Dodaj do ulubionych

kosmetyki naturalne

22.06.18, 20:18
Dziewczyny słyszałyście kiedyś o hydroksytyrozolu ( polifenolu zawartym np. w oliwkach? ) szukam kosmetyków o jak najwyższym stężeniu tego super składnika , czy ktoś coś słyszał? Ponoć ma super właściwości przeciw utleniające, anty zapalne. Ostatnio natknęłam się na włoską markę OLENA, wiecie co to za produkt? Czy ktoś jeszcze ma problemy z wrażliwą cerą i jest zainteresowany tematem?
Obserwuj wątek
    • myszka5 Re: kosmetyki naturalne 02.03.19, 08:57
      polecam osobiście produkty z ekstraktem konopnym. www.molpharma.pl/produkty/ekstrakt-konopny-cbd, warto zapoznać się z tymi produktami, ponieważ ich właściwości są szeroko omawiane a ich skuteczność potwierdzana.
    • alicjaa123 Re: kosmetyki naturalne 04.04.19, 08:16
      Do wyboru kosmetyków polecam apke Skanerka. Dzięki niej robie zdrowe zakupy:) skanuje kod i mam podany skład . Na reszcie nie musze spędzać dużo czasu na czytaniu i analizowaniu składu bo tu mam wszystko od razu podane:) kosmetyki też są w aplikacji:D fajne jest to,że ludzie mogą dodawać swoje opinie i recenzje.
    • pukla123 Re: kosmetyki naturalne 18.10.19, 18:44
      Zajrzyj na stronę [url=https://taknaturalne.pl]drogeria ekologiczna[/url] i na pewno coś wybierzesz. Tam są same naturalne kosmetyki, bez żadnych sztucznych barwników i konserwantów. I w dodatku wcale nie są drogie, a jakościowo świetne. Sama często tam robię zakupy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka