Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

praca na odlewni NIEMCY kielce-Andrzej Latus

IP: 194.181.135.* 09.01.10, 13:30
    czy ktoś pracował u tego pana i moze się podzielić opinią?jakie są rzeczywiste
    zarobki na ręke? jak sa traktowani pracownicy? prosze o odp
    Edytor zaawansowany
    • Gość: odp IP: *.xdsl.centertel.pl 09.01.10, 15:13
    • Gość: dzodzo354 IP: 78.30.125.* 16.11.12, 21:52
      ten pan latus to jest firma kszak i oszustwo,mojęgo męża zwolnili na dwa miesiące i miał wrucić po dwóch miesiącach,a kierowniczek włodarczyk się innych ludzi wystraszył bo 10 osób złożyło petycje że jak nie zwolni świerzaków to te 10 osób się od razu zwolni,mojemu mężowi pedał obiecywał żę wruci a co się okazało żę nie wraca,tam wszysacy co pracują to są przydupasami i pedałowi wchodzą w dupe,albo mu płacą kase ża to żeby mieli prace,dla mnie to jest banda frajerów,to mój maż pojechał tam jako pierwszy i ściągnął ludzi i nauczył roboty a sam został zwolniony,a teraz go zbywają że ma czekać na telefon i robią go w konia.tak jest tam wspaniale.życze temu ku...e żeby kiedyś się znalazł w takiej sytuacji jak moja rodzina,bez pracy i bez środków do życia i z kredytem do zapłacenia.taka zajebista firma że czlówieka wywalają na bruk i pan latus ma to w dupie czy ta osoba ma z czego żyć,tym bardziej że u nas w polsce nie ma tej pracy i jest ciężko.
    • Gość: dzodzo35452 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 30.11.12, 00:52
      ten pan latus to chyba nie wie co za kierowników tam ma że tak ludzi traktują,dość żę zwolnili to jeszcze jakie obelgi są wysyłane,tam pracują podlizuchy,przeczkole foremki i do piasku gorzej się zachowują jak baby,wezcie się za robote a nie głupoty wypisujecie i kogoś nie winnie posądzacie o coś co ten człowiek nie zrobił.
    • Gość: dzodzo354 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 09.12.12, 01:46
      zwracam chonor kierownikowi,bo w nerwach czlowiek duzo głupot pisze,bo kazdy walczy o tą prace i chce rodzine utrzymać,a w polsce jest coraz ciężej.to facet jest wporządku
    • Gość: kkkkk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.10, 14:34
      pracowałem u tego człowieka i od razu odradzam taka jak tam panuje atmosfera
      szkoda gadać a nie wspomne o kierowniku
    • Gość: Ani IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.10, 12:52
      Witam.Jestem żoną jednego z pracowników pana Latusa.To drugi kontrakt męza u
      tego pracodawcy.Moja opinia jest jednoznaczna -najuczciwszy pracodawca z jakim
      mieliśmy do czynienia,a mieliśmy z niejednym.Praca ,dla ludzi którzy mają jakiś
      cel i stronią od kieliszka.Nie ukrywam ze praca jest ciężka ale za godziwe
      pieniądze.jeśli naprawdę chce pan pracować to szczerze polecam
    • Gość: yyy IP: *.cdma.centertel.pl 17.07.12, 20:56
      musiała by pani sama jechac i zobaczyc na własne oczy
    • Gość: ani IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.10, 13:04
      Miałam okazję poznać kierownika M>Ł,właśnie przy Shillerstesse8.Mam zupełnie
      inne zdanie niż przedmówca.Być może dlatego że jestem kobietą.Mój nąż tam
      pracuje.Powiem tak,kierownik M.Ł.to człowiek z zasadami.Jeśli ktoś jedzie na
      kontrakt żeby wypijać hektolitry alkoholu,i bawić się w domach publicznych to
      faktycznie nie znajdzie z tym człowiekiem porozumienia.Dzięki niemu nie jedna
      żona otrzymała wypłatę w całości.A chyba o to chodzi żeby z tej cięzkiej pracy
      mieć jakieś wymierne korzyści a nie choroby weneryczne-prawda?To prawda że
      pilnuje porządku na hotelu,bo sama ten porządek widziałam.A jeśli chodzi o
      jakieś znęcanie?Proszę pana pan jechał na kolonie czy do pracy.To co pan pisze
      jest wręcz śmieszne.
    • Gość: stadtallendorf IP: *.unitymediagroup.de 25.03.12, 21:23
      ja tez tam bylam i jestem innego zdania jak Pani!!! Pan M.... jest potworem znecajacym sie nad innymi a to moze dlatego ze w przeslosci na kontraktach byl sam znecany przez swojego kierownika!!! poznalam tego Pana! dla mnie taka osoba jak on nie powinna nigdy ani nto niiiigdy dostac takiego stanowiska... Przycinal kase na czym sie da! traktowal chlopakow jak swoja wlasnosc a gdzie kodeks pracy i w ogole o tym nie ma mowy najgorsze ze znecal sie psychicznie i wszystkich straszyl jak dobrze ze go Pan Latus zwolnil podjal najlepsza decyzje w swoim zyciu ...... szkoda tylko ze chlopaki przez niego nie mogl sie razem trzymac iii jakiej pozadnejj sprawy* mu nie zalozyli ..... !!!! czasy Hitlera sie skonczyly takze niech mi tu Pani nie wyskakuje z jakas kolonia i takimi pie...mi 2012 kazdy ma prawo do pracy i nikt nie ma prawa do znecania sie nad kims !!!
    • Gość: znajomy IP: *.cdma.centertel.pl 17.07.12, 20:33

jest okropnie wykozystuja polaków małe zarobki bardzo cieszka praca sami złodzieje nie patrza ze pracownicy maja rodziny nikomu nie zycze takiej pracy szkodliwa robotnicy nie maja placone szkodliwego a te hotele dla pracowników brudne nie zadbane coś okropnego
    • Gość: szczur IP: *.cdma.centertel.pl 17.07.12, 20:40

obecny kierownik jest kawałkiem hu...i alkocholikcodziennie pijany nie zwraca wogule uwagi na pracowników jest najgorszym kierownikiem jakiego znam
    • Gość: Malanowski IP: *.starachowice.vectranet.pl 05.04.10, 12:05
      Gorąco polecam,jeden z lepszych płatników,idealny
      pracodawca.Pieniadze na czas bdb warunki mieszkaniowe.
    • Gość: mlodkowy IP: 94.254.145.* 23.04.10, 03:04
      pracowalem i mialem doczynienia z panem M.Ł.praca jest naprawde
      ciezka radze sie zastanowic przed wyjazdem a kierownik to jak tu
      czytam opinie jakiej kobiety co go poznala i jest taka zachwycona to
      prosze zamieszkac w jednym hotelu z panem M.Ł.ten czlowiek jest hory
      psychicznie i jak ktos nie pracowal to niech sie nie wypowiada
      znecanie psychiczne obelgi to caly kierownik wydaje mi sie ze facet
      ma kompleksy i wyzywa sie na innych aby sie dowartosciowac ogulnie
      odradzam hyba ze ktos naprawde musi wyjechac.osoba porywczym
      odradzam bo sobie moga klopotow narobic on kazdego z rownowagi
      potrafi wyprowadzic dla niego ludzie pod nim to smiecie i tak ich
      traktuje
    • Gość: jjjjjj IP: *.cdma.centertel.pl 17.07.12, 21:00
      izgadzam sie z kazdym słowem sama do widziałam
    • Gość: Marek Ł IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.05.10, 23:24
      Oczywiście,ze pracowałem w tej firmie.Moim zdaniem jeden z lepszych
      pracodawcow w Woj.Bdb warunki mieszkaniowe.Pieniądze na czas.Sam
      pracodawca to człowiek ,,Hoch inteligent"rzeczowy.Gorąco polecam...
    • Gość: fred IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.07.10, 15:55
      max u tych panow 7 euro reszte biora dla siebie
    • Gość: fred IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.07.10, 15:58
      moje zwroty u borowieckiego to 50e.25e.doplata 100e.doplata 55e. u latusa to niewiem
    • Gość: jas IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.07.10, 16:09
      masz racje ja tak samo mialem w waldkraiburg a jeszcze i ten ch... kierownik
    • Gość: bogdan IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.07.10, 16:14
      tak to swieta racja z tymi pszydupoasami poczawszy od kierownika mam na mysli
      katrakt borowieckiego.kolo mildorf.kierownik zadzi jak jemu pasuje i ma tam paru
      ludzi ktozy za 150eur zrobia wszystko ale to wina nas pracownikow ze nie mozemy
      z tym sobie poradzic z tym urwac glowe takiemu i spokoj a do kadluba nasrac
    • Gość: stefan IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.10, 12:05
      ten pan ma racje tez tam bylem beznadziejnie i jego syn tez udany pracowal na
      kazdym stanowisku spiepszyl normy a potem gdzie indziej nareszcie braklo
      miejsc.ale ci co naprawde dobrzy fachowcy to nie maja miejsca tam. mam na mysli
      f.k.kierownika w waldkraiburg u borowieckiego. trzeba tam urobic 260 gdz to
      1400e zarobi
    • Gość: kuba IP: *.net.zeork.com.pl 14.09.11, 19:05
      bylem w w
    • Gość: pracowity IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.10, 12:09
      mam za soba 16 lat pracy na odlewniach w niemczech i polsce na formowaniu
      rdzeniarni,prosze o namiary na jakis katrakt w niemczech bede zobowiazany 796980837
    • Gość: stefan IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.10, 12:19
      u latusa slyszalem ze jest dobrze ale u borowieckiego nie polecam zwlaszcza w
      waldkraiburg.owszem chyba ze sie zmieni kierownik F.K.nie docenia on naprawde
      dobrych ludzi a jedynie tych co kabluja jak wyzej ktos napisal pszydupasów i
      takich co mu w dupe wchodza.no i te nie szczesne zwroty podatku po 20 euro.
    • Gość: marek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.10, 14:39
      bylem w tamtych czasach jak kierownik f.k. zaczynal prace w waldkraiburg od
      poczatku kabinowal co robic aby sie nie orobic dokladal sam sobie biurokracji
      ,nawet zwiekszyl na 110%wyrobienie w zamian zeby sam nie musial robic.potem
      wprowadzil karty zegarowe ktorych wczesniej nie bylo.sam pracowal 5 godzin tylko
      przy szlifierce i na tym sie to konczylo.tylko co to za kierownik ktory sam sie
      nie odnajdzie przy pracy ktorą ma kierowac .kto to glosno mowil,ten dlugo nie
      porobil jak moj kolega zygmunt,ja ponim niedlugo,tylko tacy tam pracuja ktorzy
      nie maja wyjscia w zyciu.
    • Gość: odpowiedz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.07.10, 18:19
      tak to prawda ja tez tam pracowalem i jego syn tak samo robil. uklony dla tego
      co nie boi glosno o tym mowic pozdrawiam
    • Gość: mat IP: *.opera-mini.net 21.05.11, 10:46
      Panowie bardzo będę wdzięczny za 2 odp.
      Po pierwsze co z tym zdrowiem najgorzej z kręgosłupem? Co z innymi czynnikami szkodliwymi hałas może coś z oczami?
      A druga sprawa to czy ryszard lukawski z kostomlotow k. Kielc pośredniczy do tych samych odlewni czy to już inny pośrednik?
      Z góry wielkie dzięki
    • Gość: gregp1 IP: *.mtm-info.pl 29.05.11, 18:51
      a u tego latusa to aluminium
    • Gość: gość7 IP: *.play-internet.pl 16.06.11, 19:55
      Ja odradzam wszystkim tom prace u LAKMUSA praca na wariackich papierach i jeszcze żezbi ludzi na podatkach, pracowałem tam bez mala 4-lata i znam tom pracę jak malo kto ponieważ mało kto tam tyle wytrzymał. Rekordzisci wytrzymywali 30 minut do paru godzin i jechali jeszcze tym samym busem.a kto niewierzy to niech jedzie i prubuje własnych sił powodzenia.
    • Gość: Marek197116 IP: *.net.pbthawe.eu 28.07.10, 20:00
      podajcie więcej szczegółów? ile można zarobić jakie są warunki pracy ; bo są
      podzielone zdania na ten temat. ??? proszę o odp . z góry dzięki!
    • Gość: marek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.07.10, 21:16
      gosciu U kiedy u boruwy miles za 230 gdzin 2500e chyba ze go w dupe dymales i
      placil tobie extra za to bo mi u niego wychodzi za 240gdzin na formierni 1400e
      zastanow sie co piszesz ch... tobie w dupe przydupasie
    • Gość: odpowiedz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.07.10, 18:57
      u banasia jak i innych nie spodziewaj sie ze na swiadectwie pracy napisza tobie
      ze pracowales w warunkach szkodliwych napisza tobie mechanik odlewnictwa itp i
      wczesniejsza emerytura pójdzie sie jeb......ale to nasza wina ze nie dochodzimy
      tych praw pozdrawiam
    • Gość: odpowiedz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.07.10, 18:58
      kup sobie krowe i ja pas bo w niemczech stracisz zdrowie na odlewni
    • Gość: gość xxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.10, 17:55
      teraz zarobki spadły ale kierownik ponoć inny-normalny ale jest synek który
      ch...a robi a kasę tą samą bierze(założyciel mafii z kopalnianej)tak o sobie
      kiedyś mówili.A i jeszcze jedna wada dobór brygadzistów kiedyś byli wymieszani a
      teraz to ponoć Starachowice dominują i weż się odezwij.A jak tam wielki
      łeb(s.Hajduk)dalej jak go Niemiec pyta ilu pracowników to rysuje na tablicy
      ludzików palant jeden ta ku... przebijała kierownika M.Ł o łeb.i ponoć dalej
      dopie....Dajcie znać co nowego w Stadtallendorfie słychać.Może kiedyś się
      wróci ale jeszcze trochę h...ów musi zjechać.Może wiecie coś nowego to napiszcie.
    • Gość: kris IP: *.adsl.inetia.pl 09.01.11, 20:27
      Podobno w Stadtallendorf zmienił się kierownik
    • gz1234.pl 03.05.11, 09:31
      czy jechać tam czynie- konkretna odpowiedz mi jest teraz potrzebna
    • Gość: oko IP: 2.209.83.* 09.09.11, 19:56
      Witam.
      obecnie pracowalem w spolce L&S. Ocena -3.Zarobki zadawalajace.Oczywiscie jesli chodzi o A.Latus to chapeau bas .Gosc na poziomie,hoch inteligent.Niestety jego wspolnik vel pomagier,gląb cham i prostak.Do tego to menel i szuja ciagle jest na bani.Ale najwazniejsze nie panuje nad emocjami i chyba nie zna mathematyki. Ciagłe walki.To pijak i zlodziej bo każdy pijk to złodziej. Ch.. mu w d... daj Boże jak najwiekszy.Nie polecam tego pracodawcy.No chyba,ze u samego A.L.
    • lled 09.09.11, 20:40
      Z ciekawosci poczytalem sobie wypowiedzi w tym temacie.
      Powiem tak:
      - czyta sie jak opisy wiezniow w obozach koncentracyjnych
      - decyzja ktory oboz pracy wybrac, ten czy tamten
      - ktory kapo jest mniej brutalny
      - gdzie sa godziwsze warunki do zycia
      - ten Labedzki jest przedstawiony jako obozowy naczelnik/kat

Ludzie, jezeli jest tak zle, dlaczego nie podpie...cie tego faceta do odpowiednich sluzb?
      Nie mowie zeby isc do samego wlasciciela firmy. Omincie szefostwo i zlozcie skarge w Niemieckim ministerstwie pracy.
      Jezeli ktos pracuje po 250 godzin miesiecznie i wyciaga 1200e to tylko sie pociac.
      Wezcie ich za dupe i niech sie ta niewola skonczy.
      Ktos kiedys madrze powiedzial, ze Polska to Meksyk Europy...
    • Gość: pivo6 IP: *.adsl.alicedsl.de 12.09.11, 16:51
      i popieram te słowa,jest teraz tyle pracy ,tyle firm do wyboru..o tych dwóch panach słyszałem,ja pracuje w tanhenhutte 192-godz wyszły mnie kiedys 1600,zalezy od wyrobionego tonażu,srednio 1400-1500 wychodzi,spokuj,ale zapierd..trzeba
      przynajmniej szacunek dla polaków jest
      .i kierownictwo jest,ale tak jak by go nie bylo

• Gość: zibi IP: 109.197.171.* 28.12.11, 19:40
      kolego daj namiar na ta cudowna firme
    • Gość: pivo6 IP: *.adsl.alicedsl.de 07.03.12, 05:47
      firma ze starachowic,ale już nic z nią wspólnego nie ma,przeszliśmy na warunki niemieckie,jest tera zaj....cie!!! 33 chłopa!
    • Gość: dzodzo354 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 15.05.12, 00:08
      polepszyło wam się że jesteście na warunkach niemieckich,pracujecie na akord czy na godzine,mój mąż pracuje w zorge i robi na akord,podobno też mają dac niemieckie umowy ale nic chłopaki nie wiedzą czy im sie polepszy czy nie,prosze o odpowiedz.
    • devil1233 23.05.12, 22:20
      Gość portalu: dzodzo354 napisał(a):

> polepszyło wam się że jesteście na warunkach niemieckich,pracujecie na akord cz
      > y na godzine,mój mąż pracuje w zorge i robi na akord,podobno też mają dac nie
      > mieckie umowy ale nic chłopaki nie wiedzą czy im sie polepszy czy nie,prosze o
      > odpowiedz.
      Tam nigdy nie bedzie dobrze dopoki bedzie kierownikiem peda... Maruś nie konczylem tego slowa bo kto tam byl wie o co mi chodzi he he.Nie chce mi sie wierzyc ze oni przejda tam na niemieckie warunki juz nie raz byla tam o tym mowa. Moglbym wiele napisac o tym kontrakcie ale nie chce mi sie wku...... na nowo staram sie o tym zapomniec bo to jedna wielka porazka.Nie byleem tam tydzien tylko dluzsza chwile i wiem co pisze w Zorge wieje hu..m i tyle a kierowniczek jest zwyklym śmieciem i pijaczkiem lubiacym wypic nie za swoje ped...l jeden.
    • Gość: tom IP: *.adsl.inetia.pl 27.08.12, 19:11
      witam powie ktoś szczerze jak jest naprawdę wybieram się do stadtallendorf i interesują mnie zarobki a że polacy nie umieją się zachować to fakt pracowałem w holandi i jeden wielki wstyd zależy od ekipy proszę o info. nie boje się pracy jaka by nie była a czasy szaleństw mineły proszę o info jakie zarobki ile hotel itp. dzięki
    • Gość: marko IP: *.promax.media.pl 15.12.11, 21:33
      pracowalem na odlewni waldkraiburg praca pozal sie Boze kierownik F.K h... i cham jakich malo nawet wlasna zona jego sie cieszy ze h...a nie oglada w domu zreszta juz jedna zone do grobu zaprowadzil
    • Gość: tecza IP: *.net.zeork.com.pl 29.12.11, 09:14
      ja tez tam robilem burak fred jak nic ale j......l go pies sam nie robi niech sie wezmie za robote
    • Gość: xxx IP: *.net.zeork.com.pl 29.12.11, 09:34
      pracowalem na kontrakcie w waldkraiburgu jako oczyszcaacz to jedna r zeznia trzeba robic od pon do i niedziele czasami 260ponad godzin nie jedna osoba robi 3 dni i do polski zierzdza a odradzam
    • Gość: maro IP: *.play-internet.pl 21.02.12, 12:45
      byłem w zorge jako oczyszczacz odlewow warunki mieszkalne ok i to tyle robota za 7 euro elementy do obrobki po 40 kg recznej na dniowke ok 400 do 600 sztuk jak mniej to zwalniali banda cwaniakow i złodziejstwa
    • Gość: akkla IP: *.dip0.t-ipconnect.de 25.02.12, 18:08
      drodzy koledzy posłuchajacie miałem 22lata ja pojechałem na odlewnie i pracuje jurz 2 lata
      kolo duisburg i od pana boruwy i tak ja przyjechałem robota masakra ciężka ale poprostu trzeba zacisnąć zemby i zapierd,,,, i początki są trudne ale teraz lajtowo .Co do kierownictwa jak w wojsku trzeba się pilnować; wypić morzna piwo dwa tylko nie pijanym byc to się nie dziwie w sobote morzna .jesli chodzi o pieniądze to ujdzie w tłumie ,tylko rzeby troszkę szanował ludzi .Jeśli ktoś jest miękki i siły niema to nie się nie bierze bo go wczarnym worku przywiozą
    • Gość: xxxxx IP: *.play-internet.pl 09.03.12, 10:32
      szukam odważnych osób od pana Bor.... do złożenia pozwu zbiorowego o to co nam za tą harówkę się należy.za warunki szkodliwe,za urlop wypoczynkowy wliczony w stawkę,za ubrania robocze......mamy duże szanse.panu Lat.... za to samo założyli sprawę i wygrali.czekam na odpowiedzi....
    • Gość: pivo6 IP: *.adsl.alicedsl.de 09.03.12, 13:50
      popieram,nie dajcie sie,niestety nie moge pomóc,ktoś w końcu sie odwarzył ,by tych h...ów ustawić!!!!
    • zon25 19.11.12, 19:24
      Witam,
      Mój mąż pracuje w Stadtallendorf od 05.11.2012 na umowie na czas określony, którą dostał na rok. ok 20-stego grudnia ma przyjechać do Polski, bo podobno "staje zakład " do chyba 5-go stycznia. Będąc na stanowisku pracy przywalił młotkiem w kciuka u lewej ręki, zgłosił to brygadziście oraz kierownikowi, a ten ostatni stwierdził, że nie ma kto pracować i nawet nie zabrał go na prześwietlenie palca. Palec boli go już ponad tydzień, a że nie zna języka nie wie gdzie ma się udać. Nie wiesz może, czy jeśli wróci na święta i pójdzie do polskiego lekarza i dostanie zwolnienie lekarskie to będzie ono honorowane, mimo, że w umowie jest zapis o ubezpieczeniu zagranicznym?
    • Gość: kriss IP: *.sta.asta-net.com.pl 05.01.13, 12:43

dostanie chorobowe bo sam siedze na chorobowym niech sie nie martwi o chorobowe
    • kazik.kazek 30.05.16, 11:10
      Cześc jestem za dojebaniem Borówie i jego pseudo kierownikom w Rippbergu jesli jesteś dalej chętny to odezwij sie!!!??? Kazik.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.