor zaawansowany
  • chodziarka1 14.06.13, 11:35
    przeczytaj uważnie jaki był skład jury. Pisząc taki tekst potwierdzasz swoją małość i oczerniasz innych czyli skład jury, burmistrza i nagrodzone osoby.
    Lepiej się zastanów zanim napiszesz kolejną bzdurę.
    A na marginesie: Jest taka mądrość "Każdy sądzi wg siebie" czyli dodatkowo pokazałaś się jako osoba której nie warto ufać.
    Czyli standard

• anastazja690 15.06.13, 11:16
    no standard standardem chodziarko, ale ja jednak ponowie pytanie do czytelnikow forum, byc moze skomentuja to rownieź - jesli czytaja oczywiscie to forum redaktorzy portalu, ktory coraz bardziej mi sie podoba a mianowicie piechowice online czyli piechowice.net.pl - czy osoby pracujace w urzedzie nie powinny byc w regulaminach konkursow miejskich wyłączone z pobierania nagrod pienieznych, przyklad wspomnianej pani Głowala, ktora przeciez ma pensję z urzedu miasta piechowice, nagrode roczną tzw. trzynastkę, dofinansowanie do wczasow, premie i nagrody z budzetu miasta piechowice - czyli po czesci z naszych pieniedzy i jeszcze z kasy gminy w fajnym konkursie zgarnia 200zł za 2. miejsce dziecka - czy nie powinno się skonczyc na dyplomie, ewentualne skromym gadzecie, tutaj chodzi o finanse publiczne moi drodzy, i ja i wiele matek bylo niepocieszonych, zreszta zastanawiamy się nad skierowania pisma do Rady Miasta i burmistrza dot. podobnych sytuacji w przyszlosci.
  • zaskoczona06 22.06.13, 11:52
    jestem matką dziewczynki biorącej udział w konkursie,. rzeczywiście - to nie fair, że dzieci pracowników urzędu są faworyzowane - mimo, że bylo o wiele lepszych zdjęć,.
    to nie czasy ejnika kiedy pracownicy urzędu czuli się jak święte krowy.

kontaktowałam się z innymi rodziacmi - będziemy pisać do burmistrza o ponowne rozpatrzenie konkursu lub o zwrot wygranej pieniężnej lub przekazanie jej na cele charytatywne przez Panią Głowalę. tak nie może być !!!!!!

Panią Głowalę proszę aby dobrowolnie zrzekła się nagrody.
  • azeta2 22.06.13, 15:08
    A co pracownik urzędu to mieszkaniec II kategorii?? może doszukaj się jakiegoś jeszcze powiązania z urzędem zdobywcy I i III nagrody? może rodzic chodził do jednej klasy z kimś ważnym, albo jest rodziną radnego itp... Chcecie sobie pisać to sobie piszcie, róbcie odwołania i może jeszcze do sądu z tym idźcie...
    Jury było obiektywne odrzuciło zdjęcia pozowane i komercyjne. Wiadomo przecież, że teraz snoby zamawiają fotografa do domu i robią dzieciom sesje, potem na fc czy nk publikują i się zachwycają na własnymi pociechami. A tak naprawdę każde dziecko zasługiwało na nagrodę, może nie pieniężną, może dyplom i wyróżnienie i wszyscy powinni się zrzec nagród pieniężnych bo to jest wbijanie dzieci w materializm i rozbudzanie zazdrości u innych.
    Skoro jednak tak to zostało zorganizowane jak zostało to można wnieść na przyszłość o nieustalanie nagród pieniężnych, a jnie czepiać się urzędniczki że zdobyła II m-ce ... i nie chodzi o miejsce ale jak śmiała przyjąć nagrodę... Podłość i gnidowatość wyszła z ciebie bo jest pewne że tylko jedna osoba to pisała... A strona Piechowice On-line nie ma nic wspólnego z urzędem poza tym że anonimowi twórcy starają się znowu w Piechowicach dokonać podziału... czyli metoda byłej burmistrz... na szczęście jest ona historią i te metody też powinny przejść do historii
  • zaskoczona06 22.06.13, 17:12
    droga azeto, konkurs bylby obiektywny gdyby komisja oceniala zdjęcia nie wiedząc do kogo należą. a wszyscy wiedzą, że tak nie było.

kontaktowałam się z 6 rodzicami innych dzieci- każdy popiera moja zdanie i jest oburzone- malo tego - zrezygnuje z uczestnictwa w kolejnych konkursach organizowanych przez um.

od razu będzie wiadomo, że dziecko pani Głowali znajdzie sie na podium, szkoda żalu i rozgoryczenia dzieci zaistniała sytuacją.

nadal wnioskujemy o zwrot nagrody pieniężnej przez panią Głowalę.

p.s podejrzewam,że azeta czy chodziarka to własnie ta pani.

poza tym - ciekawe czy zdjęcie Pani Głowali(bo przecież nie córki) znalazłoby się w pierwszej trojce gdyby nagroda nie była nagrodą pieniężną.
    co na to Pan burmistrz Rudolf? czy pozwoli na takie subiektywne konkursy ?

powtarzam - czas ejnikówki - kiedy pracownicy um czuli się jak święte krowy już minął

czekamy na stanowisko Pani Głowali w tej kwestii
  • anastazja690 22.06.13, 21:11
    tak to prawda, burmistrz nie dopilnował tej kwestii, albo udal ze nie widzi tego ale, ja stracilam przez ten konkurs zaufanie do czlowieka na ktorego glosowalam, jak mozna aby urzedniczka pobierajaca pensje z urzedu miasta jeszcze dostawala pieniadze z kasy masta za konkurs miejski - za ejnika chyba nawet takich chec nie bylo, on pilnowal takich spraw, zgb rowniez, nie spodobal mi sie rudolf baaardzo, inni rodzice tez sa zbulwersowani, usmieszkiem pani glowali rowniez, mysle ze temat dopiero sie rozwija, tak naprawde nie mozna panie burmistrzu, nie przystoi:(
  • edi.ed 22.06.13, 23:27
    I co laski niezadowolone jestescie ze jedno dziecko wygralo a drugie nie . Najgorsze to ze pewnie jestescie kolezankami i sie domyslacie ktora to ktora pod jakim nikiem . Zlapcie sie za kudly ktora wygra to dostanie 2 stowki A Pan Panie Rudolf do konca swojej kadencji sie nienauczysz , przestan rozdawac kase bo same problemy . Masz nauczke juz z Kolarska Lechia , najpierw im dales kase a teraz cie szkaluja .A ludzie na forum sie domyslaja za czyje pieniadze pojechali do Wloch nad jezioro Garda .( Faktycznie potym zgrupowaniu macie wyniki w kolarstwie........phiii.... moja babcia lepiej sie turla na hulajnodze ) Albo nastepnym razem zrob tak daj po 3 zlote kazdemu na loda a bedzie spokuj .Amen
  • chodziarka1 23.06.13, 07:34
    To jest fajny przykład jak można banknot rzucic i skłócić znajomych, na konkursie wszyscy ą,ę, dzień dobry co słychać itp... potem cisza i nagle jazda po pani co 2gie miejsce dostała... czemu nie po tej co pierwsze???
    Dwóch uznanych fotografów i wieloletnia nauczycielka plastyki kolejno wybierali trzy najciekawsze ich zdaniem zdjęcia przyznając odpowiednio 1,2 lub 3 punkty. Dodatkowo jury mogło przyznawać ½ punktu fotografiom zasługującym na wyróżnienie. Członkowie jury nie mieli możliwości konsultowania ze sobą podejmowanych decyzji, a mimo tego szybko dało się zauważyć , że wszyscy postawili na oryginalność. Najlepiej ocenione zostały zdjęcia pokazujące dzieci w ciekawych oraz zaskakujących sytuacjach, a zupełnie niezauważone były fotografie pozowane i portretowe. to jak się umówili i dla 200 zł zostali przekupieni??
  • anastazja690 23.06.13, 12:24
    tak chodziarko ale wiedzieli czyje dziecko oceniaja, a co do autora zdjecia syna pani Glowali i jury... lepiej pozostawmy to bez komentarza albo pozostawmy na czas pytan do burmistrza podczas kampanii wyborczej, tu tez nie chodzi o 200zl, czy jakby to byl 1 grosz czy 100000 zl - tu chodzi o zasady i unormowanie problemu na przyszlosc! chodziarko oj oj oj ...
  • chodziarka1 23.06.13, 13:13
    I co z tego że wiedzieli czy nie wiedzieli??? Sugerujesz, że się Pani Głowali podlizuje Jury, czy się jej boi czy zostało przekupione? to czemu nie dali jej 1go miejsca?
    To że wyznaczono w ogóle nagrody pieniężne był błąd, nie wiem czyj, może poszli na łatwiznę bo im się nie chciało kupić dla dzieci zabawek i uznali że rodzice im kupią. A tak mamy teraz kłótnię na temat wymyślonych układów.
    Układy wymyślał Kaczyński z Macierewiczem i może to właśnie te układy odkryłaś w Piechowicach :)
    Wg mnie rodzice dzieci nagrodzonych pieniężnie powinni pochwalić się jakie nagrody dzieci sobie wybrały za zdjęcia bo to było z okazji dnia dziecka a nie kasa dla rodziców jak sugerujesz.
    Życzę ci więcej radości a nie zawiści to twoje dziecko tez będzie bardziej radosne i w przyszłych konkursach zdobędzie nagrody
  • zaskoczona06 23.06.13, 13:45
    chodziarko - swietny pomysł.

tak będzie najuczciwiej.

skoro wygrało dziecko to po jaką cholerę pieniądze dostaje matka !!!

z tego co wiem inny rodzice chcieli kontaktować się z TVN w tej sprawie - choc nie wiem na jakim etapie (i czy w ogóle) jest sprawa.

może będziemy jeszcze mieli na żywo uwage tvn prosto spod urzędu miasta piechowice !

jakby do tego doszło - liczymy, że pani G, weźmie udział
  • chodziarka1 23.06.13, 22:37
    teraz to pojechałaś z ta telewizją :) HAHAHA a czemu nie CNN lub FOX News przecież to taka afera na skale światową hihihihi Teraz Pani G.( bo już się tak powinno tylko pisać) napisze książkę lub sprzeda prawa do scenariusza na podstawie tej historii....
    A pani ZGB dalej będzie spędzać czas przed kompem i szkalować wszystko co wychodzi spod reki jej następcy....bo tylko to jej pozostało.... Pod różnymi nickami. i jeszcze w liczbie mnogiej się podpisuje.... czyżby już się jej osobowość rozdwajała?
  • anastazja690 24.06.13, 18:16
    ale czemu pisac pani G. przeciez urzednik samorzadowy to funkcja publiczna! co do tvn to dopinamy temat...
  • edi.ed 24.06.13, 22:38
    ODPOSCIE BO TYLKO SIE NARAZACIE NA SMIESZNOSC . Dostala Glowalowa 2 stowki bo byla najblizej reki ktora dawala a i tym samym obnizyli koszt przelewu ktory tez kosztuje do zera .
  • chodziarka1 25.06.13, 07:03
    Ta niech cała Polska zobaczy jak się o 200zł bulwersują w pipidówie bardzo to ciekawe...
    Taki reportaż widząc w tv od razu sobie wyrobie zdanie o osobach które wezwały tv z interwencją :) Następny odcinek powinien być o obozie we Włoszech naszych kolarzy i co o tym sądzą Piechowiczanie. Ja nic nie dopinam ale jak będzie już tv to na pewno parę tematów jeszcze w Piechowicach znajdzie i ciekawe który pójdzie do emisji....
  • anastazja690 25.06.13, 16:20
    no to pani ktora te srodki przyznaje i rozlicza pozwalajac na takie wyjazdy powinna moze lepiej to kontrolowac albo dostac wypowiedzenie jezeli jest jak piszecie, przeciez ktos na to pozwala najpierw, aby pozniej inni sie bulwersowali, jak my z 2 stowkami glowalowej p.s. z tym przelewem to dobre edi.ed ale sie usmialam
  • bexo6666 25.06.13, 23:39
    Ale jazda o marne 2stowki, takie rzeczy tylko w Piechach.. Żal..
  • janek3pr 26.06.13, 07:50
    Kto może uzupełnić poszczególne miejsca w konkursie:
    1. rodzina szef.POK
    2. rodzina urz.miasta
    3. ....

piszmy o całej prawdzie...

moim skromnym zdaniem startowanie w konkursach organizowanych w naszym mieście jest stratą czasu.
  • chodziarka1 26.06.13, 09:09
    www.mtbnews.pl/images/stories/impr/impr2009/impr0903/lechia_piechowice2.jpg

z Włoch nie ma jeszcze ale z Hiszpanii za to się pochwalili zdjęciem :)
  • bexo6666 26.06.13, 13:13
    Droga "chodziarko" - to nic, ze wątek jest o konkursie dla dzieci a nie o Hiszpani - a fotki tak dla towojej i wszytskich informacji - to zdjęcia sprzed kilku lat ... Detektyw pierwsza klasa haha..
  • chodziarka1 27.06.13, 07:18
    Zgadza się zdjęcie z 2009r ale z tego roku jeszcze nie ma chyba w necie... swoją drogą sa tam na tym wyjeździe głownie dzieci przecież więc tez może powinien być zastosowany taki postulat założyciela wątku, że osoby związane z UM nie powinny korzystać z imprez/nagród dofinansowywanych z publicznych pieniędzy. Czy dziecko pani z Urzędu było na tym zgrupowaniu we Włoszech? A rodziny radnych czy oni sami? Więc jest to też w temacie skoro dotyczy finansowania z publicznych pieniędzy osób prywatnych.... no chyba że bexo6666 tobie chodzi tylko o czepianie się jednej konkretnej osoby to wtedy w temacie będzie wszystko o niej...
  • bexo6666 28.06.13, 09:25
    Chodzi mi o to ,z siejesz ferment kobieto. Dodajesz zdjęcia z wyjazdu do Hiszpani z 2009 ( swoją droga musi cie sciskac juz od dawna haha ) , dzieci ? Osoby na tym zdjęciu sa pełnoletnie , więc nie wciskaj mi tu jakiś farmazonow, ludzie jadą za swoją kasę a Pani jest poprostu najzwyczajniej w świecie zazdrosna i zawistna - sama pewnie nie pamięta kiedy ostatnio była nad Bałtykiem, bo nie rozumiem dlaczego kogoś az tak boli cudze szczęście..żal mi Pani , radzę wiecej chodzić i pójść w końcu po rozum do głowy, pozdrawiam.
  • chodziarka1 28.06.13, 10:56
    no jeżeli pełnoletnie to bardzo młodo wyglądają szczególnie kilka, ale mi nie o to wcale chodzi by jakiś ferment siać, bo mi na tym nie zależy. założyciel może i zasiał... a ja myślę, że to jego ściska ta nagroda pieniężna. Zdaje się, że to sekcja kolarska Lechii więc jest finansowana z budżetu miasta. Miasto do klubu daje pieniądze na prowadzenie sekcji a klub funduje zawodnikom obóz sportowy... Może partycypowali nw kosztach ale nie ściemniaj że pojechali za własne bo wszyscy wiedzą, że te wyjazdy zagraniczne są kosztowne a jakoś dziwnym trafem tylko kolarze jeżdżą. To jest tylko porównanie że konkurs na nagrody miał budżet kilkaset złotych a do sekcji kolarskiej miasto dokłada po kilkadziesiąt tysięcy rocznie. A mieszkańcom tylko podwyżki są fundowane podatków, cen wody co jest pokłosiem złej polityki od kilku lat.
  • anastazja690 28.06.13, 17:22
    chodziarko nie odwracaj uwagi od swojego tematu, zreszta wydaje mi sie ze sie sama tymi wpisami zdekonspirowalas - nie tylko ja to podejrzewam!!!
  • zaskoczona06 30.06.13, 09:27
    czy Pani Glowalowa wydała już zdobyte wkonkursie 200 zl. ?

czekamy na informacje o sposobie wydania tych publicznych pieniędzy zdobytych w niekoniecznie obiektywny sposób!

będzie też artykuł w Nowinach o przyznawaniu nagród w konkursach pracownikom um piechowice. tu nie chodzi o kwoty ale o sam fakt.
  • zaskoczona06 02.07.13, 12:30
    śledźcie NJ w tym tygodniu, ma być artykuł o Glowali i jej konkursie.
    wśród rodziców panuje już anegdota aby ten sam konkurs w przyszłym roku nazwać
    "Konkurs Fotograficzny Głowali"

a wy jakie macie pomysły na nazwę tego konkursu w przysżłym roku >?

może też

"Konkurs Fotograficzny dla dzieci pracowników UM im Głowalowej"
    hihiihih
  • hehehe1234 03.07.13, 22:29
    LUDZIE!!! Wam to naprawdę nudzi się w tych Piechowicach, może jakby zrównali z ziemią to nie byłoby problemu! a może czas najwyższy wziąść się do ROBOTY to nie byłoby czasu na pisanie takich głupot. Zapraszam do lektury Regulaminu konkursu to może żal d**y nie ściskałby. Przy okazji, osoby które piszą poprzednie posty może niech zastanowią się nad sobą, te odpowiedzi-posty świadczą o Nich, a nie o p.G....
  • anastazja690 13.07.13, 14:52
    do Roboty to niech się wezmie burmistrz, bo jak narazie to niewiele robi tylko rozdaje swoim przywileje, ale to się juz niedlugo skonczy, bo wraz z odejsciem burmistrza po przegranych wyborach w 2014 roku odejdzie tez i kilku jego lizusow, jakich wiadomo:)
  • ludwica 16.07.13, 21:04
    WZIĄĆ .......

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka