Forum Praca Praca
ZMIEŃ
  Dodaj do ulubionych

  Jak z pracą po biotechnologii ?Gdzie ktoś pracuje?

  21.02.11, 20:37
  Jak z pracą po biotechnologii ?
  Edytor zaawansowany
  • Gość: goś IP: *.netcominternet.pl 27.02.11, 20:50
   niestety kiepsko
   Ja poza ofertami staży za pieniądze z UP nie znalazłam nic. Z moich znajomych kilka osób pracuje w kontroli jakości są to laboratoria fizyko-chemiczne i mikrobiologiczne. Pieniędzy za dużo nie zarabiają a praca z gatunku tych odtwórczych. Znam jeszcze kogoś kto pracuje w instytucie co wiąże się z robieniem doktoratu i tu kokosów nie ma za to praca bardziej rozwojowa. Większość z tych którzy robią coś w zawodzie została na doktoracie na uczelni lub robi doktorat w instytucie naukowym.
   Sama jestem ciekawa jakie doświadczenia w tej kwestii mają inni biotechnologowie.
  • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 27.02.11, 21:58
   Większość moich znajomych została na doktoratach w PL lub za granicą. Niektórzy pracują w w jakichś laboratoriach najczęściej kontroli jakości, ale jeśli mają pracę to dopiero po przynajmniej półrocznym stażu z UP w firmach które z reguły po stażu im podziękowały i zamieniły na nowych darmowych pracowników ;/ Wiele osób postawiło na podyplomówki i kursy z zakresu zarządzania jakością ale czy zaowocuje to znalezieniem pracy to sie dopiero okaże
  • Gość: goś IP: *.netcominternet.pl 01.03.11, 18:15
   Czyli kontrola jakości lub doktorat. A może ktoś pracuje jako technolog produkcji? Na studiach trochę mnie to interesowała i nawet pojawiają się ogłoszenia gdzie w śród preferowanych kierunków studiów pojawia się biotechnologia.
  • darlingtonia 05.03.11, 20:57
   To nieciekawie to wygląda.
  • Gość: Sztandi IP: *.multimo.pl 05.03.11, 21:30
   Znajoma skończyła potem staż i wyjazd do USA na zmywak :/, wprawdzie niedawno wróciła i mówi, że chciałaby coś znaleźć, ale czy się uda ... trzymam kciuki.
  • najlepszygeorge 08.03.11, 17:00
   Znajomy z dziewczyną po skończeniu biotechnologii wyjechali na Wyspy. Są zadowoleni. W PL to dziadostwo.
  • Gość: goś IP: *.netcominternet.pl 12.03.11, 21:35
   czyli technologiem raczej nie zostanę. może zarządzanie jakością trzeba zrobić?
  • clinical.trials 15.03.14, 18:27
   Jeżeli jesteś zainteresowany ciekawą pracą możesz pomyśleć o badanich klinicznych. Rynek się rozwija a wyszkolony monitor badań klinicznych jest cennym pracownikiem. Jeśli chciałbyś się dowiedzieć jak w praktyce wygląda praca CRA, czy warto szukać takiej pracy? Zapraszamy na naszą stronę, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania:

   www.facebook.com/badaniakliniczne
   Zapraszmy

  Popularne wątki

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nakarm Pajacyka