• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Złote maski Elizabeth Kessler Dodaj do ulubionych

• 03.03.13, 19:55
    Witam wszystkich odwiedzających mój post. Jakiś czas temu zamówiłam sobie tak popularne złote maski EK. Zakup spełnił moje oczekiwania zapłaciłam niewiele natomiast do Was mam następujące pytanko. Czy któraś z Was robiła zabieg na bazie złota w salonie kosmetycznym? Czy to prawda , że to strasznie droga imprezka ?
    Edytor zaawansowany
    • 04.03.13, 09:53
      W gabinetach zabiegi za złotem są zaliczane do tych ekskluzywnych a to generuje cenę np dla mnie za wysoką. Jeden zabieg to obciążenie budżetu a co dopiero zalecana seria :/ Jak się da robię sobie zabiegi w domu. Maski polecam !!!
    • 16.03.13, 15:59
      Na pewno drogie, ja raz krem chciałam kupić mamie to kosztował prawie 200zł
      --
      Moda damska - Odkrywaj, kolekcjonuj, inspiruj z Stylowi.pl
    • 08.11.13, 21:09
      Dlaczego dajmy sie nabierać na złote maski Elizbeth Kessler chińskie podróbki marnej jakości , zamiast kupować orginalne profesjonalne produkty kolagenowe jak BeautyFace.nie cena to decyduje tylko nachalna reklama jak u akwizytorów z kraju III swiata. maska kolagenowa to super kosmetyk ale musi być przebadany podany skład i dopuszczony do sprzedazy a to zwykłe podróbki niewdomogo składu i pochodzenia
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.