Dodaj do ulubionych

Tanie i dobre kosmetyki

15.08.12, 21:10
Zapraszam wszystkich zainteresowanych współpracą przez internet i zarabianiem realnych pieniędzy - sandrastachon.klubmariza.pl/page/szkolenie-wstepne/936/

sandrastachon.klubmariza.pl
W razie pytań służę pomocą - sandra@klubmariza.pl

Edytor zaawansowany
  • 06.07.16, 16:19
    tanie i dobre kosmetyki to dla mnie Mama Care Efektimy a potem długo, długo nic
  • 14.12.16, 13:05
    Miałam z Mama Care kurację do nóg. Cudna rzecz, bardzo ułatwiła mi codzienność
  • 21.12.16, 12:02
    Też lubię Mama Care, kupiłam przyszłej mamie pod choinkę :)
  • 21.02.17, 00:54
    Mam z Efektimy rękawicę Mani Spa, moje włosy są zadbane jak od kosmetyczki
  • 07.04.17, 16:26
    Chwalicie tę Efektimę, muszę się z nią zapoznać ;)
  • 25.08.16, 09:02
    najlepsze kosmetyki do włosów ma sklep organicznewlosy.pl super miejsce jeżeli zależy wam na dobrych produktach chroniących włosy. sprawdziłam już kilkukrotnie, zawsze paczki przychodziły na czas i dobrze zapakowane. niestety nie widziałam tych produktów stacjonarnie, więc polecam zamawianie internetowo :)
  • 25.08.16, 14:24
    dla mnie najlepsze co znalazłam do włosów to produkty Chantal, które regenerują moje włosy od wnętrza i sprawiają, że są piękniejsze niż były kiedykolwiek.
  • 06.09.16, 13:59
    Hej,

ja najczęściej kosmetyki kupuję na mekam.pl/ tą stronę poleciła mi koleżanka, która zaopatruje się tam w kosmetyki do swojego małego salonu kosmetycznego. Uwielbiam ten sklep, bardzo przyjemna droga zakupowa, a do tego częste rabaty i zniżki :)
  • 06.09.16, 15:37
    tanie i dobre kosmetyki? Cała seria i każdy po kolei kosmetyk z serii mama care Efektimy.
  • 07.11.16, 13:32
    Miałam z Mama Care kurację do zmęczonych nóg. Potwierdzam, że to cudeńko.
  • 23.09.16, 12:02
    Ja też używam efektimy i jestem baardzo zadowolona :)

-----------------------------------------------------------------------------
    100club.pl/artykuly/12-blogow-z-przepisami-bezglutenowymi,4109.html
  • 06.12.16, 22:53
    Miałam z Efektimy serię Mama Care, rzeczywiście była rewelacyjna
  • 01.10.16, 23:05
    Według mnie najlepsze i przystępnie cenowo są kosmetyki od Laboratorium Ava. Kosmetyki są naturalne, nie testowane na zwierzętach. Mają bardzo duży wybór od peelingów, po olejki do masażu. Ja najbardziej sobie cenię serię aktywatory młodości, a zwłaszcza Hydranov, który skutecznie eliminuje skutki starzenia się skóry :-)
  • 04.10.16, 12:34
    ja uważam, że nie ma takiej firmy, która ma wszystkie produkty dobre i tanie. Np. lubię kremy z fitomedu, ale już toniki mi nie odpowiadają. Szminki z golden rose ekstra, ale błyszczyki już niekoniecznie.
  • 06.10.16, 07:08
    bardzo rozsądne podejście i naturalne tym bardziej, że każdy trochę inaczej może "odbierać" ten sam kosmetyk (inna skóra, skład sebum itd.)
    serdecznie zapraszam na greenasia.eu - kosmetyki z Azji (wybieram na miejscu, rejestruję w europejskiej bazie CPNP)
  • 07.11.16, 13:34
    Dla mnie to hasło to przede wszystkim Floslek, tym bardziej, dla alergików takich jak ja.
  • 06.12.16, 22:55
    Miałam kilka kremów z Floslek, rzeczywiście były bardzo fajne.
  • 06.04.17, 23:41
    mam floslekowe serum rozświetlające, cudna sprawa.
  • 08.05.17, 00:51
    Floslek ma najlepsze kremy dla alergicznej skóry.
  • 11.11.16, 17:43
    tanie to pojęcie względne :) u mnie fajnie sprawdzają się kosmetyki vichy, myślę że stosunek jakości do ceny mają super
  • 13.11.16, 16:08
    W sieci ogólnie można kupić taniej kosmetyki niż stacjonarnie. Nawet te markowe. Wybór markowych kosmetyków w dobrej cenie ma się np. na kosmyk.pl/producers.php - jest tego naprawdę sporo. Można znaleźć zarówno kosmetyki kolorowe jak i do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów. Nie brakuje również zapachów dla niej i dla niego.
  • 06.12.16, 22:56
    tanie i bardzo dobre do włosów to dla mnie wszystko od Chantal, zwłaszcza seria ProSalon
  • 14.12.16, 13:08
    Z Chantal mam odżywkę ProSalon Intensis, rzeczywiście genialne cudo.
  • 14.12.16, 13:10
    Dla mnie to hasło, to przede wszystkim wszystkie kremy Floslek, na każdą okazję i budżet.
  • 15.12.16, 13:25
    OO super, dzięki wielkie. Ja tez mam spoko stronkę:
    www.psi.wroc.pl/
  • 10.01.17, 15:16
    a ja szukam kremu pod makijaz, co polecacie???
  • 12.01.17, 12:24
    Ja polecam kosmetyki naturalne. Spróbujcie Superblend masło shea, kokosowe i kakaowe razem.
    Pielęgnuję tym całą rodzinę - jako krem, balsam do ciała, na usta, pięty etc. i pod pieluszkę do ochrony dla najmłodszej córeczki. Co najlepsze pokrada mi to ciągle mój mąż.
    biosense.pl/produkt/maslo-shea-naturalne-kakaowe-kokos-4szpaki/
  • 05.02.17, 20:20
    Jeżeli lubisz bielendowskie kosmetyki do ciała, to wypróbuj ich nową serię Twoja pielęgnacja - peeling cukrowy oraz witaminowy olejek pod prysznic. Peeling delikatnie, ale skutecznie ściera martwy naskórek, a olejek nawilża skórę już w trakcie kąpieli.
  • 23.02.17, 13:51
    ja polecam świetne naturalne kosmetyki z drogerii kufereknatury.pl, bo naprawdę warto.
  • 24.02.17, 13:51
    tez go mam, pachnie cudnie ;) wybrałam z kozim mlekiem
  • 05.03.17, 19:22
    osobiście lubię robić zakupy w drogerii internetowej kosmetykizameryki.pl/
  • 21.03.17, 00:41
    Tanie i dobre, to przede wszystko peelingi Efektima, zwłaszcza cudowny coffee miracle
  • 08.05.17, 00:52
    Mam z Efektimy Cellu Lift, genialna sprawa.
  • 10.05.17, 10:23
    Ja uwielbiam kosmetyki Wibo :) Są naprawdę tanie ( na promocji w rossmanie grosze kosztują) i dobre! Moje nowe odkrycie to idealna.pl/kosmetyki/makijaz/konturowanie-twarzy/wibo-pro-contour-palette-kremowa-paleta-do-konturowania/
  • 12.05.17, 15:03
    Ja ostatnio niemal do wszystkiego używam naturalnych olejów - do demakijażu jojoba, do włosów - oliwa z oliwek, do ciała - olej kokosowy, zamiast kremu na noc - olej tamanu. Są tanie, dobre, w 100% naturalne i bardzo wydajne! Polecam takie rozwiązania :) Można też tak jak niektóre dziewczyny do wszystkiego używać oleju kokosowego :)

--
    [url=http://la-nika.pl/mona-lisa-touch-nieinwazyjna-ginekologia-estetyczna/] Mona Lisa Gdańsk [/url]
  • 15.05.17, 22:29
    Przede wszystkim Floslek, najlepsze i najtańsze kremy dla każdej skóry.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.