Forum Praca Praca
ZMIEŃ
  Dodaj do ulubionych

  Praca w World Packet System i zachowanie pani Mai

  IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.10, 11:26
  Co sądzicie o tej firmie?
  Edytor zaawansowany
  • Gość: yeti IP: *.dynamic.chello.pl 11.02.14, 13:46
   Uważam że jest to chore co ona tam robi ! 10 000 za to że zerwiesz umowę ! Chyba z tego żyje bo raczej nie z kurierki ! A sama właścicielka - brak słów ! NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ !!! MOŻNA NAROBIĆ SOBIE KŁOPOTÓW A NIE ZAROBIĆ !!!
  • Gość: kamil IP: *.play-internet.pl 13.04.14, 10:04
   ja pracuje już ponad 2 lata,i opinie wyssane z palce ni latają.
   pracowałem ,pracuję i będę pracował!
  • Gość: Taveranos IP: *.aonet.pl 09.07.14, 15:42
   Proszę o kontakty w sprawie pracy w WSP. PILNE !!
  • oszukaniwawa 07.10.14, 13:42
   Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • kurier-kurier 22.10.17, 16:39
   Zlecenie ubezpieczone jest na kwotę 10000zł i wypowiedzenie może nastąpić w dwa tygodnie przed ukończeniem zlecenia ,W przypadku nie wykonania Zlecenia obie strony maja prawo dochodzić swoich praw na drodze sadowej zgodnie z prawem cywilnym.
   tj zaczynasz budowę domu i nagle mówisz dalej nie buduję i zostawiasz dom bez ukończenia ,wtedy Zleceniodawca podaję ciebie do sądu za nie wykonanie Zlecenia ,dokładnie jest w tym przypadku.w dhl/dpd/ i innych są weksle .czego akurat u nas nie ma ,kolejnie w dhl kurier zostawił przewożnika zabierając samochód i sprawa trafiła do sądu i chłopak którego wciągneli kolesie do niszczenia dhl przesyłek został ukarany przez sąd .u nas jeszcze nikt nie został ukarany a jesteśmy w polsce 10 lat.NIEMIECKIE FIRMY NIE MUSZĄ ZABIERAĆ ZŁOTÓWEK BO MAJĄ EURO chyba jasne dla mądrych
  • kurier-kurier 22.10.17, 16:40
   taka notatka jest w umowie Zlecenie ubezpieczone jest na kwotę 10000zł i wypowiedzenie może nastąpić w dwa tygodnie przed ukończeniem zlecenia ,W przypadku nie wykonania Zlecenia obie strony maja prawo dochodzić swoich praw na drodze sadowej zgodnie z prawem cywilnym.
   tj zaczynasz budowę domu i nagle mówisz dalej nie buduję i zostawiasz dom bez ukończenia ,wtedy Zleceniodawca podaję ciebie do sądu za nie wykonanie Zlecenia ,dokładnie jest w tym przypadku.w dhl/dpd/ i innych są weksle .czego akurat u nas nie ma ,kolejnie w dhl kurier zostawił przewożnika zabierając samochód i sprawa trafiła do sądu i chłopak którego wciągneli kolesie do niszczenia dhl przesyłek został ukarany przez sąd .u nas jeszcze nikt nie został ukarany a jesteśmy w polsce 10 lat.NIEMIECKIE FIRMY NIE MUSZĄ ZABIERAĆ ZŁOTÓWEK BO MAJĄ EURO chyba jasne dla mądrych
  • Gość: kurier IP: *.free.aero2.net.pl 07.04.14, 15:12
   nie polecam pracy w tej firmie. nie da się zarobić a mało tego nie dostaniesz kasy. do tego jeszcze nerwy. szkoda czasu. uważajcie!!!
  • Gość: Taveranos IP: *.aonet.pl 09.07.14, 15:42
   Można prosić o kontakt w sprawie pracy w WSP. PILNE !
  • kurier-kurier 22.10.17, 16:46
   w nemieckich firmach wszyscy dostaja wynagrodzenie zgodnie z wykonaną pracą .nie spotkaliśmy jeszcze takiej firmy która by przyjechała do polski i nie zapłaciła polakom, 1 zł to nie 4 euro.gdzie wy startujecie z tymi opiniami .chyba pomyliliscie kraje .
  • Gość: gość IP: *.play-internet.pl 17.04.14, 22:53
   LUDZIE Z WORLDA REAGUJCIE NA TO !!!!NIE SIEDŻCIE CICHO!!!

   Małe kłamstewka czyli internetowy „czarny PR”

   Większości z nas wydaje się, że to, co mówimy, a właściwie piszemy w Internecie nie niesie za sobą żadnych konsekwencji. W wirtualnej rzeczywistości jesteśmy anonimowi, więc możemy oczernić kolegę z pracy lub konkurencyjną firmę, wypisując o niej nieprawdę np. na forum internetowym. Takie nieuczciwe praktyki (zwane często „czarnym PR-em”) stosuje niestety wiele firm, chcących zyskać przewagę nad konkurencją.
   Często też zdarza się tak, że zdenerwowany na firmę X klient, postanawia zniechęcić do niej innych i wypisuje na jej temat nieprawdziwe i stawiające ją w bardzo złym świetle komentarze. O ile wszystko, co piszemy jest zgodne z prawdą, to w porządku, jednak ze zdenerwowania lub czystej złośliwości zdarza się nam „podkoloryzować” fakty. I tak – przykładowo – z 4 dni oczekiwania na przesyłkę, w naszym komentarzu robi się tydzień. Oczywiście, pisząc nieprawdę w Internecie, najczęściej nikt nie podpisuje się prawdziwym imieniem i nazwiskiem, pozostawiając w podpisie jedynie nick czyli internetowy pseudonim.

   Pisanie nieprawdy podlega karze

   Działania takie nie są bezkarne, a oczerniając firmę w Internecie i pisząc o niej nieprawdę, niezależnie od tego, czy robimy to na zlecenie firmy, czy zdenerwowaliśmy się i chcemy wyrazić swoją niechęć do producenta, możemy zostać ukarani wyrokiem za pomówienie (inaczej zniesławienie).
   Zniesławienie na stronach www – czy to karalne?

   Zniesławienie jest występkiem, który polega na pomówieniu firmy (lub osoby, jednostki organizacyjnej, itd.) mogącym narazić ją na utratę wiarygodności, zaufania publicznego. Występuje w momencie, kiedy utrata wiarygodności ma wpływ na działalność firmy, wykonywany zawód pomówionego, itd. Przykładowo, pomówiony o zamiłowanie do hazardu czy alkoholu prawnik, traci wiarygodność w oczach klientów, tak samo, jak sklep internetowy, który oskarżony jest przez kogoś (zniesławiony) o nieuczciwość. W obu przypadkach nieprawdziwe, oczerniające firmę i osobę informacje, które ktoś przekazał innym, są szkodliwe
   Nie do końca anonimowi

   Na podstawie przepisów Kodeksu karnego (art. 212) dowiadujemy się, że sprawca przestępstwa podlega karze (kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności), jeżeli pomawia firmę lub osobę za pośrednictwem środków masowego komunikowania się, do których należy między innymi Internet. Dlatego właśnie, wbrew temu, co czasem nam się wydaje, w Internecie nie jesteśmy zupełnie bezkarni. Za to, co wypisujemy na forach lub portalach społecznościowych możemy zostać pociągnięci do odpowiedzialności (o ile zostanie nam udowodnione, że napisaliśmy nieprawdę).
   Prawa pomówionych i sposób walki z pomawiającym w Internecie

   Firma lub osoba pomówiona w Internecie chroniona jest zarówno przez przepisy zawarte w Kodeksie cywilnym, jak i Kodeksie karnym. Zarówno przestępstwo zniesławienia, jak i znieważenia należą do grupy przestępstw prywatnoskargowych. Oznacza to, że uprawnienia oskarżyciela posiada sam pokrzywdzony lub osoby działające w jego imieniu. Poszkodowany (firma, która została „obsmarowana” w Internecie) może zgłosić, że została pomówiona na policję (ustnie lub pisemnie) albo domagać się wyjaśnienia sprawy, składając do sądu uproszczony akt oskarżenia.

   Ostatnią opcją jest droga postępowania z aktywnym udziałem prokuratora, który na mocy Kodeksu postępowania karnego z uwagi na interes społeczny, wszczął postępowanie lub włączył się do już wcześniej wszczętego postępowania. W chwili włączenia się prokuratora w sprawę, postępowanie toczy się z urzędu.
   Kto nas obraża, czyli namierzamy pomawiającego za pomocą adresu IP

   Aby można było zacząć postępowanie, najpierw musimy ustalić, kto jest autorem obraźliwych komentarzy w Internecie na nasz temat. Większość ludzi, którzy wypisują kłamstwa w Internecie, oczerniając przy tym firmy, nie podają swoich prawdziwych nazwisk i imion, a posługują się pseudonimem lub fałszywymi danymi.

   Najpierw zatem musimy namierzyć komputer, z jakiego wystawiony został komentarz. Aby to ustalić, musimy poprosić administratora serwera, na którym znajduje się forum (lub inna strona internetowa) o ujawnienie adresu IP użytkownika, który umieścił wpis, a następnie zwrócić się do dostawcy internetu dla namierzonego IP, aby udostępnił dane swojego klienta.

   Oczywiście dane takie chronione są na mocy Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Zgodnie z przepisami ustawy dane mogą być udostępnione wyłącznie po przedstawieniu ważnych argumentów, które uzasadnią potrzebę posiadania ich przez poszukującego. Firma może, pomimo pisemnego wniosku zawierającego uzasadnienie chęci posiadania danych, odmówić ich ujawnienia i wówczas musimy zwrócić się do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych z t
   zdjecie uzytkownika
   gość - 2014-04-17 22:14:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
   Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych z taką samą prośbą. Gdy ten odmówi, pozostaje nam złożyć ten sam wniosek do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego.
   Konsekwencje prawne wobec pomawiającego

   Konsekwencje prawne umieszczania nieprawdy w Internecie w przypadku wygranej sprawy są różne. Każda sprawa jest oczywiście indywidualnie rozpatrywana. Warto jednak wiedzieć, na jakiej podstawie możemy domagać się sprawiedliwości. Z jednej strony możemy dochodzić swoich praw w oparciu o przepisy prawa cywilnego, a z drugiej w związku z przepisami prawa karnego.

   Zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie cywilnym pomawiany może zażądać zaniechania pomawiania, jeżeli jest bezprawne, a także zażądać usunięcia jego skutków, między innymi poprzez oświadczenie wystosowane przez pomawiającego (prostujące wcześniejsze wypowiedzi, które były niezgodne z prawdą) w określonej przez sąd treści i formie. Ale to nie wszystko. W wyniku postępowania cywilnego pomawiający może zostać zobligowany do wypłaty zadośćuczynienia, które stanowić ma rekompensatę za szkodę pokrzywdzonego. Pomówiony ma także prawo zażądać, aby pomawiający zapłacił określoną sumę pieniędzy (do 100 tys. zł) na cele charytatywne, na rzecz organizacji pożytku publicznego, np. na Polski Czerwony Krzyż, Caritas, na fundację, itp.

   Swoich praw pomówiony może domagać się również na drodze prawa karnego. Przepisy Kodeksu karnego mówią, że bezprawnie pomawiający może zostać ukarany grzywną, karą ograniczenia lub pozbawienia wolności do roku. Warto podkreślić, że jedno nie wyklucza drugiego i możemy jednocześnie dochodzić swoich praw w oparciu o przepisy prawa cywilnego oraz karnego.
   zdjecie uzytkownika
   gość - 2014-04-17 22:16:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
   Jednocześnie pamiętajmy o tym, że możemy w Internecie wyrażać negatywne opinie, np. o firmie. Jeżeli tylko piszemy prawdę, czyli przykładowo firma X nie wykonała zlecenia na czas zgodny z umową lub produkt, jaki kupiliśmy w sklepie internetowym Y jest niezgodny z opisem zamieszczonym na stronie, możemy napisać o tym na forum internetowym. Mamy prawo publicznie opowiedzieć o tym, w jaki sposób firma wyrządziła nam krzywdę i jak zostaliśmy oszukani.

   Nie wolno nam natomiast nigdy znieważać osób (np. poprzez popularne wulgaryzmy, epitety) i publikować ich prywatnych zdjęć lub danych osobowych (bez ich zgody), ponieważ w taki sposób naruszylibyśmy ich dobra osobiste.
   ończąc, pragnę podkreślić i uczulić wszystkich, że w Internecie nie jesteśmy wcale tak anonimowi, jak nam się wydaje, a przede wszystkim nie jesteśmy bezkarni, więc zastanówmy się zawsze zanim umieścimy o kimś (lub o firmie) zniesławiające komentarze na forum lub portalu społecznościowym. Taki z pozoru niewinny post może nas sporo kosztować.

   Przepisy, na mocy których ścigane są tego typu przestępstwa przyczyniają się do zmniejszenia działań mających na celu w sposób nieuczciwy eliminować konkurencję oraz chronią dobre imię osób i firm, które nie zasłużyły na „etykietęR
  • heil.maya 23.08.17, 09:27
   Zmień płytę bo nadajesz jak goebbelsowskie radio popagandowe. Tylko chyba my trochę mądrzejsi od narodu który z zainteresowaniem go słuchał.
  • kurier-kurier 23.10.17, 09:29
   Firma World System Packet ostrzega szukających pracy przed firmami z żoliborza i górczewskiej oraz innych osoby pochodzące z marek które złapano na przestepstwie
   uwaga szukający pracy
   nasza firma prowadzona jest przez prawników i dbamy o bezpieczeństwo społeczeństwa dlatego ostrzegamy szukających pracy przez przewożnikami i firmami które wysyłają kurierów do prywatnych osób po przesyłki tzn okupy,są to starsi ludzie które padaja ofiarami .Nie nawiazujcie kontaktów z firmami w których są dziwnie wyglądający ludzie przeważnie z wiosek lub tam przebywające dziwne środowisko które ma za zadanie werbować niewinnych kurierów do pracy.
  • kurier-kurier 23.10.17, 11:55
   uwaga szukający pracy
   nasza firma prowadzona jest przez prawników i dbamy o bezpieczeństwo społeczeństwa dlatego ostrzegamy szukających pracy przez przewożnikami i firmami które wysyłają kurierów do prywatnych osób po przesyłki tzn okupy,są to starsi ludzie które padaja ofiarami .Nie nawiazujcie kontaktów z firmami w których są dziwnie wyglądający ludzie przeważnie z wiosek lub tam przebywające dziwne środowisko które ma za zadanie werbować niewinnych kurierów do pracy.Zwracaj uwagę na wygląd firmy i ich ludzi tam przebywających załpani przez policję  firmy które szantażowały obcokrajowców na wnuczka znajduja się na żoliborzu i górczewskiej oraz osoby kobieta zamieszkała w Markach przy ul zimnej oraz kobieta z dziekanowa leśnego zamieszkała przy ulicy leśnej 
  • night_hunter1 13.04.18, 09:26
   Witam serdecznie,
   Miałem NIE przyjemność pracować w tej firmie. Jako pracownik zdecydowanie odradzam współpracy z Mają, jest to jedno osobowa firemka, która wykorzystuje uczciwych ludzi do pracy.
   Płacone masz za dostarczoną przesyłkę, których masz bardzo mało, i za co później Ciebie obwinia i mówi że kombinujesz i przez to nie masz kursów.
   Dostajesz śmieciową umowę na miesiąc której zerwać nie możesz bo płacisz jej 10 tys zł, więc jak już masz dość słuchania tej psychopatki, to musisz do konca miesiąca przepracować... a na koniec miesiąca zarobisz 200 zł bo reszte wydajesz na paliwo.
   Jeździsz swoim autem, a jak nie daj Boże Ci się zepsuje, to zobowiązujesz sie w umowie do zorganizowania innego pod rygorem płacenia kolejnej dużej kary.
   Sama maja na rozmowie dużo kłamie, nic co opowiada nie ma pokrycia z prawdą, (nie ma bogactwa, nie ma znajomości w firmach które namierzają osoby jej szkalujące, które ciągle określa mianem firmy konkurencyjnej).

   Wszstkie pozytywne komentarze "kurier damian, obecny kurier. " są to komentarze samej właścicielki, więc proszę się nimi nie sugerować.

   Jeśli wpadłeś w szambo WSP pisz na forach co tam przeżyłeś, nie bój się ona Ci nic nie zrobi!!
   Pozdrawiam

  Popularne wątki

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nakarm Pajacyka
  Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.