Powinno być przede wszystkim zwięzłe, lakoniczne, merytoryczne i... prawdziwe. Jeśli w ogóle musimy je koloryzować, róbmy to z umiarem, pamiętając, że może się to na nas zemścić.
jeśli miałem problem znaleźć pracę w kraju, wyjechałem za granicę na rozmowy i potem czekałem zgodnie z zaleceniem rekruterki, ale pracy nie znalazłem w zawodzie, aby przeżyć podjąłem inną, trochę czasu to zajęło, potem lekkie problemy zdrowotne, powrót do zdrowia i do kraju i kilka lat bezrobocia, to jak to wpakować do CV aby miało sens? Człowiek jest pozostawiony sam sobie i nawet prostej informacji nie może oczekiwać od doradców.
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.