Dodaj do ulubionych

Dr. Nemo i terapia

04.04.13, 13:01

Właśnie zaczął się mój drugi miesiąc leczenia u Dr. Nemo. Od pierwszego maila, otrzymywałam odpowiedź na każdą korespondencję - odpowiedź rzeczową i konkretną. Po wypełnieniu ankiety, dokonaniu płatności, zostały mi wysłane 2 nalewki do smarowania zmian skórnych i pięknie pachnące olejki. Ściśle stosując się do zaleceń – widzę nie tylko poprawę, ale powrót do pełni zdrowia, czyli w moim przypadku zaniknięciu zmian na skórze, (z powodu infekcji bakteryjnej) - co stanowiło ogromny dyskomfort. Szczerze polecam, ja nie trafiłam na Dr. Nemo z polecenia, po prostu – intuicja, ale ponieważ dla mnie terapia była skuteczna, dzielę się publicznie słowem: Warto było. Warto, warto. I bez żadnych skutków ubocznych. Warto! Jestem bardzo zadowolona.

Edytor zaawansowany
  • tehmina_1 04.04.13, 13:02
    Moja przygoda z Dr. Nemo zaczęła się ok. połowy lutego 2013. Do tego momentu naturalnymi sposobami próbowałam zwalczać ślady po ukąszeniu związane z infekcję bakteryjną… mało skutecznie, ponieważ wciąż były widoczne. Wypełniłam ankietę i wysłałam do Dr. Nemo. Pisałam również sporo maili i na każdego z nich otrzymałam odpowiedź, korespondencja była bardzo systematyczna. Otrzymałam 2 nalewki na zmiany skórne i ślicznie pachnące olejki.
    dodatek:
    Ściśle stosowałam się do zaleceń, gdzie oprócz powyższych naturalną kwestią jest dieta i wspomaganie organizmu. Przyznam szczerze, że był to mój pierwszy kontakt z aromaterapią i jestem pozytywnie zaskoczona. Unosiła się za mną woń pięknego zapachu, smarowałam nalewkami zmiany na skórze, i znamiona zaczęły stopniowo zanikać. Oczywiście był to proces rozłożony w czasie, ale jakże skuteczny! W przyszłości aromaterapia będzie moim pierwszym sposobem na radzenie sobie z chorobami. Skuteczna i przyjemna, na tyle, że zostałam zainspirowana by zgłębiać temat. Z serca polecam kontakt z Dr. Nemo i pachnącą terapię. Ja jestem bardzo zadowolona.
  • schuessel 12.05.13, 13:39
    witaj i pomoz zaczac , jak dostac ankiete do wypelnienia, co dalej ,
  • jan440 12.05.13, 21:52
    Wchodzisz na stronę essentialoils.pl/, kopiujesz odpowiednią ankietę, wypełniasz i wysyłasz.
  • aaa9941 31.05.13, 02:37
    Dlaczego nie można wejść na ta stronę???
  • jan440 02.06.13, 11:08
    Napisałem na jego mail - dr.nemo50@gmail.com, działa, otrzymałem odpowiedz, że osoba która zajmuje się zmianami na jego stronie, nie zapłaciła w terminie za hosting, strona będzie działać.
  • jan440 18.06.13, 16:32
    Ankiety można pobrać ze strony www.lukasbiggie.website.pl/index.html
  • buaga 28.06.13, 08:51
    Witam!
    Ta strona też nie działa. Gdzie można się czegoś dowiedzieć o olejkach, diecie. Wiem, że to wszystko było na stronie dr Nemo bo kiedyś ją przeglądałam. A teraz nie ma żadnego dostępu. Może ktoś skopiował te informacje.
  • jan440 30.06.13, 22:36
    Mam informacje bezpośrednio ze źródła. Strona będzie działać, musimy okazać cierpliwość.
    Też mi szkoda, że wszystko zniknęło a mówią, że w internecie można znaleźć wszystko.
    Zaczynam w to wątpić.
  • adrian_fenig 05.07.13, 13:51
    Tak, strona ma działać pod nowym adresem. Jakby ktoś potrzebował, to stara stronę skopiowałem sobie do pliku doc.
  • sashka28 05.07.13, 21:59

-- Ja jestem zainteresowana, jak długo się czeka na takie nalewki po opłacie?
    Chciałabym spróbować, jeszcze antybiotyków nie biorę, więc może poczuję szybciej jakąś zmianę samopoczucia.
    Skąd tą ankietę mam pobrać teraz?
    sashka28
  • jan440 07.07.13, 15:41
    Najprościej napisz do niego maila i dostaniesz odpowiedź.
    Mail to: dr.nemo55@gmail.com
  • buaga 30.07.13, 14:43
    jan440 Proszę napisz dlaczego strona dr Nemo znowu nie działa. Przez jakiś czas była dostępna a teraz znowu się nie otwiera. Strona o nazwie www.drnemooils.com też jeszcze nie działa. Gdzie w takim razie szukać informacji o leczeniu olejkami dr Nemo?
  • jan440 03.08.13, 09:00
    Na pewno zmienia treść bo i adres ma być nowy. Jak napisał, że będzie działać to na pewno tak będzie, co do tego nie mam wątpliwości bo słowa dotrzymuje.
  • ni-ma 22.08.13, 17:18
    Witam, u mnie minął już 4 miesiąc leczenia się u Dr. Nemo mój problem zaczął się po 3 kuracji antybiotykowej której uraczyli mnie lekarze. Czułam że coś złego dzieje się z moim organizmem . Sucha i pomarszczona skóra na dłoniach , przelewanie burczenie w brzuchu i gazy po zjedzeniu, ogólne osłabienie i apatia, zły nastrój psychiczny i język który był w okropnym stanie . Zrobiłam badania na grzybicę i okazało się że to Candida. Zaczęłam czytać jak najwięcej na temat candidy i zrozumiałam że jest to bardzo ciężkie do wyleczenia. Wprowadziłam produkty ziołowe ale nie było rezultatów coraz większe problemy skóra czasami swędziała i szczypała mnie na całym ciele aż się bałam co się dzieje z moim organizmem. I wtedy gdzieś na stronie przeczytałam opinie o leczeniu DR. Nemo i o kobiecie która nie mogła się z tego wyleczyć przez długie lata i dopiero Dr .Nemo ja wyleczył więc skorzystałam z linku który podała i wypełniłam ankietę odpowiedz dostałam na następny dzień i tak zaczęło się moje leczenie. Wprowadzone zostały 2 olejki oraz dieta która jest koniecznością przy leczeniu grzybicy,u mnie bardzo rygorystyczna ponieważ mój organizm nie tolerował bardzo wielu produktów. Olejki bardzo pomagały i widać było różnicę w mojej skórze która podczas stosowania olejków robiła się coraz ładniejsza i mniej sucha . Teraz już leczę się czwarty miesiąc i czuję się bardzo dobrze suchość skóry minęła język już ma tylko bardzo malutki nalot . Wprowadziłam dużo produktów których wcześniej nie mogłam spożywać ,i nie mam problemów takich jak wcześniej burczenie przelewanie oraz gazy i suchość skóry . Moja dieta teraz nie jest już taka rygorystyczna jak na początku. Czuję się zdrowa mam dużo siły i dobry nastrój żadna mała góra nie jest dla mnie nie do pokonania jak wcześniej . Choć wiem że jeszcze trochę moje leczenie potrwa ale cieszę się z rezultatów i mojego zdrowia . Mam nadzieję że tym mailem pomogę ludziom którzy mają taki sam problem jak ja , bo wiem że grzybica może naprawdę uprzykrzyć życie .
  • buaga 05.11.13, 09:14
    Witaj ni-ma!

Mam do Ciebie kilka pytań?

- jakie robiłaś badania na grzybicę?
    - czy świąd i szczypanie skóry dotyczył całego ciała czy też może swędziały Cię jakieś szczególne rejony np ręce, nogi, głowa itp.
    - w jaki sposób doszłaś, że to właśnie te dwa olejki a nie inne najbardziej Ci pomagają?

Jeśli możesz to proszę odpowiedz.

Pozdr
  • mike_sierra 30.12.13, 21:38
    Witam,

informacyjnie dla osób zainteresowanych - polecam olejki przeciwtrądzikowe. W moim przypadku dobrze sprawdza się AC4.

Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka