Dodaj do ulubionych

Krem przeciwzmarszczkowy

08.10.16, 21:18
Niestety na moje twarzy pojawiły się już pierwsze zmarszczki i muszę temu jak najszybciej zapobiec. Zastanawiam się nad zakupem kremu od Vichy Liftactiv supreme. Stosowała może któraś z Was? Producent obiecuję wiele dlatego bardzo mnie ten krem intryguje.
Edytor zaawansowany
  • stargateatlantis 17.10.16, 17:01
    Fajny jest krem Anti Aging z Floslek.
  • stargateatlantis 05.09.17, 22:42
    Ja miałam z Floslek jeszcze fajnie nawilżający Happy per Aqua
  • stargateatlantis 17.10.16, 17:03
    A jak masz problemy z wysuszoną skórą polecam Hydro&Dry Control Efektimy.
  • candley 11.11.16, 16:43
    ja się zachwycam inną nowinką vichy, krem slow age :) zgadzam się że lepiej jest zapobiegać niż walczyć za późno :) nie stosuję go za długo, ale fajnie nawilża i dobrze sprawdza się pod makijażem
  • vatia 13.11.16, 08:44
    Wiesz, nie miałam tego kremu ale spojrzałam na skład. Strasznie dużo ma w sobie poprawiaczy konsystencji i silikonów a mało substancji aktywnych. Na pewno dobrze i gładko się rozsmarowuje jak mgielka (sprawka silikonów) ale czy działa ? Po składzie wątpię by robiło coś więcej niż tylko wizualne odbijanie światła czyli zludne uczucie odmlodzenia ale podkreslam że kremu nie miałam. Ale i tak stówki szkoda by mi było na coś co ma TAKI skład.

Wlasnie, żeby uniknąc tych niepotrzebnych silikonów i poprawiaczy konsystencji robie swoje wersje kosmetyków bez tych śmieciuszków. Robię serum z witaminą C ervish.blogspot.com/2015/04/serum-tonik-z-witamina-c-do-twarzy-i.html
    i serum colostrum ervish.blogspot.com/2015/07/serum-przepis-diy-domowe-blog-krem-do.html jest świetne, naprawdę. Tylko, że ja robię bez koniczyny i dodaję 4% colostrum żeby było mocniejsze. Zginęła mi gdzieś coraz bardziej widoczna zmarszczka nad czołem, mam teraz tam zupełnie gładką skórę :) Powiem Ci, że serum z retinolem nie dało mi nawet w połowie takich efektów a za to strasznie podrażnił mi skórę.
  • garraretka 13.11.16, 12:52
    Serum z witaminą C, retinol i wysoki filtr przeciwsłoneczny KAŻDEGO dnia niezależnie od pogody i pory roku.

--
    Pierwsze przykazanie...
  • stargateatlantis 06.12.16, 23:36
    Na pierwsze zmarszczki świetnie działa (i nawilża) krem Anti Aging Floslek
  • annabadowskafm 08.12.16, 11:43
    Zapraszam po serię kosmetyków do FM.
    GOLD REGENESIS formuła młodości
    Ekskluzywna linia kosmetyków Gold Regenesis została stworzona specjalnie, aby zwalczać wszystkie oznaki starzenia.
    Bogata formuła kremów i toniku została oparta o unikalny składnik aktywny – bioprzyswajalne złoto koloidalne.
    Do kupienia na moim blogu annabadowska.pl/pielegnacja/gold-regenesis-formula-mlodosci/
  • kasidysisko 19.04.17, 23:37
    Krem Anti Aging z Floslek, potem długo, długo nic.
  • emiemilka90 19.05.17, 14:07
    z lekkich kremów na lato to moze z serii rose care, bardzo fajnie sprawdza sie jako baza pod podkład
  • stargateatlantis 01.06.17, 23:47
    Anti Aging Floslek, potem długo, długo nic.
  • stargateatlantis 11.06.17, 22:47
    Dla mnie zmarszczki to przede wszystkim kwestia nawilżania. Polecam tutaj kremy od Floslek, np.: Happy Per Aqua
  • stargateatlantis 03.07.17, 23:27
    Najlepsze rezultaty miałam z Anti Aging Floslek.
  • kasidysisko 05.10.17, 23:29
    Dla mnie najlepsze rezultaty daje Anti Aging Floslek. U mnie dwa pokolenia używają :)
  • fiyenne 15.10.17, 18:31
    Stosowałam, fajnie działa, ale wiadomo, do najtańszych nie należy :) Stosuję na zmianę drogie kremy z tańszymi, fajną tańszą opcją jest krem Rose Revita z Eveline, nawilżająco-wygładzający 30+. Fajnie nawilża, napina skórę, ale bez uczucia ściągnięcia.
  • caseyshepard7 15.07.18, 23:30
    Anti Aging Floslek, doskonałe odżywienie i jakie efekty! Widać już po kilku tygodniach!
  • akson21 21.07.18, 18:49
    Polecam krem przeciwzmarszczkowy z kwasem hialuronowym i kompleksem witamin od Fenix Jewellery&Cosmetics. (Cream With Hyaluronic Acid) fenix-jewellery.pl
  • magdzia_93 27.07.18, 16:39
    Uzywałam tego kremu i jest ok :) A do kosmetyków polecam zabieg. Ja robiłam Hydrafacial w Klinice La Perla i jestem zadowolona z efektu, super nawilżenie akurat na lato.
  • caseyshepard7 30.07.18, 15:53
    Anti Aging Floslek jest super, nawet moja mama chwali.
  • julitkajulka 01.12.18, 00:41
    ja polecam Aktywator Młodości AVA, który sama stosuję. Testowałam Hydranov i Koenzym Q10, dla mnie lepszy okazał się ten pierwszy. Wiem, ze ta firma ma dużo produktów do cery dojrzałej, dlatego polecam zerknąć na ich stronę, bo to kosmetyki eko, z naturalnym składem.
  • grasta67 02.12.18, 01:30
    Polecam Serię Age Reversits ! Dr.C.Tuna . Jest rewelacyjna . Jest też z tej serii Mega Krem o żelowej konsystencji po którym jest natychmiastowe wygładzenie zmarszczek . zapraszam do obejrzenia filmu z rynku wschodniego, gdzie seria Age Reversist podbija serca kobiet www.youtube.com/watch?v=xv1gx1kn59E&feature=share
    U nas ta Firma jest dopiero od sierpnia . Można zakupić online : www.farmasi.pl/handlu-rejestracja/?trader_id=40000421

• kasiapierzyna 11.12.18, 17:05
    Kupiłam mojej mamie na zeszłe urodziny ten krem i szczerze, ona była zadowolona lecz ja nie widziałam zbytnich efektów. Po jakiś dwóch miesiącach znalazłam krem od Pat&Rub "Eko Ampułka 2 Przeciwzmarszczkowa" i muszę przyznać, że po zakupie tego kremu efekty było widać wyraźniej i o wiele szybciej. Dlatego przy wyborze nie radzę sugerować się ceną a bardziej jakością, bo według mnie Vichy Liftactiv Supreme nie spełni twoich oczekiwań ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka