Dodaj do ulubionych

dZIWNE rZĄDY

12.01.06, 16:12
Moje dziecko dostało 1 z fikołków.Chciałem dzisiaj to wyjaśnić - i nie udało
się. Pani wyjechała z grupa dzieci na zawody a uczacy moja pociechę pan ponoć
załatwił sobie z powodów osobistych zastępstawa kolezeńskie. Z tego co mówią
w Piechowicach był na sesji rady miasta w urzędzie. I tu rodzi sie pytanie:
Kto zajmował sie w tym czasie dziećmi? (jeden na zawodach, drugi "radzi"). Co
na to pani dyrektor, do której też dzisiaj nie udało mi się dostać?
Obserwuj wątek
    • stan.col Re: dZIWNE rZĄDY 12.01.06, 18:46
      Obowiązkiem dyrektora jest siedzieć w szkole i pilnować porządku,dziwne,że nie
      było jej po 12.00 bo przyjeżdża do szkoły zazwyczaj około 10.00 więc może
      dzisiaj jeszcze nie dojechała.Zgłoś rodzicu ten fakt do kuratorium oświaty,bo
      sam widzisz że ta osoba nie dość że dostała funkcję za 2 głosy to jeszcze jej
      nigdy w szkole nie ma.A pora do tego dobra ,bo zbliża się czas ogłoszenia
      konkursu na dyrektora tej szkoły.
      I nie kłam- żadne dziecko w sp nie dostało 1 z "fikołków"to można łatwo
      udowodnić!
      A może to ty jestes tym pogipsowanym od fikołków z innej szkoły,bo tam pały z
      tego przedmiotu się stawia. I z zawiści piszesz te bzdurki?
      • tigi21 Re: dZIWNE rZĄDY 12.01.06, 21:38
        cała ta sytuacja jest kolejnym argumentem za tym, aby sesje odbywały się w
        godzinach popołudniowych, co umożliwiloby wszystkim chętnym mieszkańcom
        uczestnictwo. Przecież Stowarzyszenie Piechowice wystąpiło z takim wnioskiem do
        Rady, ale zostalo to zignorowane.Moje dzieci chodzą do SP1 i jako rodzic wiem,
        że mam możliwość kontaktu z nauczycielami w "otware poniedziałki", tak więc nie
        ma o co "bić piany".
        • logik1 Re: dZIWNE rZĄDY 13.01.06, 00:21
          -Jestem matematykiem i fizykiem, ale szacunkiem dażę każdy przedmiot, a
          obrażliwe nazywanie lekcji WFu "fikołkami" bardzo źle świadczy o "rodzicu". A
          zamiast wyjaśniać sprawę 1 z WFu radzę z dzieckiem poćwiczyć fikołki jeśli jst
          w tym takie słabe. Uczę w szkole 25 lat i twierdzę, że rozwydrzenie dzieci ma
          swoje źródło w domu w którym się mówi, że moje dziecko jest bardzo dobre, a
          wszystkiemu jest winien niedobry nauczyciel. Mam nadzieję drogi rodzicu, że
          dziecko nie przejdzie wkrótce od niudanych fikołków do udanych rękoczynów.
          -A skoro nauczyciel miał załatwione zastępstwa koleżeńskie to dziećmi zajmowali
          się jego koledzy, nie z podwórka, tylko też nauczyciele. To jest chyba
          logiczne. Jak "rodzic" ma kłopoty z logiką to zapraszam na spotkania naszego
          Klubu Logicznego. Działamy przy ZSTiL w Piechowicach (wtorek godzina 16.30).
          -Natomiast dyrektor, jeśli mam być sprawiedliwy, ma nienormowany czas pracy i
          nie pracuje "od" "do", a kiedy będzie powinna najlepiej wiedzieć sekretarka.
          Myślę, że do wyjaśniania 1 z WFu nie musi "rodzic" lecieć zaraz do dyrektorki,
          Tylko porozmawiać z wychowawcą na spotkaniach do tego przeznaczonych lub z
          nauczycielem WFu. Czy szanowny "rodzic" za każdą 1 tak lata po szkole?
          -Zamiast bulwersować się obecnością nauczyciela na sesji Rady Miasta proszę mu
          za to podziękować, bo tam stara się pilnować NASZYCH piechowickich spraw
          związanych między innymi ze sportem i szkolnictwem. Właśnie poprawiono Uchwałę
          budżetową zwiększającoą środki na ten cel może dzięki również jego obecności.
          -Zachęcam "rodzica" do naciskania przewodniczącego Rady Miasta pana Jana Gasza,
          aby przeniósł sesje na dogodne dla ludzi godziny i problemy zastępstw znikną, a
          także do obecności na sesjach aby wpływać pozytywnie na nasze szkolnictwo
          działaniem, a nie wątpliwymi donosami.
          • urzednik13 Re: czyje rządy są dziwne? 13.01.06, 10:56
            Zgadzam się co do "dziwnych rządów" ale pana przewodniczącego rady miasta w
            Piechowicach.Zamiast poddać pod rozwagę radnych propozycję zgłoszoną przez
            pewną grupe spoleczeństwa miasta-w tym przypadku Stowarzyszenia -rozpoczynania
            sesji w późniejszych godzinach,to on demonstracyjnie 2 ostatnie sesje zarządza
            o godz.wcześniejszej bo o 10.00.Czyje interesy reprezentuje zatem pan
            przewodniczący i dlaczego JEDNOOSOBOWO podejmuje decyzje ,które powinjna podjąć
            rada?
            W pełni zgadzam się z głosem logika.I cieszę się,że są w Piechowicach młodzi
            ludzie,którzy interesują się problemami miasta.Efekty tego zainteresowania są
            już widoczne.Władza zaczyna rozumieć,że jej poczynaniom przygląda się coraz
            więcej ludzi.I oby zrozumiała,że niektórych faktów nie da się już dłużej
            ukrywać,bo za bardzo rzucaja się w oczy!
            • omega_7 Re: czyje rządy są dziwne? 13.01.06, 12:04
              Przewodniczący Jan nie podjął decyzji o godzinach rozpoczęcia sesji jednoosobowo. Jest uwikłany w peien układ i musi być lojalny.
              Rada w obecnym składzie, również nie spełni oczekiwań miejscowego
              społeczeństwa, czego dowód dała już nie jeden raz.
              Jeszcze wcześniejsze rozpoczynanie sesji, po oficjalnym wniosku zgłoszonym
              przez Stowarzyszenie odczytać trzeba jako demonstracyjną złośliwość.
              Temu społeczeństwu na które często lubi się powoływać burmistrz miasta
              władza pokazuje gest Kozakiewicza.
        • alif5 Re: dZIWNE rZĄDY 13.01.06, 19:21
          Dobrze,że się “rodzic” zreflektował.To jednak nie nauczyciele są winni sytuacji
          jaka panuje w piechowickich szkołach lecz urzędnicy i radni.Niektórzy
          nauczyciele próbują tylko przybliżyć nam problemy z jakimi mają do czynienia
          każdego dnia.

• stan.col Re: dZIWNE rZĄDY 14.01.06, 10:29
          rodzicu1358 może masz inne informacje i uwagi do pracy tej szkoły,zgodnie z
          życzeniem pawki11 "przekierowuję" dyskusje na właściwe tory.Koniec
          polityki,wróćmy do merytorycznej dyskusji na temat zasygnalizowany przez
          rodzica.Co nam sie rodzicom podoba a co nie w szkole podstawowej?
            • mzk200 Re: dZIWNE rZĄDY 15.01.06, 23:05
              Muszę ciągle podpisywać mojemu dziecku zgody na różnego typu wyjazdy, wyjścia,
              przyjścia, pozostawania w szkole dłużej lub krócej itd. Czsami nie wiem kto
              decyduje o tym wszystkim ponieważ ostatnimi czasy dziecko przyniosło w przeciągu
              dwóch dni trzy kartki dotyczące tej samej imprezy gdzie ciągle zmieniano godzinę
              przybycia dzieci do szkoły. Tu rodzi się pytanie - Kto podejmuje w SP1 decyzje ?
              Czy przy organizacji jakichś imprez istnieją scenariusze ?
              • czubb.1 Re: dZIWNE rZĄDY 16.01.06, 11:57
                Jak przejrzeć wszystkie posty oboka pierwszego to jest to specjalista od spraw
                szkolnych;
                zaczął od obrony pani nadcinającej uczniowski kaptur,wszystko wiedział o
                konkursach na dyrektorów szkól , wychwalał pod niebiosa dyr.gimnazjum.po
                wygranym konkursie ,dużo wie o siłowni w hali,w czasie fetowania rozmawia o
                przyszłości piechowickiej oświaty.Mało tego ma dostęp do poufnych dokumentów
                sp1 i jeszcze się tym chwali!Pisząc post o tym ile kto przebywa na zwolnieniu
                lekarskim.Tylko nie pisz że jesteś rodzicem dziecka w sp1,bo dałeś się panie
                Xyz łatwo rozszyfrować(prawdę mówiąć obok1 to praca zbiorowa).A dyrekcja niech
                tak nie rozpowiada o sprawach szkoły na tych fetach!
                • z.michalek Re: dZIWNE rZĄDY 20.01.06, 11:22
                  Zgadzam się z tobą czubb ta osoba reprezentuje na forum interesy piechowickiej
                  oświaty i bardzo dobrze,że ktoś taki się znalazł.Dobrze by było jednak,żeby ta
                  osoba się ujawniła i już w sposób oficjalny zabierała głos na tematy
                  dot.oswiaty, jeżeli zajdzie taka potrzeba.
                    • alif5 Re: dZIWNE rZĄDY 23.01.06, 21:32
                      roman681 napisał:

> Być może i nim zainteresuje się prokuratura.Obok 1 dużo wie i sam się wkopał ju
                      > ż
                      > coraz więcej forumowiczów wie o kogo chodzi.

Pierwszy już nerwy stracił.Czekamy na następnych i wreszcie na odwiedziny
                      prokuratora w Naszym magistracie.
                      • pikollo2 Re: dZIWNE rZĄDY 05.02.06, 14:09
                        Też czekam na ujawnienie się oboka1 i oficjalne wypowiedzi na temat
                        piechowickiej oświaty.Czytam IP gdzie szkoły i przedszkola się wychwalaja a
                        dopiero w protokołow sesji dowiedziałem się wielu ciekawych informacji np.kto
                        załatwił ławki do szkoły z Niemiec (nie dyrekcja)jakie słabe aspekty pracy ma
                        przedszkole ,gdzie będzie stała muszla koncertowa i tp.
                        • 123zxy Re: dZIWNE rZĄDY 06.02.06, 15:29
                          Pani albo pan obok1 jakoś nie ma ochoty juz pisac na forum.Ciekawe co ją/jego
                          tak zniechęciło?Prosze o jakąs porcję informacji z kręgów oświatowych oboku!
                            • zywy1 Re: dZIWNE rZĄDY 09.02.06, 15:25
                              Czy Wy na prawdę przejmujecie się jakimś
                              parchem, który mimo faktu że jest osobą dorosłą
                              wcale się tak nie zachwouje. LUDZIE miejmy
                              do głęboko w dupie. Ja też wiem kim on jest
                              (pachołkiem, karirowiczem i połykaczem nie swojej
                              kasy czyli prościej ZŁODZIEJEM) ale stać mnie na to
                              by takim SZMACIARZEM nie szrgać sobie nerwów. Niech
                              sobie oddycha byle by za bardzo nie śmierdział
                              bo go w końcu ktoś sprzątnie jak zwykłe gówno
                              TAK TAK Panie obok1 Większośc Piechowiczan
                              już wie kim jestes więc raczej nie będzie Panu dane spać
                              spokojnie
                              • zywy2 Re: dZIWNE rZĄDY 09.02.06, 17:49
                                Oj "zywy1" jak widać powyżej nerwy ci jednak puściły. A może to ty pisałeś te
                                smsy o których mowa w jakimś tam pamiętniku bo język i nastawienie podobne?
                                • zywy1 Re: dZIWNE rZĄDY 10.02.06, 15:25
                                  Masz rację Nerwy mi puszczają i to coraz częściej
                                  Ciekawe czy tylko mi?? A może tylko ja to uzwenętrzniam??
                                  Co do smsów z "pamiętnika opozycjonisty", to powiem tyle:
                                  nastawienie i język jak najbardziej podobne i pewnie
                                  stać by mnie było na takie wulgaryzmy w smsach, ale nie wobec
                                  tej osoby która pisze ten pamiętnik.
                                  Swoją drogą nie dziwię Ci sie zywy2 ze takie wyciągasz wnioski
                                  Sam jak siebie czasami czytam to mi szczena opada :)
                                  Ale nie ze względu na przekonania tylko na język w nich zawarty.
                                  Tak czy owak nie żałuję żadnego słowa przez mnie zamieszczonego
      • alif5 Re: dZIWNE rZĄDY 10.02.06, 09:49
        Nie podejrzewam żeby któryś z żywych był na radzie - nie ten poziom
        inteligencji,chyba że jest radnym.Żywy 1 wycisz się trochę ,uspokuj.Może wtedy
        napiszesz post,który będzie można zrozumieć.Ten można porównać tylko ze
        stenogramem posiedzenia rady miejskiej.Dziwna zbieżność.
        • zywy1 Re: dZIWNE rZĄDY 10.02.06, 15:19
          No no no Brawo Scherlocku
          Tylko w trochę złą stronę zmierzasz.
          Swoją drogą to widać że również znasz się
          na radzie miasta i jej posiedzeniach. A moze
          sam w nie zasiadasz i dotyka Cię to co zostało
          napisane.
          A, kto wie, moze to sam OBOK1 pod nowym
          nickiem
          • alif5 Re: dZIWNE rZĄDY 10.02.06, 16:32
            Widzisz,jak trochę pomyślisz to i coś sensownego napiszesz,z tym tylko,że się
            mylisz.A ostatnie zdanie jest wręcz obelżywe,ale się nie gniewam - każdemu może
            się zdarzyć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka