Dodaj do ulubionych

Najlepsze kremy na zmarszczki!

31.03.14, 20:06
Kosmetyki bio anti-aging ( przeciwstarzeniowe) nie udają, że mogą w cudowny sposób zatrzymać czas i proces starzenia się skóry a oferują całe bogactwo składników aktywnych o naukowo potwierdzonej skuteczności, które stymulują regenerację komórkową Twojej skóry!

Zapraszamy www.eko-profit.pl/ekia lub do sklepu www.eko-profit.istore.pl
Edytor zaawansowany
  • kampas92 27.04.14, 18:52
    Hej, polecam Wam kosmetyki z shinybox za 49zl miesięcznie wysyłają pudełko wypełnione kosmetykami. Kosmetyki zawsze przewyższają cene pudełka więc się opłaca. Dobry pomysł na prezent. Moglabym duzo pisac ale lepiej sami wejdźcie i wypróbujcie :) Pozdrawiam

shinybox.pl/?ref=73ae429
  • pavlina87 15.09.14, 13:51
    Na pierwsze zmarszczki polecam linię Argan Oil marki RYOR. Świetne, lekkie kremiki, które nie zapychają, a bardzo dobrze odżywiają skórę + Serum rewitalizujące na wielkie wyjścia, a pod oczy, czy na szyję i dekolt jedyny Olej arganowy BIO. Te cuda znajdziecie na www.ecosotry.pl
  • pavlina87 15.09.14, 13:52
    Upss.. błąd w druku;) miało być WWW.ECOSTORY.PL
  • kuszenieryann 05.10.14, 20:17
    Na zmarszczki to ja polecam kosmetyki dr Jankowiaka- chirurga, lekarza medycyny estetycznej.
    Jego kremy maja naprawde dobre składy!
    kosmetyki-24.com.pl/producent/20/dottore-cosmeceutici
  • poleszakalicja 06.10.14, 12:31
    Lubię ten krem alegratka.pl/ogloszenie/serum-peptydowe-skora-peptydy-kolagen-24990867.html?h=5589ce55a4af0c7d trochę kosztuję ale naprawdę działa
  • 6lilianna 18.10.14, 12:57
    Najlepszy krem jaki moja mama stosowała na zmarszczki to krem Skin Blossom Anti-Aging z masłem shea i aloesem. Z tego co mówiła jest bardzo zadowolona z efektów, bo skóra jest bardziej napięta i odżywiona.
    Krem znajdziesz na stronie www.drogeriaorganika.pl/. Sprzedają tam produkty ekologiczne bez parabenów. Polecam!
  • kremolka 10.11.14, 20:32
    allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=38242821
    ZAPRASZAM NA MOJE AUKCJE! :)
  • mag88da 12.11.14, 13:36
    tak, ta seria skin proffesional ladnie wygladza, ja uzywam tylko serum w okolicach oczu i jak dla mnie jest mega
  • k.laryska 13.11.14, 16:50
    a po jakim czasie zauwazylas efekty? widzialam ostatnio w hebe ta serie skin clinic i waham sie:)
  • kremolka 14.11.14, 17:16
    moze neobotuline? DERMIKA?
  • meredith 14.11.14, 19:11
    Polskie kremy PROASTIQ z najsilniejszym znanym antyoksydantem astaksantyną.
    www.martiniqa.pl/58_proastiq
  • agaessex 01.12.14, 00:43
    Drogeria, która oferuję kremy z dużą ilością składników aktywnych to www.topdrogeria.pl Ja już to sprawdziłam i na prawdę można na nich polegać. Co ciekawe we wtorek mają dzień darmowej wysyłki warto zajrzeć ;)
  • deltaedukacja 01.02.16, 14:58
    U nas nauczysz się praktyki za darmo!
    Chcesz nauczyć się zabiegów całkowicie za darmo?
    Nie jesteś zadowolona z efektów pracy kosmetyczki?
    Naucz się praktyki i wykonuj zabiegi samodzielnie!
    Szkoła Delta Edukacja ogłasza nabór na Kierunek TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH!
    U nas w szkole nie płacisz za NIC,
    Na zajęciach praktycznych nauczysz się zabiegów, które możesz wykonywać samodzielnie w domu!
    Za kosmetyki na zajęciach nie płacisz NIC!
    Po zakończonej nauce dostajesz tytuł TECHNIKA!
    Zapraszamy na Szewską 17/1 w Krakowie lub tel 798 149 906!
  • piesbezlap 19.02.16, 14:42
    Kiedyś wystarczał zwykły dove albo nivea, teraz się troche pozmieniało i tez musialam zainwestować w coś mocniejszego. Jeśli zależy wam na efekcie naturalnego liftingu i naprawde widocznym zmniejszeniu zmarszczek to polecam serum2h z colostrum, ja uzywam już drugiego opakowania tego na dzien i pierwszego na noc i jestem bardzo zadowolona, bo efekty są, a o to chodzi. Całe clue tego produktu jest w colostrum, które działa fenomenalnie na skórę, ale krem zawiera też kwas hialuronowy, z takich dodatkowych atutów to szybko się wchłania, można od razu nakładać make up :)
    Krem dostępny np tutaj: genoscope.pl/?path=uroda
  • maluala 22.02.16, 12:37
    Ja zimą mam bardzo suchą i łuszcząca sie skórę i juz dłuższy czas szukam czegoś co nie tylko nawilża ale i odżywia. Czy po serum2h masz wrażenie, że skóra jest bardziej odżywiona ? Piszesz, że używasz juz 2 opakowania, na jak długo wystarcza opakowanie, serum jest wydajne?
  • elwira22 23.02.16, 15:17
    Ja go na rozstępy i przebarwienia też stosowałam.
  • kajawali 23.02.16, 14:47
    Dziewczyny ja jestem totalnie uzależniona od kosmetyków za bazie złota z tej polskiej firmy: www.facebook.com/naturetouchpolska/?fref=ts
    Szczególnie mgiełka i krem pod oczy, nigdy nie miałam tak gładziutkiej skóry :)))
  • miodmalina2 24.02.16, 13:23
    Mam dosyć kapryśną i wrażliwą cerę, nawet kremy typowo apteczne potrafią mnie uczulić. Zmarszczek jakichś głębokich jeszcze nie mam, ale staram się dobierać kremy do twarzy dostosowane do swojego wieku. Miałam krem z Ziai 40+, a teraz kupiłam nowość od Bielendy serum i krem z serii karboksyterapia. Używam na dzień i na noc. Jestem zadowolona, bo krem mnie nie podrażnił, fajnie nawilża i dobrze nawilża i szybko można nałożyć makijaż.
  • taminka27 25.02.16, 21:40
    ja akurat uzywam kremów z oeparola hudrosense dla skóry suchej, ale widziałam, że mają też 50+. Te moje są rewelacyjne więc warto wypróbować ten na zmarszczki.
  • jolazwawy 29.02.16, 11:03
    Otrzymaj pudełko z ulubionymi kosmetykami znanych marek, nie są to tylko próbki, czy małe testery, tylko pełnoprawne produkty najwyżej jakości, dobrane specjalnie dla Was - naszych klientek. Co miesiąc dostajecie 4 produkty ze stałej listy oraz 4 nowości dopełniające każde pudełko!
    lovelybox.eu/B2/89aa606087/
  • marta.czabala 10.03.16, 10:37
    Cała seria Anti Aging Floslek jeśli chodzi o kremy, chociaż poleciłabym też olejek AgeProtect tej samej firmy.
  • kasidysisko 06.03.17, 10:20
    Ja jeszcze od Floslek lubię ich serum rozświetlające, działa na zmarszczki, ale genialnie nawilża, co przy mojej skórze było niezbędne.
  • kasidysisko 10.03.16, 11:00
    A może być olejek? Bo jak tak to polecam Age Protect od Floslek. Cudo.
  • stargateatlantis 06.09.16, 15:32
    Olejki są w ogóle fajne. Ja testuję teraz cudowne olejki od Alqvimia.
  • kosmotynka 30.03.16, 14:47
    Dr Irena Eris ma bardzo dobre kosmetyki na zmarszczki. Przetestujcie je, jeśli będziecie miały ku temu okazję.
  • angela.ma 01.04.16, 20:49
    ten wypróbowałam, redukuje nawet mocniejsze zmarszczki
    grandel.pl/hydro-active/1216-hyaluron-filler-caps.html
  • stargateatlantis 06.04.16, 09:38
    Anti Aging Floslek świetnie działa na moją skórę. Nie podrażnia jej, co przy mojej skórze jest ewenementem, dobrze się wchłania i świetnie odżywia skórę. Zmarszczek na razie nie widać :)
  • marta.czabala 28.04.16, 12:38
    Ja przez przypadek znalazłam ten krem i jestem po prostu uzależniona do Floslek.
  • mosilla 27.04.16, 20:45
    Według mnie najlepszy jest krem z fitohormonami od Avy :) Bardzo szybko pomógł mi uporać się w walce ze zmarszczkami, a ponad to cera jest jędrna i dobrze nawilżona
  • kasidysisko 08.06.16, 15:55
    Ze swojej strony mogę polecić całą serię Anti Aging od Floslek. Dobra cena i jeszcze lepsza jakość.
  • stargateatlantis 06.09.16, 15:33
    Ja w ogóle lubię kremy z Floslek, bo to jedyne co mnie nie uczula.
  • stargateatlantis 06.04.17, 23:38
    Moja mama używa anti aging i bardzo sobie chwali. Ja w ogóle lubię Floslek.
  • kasidysisko 15.08.16, 19:37
    Osobiście mogę polecić Anti Aging Floslek. Fajny w każdym wieku.
  • marta.czabala 21.03.17, 00:27
    Mam z Floslek serum rozświetlające, rzeczywiście cudeńko.
  • obcasy.pl 18.08.16, 08:26
    Obecnie na rynku jest wiele kremów, my jednak polecamy serum Vichy Liftactiv Supreme serum 10.
    Faktycznie wspomoże naszą skórę i zniweluje zmarszczki

obcasy.pl/skutecznie-obronic-sie-starzeniem/
  • zabakow 21.08.16, 08:21
    kremy wspierające skórę pred owstawanie zmrszek, czy tez niwelowaniem ich to Soufre miodowe , mozna je kupic w internecie: sklep.soufre.pl/pl/14-z-linii-miodowej , sa skuteczne

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka