Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

praca w Centrowet Cezal sp. z o.o. Poznań opinie

IP: *.chello.pl 16.08.10, 14:59
    Witam serdecznie,

Poszukuję informacji na temat warunków pracy w firmie Centrowet
    Cezal z Poznania. Najlepiej jak by wypowiedział sie jakiś
    przedstawiciel handlowy. Jaka jest atmosfera w firmie ,
    kierownictwo, narzędzia pracy, zarobki itd.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Sss IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.10, 21:06
      Podbijam
    • Gość: marek IP: *.chello.pl 18.08.10, 22:03
      sss też zaprosili Cię na rozmowę ?
    • Gość: Sss IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.10, 22:35
      Tak, w środę 25.
    • Gość: marek IP: *.chello.pl 19.08.10, 21:09
      no to tak jak ja :) 25 środa Poznań
    • Gość: Sss IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.10, 19:28
      Jak po rozmowie?:-) Zapomniałem zapytać kiedy będzie odp.:-/
    • Gość: Sss IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.10, 21:55
      Fajnie:-) Ciekawe ilu nas bedzie. Szkoda tylko ze nikt nic nie napisał tutaj o
      tej firmie.
    • Gość: eee IP: *.chello.pl 27.08.10, 09:03
      no i po rozmowie ciekaw jestem czy oddzwonią
    • Gość: Pele IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.10, 16:25
      Tez jestem po, kiedy maja dać odpowiedz?
    • Gość: mała IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.10, 16:33
      Jak Wasze odczucia po rozmowie?
    • Gość: eee IP: *.chello.pl 27.08.10, 21:30
      moje pozytywne rekrutujący ok zobaczymy co dalej majądać info do 2
      tygodni. Napiszcie jeśli dostaniecie już jakąś odpowiedź
    • Gość: Pele IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.10, 22:59
      Rekrutujący faktycznie fajny ,ale ta ustawa o zamowieniach publicznych..eh;-)
      Mam nadzieje,ze nie bedzie kolejnego etapu ,tylko Pan sam podejmie decyzje:-)
    • Gość: eee IP: *.chello.pl 28.08.10, 14:04
      Wszyscy byliśmy 25 na rozmowie ? Czy ktoś miał inny termin ?
      Dowiedzieliście się coś więcej na tej rozmowie ? Co jak kiedy dla
      czego po co i takie tam :)
    • Gość: Mała IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.10, 14:32
      Ja byłam 25. A Pani Ci nie powiedział niczego o firmie?Jaki teren? Na czym ma ta
      praca polegac?
    • Gość: eee IP: *.chello.pl 28.08.10, 18:33
      Tak napisałem może trochę żle pytanie sformułowane. Chciałem
      zachęcić ludzi do rozmowy bo wątek coś słabo sie rozwija
    • Gość: witas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.10, 22:17
      ja mam rozmowe we wtorek 31 o godz 13 :) jakie pytania zadaje pan rekrutujkacy ??
    • Gość: eee IP: *.chello.pl 29.08.10, 02:20
      musisz opowiedzieć o wcześniejeszej pracy itd, pokazać wiedzę na
      temat SIWZ
    • Gość: Pele IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.10, 14:39
      A ja myslalem ,ze rozmowy byly tylko jednego dnia. A tu widze, ze są jeszcze 31.
      Na jaki teren aplikowaliscie? Mieliscie wczesniej do czynienia z przetargami? Ja
      pomorskie.
    • Gość: Sss IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.10, 15:56
      Miałem ,ja kujawy . Wiadomo cos o autach i podstawie?
    • Gość: witas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.10, 13:42
      Ja aplikowalem na magazyniera hmm z tego co tutaj czytam to to ma byc
      przedstawiciel handlowy czy jak ??
    • Gość: eee IP: *.chello.pl 30.08.10, 13:49
      tak PH
    • Gość: witas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.10, 14:19
      hmmmm a też aplikowałeś/liście na magazyniera ?? oferta byla ,że jako magazynier.
    • Gość: eee IP: *.chello.pl 30.08.10, 15:07
      to jest wątek dla PH
    • Gość: witas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.10, 15:50
      achaa juz myslalem ,że oni robia ogloszenie o magazynierze a tak naprawde chodzi
      o PH :) juz sie bałem:) to ja mam jutro rozmowe ,ale w kwestii magazyniera:)
    • Gość: Sss IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.10, 18:28
      :-)
    • Gość: eee IP: *.chello.pl 30.08.10, 18:48
      spoko w magazynie da rade
    • Gość: witas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.10, 19:06
      sie jutro okaze:) juz pracowalem w hurtowni leków 2,5 roku :)na magazynie w
      dziale dostaw:) zobaczymy co mi tam jutro powiedzą:)
    • Gość: Sss IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.10, 19:34
      Trzymamy kciuki!:-) Powodzenia.
    • Gość: eee IP: *.chello.pl 31.08.10, 15:13
      witas dostałeś się ?
    • Gość: Sss IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.10, 20:20
      Dostał już ktoś odpowiedź?
    • Gość: witas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.10, 10:23
      siema powiedzieli mi we wtorek na rozmowie ,ze do konca tyg beda dzwonic lub
      maksymalnie do poniedziałku sa 3 etapy 1 juz mam za soba czyzasluzylem na
      kolejny ? sie okaze dzisiaj lub w poniedzialek heheh
    • Gość: eee IP: *.chello.pl 07.09.10, 07:46
      właśnie ! wiadomo czy ktoś dostał już odpowiedź ?
    • Gość: witas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.10, 19:02
      do mnie nie zadzownili mieli niby dop oniedzialku ;) czyli odpadlem;p ch... Go kogo tam szukaja.
    • Gość: eee IP: *.chello.pl 07.09.10, 19:42
      a z PH ktoś coś wie dzwonili do kogoś ?
    • Gość: ja IP: 109.243.237.* 25.09.10, 23:06
      ja znam firmę CC bardzo dobrze,a co chcecie wiedzieć
    • Gość: ani IP: *.adsl.inetia.pl 27.09.10, 18:36
      Dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną do działu handlowego na stanowisko referenta. Czy ktoś może napisać jaka jest atmosfera w firmie i czy jest szansa na rozwój?
    • Gość: karo IP: *.id4.net.pl 29.09.10, 11:12
      ja dzisiaj ide na rozmowe, na referenta
    • Gość: kinia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.10, 18:05
      Witam,
      ogólnie to odradzam pracę w Centrowecie. Pan Prezesunio ( w ogóle jak można nazwać tego człowieka - prezesem!!!! J. O. naprzyjmował swoich tzw. "ludzi" ( Pan Piórko, Ojciec Dyrektor) którzy wszyściutko jak na spowiedzi mu meldują!!! ( żałosna dzieciniada). Firma ogólnie jest wykręcona i żałuję każdego dnia jaki tam spędziłam. Pensja żałosna wręcz masakryczna a wymagania hohohoh!!!! Ludzie darujcie sobie jaką kolwiek tam pracę a zresztą zatrudniajcie się i pracujcie to sie sami przekonacie!!! A na J.O. przyjdzie podobny moment żałosnego końca ale z podwojoną siłą tego ci życzę!!!! pozdrawiam była pracownica
    • Gość: sfrustrowany IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.12.10, 11:32
      Niestety masakra, myślałem, że będzie luz a tu każą pracować i w dodatku 8 godzin dziennie. Beznadzieja, nie ma czasu na prywatne telefony, sms-y do znajomych a gg to w ogóle nie ma.
      Stanowczo odradzam
    • Gość: ziutosław IP: *.adsl.inetia.pl 10.12.10, 15:50
      W większej części zgadzam z przedmówczynią. Czy są możliwości awansu??? Pensja którą ustalisz na początku nie wzrośnie, ale możesz się spodziewać pewnego pięknego dnia, że dostaniesz aneks ją obniżający....albo podpisujesz...albo wylot.... Ja już to przerobiłem, podobnie jak wiele innych osób...
    • Gość: dede IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.11, 08:55
      Więc odradzacie pracę w Centrowecie?
    • Gość: była pracownica IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.11, 14:09
      Odradzam. W pracy ważna jest atmosfera i zaufanie. W tej firmie tego nie ma.Jedyną, powtarzam jedyną motywacją dla pracownika do efektywniejszej pracy jest...aneks o zmniejszeniu wynagrodzenia !phyh
    • Gość: ODRADZAM!!!!!! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.02.11, 23:33
      Ja również jestem byłą pracownicą tej firmy......Żałuje. Nie traćcie czasu nawet na rozmowę rekrutacyjną. Pan J.O. to kłamca i obłudnik siedzi tylko w swoim Gabinecie:) ogląda kamery i później lata po firmie i wciska pracownikom jakieś głupoty .Podejmuje jakieś absurdalne decyzje a jak coś nie pójdzie po jego myśli to wzywa delikwenta, obrzuca go błotem a jak próbuje się mu przypomnieć ze to on podjął daną decyzję to najczęściej słyszy się "ale ja tak nie mówiłem" trzeba go nagrywać bo na piśmie to nie podpisze . Płaca to śmiech hehe, zero podwyżek, możesz sobie flaki wypluwać a i tak nie zostanie to zauważone ...nie mówiąc docenione.Nie ma szans na żaden rozwój...nie mówiąc awans. Nie ma szkoleń, nie inwestuje się w pracownika nic a nic. Firma jest pełna donosicieli.Od sekretarki po magazyniera. Atmosfera w firmie jest strasznie niezdrowa. Szczerze odradzam. Pozdrawiam J.
    • Gość: Maciek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.11, 19:12
      Koleżanko, chyba trochę jesteś przewrażliwiona. W wielu firmach jest monitoring i nie jest niczym nadzwyczajnym. Nawet w sklepach masz kamery, a może właśnie do tych nie chodzisz bo coś tam podkradasz? Co do szefów firm to normalne, że ktoś siedzi a ktoś tyra. Może trzeba było skończyć studia bo ja bez problemu znalazłem pracę z wyższym. Co do płacy to może krucho w firmie i trzeba na wszystkim oszczędzać a może zwyczajnie Cię zwolnili i teraz ich opluwasz gdzie się da? Ja sam załatwiłem szkolenie, znalazłem sobie kurs, poszedłem do mojego obecnego pracodawcy i poprosiłem o wsparcie. Nie było łatwo lecz się udało. Połowę zapłaciła firma a drugą połowę sam płacę. Pamiętaj w każdej firmie są donosiciele ale to chyba nie wina Prezesa tylko ludzi którzy łażą i nadają. Na koniec dodam ze miałem więcej szczęścia bo do mnie oddzwonili chociaż odmownie. Szkoda miałbym okazje Cię poznać i sam się przekonać jak tam jest.
      Pozdro i życzę szczęścia w znalezieniu nowej roboty
    • Gość: dgdt IP: *.dynamic.chello.pl 27.02.11, 19:01
      To gdzie Macku ostatecznie pracujesz? Odzwonili, chociaż z odmową, zapłacili jak szkołę. Coś tu się nie zgadza.
    • Gość: wl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.11, 19:10
      Maćku nie wiesz o czym piszesz albo jesteś jednym z tych pracowników co nie chcą prawdy o sobie słuchać. W Cezalu nie da się normalnie pracować. Jeśli znasz tą firmę to dobrze wiesz o co chodzi.
    • Gość: fio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.11, 19:15
      Maćku nie pracowałeś w tej firmie więc nie możesz nic wiedzieć jak pan prezes doprowadza do szału pracowników i o tym jak szybko potrafi podsunąć ci aneks do umowy zmniejszającym kase.
    • Gość: Maciek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.11, 06:40
      No przecież napisałem, że nie udało mi się tak dostać pracy. A szkolenie załatwiłem sobie u innego (obecnego) pracodawcy. Koleżanki czytajcie ze zrozumieniem, bo obciach!!! Nie rozumiem tylko jak można doprowadzić do szału prezesa skoro można się zwyczajnie zwolnić. Co to za problem? Wypowiedzenie i strzałka. Moje pytanie z jakiego powodu doprowadzałaś do szału swojego szefa? Przykładowo moja koleżanka ze studiów opowiadała w pracy, że przespała się ze swoim szefem no i doszło to do niego bo jacyś uprzejmi mu o tym donieśli. Oczywiście było to klamstwo. A wtedy to już nie miała tam co szukać. Faktycznie gościa wyprowadziło z równowagi bo jak ktoś jest pełni poważne stanowisko, to z byle kim do łóżka nie łazi. A tak nawiasem to mój szef jest super. Mam teraz tydzień urlopu. Podsunąłem wniosek i podpisał bez gadania. Nazwy firmy gdzie pracuję nie podam bo zaraz kilku chętnych mogłoby zacząć składać aplikacje i jeszcze straciłbym posadkę.
      Aha umowy zmieniające wynagrodzenie to prawo pracodawcy i ciekawe dlaczego u was wszystkim je zmieniono. Jakoś ten wątek staracie się przemilczeć.
      Trzymajcie się ciepło bo na dworze mróz. Pozdrawiam
      Pozdrawiam
    • Gość: yyyy IP: *.dynamic.chello.pl 02.03.11, 15:34
      Maćku, cierpisz na bezsenność? Post o 6.40 robi wrażenie.
      Jestem pełen podziwu, że zabierasz głos w dyskusji nt. pracodawcy u którego nie pracujesz. No, no ......Masz fajne koleżanki
    • Gość: Maciek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.11, 18:54
      Moja kochana, otóż moja dziewczyna chodzi na 8 do pracy. Jest nauczycielką w szkole. Ty pewnie o tej porze jeszcze śpisz lub nadal szukasz pracy. W tym tygodniu robię jej śniadanka bo ferie dawno się skończyły. Ty o tym pewnie nie wiesz bo nie masz dzieci. Te śniadania to jakiś problem? Bo ty chyba samą miłością to nie żyjesz. Raczej goryczą i żółcią. Zauważyłem, że pod kilkoma różnymi nickami próbujesz zbudować straszną atmosferę wokół tej firmy. Jeżeli tak oszukiwałaś w robocie jak tu próbujesz, to wszystko jasne czemu cie wywalili a czytający sami dokonają oceny twojego postępowania.
      Ja tam tylko bylem na rozmowie i nie mam zamiaru nikogo bronić. A moje koleżanki z pewnością nie są tak beznadziejne jak ty i najlepiej to idź się leczyć do psychiatry bo wszędzie doszukujesz się podstępu. Zapewne jesteś wredną i samotną babą bo nikt by z taką nie wytrzymał i najlepiej nie siedź tyle przy kompie bo ci doszczętnie padnie na mózgownicę.
      I więcej tu głosu zabierać nie będę bo szkoda czasu i zamiast sensownych wypowiedzi to babsko próbuje stworzyć stronkę pt. dokop_swojemu_bylemu_pracodawcy.pl
      A skąd wiem, że jesteś babą? Otóż żaden facet nie mówi do drugiego Maćku!!!
      I tyle w tym temacie
    • Gość: pracoholik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.11, 13:21
      Kolejny żenujący post i znowu nie na temat, ludzie czy wy nie umiecie czytać o czym w danym wątku się pisze? Maciek daj sobie spokój bo to jest śmieszne, masz jakiś problem do ludzi którzy postanowili szczerze dać opinię o swojej firmie, po co to robisz? Za co ich obrażasz ?!Nawet nie znasz Centrowetu tylko byłes niby na rozmowie a to nie ma znaczenia znajdź sobie inne forum i inny temat , a ja tam pracuje i odradzam pracę w tej firmie ze względu na kase, prezesunia i atmosfere.
    • Gość: umówiona IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.03.11, 17:21
      niesamowity z ciebie pracoholik skoro o 13 zamiast pracować siedzisz i z nudów przeglądasz strony. Pewnie siedzisz ale w domu i szukasz pracy. Ja jestem tam umówiona w przyszłym tygodniu na rozmowę do jednego z działów. Pozwolicie że sama wyrobie sobie opinię o tej firmie. A te głupie przygaduchy póki co mnie nie zniechęcą. Liczę że się dostanę i dobrze że was tam już nie ma bo mając z wami do czynienia zaraz szukałabym nowej pracy. Pewnie koleżankom z pokoju sypałyście sól do kawy a na korytarzu obgadywałyście się wzajemnie. Ten Maciek miał rację że jesteście beznadziejne aż ręce opadają.
    • Gość: prth IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.11, 13:47
      Haha umówiona życzę ci powodzenia na rozmowie może będziesz miała okazję się przekonać jak tam się pracuje.
    • Gość: tttt IP: *.dynamic.chello.pl 05.03.11, 20:01
      Do "umówionej". Ten lub ta o 13-tej, zrobiła małą przerwę pomiędzy jedną a drugą SIWZ. Wiesz co to jest SIWZ?
      Tzymamy kciuki za udany proces rekrutacji...... hi, hi
    • Gość: -) IP: *.dynamic.chello.pl 15.06.11, 16:56
      Jaro spakowany?
    • Gość: mała MI IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.06.11, 20:58
      uuuaaa rowery dwa uuuaaa górale .....odjechałem:) to się rozeszło po mieście :)smutny koniec;)
    • Gość: kinia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.11, 19:14
      A nie mówiłam, że przyjdzie na prezesunia kolej hahahahhahaha mam nadzieje, że potraktowano cie tak samo jak ty traktowales swoich podwladnych!!!!!!!!!!!!!!!! Wykonałam taniec radości po takiej informacji. Zycze nastepcy wiecej pokory i ludzkosci. Pzdr
    • Gość: mamuśka:) IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 27.06.11, 22:31
      Witam,
      Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami, J.O. to bałwan. Facet NIGDY się nie przyznawał do tego co wcześniej mówił, odpowiedzialność zwalał na pracowników i nie potarfił znaleźć wyjścia z problemu. Nie lubił kobiet w ciąży i kobiet z dziećmi, gdyż uważał że to jest wielki problem. Sam nawet kiedyś mi się przyznał (byłam włąśnie w ciąży), że niestety jego żonie ciąża się przytrafiła aż 2 razy. :) Pytanie z kim, bo dzieciaki są podobne do niego!!!

Przyznam szczerze, że nawet ucieszyła mnie wiadomość, że wyleciał. Tylko się ślizgał, obgadywał a efektów Wrocław nie widział.
      Ale facet da sobie pewnie radę - która to już będzie firma na koncie - 17?
    • Gość: obiektywny IP: *.dynamic.chello.pl 01.07.11, 20:53
      W końcu.....czemu tak późno....?
    • Gość: były pracownik IP: *.reyu.net.pl 20.07.11, 14:52
      J.O. wyleciał? Ha to była tylko kwestia czasu. Przypadkowy człowiek na stołku prezesa. Szkoda tylko ludzi, którym zależało na firmie a zostali potraktowani w sposób mało elegancki. Ciekawe co z przydupasami prezia?
    • Gość: AAA IP: *.icpnet.pl 21.11.11, 11:10
      Witajcie, mam pytanko: czy cokolwiek od wylotu "prezesunia" jak piszecie ... w firmie się zmieniło ? warto pójść na rozmowę i myśleć o pracy w Cezalu czy raczej odpuścić sobie ?
    • Gość: zadowolona IP: *.dip0.t-ipconnect.de 09.06.13, 20:28
      jest bosko, pisz bo nie ma na co czekać, już czekają na ciebie z wyciągniętymi rękami
    • piotrpolak1978 19.03.18, 08:33
      Witajcie zainteresowani, szukający pracy w Centrowecie Cezalu. Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko handlowca na kujawsko-pomorskie i pomorskie. Chodzi o odwiedzanie i promowanie preparatów do dezynfekcji klientom publicznym (szpitale i przychodnie) - czyli znajomość branży i Prawa zamówień publicznych jest tu najważniejsza. Warunki finansowe: jest podstawa i premia od obrotu, do tego oczywiście laptop, telefon i samochód (flota to granatowa skoda Fabia). Zainteresowani niech dzwonią i piszą do sekretariatu firmy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.