Dodaj do ulubionych

Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

23.09.19, 13:58
Hej, może to nietypowa prośba ale proszę o jakies informacje RZETELNE o kremie z Buatic. ostatnio napotkałam informację o tym, że dobrze działa na zmarszczki, które nie sa zbyt głębokie. Chciałabym wypróbować go ale nie wiem czy można kupić jakieś próbki i czy w ogóle jest sens go kupować. Miałam już mkilka takich sytuacji że kupowałam krem i nic nie działał a ten mnie zachęcił tym że niby jest naturalny i nie testowany na zwierzętach. Ma ktoś jakieś potwierdzenie albo skład tego kosmetyku? Działa? Przepraszam jeżeli coś nie tak, ale na prawdę nie mam się kogo zapytać bo nikt ze znajomych go nie miał z tego co się ich pytałam.
Obserwuj wątek
    • szoguna Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic? 07.10.19, 12:01
      kasiapierzyna, miałam już te kremy od Rusinowej i mimo kilku butelek mi nie pomogły :( Nie wiem w sumie czemu bo tyle dziewczyn zachwala a jednak okazuje się że nic nie pomogło. Chciałam dac im szanse ale niestety za duzo to koszuje żeby przez pół roku się smarować i żeby nic to nie dawało. A w sumie jeżeli już używałaś to też zauważyłaś zaczerwienienia i kaszkę na twarzy? :( Dałam później ten krem koleżance bo myslałam że to tylko u mnie tak a okazuje się że jej też po kilku tygodniach się pojawiły takie drobniutkie krosteczki. Może partia była zła? :( A co do buatic to własnie nic takiego nie słyszałam.. w sumie ciekawe co piszesz bo prędzej się z tym nie spotkałam. Zobaczymy co tutaj może jeszcze ktoś napisze. Tak czy inaczej dziękuję za chęć pomocy :* Będę czekała jeszcze na inne odp.
    • kardibee Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic? 14.10.19, 12:29
      skład masz z oficjalnej strony kosmetyku: Aqua, Propanediol, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Algin, Ruscus Aculeatus Root Extract, Acanthopanax Senticosus Root Extract, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Populus Nigra Bud Extract, Paullinia Cupana Seed Extract, Lecithin, Propylene Glycol, D-panthenol, Trilaureth-4-phosphate, Sorbitol, Citric Acid, Magnesium PCA, Sodium Carbomer, Ubiquinone, Palmitoyl Tetrapeptide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Benzyl Alcohol, Santalum Album Oil, Rosa Damascena Flower Oil, Citrus Limon Peel Oil, Nelumbo Nucifera Oil

Co dokladnie potrzebujesz jeszcze wiedziec? Bo jezeli chodzi o testowanie to nie jest on testowany na zwierzetach, a to czy dziala to zalezne od tego jakie dokladnie masz zmarszczki bo moze byc tak ze masz dosc glebokie i tutaj chocby bardzo sie chcialo to bedzie trzeba isc na zabiegi. Jak masz dosc plytkie to powinin sobie poradzi.
      • szoguna Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic? 17.10.19, 10:16
        Aż jakiś wielkim to nie mam zmarszczek ale jednak cos tam jest. Kiedy w sumie wiadomo że warto iść tylko na zabiegi a kiedy jeszcze wystarczą kremy i inne kosmetyki? Co to jest w sumie Acanthopanax Senticosus Root Extract i Paullinia Cupana Seed Extract? Szukam i znaleźć nic nie mogę o tym
        • kardibee Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic? 21.10.19, 16:03
          1. Acanthopanax Senticosus Root Extract to po naszemu ekstrakt z eleuterokoka kolczystego (syberyjski żeń-szeń) ogólnie pobudza regenerację, wzmacnia i uelastycznia skórę
          2. Paullinia Cupana Seed Extract - ekstrakt z guarany -> on akurat zmniejsza obrzęki i opuchliznę, a także pobudza mikrokrążenie

ogólnie wszystko jest praktycznie roślinne, więc trzeba pamiętać o terminie ważności kremu. tak czy inaczej mi on służy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka