Dodaj do ulubionych

Ranking radnych Piechowic

04.02.05, 22:49
Od wyborów minęło sporo czasu, radni mieli więc sporo okazji,aby spełnić
swoje obietnice jakie dawali potencjalnym wyborcom. Co zrealizowali ze swych
programów? Którego z radnych uważacie za najlepszego? Który z nich
najbardziej zawiódł pokladane w nim nadzieję?
Obserwuj wątek
    • krakowiakbis Re: Ranking radnych Piechowic 05.02.05, 01:42
      Mój radny z Osiedla Młodych jest jak beton na wiosnę. Podobna ma ksywkę Jelcyn.
      Wydobycie jakichkolwiek informacji od tego człowieka jest niemożliwe. jego żona
      kiedyś spisywała liczniki wodne. A on sam tankował mi pod oknami olej opałowy
      do samochodów. Często gościł E. obecnie gości często W. to podobno następca E.
      • chester_74 Re: Ranking radnych Piechowic 06.02.05, 04:36
        Absolutnie nie mam nic przeciwko Tobie.... wiem,wiem.... nie wierzysz:) Na forum
        Piechowice był post o Twojej działalności na forum Jelenia Góra ... chcę tylko
        dowiedzieć się czy to prawda.Gdyby moje zamiary były inne to bym się zalogował
        pod nowym nickiem... tak jak Twój kolega który nazwał się "chester74"
        • inferno_m Re: Ranking radnych Piechowic 06.02.05, 13:12
          "Na forum Piechowice był post o Twojej działalności na forum Jelenia Góra ...
          chcę tylko dowiedzieć się czy to prawda."

I nie tylko na Jeleniej Górze.
          --
          "Absurdalność daje się wyrazić tylko za pomocą humoru."

Alfred Hitchcock (zw. Hitch`em, 1899 - 1980)
        • maximuss Re: Ranking radnych Piechowic 06.02.05, 13:38
          Przepraszam,ze sie wtracam,ale tlumacza sie winni chester_74.Gdyby odzew na
          forum JG byl inny ,tego postu bys przypuszczalnie nie napisal.Ale jezeli twoje
          intencje sa szczere, to spotkaj sie z p.Wojtkiem poza forum i po prostu
          porozmawiajcie.
    • bond13 Re: Ranking radnych Piechowic 06.02.05, 21:38
      Należałoby chyba dać tytuł "Ranking zniewolonych i bezradnych". Mój radny
      Waldemar zadbał tylko o to, żeby postawić znak zakazu przy wjeździe na ul.
      Cieplicką tam gdzie on mieszka. No bo po co mają mu jeździć pod oknami. Jest to
      kolejny przykład na załatwianie własnych interesów. Po za tym od czasów wyborów
      nic się nie dzieje, cisza jak po śmierci organisty, a takie bogate plany były.
      • stankost1 dla chester_74 06.02.05, 22:53
        Głosować można tylko w przypadku sprawiedliwych wyborów. Na Białorusi, do
        niedawna na Ukrainie, w P. głosowanie to jedno, a wynik wyborów to drugie.
        • chester_74 Re: dla chester_74 07.02.05, 14:05
          Na Ukrainie udało się anulować wyniki sfałszowanych wyborów... dziwię się,że w
          Piechowicach tyle osób ma wiedzę na temat fałszowania i nikt z tą wiedzą nic nie
          zrobił...
              • inferno_m Re: dla chester_74 08.02.05, 00:02
                Chester_74 a ty co myślisz o Piechowicach? Co Ci sie nipodoba a co uwżasz że
                jest ok? Może Ty się tym zajmiesz? Jesteś starszy ode mnie, stratowałeś? Jeśli
                nie to dlaczego trzeba było.

--
                "Absurdalność daje się wyrazić tylko za pomocą humoru."

Alfred Hitchcock (zw. Hitch`em, 1899 - 1980)
                • chester_74 Re: dla chester_74 08.02.05, 00:24
                  To po jednym przykładzie...Co mi się nie podoba...... coraz więcej włamań do
                  domów,sklepów,kiosków... itd
                  mam coraz większe obawy o swoje mienie.
                  A co mi się podoba.... wiem uznacie,że mi odbiło całkiem... ale podoba mi się w
                  Piechowicach to....... że jest mało ludzi na chodnikach....(i nie chodzi mi tu o
                  to,że jak jadę po pijaku to z drogi mnie na chodniki ciągnie,he,he).Co do
                  startowania.... nie nadaję się...
                  • alfa6 Re: dla chester_74 08.02.05, 16:25
                    To fakt, chester_74 nie nadajesz sie na prawdziwego radnego. Umiesz tylko
                    szydzić i wysmiewac.Szkoda, ze nie wysiliłes się i nie podałeś chociaż kilku
                    przykładow pozytywnych działań radnych. A może takich przykładów nie ma? W
                    takim razie ci, co narzekają mają rację. Zawiedli ich ci, na których glosowali.
                    Przeciez przed wyborami każdy z kandydatów powinien mieć chociaz zarys planu
                    swojego działania, który przedstawia sie wyborcom. No chyba że radnych
                    wybierali kumple od kieliszka. A propos jazdy po chodnikach- Klub AA działa w P.
      • winnicacieplice Znak zakazu dla radnych 09.02.05, 22:25
        ja bym wszystkim postawił taki znak, niech chodzą piechotą.
        co do cieplickiej, to lepiej nie ruszać bo stare śmietnisko ożyje, razem z
        wiatrem wschodnim od oczyszczalni to da taki odór, że wszyscy ja w śpiączce
        będą chodzić
        --
        save water, drink wine
      • zidan9 Re: Ranking radnych Piechowic 07.02.05, 17:52
        Może po prostu nie znacie swoich radnych! W zeszłym roku w informatorze były
        wymienione ich sukcesy!/ a tak nawiasem to w P. porażek brak, tu wszyscy mają
        sukcesy, taka to wzorowa gmina, że o organie już nie wspomnę/. Czego to tam nie
        było, ileż to spraw sie udało załatwić, np. jedna z komisji zapisała in plus/na
        swoje działanie/, że wizytowała szkołę, co prawda w czasie ferii. Ale jakiż to
        sukces? nikt nie powiedział złego słowa, nie było żadnych uwag, nikt nic nie
        chciał, co oczywiście oznacza, że jest po prostu genialnie! A, że nikogo w tym
        czasie w szkole wizytowanej nie było? No to co? Była tam komisja i to wystarczy!
        Właśnie jestem ogromnie ciekawy, ile razy w poprzednim roku szanowna komisja
        oświaty z P. wizytowała podległe organowi placówki? gdzie o wynikach tych wizyt
        mozna poczytać, albo sie czegokolwiek dowiedzieć? Gdzie jest obiecany dla
        młodzieży publicznie w NJ/przez SZ.P. burmistrza/ i sprawozdaniu Sz.P. komisji
        teren dla rolkowców? Nie ma ? a to szkoda.... / nawiazałem do publikacji w NJ
        pt. Dzieci z dworca! Bardzo interesujaca lektura, zwłaszcza o sposobie
        rozmawiania burmistrza z młodzieża!To bardzo pedagogiczne, jak na organ
        przystało! Niech sie młodziez uczy, ma od razu powtórkę z historii współczesnej
        Następnym razem postaram sie zamieścic cytat z tej jakże pouczającej lektury!!!
    • winnicacieplice Ranking KIEŁBASY NA GRILLA 07.02.05, 23:55
      Który z nich najbardziej zawiódł pokladane w nim nadzieję?
      A ilu ich jest ?
      Myślałem,że wystarczy jeden - i tak nie miał by co robić;
      mnie tak patrząc z boku zawiedli wszyscy
      bo wszyscy "robią"

--
      save water, drink wine
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka