• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Najlepsi pracodawcy na świecie - wyniki badania... Dodaj do ulubionych

• 04.10.10, 12:57
      Proponuję sprawdzić wyniki w postaci rotacji pracowników. Wówczas Google w Polsce nie wypadnie już tak różowo. MOże nawet nie wypaść w ogóle...
      --
      Wielbię mojego ukochanego chłopa :)
    • Gość: synek ze Śląska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.10, 13:02
      Wolę jednak pracę w małej firmie - oddziale zagranicznej, mały oddział, duża samodzielność, wizyty szefostwa raz do roku - sprawdzenie finansów.
      Do pierdół mi się nie wpieprzają - telefon, laptop, samochód jaki chcę limit jest tylko w cenie. Moje doświadczenia z korporacją - BMW w Monachium, masa niezadowolonych sfrustrowanych ludzi. Siemens w Erlangen ok - fajne biuro, fajni ludzie.

Jako student miałem mierne pojęcie o pracy i podobnie bym głosował. Jeden kumpel w Erneście zapieprza jak mały bączek, miał strasznego pietra w okresie kryzysu. Kumpela podziękowała również Prajsowi Wotersowi Kuprowi. Trzeba być szczurem by taką "karierę" wybrać.
      A i jeszcze dyr finansowy z centrali uciekł z 6 lat temu od Andersa do naszej firmy najpierw na księgowego. Nie wiem czy w big five tak by się wybił w ciągu kilku lat - chłop przed czterdziestką.
    • 04.10.10, 14:24
      Jedno jest pewne, dokładnie wszyscy w rankingu stanowią prędzej czy później dobrą odskocznię do własnej firmy...
      --
      www.CzarnyKmin.pl - bankowy świat odrobinę inaczej (z naciskiem na: "odrobinę inaczej" w 2036 roku)
    • Gość: :-D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.10, 14:31
      Ten facet ze zdjecia nie moze powstrzymac smiechu po przeczytaniu rankingu "najlepszych" pracodawcow :-D

Kolchozy twierdza, ze potrafia przyciagac najwieksze talenty? hehe chyba najwiekszych jeleni i cwaniaczkow. Jelenie - to ci co faktycznie cos potrafia, ale rozkrecajac wlasny biznes zaszliby o wiele dalej. Cwaniaczki to oslizgle typy, ktore idealnie czuja sie w korporacyjnym wyscigu szczurkow. Sami g* potrafia, ale za to wiedza komu lizac d*, a komu dokopac, dzieki czemu szybko pna sie po szczeblach korporacyjnej kariery. Sa jeszcze symulanci - wypaleni, wiecznie zmeczeni, chodzacy od boxu do boxu i udajacy, ze pracuja - byle wytrwac do emerytury i splacic hipoteke :-D
      • Gość: swiete oburzenie IP: 95.50.114.* 05.10.10, 10:34
        kurcze! to dokładnie tak wygląda :)
    • Gość: szej hulud IP: 81.15.171.* 04.10.10, 17:04
      Sformalizowana firma, gdzie nie masz swojego biurka i zapie...sz do 21h oraz w weekendy. Przyzwoite pieniądze, ale kiedy je wydawać?
    • Gość: Piotr IP: *.adsl.inetia.pl 05.10.10, 11:20
      Podawanie takich informacji działa jak lep na muchy dla rzeszy matołów - studentów (nie obrażając tych 1-2% myślących). "Dostanę się do dobrej firmy i spokój" - tak myślą, ale niestety żyją w nieświadomości, że życie to trudny egzamin i to on weryfikuje czy te wielkie nazwy będą stanowiły dla studenciaka żródło utrzymymania. Niestety niezalażnie od tego czy się pracuje w Ferrari, czy budce z hamburgerami na dworcu - trzeba przejawiać chęci i rozwijać swoje umiejętności - a tego panicznie brakuje zwłaszcza polskim studentom.
      • Gość: wredny kurdupel IP: *.4web.pl 18.10.10, 22:24
        rozwiń to jełopie
    • Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 06.10.10, 17:32
      Najlepszymi pracodawcami dla nas jesteśmy MY sami !
    • 18.10.10, 20:23
      Popieram przedmówcę. Student, który w życiu ciężko nie popracował, to wie tyle o pracodawcach, co ryba o szczytach gór. Przecież studenci łykają cały PR. Kilka najbardziej szczurzych i wysysających pracownika korporacji. Niepoważny ranking.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.