Dodaj do ulubionych

Innowacyjne kosmetyki

13.01.13, 16:14
Szukasz tanich, dobrych, sprawdzonych kosmetyków? www.facebook.com/FMIwo?ref=ts&fref=ts tu na pewno znajdziesz coś dla siebie. Polecam. Na mojej stronie nie tylko umieszczane są informacje o kosmetykach, ale pojawią się również konkursy dzięki którym będzie można wygrać wiele rzeczy :) jeśli nie masz fb można pisać na adres iwa182j@znajomi.pl wtedy prześlę informację np o konkursach ;)
Edytor zaawansowany
  • 13.01.13, 16:21
    Ps. FM posiada kosmetyki które można kupić tylko u nich np. Kolekcję β-Glucan Active czyli kosmetyki stworzone w oparciu o innowacyjny i naturalny składnik aktywny: beta-glukan z ziaren owsa. Ta wyjątkowa kolekcja oparta na składnikach o najwyższym standardzie i ostatnich odkryciach naukowych. Działanie przeciwzmarszczkowe i zdolność do wyjątkowo głębokiego wnikania w skórę beta-glukanu z owsa to jedno z największych odkryć ostatnich lat. Jego skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami.

jest jednak wiele innych takich produktów :)
  • 21.12.16, 11:49
    Moim najnowszym odkryciem jest odżywka ProSalon Intensis. Szukałam czegoś bez spłukiwania, do włosów, które prawie codziennie są w basenie. I to jest jedyna rzecz, która sprawiła, że przestały wyglądać jak siano.
  • 15.01.13, 17:19

2 tyg temu kupiłam kosmetyki kneipp migdałowy żel po prysznic, krem do twarzy oraz olejek do kąpieli pomarańcza - mandarynka stressfrei. Działanie tych prouktów na bazie ziół to rewelacja. Polecam wszystkim gorąco. Można je kupić w sklepie internetowym. kneipp.istore.pl
  • 28.01.15, 15:02
    Dla mnie ostatnim odkryciem są kosmetyki Evenswiss ze Szwajcarii. Posiadam w swojej kosmetyczce serum pod oczy oraz serum przeciw wypadaniu włosów. Ze spokojnym sumieniem mogę polecić odżywki O odżywce do włosów dowiedziałam się od fryzjera i to była inwestycja. Włosy przestały mi wypadać a już martwiłam się, że zostanę łysa. A na urodziny sprawiłam sobie serum pod oczy i jestem zadowolona z efektów. Polecam
  • 31.01.15, 14:58
    O koleżanka luna kupuję tam gdzie Ja! :) Na prawdę w topdrogerii jest bardzo faaajnie! :) Wiecie ile czasu zaoszczędziłam dzięki nim?! MEEEGA <3
  • 03.02.15, 15:06
    ja oszalalam na punkcie StriVectin-SD Eye. chyba najlepszy krem pod oczy jaki mialam! jest to krem raczej z gornej polki, ale moze go wylicytowac taniej na allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4276153
  • 19.02.15, 13:39

Dla mnie innowacyjnym kremem jest Aminocare Reverse. Ekskluzywna linia raczej dla pań po 30-stce z naturalnym kolagenem i kwasem hialuronowym. Zmiękcza naskórek, wygładza, nawilża. Według mnie najlepszy na zmarszczki!
  • 01.04.15, 16:11
    Ja kupuje swojej żonie kosmetyki na LawendowaSzafa.pl. Monia jest zadowolona, a ja wiem że nie używa chemii na swoją skórę :) Ceny są niskie, szybki koszt dostawy, a produkt zawsze można zwrócić.
  • 28.03.15, 13:02
    Polecam kosmetyki na bazie naturalnego oleju konopnego
    www.indiacosmetics.pl
  • 09.04.15, 09:33
    Ja ostatnio kryję niedoskonałości nowym kremem BB www.garnier.pl/twarz/piekno/garnier/kremy-bb/krem-bb-dla-sk%C3%B3ry-t%C5%82ustej-i-mieszanej-cera-%C5%9Bniada sprawdzała któraś z was już?
  • 14.05.15, 16:27
    Nie wiem, czy za innowacyjne możemy uznać lakiery do paznokci ;) ale akcję, którą przy okazji sprzedaży robią na pewno tak: www.wzordonasladowania.pl/ Zapraszam do wsparcia :)
  • 21.05.15, 16:46
    Jak dla mnie innowacyjne i rewelacyjne są te kosmetyki: sandrawellness.colwayinternational.com
  • 15.06.15, 05:22
    ja bym sie bala kupic kosmetyki z takiego nieznanego zrodla. Zdecydowanie bardziej wole zakupic sprawdzone marki w drogerii jak np scananida.com.pl/ gdzie uzywam ich od dluzszego czasu i wiem jak moja skora na nie reaguje. Nie warto oszczedzic tych kilku zlotych bo potem moze sie okazac ze na lekarza wydasz o wiele wiecej
  • 26.06.15, 11:57
    Ja korzystam z [url]http://www.vichy.pl/produkty-do-pielegnacji-cia%C5%82a/mleczko-serum-do-cia%C5%82a-ideal-body/p14146.aspx[/url] - mega fajna nowoczesna technologia :)
  • 18.08.15, 12:15
    jeśli chodzi o innowacyjne kosmetyki to polecam bardzo GL greatlengths.pl/ do każdch włosów... ale bardzo dobrej jakości no może ktoś jeszcze cche przedłużyć ;) to na pewnio bedzie warto wiem po sobie lol :D
  • 01.02.16, 14:53
    Zdobądź wiedzę o kosmChcesz nauczyć się zabiegów całkowicie za darmo?
    Nie jesteś zadowolona z efektów pracy kosmetyczki?
    Naucz się praktyki i wykonuj zabiegi samodzielnie!
    Szkoła Delta Edukacja ogłasza nabór na Kierunek TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH!
    U nas w szkole nie płacisz za NIC,
    Na zajęciach praktycznych nauczysz się zabiegów, które możesz wykonywać samodzielnie w domu!
    Za kosmetyki na zajęciach nie płacisz NIC!
    Po zakończonej nauce dostajesz tytuł TECHNIKA!
    Zapraszamy na Szewską 17/1 w Krakowie lub tel 798 149 906!etykach!
  • 10.03.16, 10:50
    A ja swoje poczucie własnej wartości zawdzięczam kosmetykom Mama Care Efektimy
  • 16.01.17, 00:07
    Miałam z Mama Care kurację na rozstępy, przyznaję, że fajnie działała.
  • 10.03.16, 10:58
    Zakochałam się niedawno w odżywkach do włosów Sessio z keratyną od firmy Chantal. Normalnie moje włosy nigdy tak dobrze nie wyglądały.
  • 21.12.16, 11:41
    Mam od nich odżywkę ProSalon Intensis. Cudo!
  • 16.01.17, 00:08
    Wspaniałe mają te odżywki. Ja ostatnio testuję ProSalon Intensis i jestem bez reszty zakochana.
  • 31.03.16, 20:48
    ja odkryłam kosmetyki grandel perły nawilżające z kwasem hialuronowym, u mnie skora stała się zauważalnie gladsza i nawilzona, sklep z tym kremem grandel.pl
  • 31.03.16, 21:02
    czytałam o tzw elastycznym podkładzie ,nie sciera nie pęka nie kruszy się na skórze. wierzycie?:]
  • 02.04.16, 07:38
    Bardzo dobrej jakości podkład grandel.pl/podklady-i-pudry/1164-maximum-stay-foundation-wheat.html
  • 05.04.16, 15:28
    a o jakim tak mówią?
  • 06.04.16, 22:04
    o nowym podkładzie z maybelline , czytałam gdies info
  • 12.04.16, 15:27
    a jaki konkretnie?
  • 12.04.16, 21:53
    SuperStay24 ,ma formułe mikroflex właśnie dot. tej elastycznosci
  • 06.04.16, 09:12
    Ja odkryłam Mama Care Efektimy, zresztą przez zupełny przypadek. Skóra jest cudna, napięta, odżywiona jak nigdy wcześniej przed ciążą.
  • 21.12.16, 11:45
    Miałam z Mama Care kurację przeciw rozstępom, rzeczywiście fajnie podziałała
  • 06.04.16, 09:47
    A na włosy znalazłam Chantal. Szampony, odżywki, przecudne rzeczy dla każdego rodzaju włosów.
  • 06.12.16, 23:22
    Ostatnio z tej firmy mam cudowną odżywkę ProSalon Intensis. W końcu coś czego nie muszę spłukiwać, a jednocześnie odżywia włosy
  • 14.11.16, 13:47
    Dobre kosmetyki na których można polegać to dla mnie przede wszystkim Mama Care Efektima.
  • 06.12.16, 23:23
    Miałam z mama care kurację przeciwko rozstępom. Rzeczywiście, bardzo fajnie podziałała.
  • 15.11.16, 07:15
    Nie przepadam z tymi najbardizej rozreklamowanymi kosmetykami. Coś co dużo wydaje na reklamę bardzo rzadko kiedy bywa dobre z uwagi na skład produktu. Po prostu więcej kasy wydaje się na reklamę niż na skład.

Sama kupuję kosmetyki świadomie. Najciekawsze jakie ostatnio odkryłam to polskie kosmetyki z naturalnym skladem;
    richevon serum
    frashe serum na biust
    serum na cellulit Vialise ( ktore jest moim hitem ostatnich tygodni).
  • 19.11.16, 07:03
    Dal mnie innowacyjnym kosmetykiem jest trójfazowy olejek do ciała od Bielendy. Nigdy nie używałam trójfazowego kosmetyku. Miałam dwufazowe płyny do demakijażu oczu. A ten olejek jest super. Ma bardzo ładny zapach i dobre działanie nawilżające. Poza tym tak trójkolorowa kompozycja jest ozdobą łazienki.
  • 06.12.16, 23:24
    Dla mnie nieustającym zaskoczeniem są kremy Flosleka. Coś dla każdego, za naprawdę dobrą cenę.
  • 17.12.16, 12:43
    Ja bardzo lubie olejki do ciala ze wzgledu na to ze glebiej docieraja w skore i nawilzaja o niebo lepiej niz balsam, serum czy krem. Natomiast zawsze denerowala mnie tlusta, lepka formula, wiec innowacyjnym kosmetykiem dla mnie jest olejek w kremie od bielendy. Formula kremu szybko sie wchlania, nie jest lepka a intensywne dzialanie olejku idealnie zmiekcza, wygladza i nawilza skóre.
  • 21.12.16, 11:51
    Tanie i sprawdzone to dla mnie przede wszystkim Floslek a potem długo, długo nic
  • 02.01.17, 11:42
    Dobra wiadomość na początek nowego roku!
    Uruchomiliśmy program lojalnościowy. Program lojalnościowy pozwala na premiowanie aktywnych klientów sklepu Shiawasedo Polska. Za realizowane operacje, klient będzie otrzymywać Punkty.
    Punkty mogą być przyznawane m.in. za:
    - złożenie zamówienia,
    - zapisanie się klienta do newslettera,
    - dodanie opinii o produkcie.
    Po zalogowaniu do swojego konta, w opcji menu Moje konto, klient może sprawdzić ilość uzbieranych przez niego punktów.
    Klient może wymieniać punkty na stały rabat od 5 do 20% na wszystkie towary sklepu Shiawasedo Polska.
    shiawasedo.info

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.