• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Work Service opinie Dodaj do ulubionych

• 08.09.09, 17:05
    proszę o opinie osób, które pracowały przez pośrednictwo work service.
    Zaawansowany formularz
    • 29.09.09, 01:27
      matylda.kaes napisała:

> proszę o opinie osób, które pracowały przez pośrednictwo work
      service.

A proszę Cię bardzo. pracuje przez work juz 9 miesiecy. (oczywiscie
      narazie musze). Bardzo lubie ciezka prace i bardzo trudna dlatego do
      takiej ide (praca na wysokosciach). A obecnie WORK - praca w biurze.
      Powiem Ci krotko. Placa z opoznieniem nawet kilka tygodni!!- komus
      procenty rosna. Gubia umowy, kroja Ci wyplate. Jesli moja opinie
      podziela ok 100 osob ktore tez pracuja w tym syfie to cos w tym jest.
      Natomiast pozostale 200 osob zatrudnia Randstad lub Adecco i sobie
      chwala... pozdrawiam,. unikaj work service!
      • 29.09.09, 09:41
        Dzięki bardzo za odpowiedź:)
        • Gość: joanna182-0 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.09, 09:53
          Ja pracowałam przez worka na studiach jakieś 3-4 lata temu i byłam zadowolona.
          tylko raz miałam problem z kasą, ale napisałam maila od serca do księgowości i
          moje dokumenty jakoś bardzo szybko się znalazły. Pracowałam dla nich chyba 1,5 roku.
          • Gość: pamietam IP: *.chello.pl 16.11.10, 20:15
            podobno z naszych podatnika pieniedzy sporo dostaja w niejasnych okolicznosciach
      • Gość: rozczarowana IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.11.09, 11:05
        zgadzam się. trzeba prosić o wypłaty! a gdzie regulamin? wypłaty
        maja być do 21. dziś jest 23 i wypłaty nadal nie mam. Jeśli 21
        wypadł w tym miesiącu w sobotę <co często utrudnia wdokonanie
        przelewu> to dlaczego te wypłaty nie są zrobione w tygodniu przed
        21?? Co na to regulamin? czy nie przysługują jakieś odsetki od firmy
        za opóźnienie??
        • Gość: uy IP: *.itcomp.pl 07.01.10, 10:36
          hmm firma ta ma bałagan u siebie i stąd różne opoznienia. Jest styczen, a ja
          nie mam za pazdziernik piniedzy, codziennie dzwonie i tak dzwonie i tyle mi to daje.
          • Gość: gosc IP: *.cable.mindspring.com 07.01.10, 22:17
            ta firma to wogle kant najwieksza kase zbiera tylko Pani dyrektor obcina premie
            itd szkoda slow. pracowalem kilka lat jako konsultant w warszawie ale juz od
            kilku miesiecy jestem wolny
            • Gość: aba IP: *.ip.jarsat.pl 08.01.10, 10:53
              i ja mam podzielone opinie a przeszlam kilka stopni w tej firmie.
              Najpierw jako zwykly pracownik - nie narzekalam, dosyc duzo zlecen
              roznych mialam - w marketach, kaska tez przychodzila o czasie, potem
              zostalam pracownikiem, ktory mial dodatkowe obowiazki czyli zbieranie
              umow i pilnowanie aby pracownicy oddawali karty pracy o czasie. I
              powiem Wam, ze czesto brak kasy o czasie to wina samych pracownikow,
              a to karta pracy nie na czas, albo w umowie jakies braki albo brak
              ksera z legitymacji... na koncu bylam przez 3 miesiace
              przedstawicielem regionalnym i tu kiszka bo kase juz dostalam
              mniejsza niz zwykly pracownik a pracy od huhu. Ale ogolnie nie
              narzekam, pod warunkiem ze oddzial regionalny pracuje solidnie i jest
              dobrze zorganizowany bo ile oddzialow to i tyle opinii....
              • 12.01.10, 21:45
                hmmm No cóż firma wogóle nie szanuje pracownika Na umowe o pracę nie
                masz co liczyć Wykorzystują jak mogą..... Jak idziesz na L4 mozesz
                już nie wracać Inne renomowane firmy nie pytały się nawet co tam
                robiła bo stwierdziły, że znają poziom owej APT hehehehe.
                Ja osobiście oradzam zarówno pracę dla tej firmy jak i również w tej
                firmie
                • Gość: Dorian87 IP: 89.107.158.* 27.01.10, 22:54
                  Witam, a o jakich miastach mówicie, jesli mozna wiedzieć :)

btw. powiedzcie jak to wyglad w Katowickim WS, czy wyplaty sa terminowo i jak
                  wyglada z tymi premiami ;)

czekam na odp. pozdro!
                  • Gość: AsiuniaS18 IP: 91.193.160.* 04.02.10, 22:34
                    wypowiadam się o łodzi i o budgoszczy ponieważ Nikodem, który jest
                    kierownikiem w łodzi śmiechu warte - jets również kierownikiem
                    Bydgoszczy Nie dziwie się że ta firma tak funkcjonuje skoro jets
                    kierowana przez takie osoby ehhhh
      • Gość: edzka IP: 188.33.180.* 11.03.10, 13:16
        popieram w work service to jeden wielki syf!
      • Gość: m.k IP: *.cable.smsnet.pl 23.12.10, 10:04
        dobrze jak Ci w ogóle zapłacą...ja czekam na kase juz dobrze ponad miesiąc- to jedna z najgorszych agencji pracy- ODRADZAM !!!!
      • Gość: misiek IP: *.tvk.torun.pl 26.03.11, 00:51
        ja pracuje przez worka już ponad 2 lata mam szczęście że pracuje cały czas na tym samym obiekcie i nie narzekam jak kasa się spóźnia to dzwonie do Wrocławia do siedziby głównej i kasa jest za 2 godziny ale zdarza się to rzadko może raz na pół roku
      • Gość: oyayebye IP: *.dynamic.chello.pl 06.09.11, 13:45
        nie zawracajcie sobie nawet głowy. Kroją wszystkich z kasy. Nierzetelni, hm, powiem inaczej, sQrwysyny spod ciemnej gwiazdy.
      • Gość: gosc IP: *.xdsl.centertel.pl 22.10.12, 17:00
        ODRADZAM!!! Wszystko jest załatwiane na ostatnią chwilę, o szkoleniu/podpisaniu umowy mówią dzień wcześniej, więc ciężko jest coś zaplanować. Najgorsze to wypłata, powinno się wypłacać do 10. dnia miesiąca, oni wypłacają 12 dni później (jak do tej pory)! Do tego po podpisaniu umowy, mogą dojść do wniosku tuż przed wypłatą, że coś się jednak nie zgadza, bo nie znamy jej warunków (mimo że widnieje nasz podpis)!
        • Gość: kudi IP: *.icpnet.pl 30.11.12, 01:14
          Właśnie wysłałem CV odnosnie pracy w Bridgestone Poznań . Podany adres korespondencyjny jak i mailowy do Bridgestona a odezwała się Work Service????. Dla mnie dziwne bo jak chcialem zaczac prace w Firmie Bridgestone a nie u jakiegoś posrednika pracy!!! I dotego powiedzieli ze pierwsze 6 mc umowy przedluzane co 1 mc pozniej co pół roku. Jaja sobie robią czy co???
        • Gość: lyans IP: *.dynamic.chello.pl 16.12.12, 22:20
          nigdy nie polecę! od czerwca czekam na wypłatę a jest połowa grudnia, fakt to jest 50zł ale należne mi!! nigdy więcej nie zwrócę się do nich!!
      • Gość: Lucjan IP: *.play-internet.pl 20.07.13, 18:30
        Work Service to ździercy i bandyci, którzy nie powinni mieć prawa bytu w tym świecie. Wykorzystują swoje układy i zmuszają ludzi do niewolniczej pracy opłacanej poniżej wartości płacą. Pójdą do piekła, bo niewypłacanie należnego wynagrodzenia skutkuje zemstą samego Boga do 5 pokolenia. Radzę bojkotować ogłoszenia tej firmy ufając Bogu, że pomoże.
        Nie zhańbiłem się pracą w tej firmie i Bóg mi zawsze pomagał. modlę się za Was, którzy decydujecie się na pracę w tej gnębiącej ludzi firmie.
      • Gość: Anita IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.13, 17:42
        Hm pracowałam w adecco i nigdy więcej mimo, że mój szef był bardzo miły to panie z adecco nie spełniały swojej roli jak należy. Przez tą agencję omal nie pożegnałam się ze stypendium prosząc się przez miesiąc o pit :) ogólnie każda agencja ma swoje plusy i minusy :)
    • Gość: Daga IP: 188.33.180.* 11.03.10, 13:14
      Hej!
      Ja nie mam najlepszych opini na temat Work service .
      Pracują tam sami nieodpowiedzialni ludzie od 4 miesiecy jeszzce nie
      dostałam pieniedzy.A jak dzwonie i sie o te pieniądze wypytuje to
      sie wymigują !!
      Nie polecam nikomu pracy w tej firmie;/jedna wielka tragedia!
    • Gość: aqqqq IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.10, 14:54
      nigdy przenigdy przenigdy wole sie w kolejce do pomocy społecznej
      ustawić, jeden wielki bałagan nic więcej
    • Gość: Amulecik IP: *.aster.pl 16.04.10, 11:18
      Powiem tak ja pracowałam od maja 2009 i było nawet nawet praca ciężka ale kasa
      na czas. Od końca 2009r. przejęli kasjerów z leader service i zrobił się bałagan
      zaniżane stawki, wypłata nie w czasie. Kiedyś bym serdecznie poleciła teraz
      odradzam. Sama zrezygnowałam zarabiając za nockę 30 zeta na bilet do pracy
      musiałam wydać 9 i żeby zawieść kartę następne 9. Gdzie tu sens?
      • Gość: asik IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.04.10, 14:52
        Ta firma to porażka, powinni się za nią zabrać ludzie z PIP. W styczniu 2010 zgłosiłam konsultantowi, żeby mi odprowadzali składki chorobowe(są dobrowolne przy umowie zlecenie, więc trzeba zgłosić), a jak w marcu pojechałam do zusu to się okazało, że nie odprowadzili, tylko wypadkowe(do niczego mi nie potrzebne) no i teraz nie mogę iść na L4, a jestem w szóstym miesiącu w ciąży. Co przyjadę podpisać umowę to wiecznie nie mają czasu, już dwa razy umowe musiałam sama wypełniać, bo nie działał im komputer i nie wydrukowali. Raz każą mi podpisywać raporty do zusu a raz nie, jadę tam do nich w poniedziałek i jak mi nie udzielą informacji o skladkach zus to zrobię tam zadymę niezłą. Nikomu nie polecam pracy przez work service, zarabiają na nas-pracownikach, a traktują nas jak tanią siłę roboczą. Wiem, że firma która zleca im znalezienie pracownika, nieźle im za to płaci, wiec nie wiem skad to opóźnienie z wypłatami, raz są wcześniej a raz później. Przykładowo jak pracowałam dla pewnej firmy za pół etatu dostawałam 1400 zł, a jak nam kazali przejść do work service, to pensja się zmniejszyła do 900 zł miesięcznie. Bo resztę zgarnia work service po prostu. Powiesić ich za łby.
        • Gość: wercia IP: *.dynamic.mm.pl 20.02.14, 11:40
          Robią sobie po prostu jaja z ludzi . Zero zaangażowania w pracowników zero . Słaby kontakt , olewają pracowników i gardzą nimi jak tylko się da !! Nikomu nie życzę ,aby tu pracował NIKOMU!!!
          • Gość: Oszukany przez ws IP: *.auchan.pl 20.02.14, 12:01
            Nigdy wcześniej nie spotkałem się z taką wielką pogardą wobec uczciwie i rzetelnie wykonujących swoje obowiązki ludzi, jak w przypadku agencji pośrednictwa pracy "Work Service". Zachowywali się, jak panie i panowie-władcy "pracodawcy", z góry traktujący każdego, kto "korzystał" z ich łaski dopuszczenia do pracy. Nigdy przy wypłatach nie płacili uczciwie nie mówiąc o opóźnieniach.
      • Gość: Rekin IP: *.tktelekom.pl 23.03.13, 11:29
        ja zacząłem pracę od poniedziałku czyli od 18.03.2013
        i czytając wasze opinie zastanawiam się co ja zrobiłem do cholery !

wcześniej pracowałem przy torach przyszło mi do wypłaty 1900zł i co gośc się wykręcał ...
        i do czego zmierzam ...straszyłem go sądem pracy ...aż w końcu po tygodniu czasu udałem się do sondu pracy ok 9 rano a po 15 miałem pieniądze ..

LUDZIE ! TAK SIĘ ZAŁATWIA SPRAWĘ A NIE DZOWNI NOM STOP ... nie mam kasy 21 to czekam kilka dni a jak nie to sąd pracy ...a w sądzie takiemu pracodawcy lub firmie przedstawią kary i krzywnę za takie wykroczenie jeżeli na umowie jest do 21 to chyba coś
        ta umowa obowiązuje i jeżeli ktoś nie reguluje z toba tej płatności to jest to wykroczenie

osobiscie mnie denerwują takie spólki i firmy przez tel...

pozdrawiam i z dala od firmy typu KRZAK !
        • Gość: Krzysiek IP: *.ip.netia.com.pl 26.06.13, 14:06
          Ja też dla nich pracowałem i zawsze twierdziłem że nie ma się co przejmować negatywnymi wpisami o danej Agencji i proszę przejechałem się. Nie zapłacili na czas, obiecanki stawek netto okazały się brutto, obiecywali że dopłacą w ciągu trzech dni i kicha. Nikomu nie polecam tej Agencji a pracownicy we Wrocławiu i koordynatorzy to krętacze i nawet nie chcą z człowiekiem później rozmawiać. Banda łobuzów.
    • Gość: szczepan IP: *.sarmacka.net 09.06.10, 19:59
      Firma, która wykorzystuje swoich pracowników jak bydło pociągowe (nie mam
      zamiaru ubliżać osobom jeszcze tam pracującym) z własnych współrodaków w naszej
      ojczyźnie uczynili "białych murzynów" - nie jestem rasistą i to stwierdzenie nie
      miało takiego celu, i to mnie najbardziej boli, że Polak własnego rodaka dla
      zysku swej firmy sprowadza do roli niewolnika i oferuje mu "super pracę" za 9 zł
      brutto, chciałbym aby prezesi tej firmy i osoby zarządzające potrafiły utrzymać
      się za te pieniądze w dzisiejszej rzeczywistości......za dużo żeby umrzeć, o
      wiele za mało żeby godnie żyć....mnie już na szczęście nie ma w tej firmie...bo
      byłem niewygodny, absolutnie nie polecam nikomu tej firmy, szukajcie
      jakiejkolwiek pracy ale nie z work service, pozdrawiam forumowiczów
    • Gość: gregus IP: *.chello.pl 01.07.10, 10:39
      No coz czytam opinie poprzednikow i nic dodac nic ujac. Dodam tylko
      ze jedna sprawe z nimi wygralem a druga w trakcie. Oszukuja na czym
      sie. Zalatwienie jakiegos dokumentu to masakra na kilka miesiecy.
      Oszukiwanie na wyplatach. Dostaja od pracodawcow jakies pieniadze
      typu swiateczne czy wakacyjne to nie wyplacaja pracownikom tylko
      chowaja do wlasnej kieszeni. Dlugo by wymieniac. PO PROSTU OSZUSCI
      • Gość: iiiiiJJJJJJJJJ IP: 80.48.80.* 27.08.10, 19:28
        nie wiem czy podpisywac umowe,
        • Gość: wibry3 IP: *.net.pbthawe.eu 02.09.10, 14:03
          Jak z wypłatami z zagranicy bo mam zamiar jechać przez Word SERWICE
      • Gość: madzia IP: *.adsl.inetia.pl 12.10.10, 18:53
        chce ostrzec osoby przed wyjazdem za granice obecnie jest tam moj maz pracuje na jak sie okazalo na akord robota do d.... jest tam juz dwa tygodnie a ledwie zarobił na czynsz warumki jako takie ale nie takie jakie powinny byc do tego ludzie tam pracuja i nie otrzymuja wypłat dlatego moj maz jest w poszukiwaniu innej pracy nie polecam a jesli chce ktos wyjechac niech sie lepiej zabezpieczy w gotowke zeby mogl powrucic do domu bo tam zaliczek zadnych nie ma pozdrawiam
        • Gość: Pablo IP: 46.112.48.* 09.12.10, 11:03
          A mąż przy czym dokładnie pracuje? Też dostałem ofertę do Niemiec. Mąż jest w Niemczech.
          Napisz może coś więcej. Tam płacą co miesiąc? Czy co tydzień?Pozdrawiam
    • Gość: ~oszukany!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.10, 15:58
      Ludzie ja się wypowiadam tylko i wyłącznie w swoim imieniu! Było to niedawno.Parę tygodni temu piękne ogłoszenie na stanowisko "młodszy konsultant do spraw sprzedaży w salonie sprzedaży" a co się okazało?!!! pracownik work service dla firmy komórkowej w siedzibie TP na chodźki!!! jako call center!!! no żadna praca nie hańbi ale ludzie kochani to przecież nie jest to samo...
      • Gość: Pablo IP: 46.112.48.* 09.12.10, 10:47
        Może ktoś wie coś na temat pracy w Niemczech na magazynach przez worka????Dostałem taką ofertę i chciałbym coś więcej się dowiedzieć?Bardzo proszę o info?
        • Gość: gościu IP: *.static.maxnet.net.pl 04.01.11, 13:51
          witam, mam pytanie czy jest na forum ktoś, kto pracuje dla WS jako Sales Manager? Jak tutaj wygląda sprawa? Bardzo proszę o jakieś informacje.
          pozdrawiam
          • Gość: siku IP: *.ver.abpl.pl 04.02.11, 21:30
            Praca na tym stanowisku jest genialna. Jak możesz nie jeść, nie spać i być stachanowcem 1000% normy to się zgłoś. Na początku zaorzą Tobą beton na najniższym poziomie a potem z opóźnieniem dadzą Ci umowę zlecenie może nawet za stawkę 00,6 gr brutto (ostatni HIT) jak się postarasz. Nie dziwota że ich główna siedziba mieści się (z drugiej strony) przy ul. Św. Antoniego. Tam jest dużo zakładów pogrzebowych. Jak pojedziesz na jakieś spotkanie, albo po prostu się rozliczyć - radzę kupić małą urenkę - będzie jak znalazł. SAMOBÓJCOM POLECAM, normalnym NIE.
    • Gość: kreskap IP: *.torun.mm.pl 10.01.11, 13:57
      Odradzam zdecydowanie współpracę z tą Agencją... Wypłaty wpływaja na konto z opóźnieniem, składki ZUS nie są opłacane ... tragedia
    • Gość: Joh IP: *.echostar.pl 02.06.11, 23:39
      Daj sobie spokój z tą firmą zakłamani i oszusci na prawde !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: wra IP: *.algo.radman.pl 13.06.11, 18:11
        W RADOMIU TO OSZUŚCI!!! NIE DOŚĆ ŻE NIE MOŻESZ SIĘ DODZWONIĆ TO JESZCZE MIEJSCA PRACY NA LIŚCIE OBSADZAJĄ DLA SWOICH ZNAJOMYCH.. umowę masz podpisaną na miesiąc kalendarzowy ale i tak nie pojedziesz kiedy chcesz bo musisz się zapisać a aby to zrobić musisz tylko telefonicznie a z tym tragicznie.. by zapisać się dzwonisz w godzinach od 9-10 tak jak jest w biurze w rzeczywistości mozesz wieczorem, rankiem o 8 czy popołudniu po 12... bałagan syf i złodziejstwo
        • Gość: patka IP: *.181.33.247.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 12.07.11, 18:22
          zgadzam się z opiniami!! banda oiszustów i gamoniów pracowałam w maju na Kongresie Europejskim niby wielkie wymagania ale jeżeli chodzi o wypłatę kasy to spory problem kasa miała być na koncie 30 a do tej pory jej nie dostałam! Najpierw tłumaczyli się opóźnieniem przelewów a później że księgowa z Wrocławia nie uwzględniła mojego oświadczenia o zmianę konta i przelała kasę na stare konto. Żenada po prostu!!
    • Gość: zapomif IP: *.adsl.inetia.pl 29.07.11, 17:09
      Jeżeli jedziesz do pracy do Nimiec to daruj sobie..............praca sama w sobie nie jest aż taka zła. Atmosfera z babkami wysyłanymi pzrez WS masakra!!!! Gorzej jak na wyścigu szcurów............w pracy nawet kartonu ci nie podadza nie licz na niczyja pomoc, jak linia sie zatrzyma to mało cie wzrokiem nie zabiją ale i tak ci nie pomogą. Pani koordynator Monika aż żal patrzeć.........ok po pracy można wypić pije za swoje niech jej bedzie. w wekend razem z koleżankami A i D iM imprezy od rana do nocy, muzyka na full, libacje, auta pod domem, bieganian całą noc.......gdyby ktoś potzrebował pomocy koordynatora to lepeij by było samamu iśc ze słownikiem i załatwiac sprawe. Opinia na osiedlu o nas-pewnie to te z tego burdelu hehe. sasiedzi tzraskaja oknamii wrogo się na nas patrzyły, wynik zabaw pani koordynator i jej świty....
      • Gość: tomek IP: *.dynamic.chello.pl 05.09.11, 15:42
        DNO!!! Omijajcie te firmę. Banda złodziei. Czekam właśnie na pieniądze za lipiec (mamy juz wrzesień). Człowiek odpowiedzialny za moją pracę nie odbiera ode mnie telefonów, a w centrali firmy ciągle mi mówią, że odezwą się za 2 dni. Nie zaczynajcie tu pracy
        • Gość: G.fi IP: *.tel.tkb.net.pl 06.09.11, 12:02
          Zgadzam się!! Kiedyś byłam na zlecenie tej firmy na inwentaryzacji i było OK. W te wakacje przyjełam inne zlecenie... I to był mój błąd! Ludziee! Ileż ja się nadzwoniłam, żeby dostać swoje pieniądze. Koordynatorka albo nie odbierała, a jak odebrała to zawsze wciskała, że to wina mojego banku, że nie dostałam kasy. I ciągle zmieniała wersję, co do dnia przelewu, w którym był wykonany;/ Musiałam interweniować w głównej siedzibie. Ale żeby się tam dodzwonić też trzeba mieć szczęście... ;/;/ Omijać z daleka!!
          • Gość: G.fi IP: *.tel.tkb.net.pl 06.09.11, 12:08
            A, zapomniałam dodać, że kasa też okrojona. Niższa niż ta, którą dostały koleżanki szczęściary z wypłatą na czas.
          • Gość: e IP: *.rudaslaska.vectranet.pl 07.09.11, 06:47
            witam. w ws byłam na rozmowie w sprawie telefonicznej obsługi klienta biznesowego połączeń przychodzących. w pierwszym etapie koordynatorka oprócz zadawania pytań omówiła wszystkie warunki godzinowe płacowe i było ok (ps- podpisuje się umowę zlecenie na czas szkolenia ale wypłatę za nie dostajesz po przepracowaniu 700 godzin tylko nikt nie przedłużają 2 umowy!!!!) . stwierdziła że zasługuje na II etap, na którym mam rozmawiać z moim bezpośrednim przełożonym abyśmy się poznali...pokaże mi moje stanowisko...że to tylko formalność. miała zadzwonić na 2 dzień i podać mi dokładnie miejsce i godzinę II etapu. i...nie zadzwoniła...ale że jestem naprawdę zdesperowana to ja zadzwoniłam do sekretariatu w katosach gdzie dowiedziałam się, że mam dalej czekać na tel bo moje nazwisko figuruje na liście. po 10 minutach zadzwoniła moja koordynatorka z terminem i adresem. pofatygowałam się na II etap (po tygodniu nadziei że dostane robotę-bo to tylko formalność!) gdzie okazało się że nie wiem z kim rozmawiam bo Pani się nie przedstawiła...(sama nie znała znaczenia swoich pytań), miejsce rozmowy było przy wszystkich tzn. w małym kąciku pod ścianą, obok mnie, przede mną i za mną pełno "pracowników" normalnie pracujących. Przy okazji dowiedziałam się że premie zależą od wyników sprzedażowych i od wypracowanej normy, o której wcześniej nie było mowy!!! Po rozmowie Pani powiedziała, że do 2 dni skontaktuje się ze mną koordynator i powie o wyniku naboru...wynik poznałam po 15 MINUTACH PÓŹNIEJ SMSEM!!!! gdy oddzwoniłam nikt nie odebrał ale gdy napisałam że potrzebuje ich podpisu bo dostałam m.in. skierowanie do nich z up to dostałam smsa powrotnego z terminem kiedy będzie ktoś kto mi podbije skierowanie. aż się boję tam iść... ale ludzie co się dziwić...kiedy stałam i czekałam na moją kolej sami pracownicy mówili że mają zamiar uciekać, że wiedzą że im umów nie przedłużą, że jest duża rotacja...nie wiem co powiedzieć może to ja jestem beznadziejna a może nie do końca skoro tyle osób podziela moje zdanie, że work service coś nie do końca jest "normalne". teraz jedynie żałuję że wcześniej nie przeczytałam żadnej opinii na temat tej firmy nie marnowałabym tygodnia i poszłabym na inne rozmowy, z których zrezygnowałam bo na 99,99% byłam pewna że mam już pracę!!!! najlepsze jest to że teraz znowu widzę pełno ofert z tej firmy na to same stanowisko czy to nie jest zastanawiające....??!!
      • Gość: gosc IP: *.cdma.centertel.pl 24.12.11, 17:49
        cala prawda pani kordynator nie na tym stanowisku co trzeba nic nie potrafi zalatwic pasuje ale do burdelu ze swoimi kolezankami
    • Gość: Robert IP: *.auchan.pl 19.09.11, 16:23
      Pracowałem za "pośrednictwem" agencji Work-Service w Czechach i pracę tę zapamiętałem, jako jedno wielkie pasmo skandali. Skandal dosłownie gonił skandal. To, co pięknie obiecywali nie zrealizowali, za wyjątkiem miejsca pracy przy "taśmie" produkcyjnej telewizorów. Pracowałem tam ciężko, tak samo, jak masy innych ludzi (a przynajmniej dużo, dużo ciężej niż sobie wcześniej tę pracę wyobrażałem oraz mogą sobie wyobrazić ludzie, którzy tej pracy nie doświadczyli). Umowa o pracę była na pół etatu, ale większość pracowników "W.-S." pracowała nawet po kilkanaście godzin dziennie oraz w weekendy i dni ustawowo w Czechach wolnych od pracy zachęceni do tego przez przedstawicieli agencji. Bardzo wiele osób (w tym i ja również) nie doczekało się ani wynagrodzenia proporcjonalnego do przepracowanego czasu ani obiecywanych premii. Work Service nie uwzględniała zapisu czasu pracy w systemie elektronicznej rejestracji pracy obowiązującego w tej fabryce (Panasonic)!!! Agentura płaciła za tyle godzin ile się jej "widziało" i chciało!!!
      Warunki mieszkaniowe Work Service "przygotowało i zapewniło" fatalne.
      Było to coś jakby przeludniona melina: smród, śmieci, alkoholizm dużej części mieszkańców, częste bójki, balangi, orgie, imprezy w nocy, nieprzyjemna obecność czworonożnych współlokatorów (szczurów). Częste awarie elektryczności. Brak ciepłej wody w ilości wystarczającej dla takiej dużej ilości ludzi, brak odpowiednich warunków do przyrządzania ciepłych posiłków (jedna maszynka elektryczna i jedna mikrofalówka dla wszystkich ludzi mieszkających na danym piętrze). Nie zorganizowano także wbrew obietnicom warunków do przechowywania żywności. Liczba lodówek równała się zero. Nie było to aż tak dokuczliwe w miesiącach zimnych, chłodnych, kiedy jedzenie można było przechowywać choćby na parapecie w reklamówkach, pudełkach, ale jak nadeszła wiosna i robiło się coraz bardziej ciepło niezbędne stały się oczywiście lodówki, które ludzie musieli z własnych zaoszczędzonych pieniędzy kupić. Zaoszczędzić trochę pieniędzy było trudno z tych marnych groszy otrzymywanych, jako zapłatę za pracę. Warunki mieszkaniowe były porównywalne do tych, jakie mają nielegalni imigranci, przesiedleńcy, jakie można czasem zobaczyć w reportażu telewizyjnym. Nigdy się nie spodziewałem, że sam będę przebywać w takich warunkach. Wytrzymałem tam przez dłuższy czas w nadziei, że jednak z czasem się poprawi, że zostanie wiele spraw uporządkowanych, zrealizowanych. Jakiż wtedy byłem naiwny, jeszcze bardziej o zgrozo niż przed przyjazdem tam. Nic się nie poprawiło. A nawet Work-Service jeszcze bardziej chciało przeciągać strunę.
      Work-service uważało się za "Pracodawcę", wobec którego trzeba było się upokarzać, bo oni dawali pracę! Ta agencja to zbieranina oszustów, bezczelnych, kłamliwych, pozbawionych skrupułów kombinatorów. Czy oni słyszą głos sumienia? WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH OSTRZEGAM PRZED WORK-SERVICE. Decyzja o pracy poprzez work-service oceniam, jako największy błąd w życiu!
      UWAGA!!! Oni zgłaszają swoje „oferty pracy” oficjalnie w Urzędach Pracy w całej Polsce. Niech nikomu nie przyjdzie nawet na myśl, że to oznacza szansę pracy na w miarę uczciwych warunkach.
      Mało tego! „W-S” zgłosiła do Urzędu Skarbowego kwotę, którą była mi winna za pracę, a której nie wypłaciła mi. Różnica pomiędzy kwotą otrzymaną a tą, która mi się po prostu uczciwie należała była dwukrotna. Urząd skarbowy chce zapłacenia podatku od de facto niezarobionych pieniędzy. ”Work-Service” nie dała mi żadnego rozliczenia fiskalnego.
      • 17.11.11, 13:04
        hej,
        Od paru miesięcy pracuje dla WS na Niemcy. I muszę przyznać iż miałem w gaciach , - pierwszy raz do pracy za granicą i jak to w życiu bywa pomyliłem się . Work service to to duża agencja, opinie mogą być bardzo różne to, że ktoś cos gdzieś schrzanił, nie znaczy, że tak będzie wszędzie. Rekrutacja była całkiem ok , pani rekrutująca bardzo sympatyczna. Podpisałem umowę ( trwało to megadługo) i byłem good to go. Warunki mieszkaniowe jak najbardziej ok w porównaniu warunków z Holandii ....... praca niezbyt trudna, dużo nadgodzin więc mozna zarobić......ale na kokosy nie ma sie tez co szykowac
        Ludzie na miejscu spoko, spokojni i niekonfliktowi.
        Jedynym minusem jest brak stałego terminu wypłaty diet ...
        Jak ktoś chce jechać to polecam

Pozdrawiam Jarek
        • Gość: gość IP: *.home.aster.pl 21.12.11, 12:52
          Stanowczo nie polecam!!!! Już dawno pracodawca nie robił takich problemów przy wypłacie należności. Czekam drugi miesiąc na wypłatę, a na sam koniec okazało się, że muszę podpisać nową umowę, bo tamta cytuję "była zła" ;/ chodzę wściekła ciągle przez tę firmę, sprawdzanie stanu konta w oczekiwaniu na kasę już mi zbrzydło. Nie polecam stałej pracy (opinie również kolegów) jak i pracy dorywczej na promocjach itd. NIE NIE i jeszcze raz NIEEE!
        • Gość: marcin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.11, 20:27
          bardzo proszę o kontakt mailowy marcin.blazak@gmail.com

mam propozycje wyjazdu do niemiec z ws i mam parę pytań do Ciebie

pozdrawiam
    • Gość: TipTop IP: *.dynamic.chello.pl 21.09.11, 13:22
      Banda mieszańców z polsko - czeskimi paszportami i obywatelstwami. Byłem swego czasu w Brnie. Tego Qwa nie da się opisać. Jeżdżą tam sami dewianci, kryminaliści i bezmózgowcy. To co piszą poprzednicy jest całkowicie zgodne z prawdą. Syf, brud i ubóstwo. Kasa żadna, warunki pracy, takie sobie, za to załoga tam zatrudniona to czysta rozpacz. Mongołowie, Cyganie ze Słowacji , Rumunii i Czech. Pracują po 16 h/dobę a po 8 h. spania tyrają od nowa po 24 h. Widziałem zdjęcie ( a jakże ) kolesia ( jakiś mongoł ) który bez spania i praktycznie jedzenia przepracował non stop 5 x 8 = 40 godz. Był bohaterem i pracownikiem tygodnia. Na koniec, zaoferują wam hotel na ul. Szamelowej to od razu uzbroicie się w maczety, bejsbole i kastety. Aha, nie próbjcie pokazać się tam że jesteście samochodem.
    • Gość: Mateusz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.11, 15:40
      Nie polecam dla nich pracować. Napracujecie się a dostaniecie marne grosze ;/ Najpierw obiecują niewiadomo jakie stawki a później w trakcie pracy zmniejszają ilość godzin i stawkę za godzinę, także zdecydowanie odradzam...
    • Gość: gość IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.10.11, 02:15
      Wykorzystują ludzi na max, przy minimalnych stawkach, nie wypłacają wynagrodzenia na czas, łamią prawo. Pamiętam jak ostatnio tam pracowałem to zaniżyli mi stawkę. Obczajcie - na umowie miałem stawkę wyższą a oni tak po prostu okroili mi wynagrodzenie bo powiedzieli, że się pomylili!!! Banda oszustów !
      • Gość: obywatel PL IP: *.dynamic.chello.pl 03.11.11, 21:50
        Jak czytam te wypowiedzi to aż pięść sama się zaciska.
        Jeżeli masz na umowie stawkę dajmy na to 16zł/h to nie mają prawa Ci obniżyć nawet o grosz.
        W przeciwnym razie postrasz ich sprawą w sądzie. A jeśli o nie pomoże to do sądu.
        Zawsze tak załatwiam sprawy z nieuczciwymi rodakami. Zawsze wychodzę na swoje lecz czasem to trwa i kosztuje mnie wiele nerwów przez co w wieku 23 lat mam połowę siwych włosów.
        Dodam jeszcze że w urzędzie pracy każdy pracownik wam powie "nie wolno skanować, kserować itd dowodu osobistego" więc już na wstępie WS łamie prawo o co zresztą ich upomniałem na wstępie podpisując z nimi umowę. Kończy mi się ona z końcem listopada i nie myślcie że popuszczę im choćby grosz. Każdy człowiek piszących na tym forum ma prawa takie same jak ja i takie same jak wszyscy pracujący w WS na stałe. Więc jeżeli weźmiecie sprawy w swoje ręce (tak jak ja), uda wam się odzyskać pieniądze.
        Powodzenia w dalszej karierze zawodowej pracując dla ludzi uczciwych, których jest coraz mniej w naszym kraju. Pozdrawiam
    • Gość: DAWID IP: *.tmcz.cz 23.11.11, 17:26
      Jestem w Louny koło Pragi- nie polecam!!!! Syf, brud, zaro nadgodzin Pan Antczak obiecuje kokosy a jest lipa straszna, są tu inne agencje co oferują duzo wiecej. Praca jako operator CNC, są tu normy ktorych nie mozna osiągnąć, nic nie trzeba umieć trzeba tylko normy wyrobić. Praca beznadziejna, warunki mieszkaniowe STRASZNE !!!!
    • Gość: Andio IP: *.b-ras1.rtd.sligo.eircom.net 27.12.11, 00:45
      NIe rozumiem Was !!!!!

Zbierzcie oddajcie sprawę do prokuratury i wsio !
      Nie jedna osoba tylko 10-20.
      Najlepiej w kilku róznych regionach na raz. I po krzyku.
      • Gość: Promotor IP: *.play-internet.pl 31.12.11, 00:33
        Work Service - "Work for Free"

Work Service to firma, która nie płaci na czas i nie wszystko.
        Przekonałem się o tym na własnej skórze.

Pracowałem dla nich w Październiku, a wynagrodzenie otrzymałem dopiero na koniec Grudnia.
        Tylko dwa miesiące opóźnienia i w dodatku zapłacili tylko część wynagrodzenia.

Work Service to taka firma, że trzeba się cieszyć, że cokolwiek wypłacą.
        Ale aby wypłacili, trzeba się najpierw miesiąc przypominać/upominać.

Odradzam, lepiej omijać łukiem, chociaż zadzwonią, będą mili i naobiecują to lepiej nie tracić na nich czasu.

Work Service zabezpiecza się tym, że nie dają kopii umowy oraz rachunku, czyli nie ma dowodów, które można by było przedstawić w Inspektoracie Pracy.
        • Gość: worker IP: *.play-internet.pl 18.01.12, 18:16
          Ta agencja to porażka jakich mało znam dużo agencji a ta jest najgorsza. Pracują tam paniusie chodzą tylko z kubeczkami herbatki robić są aroganckie dla pracowników wyzyskują bardzo mało płacą , bo stawki mają jak 10 lat temu były niech sobie sami robią. Mają najgorsze oferty pracy byle jakie poprostu. NIE POLECAM NIKOMU WORK SERVICE
          • Gość: mały IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.12, 17:51
            byłem tam na rekrutacji robia z ludzi wariatów nie polecam to co oni robią to jest chore
          • Gość: ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.12, 14:41
            to prosze o podanie rzetelnego biura, z którego mozna uczciwie wyjechać!!!!!!!!11
    • Gość: jason IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.12, 10:37
      najbardziej złodziejska firma zatrudniajaca polakow w anglii, filia na hammersmith . NIE POLECAM
    • 12.03.12, 11:16
      W Łodzi jest całkiem ok, kasa na czas, a jeśli coś się nie zgadza (mnie się to nie zdarzyło, ale znajomym tak), to bez wykłócania się wypłacają należną zaległą kasę. PIT na czas, jako nieliczni, już w styczniu, podczas gdy inni pracodawcy pokwapili się udostępnić PIT dopiero w tym miesiącu. Co do umów -- fakt, są pomyłki, gubią się w nazwach firm do których ludzi kierują, ale należy wnikliwie czytać ich umowy, wtedy można od razu skorygować tego typu kwiatki, i dopytywać się w biurze, jak się ma jakieś wątpliwości, w tym o stawki -- potem można samemu zliczyć ile powinno wyjść i jeśli się nie zgadza, to gonić WS by to wyrównało ;)

--
      Absolut nichts ist in ordnung...
    • Gość: zeus IP: *.ue.poznan.pl 26.04.12, 14:58
      pracuj-z-workservice.blogspot.com/
      znalazłem ciekawe informacje o tej firmie
    • Gość: kwasna_zelka IP: *.dynamic.chello.pl 20.06.12, 10:01
      ja pracowałam przez Siedlecki oddział to tam wszystko było w porządku. Z warszawskim jeszcze nie zaczęłam współpracy a już byłam niezadowolona... Dostałam telefon z firmy z zaproszeniem na spotkanie. Nie mając na czym zapisać adresu, poprosiłam o maila z info. Oczywiście go nie otrzymałam, więc w dniu spotkania zadzwoniłam i poinformowałam o sytuacji. Otrzymałam sms z info a maila otrzymałam 7 minut przed zaplanowanym spotkaniem. Oczywiście już na nie nie poszłam...
    • Gość: PolaOla IP: *.icpnet.pl 13.08.12, 14:19
      Jestem niezadowolona z działalności tej firmy. W internecie pojawiło się ogłoszenie że od zaraz potrzebują pracowników tymczasowych do pracy w gastronomii. Zadzwoniłam, przyszłam na miejsce. GODZINĘ czekałam w zatłoczonym holu, gdzie na JAKIEKOLWIEK moje pytanie nie otrzymałam odpowiedzi. Po godzinie czekania pracownica Work Service powiedziała, że mają dużo chętnych i żebym (razem z 10 osobami, które stały obok) wypisali kwestionariusze i jak będa potrzebowac pracy to się odezwą. Odezwali się już następnego dnia, że za kilka godzin jest szkolenie - przyjechałam, szkolenie trwało tez kilka godzin a ja jeszcze nie wiedziałam czy tak naprawdę to pracę będę miała, nawet nie przydzielili mi koordynarora. Następonego dnia - kolejne szkolenie. Kazali nam wypisać dni, w których nie możemy pracować. Oczywiście nie uwzględniali tego przy opracowywaniu grafików. Po pierwszym dniu pracy, dowiedziałam się, że mają sporo osób i że będą dzwonić kiedy mam przyjść (grafik miał być ustalany praktycznie z godziny na godzine). Po kilku dniach ciszy, nieogbieraniu moich telefonów i nieodpisywaniu na smsy przeszłam się do miejsca pracy - gdzie zostałam poinformowana, ze zatrudnili za dużo osób i muszą ze sporej części zrezygnować. Ok, ale nawet nie miałam jeszcze podpisanej umowy i w związku z tym, żeby zapłacili mi za ten dzień pracy, musiałam znowu przejechac się do biura. Wcześniej zadzwoniłam żeby spytac czy umowa jest gotowa, żebym nie jechała na próżno. Umowa miała czekać. Niestety po przyjechaniu na miejsce do biura okazała się że jej nie ma i że mam zadzwonić za tydzień i się spytać. Na same rozmowy telefoniczne wydałam prawie ćwierć mojej dniówki. Po 3 podejsciu do podpisania umowy - w końcy ją dostałam. Kasa przyszła po 1,5 miesiąca od mojego dnia pracy.
      • Gość: Papa IP: *.warszawa.mm.pl 03.09.12, 22:14
        To wpisy konkurencji oczerniające firmę
        • Gość: oszukany przes ws IP: 94.42.80.* 04.09.12, 12:10
          Ta agencja (i nie tylko ona) bardzo ciężko i wytrwale zapracowała sobie na negatywne opinie. Wiem to bo sam przekonałem się o nich na własnej skórze. Jak tak dalej pójdzie może przepoczwarzyć się działając pod innymi nazwami, ale to będzie ta sama organizacja i oszukańczy proceder będzie trwać dalej.
    • Gość: paula IP: *.play-internet.pl 13.08.12, 16:27
      ja nie mam dobrego zdania
    • Gość: dusia 24 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.12, 17:28
      pracowałam dla WS w Niemczech za miesiąc pracy dostałam 1500złotych brutto ( netto 1165) plus 560 zł diety. Uciekaj jak najdalej od tych szubrawców i ostrzeż każdego od kogo usłyszysz tą nazwę. Gdy upomnisz się o swoje pieniądze- wylatujesz natychmiast dyscyplinarnie.
      • Gość: Gość IP: *.pools.arcor-ip.net 11.12.12, 08:48
        Gdzie mieści się ta firma?
      • Gość: jak najdalej od ws IP: *.inet-siec.pl 11.12.12, 09:25
        Oszukiwanie na wypłatach, jakieś dziwne odliczenia. Wypłata za l4 tylko za dni według grafiku, a przecież zus płaci też za weekendy, więc gdzie reszta należnych pieniędzy. Zwrócenie uwagi, że coś nie tak kończy się dyscyplinarką za niesubordynację. Zmuszanie do robienia nadgodzin za free inaczej dyscyplinarka. Niby ma być najniższa krajowa, a faktycznie jest to jej połowa. Jak najdalej trzymajcie się od nich.
    • Gość: Johny IP: *.icpnet.pl 17.12.12, 21:15
      Firma nie kompetentna nie płacą pieniędzy na czas, uchylają się od zapłaty!!! Zwykłe Złodzieje Wrocławskie cwaniaczki!!!!
      • Gość: Natalia IP: *.dip.t-dialin.net 31.01.13, 15:40
        WROCŁAW- Z tego co czytam będę w niewielkim gronie które chwali work, ale ja naprawde Nie mogę powiedzieć złego słowa jeśli chodzi o wyjazdy do Niemiec <wyjeżdżałam z biura z Wrocławia.> Każda Pani z którą miałam do czynienia we Wrocławiu była miła i pomocna. Łącznie pracowałam u nich około 1,5 roku na 2 projektach!! i naprawdę nie ma rzeczy która była by nie tak!! Jeśli chodzi i o pieniądze zawsze były na czas podkreślam ZAWSZE!! jeśli powstawał jakiś problem na projekcie starali się go rozwiązać! <kupowali ludzią bilety aby mógli wyjechać>A jak ktoś mówi, że jest strasznie czasem warto zastanowić się nad ludzmi którzy tam sa i sami robią konflikty z nie wiadomo z czego. Warto się zastanowić po co się jedzie. PO to aby pracować i zarabiać czy po to aby się bawić. To jest chyba podstawowe pytanie. Nie podoba się wracaj do Polski i zamiast 3.500- 4.000 tys zarabiaj 1000!!! P.S tam też pracują ludzie!!!
        • Gość: Adam IP: *.kopnet.pl 15.06.13, 08:08
          A zapłacili Ci? Bo mi i prawie 200 innym osobą, które wysłano do Niemiec nie zapłacono ani centa. Mnóstwo osób wyrzucono z hoteli wieczorem na bruk, w ogóle nie przejmując się jak wrócą do domu.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.