Dodaj do ulubionych

Kosmetyki naturalne

16.04.19, 20:28
Witam wszystkich forumowiczów

Chciałbym poruszyć temat kosmetyków naturalnych w naszym codziennym życiu. Coraz większa moda pojawia się na tego rodzaju kosmetyki więc chciałbym poznać Wasze zdanie na ten temat.

Czy używacie tego rodzaju kosmetyków? Jesteście zwolennikami ? Albo wręcz przeciwnie nie stosujecie i nie będziecie stosować ?
Edytor zaawansowany
  • sanaja 18.04.19, 18:49
    Za naturalnymi kosmetykami przemawia bardzo wiele. Przede wszystkim obecność olejków roślinnych, które są bogate w witaminy, minerały i doskonale odżywiają i nawilżają skórę. Co najważniejsze, kosmetyki naturalne nie zawierają parabenów, sztucznych barwników i konserwantów, silikonów i substancji, które mogą podrażniać i wysuszać skórę. Warto zajrzeć do sklepu sanaja.pl/, gdzie jest bardzo duży wybór naturalnych i organicznych kosmetyków.
  • l.czerwinska 09.05.19, 15:56
    Ja stanowczo jestem za tym by używam kosmetyków naturalnych :)Zauważyłam, ze po nich nie mam ani zapchanych porów ani nie pojawiają się wągry. Do tego nie podrażniają ani nie wysuszają skóry, więc jak najbardziej chwalę :D
  • chris1970 10.05.19, 14:19
    Oriflame ma taką linię kosmetyków naturalnych, organicznych w 99% Eco Beauty oraz olejek do twarzy 100% naturalny. Linia jest certyfikowana przez organizację Eco Cert.
    Poza tym naturalne i organiczne składniki są w liniach produktów Love Nature, około 90% składników jest pochodzenia naturalnego, w tym przewaga składników organicznych.
    Poniżej daję link do mojego sklepu Beauty Store w Oriflame.
    Kupuje się tak jak w sklepie internetowym, bez konieczności rejestracji i wyrażania zgód marketingowych.
    Płaci się kartą lub przelewem i paczka dociera do domu, paczkomatu, kiosku Ruchu do 3 dni roboczych.
    beautystore.oriflame.pl/2318196
  • girlnextdoor19 26.06.19, 21:11
    A może któraś z Was robi sobie sama kosmetyki? Mydła czy szampony? Niezwykle interesuje mnie ten temat :)
  • kiajk 12.07.19, 21:49
    jasne, że używam :) im mniej chemii, tym lepiej! dlatego tak mi się spodobały kosmetyki pat&rub. sama natura i widoczne efekty, zwłaszcza na twarzy, tylko mnie utwierdzają w tym że dobrze wybrałam.
  • hania1971 17.07.19, 10:29
    Witam. Chcę wam polecić wspaniały sklep z kosmetykami premium. www.dlazdrowiaiurody.com
    Sama robię tam zakupy i to są fantastyczne produkty. Mam dla zainteresowanych rabat aż 38% więc ceny są bardzo atrakcyjne. Kod rabatowy ilkie38
  • innym_razem 15.08.19, 14:18
    im więcej natury tym lepiej. a ze nie mam czasu sama się bawic w przygotowywanie kosmetyków to wybrałam pat&rub. to jest jakość!
  • aga1177 20.08.19, 16:12
    Ja jestem też zwolenniczką naturalnych kosmetyków już od dłuższego czasu. Nawet moja mama w dzieciństwie wolała sama robić kosmetyki dla nas dzieciaków:)
    Może ktoś z Was kojarzy firmę Dushka. Od początku roku zaczęłam korzystać i teraz je skupuje ich kosmetyki jeden po drugim. I te peelingi najlepsze!
    Dałam mamie też spróbować i teraz dla niej też zamawiam. Oni swoje kosmetyki robią ręcznie i mają naturalny skład. A o zapachu już nie mówię. Cała łazienka pachnie jak wychodzę z pod prysznica!
  • martas12 13.09.19, 15:53
    Witam serdecznie,

naturalne kosmetyki to od dłuższego czasu hit w pielęgnacji. W końcu zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest naturalne jedzenie, a z drugiej strony unikanie szkodliwych substancji, m.in. w kosmetykach. Polecam sklep, gdzie znajdziecie wyłącznie polskie marki kosmetyków naturalnych www.glossyme.eu, pewnie większości produktów nie znacie, ale zostały dobrane pod kątem skutecznego działania, a nie reklamy.
  • diana209 13.09.19, 19:48
    Ja od dłuższego czasu używam tylko takich i jestem bardzo zadowolona :D
  • kotlarek 16.09.19, 14:36
    No ja uwielbiam pilingi Mokosh :)
    Nowiutki sklep to naturalniei.pl/ oprócz kosmetyków naturalnych mają też same ekologiczne opakowania :)
  • julaz 22.09.19, 09:27
    Ja zdecydowanie jestem zwolenniczką naturalnych kosmetyków! Polecam drogerię GlossyMe (www.glossyme.eu) - skupiają się na polskich markach i naturalnych składach :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka